آشنایی با پلتفرم استادبانک

چرا استادبانک، بهترین سایت تدریس خصوصی ریاضی، زبان و … است؟

استادبانک نویسنده
2508 0
05 بهمن 1401

استادبانک سامانه‌ی جامع معرفی استاد خصوصی است که با گزینش اساتید مختلف در رشته‌ها و مقاطع مختلف، لیستی از بهترین اساتید تدریس خصوصی ایران را فراهم آورده است. این مجموعه جهت دسترسی آسان دانش‌آموزان به اساتید خصوصی و برای برگزاری کلاس‌های تدریس خصوصی است. این کار می‌تواند اساتید و دانش‌آموزان را در کم‌ترین زمان ممکن با یکدیگر آشنا کند. مجموعه‌ی استادبانک را به دلیل تجربیات موفق این سال‌ها و رضایت دانش‌آموزان، می‌توان بهترین سایت تدریس خصوصی ایران دانست. در این مقاله به معرفی مزیت‌های این سایت خواهیم پرداخت.

چرا استادبانک بهترین سایت تدریس خصوصی است؟

با معرفی اجمالی استادبانک به شناخت نسبی از سایت دست یافتیم. در ادامه می‌خواهیم دلایلی که باعث تمایز و برتری این سایت شده است را عنوان نماییم.

گزینش سخت‌گیرانه اساتید در سایت تدریس خصوصی استادبانک

اساتید و معلمین سطح کشور برای شروع تدریس در استادبانک باید مشخصات خود را در قسمت عضویت اساتید این سایت وارد نمایند. پس از تایید این مشخصات متخصصین استادبانک با اساتید تماس گرفته و مصاحبه تلفنی ایشان را برگزار می‌کنند. پس از اتمام این مصاحبه، تمامی شاخصه‌های مهم این اساتید بررسی خواهد شد و پس از تاییدیه‌ اولیه، نام این ساتید در سایت برای شروع کار ثبت شده و پس از درجه‌بندی، مشخصات آن‌ها به طور کامل قابل رویت است.

بنابراین پیش از معرفی هر استاد، متقاضی را از فیلترهای بسیاری عبور داده و در صورت داشتن استانداردهای استادبانک، می‌تواند شروع به کار نماید.

معیار انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی

نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد معلمان

پس از تاییدیه اول استادبانک، استاد مورد نظر به دانش‌آموزان معرفی خواهد شد. در تمام این مدت استادبانک نظر دانش‌آموزان را چک کرده و ثبت می‌نماید. در صورت داشتن نارضایتی دانش‌آموزان نسبت به این استاد و تکرار آن، استاد مورد نظر از ادامه‌ی تدریس بازخواهد ماند.

هم‌چنین تمامی دانش‌آموزان در طول کلاس‌های خود می‌توانند بازتاب کلاس‌ها را با تیم پشتیبانی استادبانک در میان بگذارند. استادبانک بر ارزیابی دقیق معلمان خود در تمامی کلاس‌های شکل گرفته، نظارت خواهد داشت.

معلم خصوصی استادبانک

جمع‌آوری بهترین اساتید از کل کشور در سایت تدریس خصوصی استادبانک

تعداد زیاد معلمین گزینش شده و مشاهده‌ رزومه‌ قوی آن‌ها می‌تواند بازگوی این مسئله باشد که استادبانک بستر بهترین اساتید خصوصی ایران را فراهم آورده است. اساتیدی که هر کدام دارای افتخارات و سوابق متعدد در حیطه‌ی آموزشی خود هستند. شما می‌توانید برای درخواست معلم مورد نظر خود، مانند معلم خصوصی زبان، نام درس و مقطع تحصیلی خود را  وارد کرده تا اسامی بهترین اساتید این رشته برای شما نمایش داده شود.

مقایسه و شناخت اساتید قبل از ثبت درخواست

با فراهم آوردن لیست دقیق از اساتید، می‌توانید نام و مشخصات هر استاد در هر رشته‌ی مشخص را مشاهده نمایید. اساتید با نام‌گذاری یک تا پنج ستاره و اساتید vip ، درجه‌بندی شده‌اند. بدین ترتیب شما می‌توانید درجه اساتید، رزومه و سوابق و قیمت تدریس هر استاد را در سایت مشاهده کرده و نظرات دیگر دانش‌آموزان را در رابطه با نحوه‌ی آموزش ایشان بدانید. تمامی این اطلاعات برای مقایسه و شناخت اساتید مختلف توسط دانش‌آموز، پیش از شروع کار است.

چطور می‌توان به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی پیدا کرد؟

شفافیت قیمت و تضمین پایین‌ترین قیمت‌ها

قیمت تدریس هر جلسه‌ی اساتید پیش از برگزاری اولین جلسه به دانش‌آموز اطلاع داده خواهد شد. بدین ترتیب می‌توان قیمت‌گذاری عادلانه و شفاف را انتظار داشت. هم‌چنین در قیمت‌گذاری این اساتید، برای استفاده‌ حداکثری دانش‌آموزان عزیز، سعی بر درج مناسب‌ترین قیمت‌ها برای هر جلسه داشته‌ایم. با درجه‌بندی اساتید شما می‌توانید با طیف نسبتا گسترده‌ای از قیمت‌های تدریس مواجه شده که میانگین قیمتی آن‌ها بسیار مناسب است. به طور مثال اگر به دنبال معلم خصوصی ریاضی در سایت استادبانک هستید؛ می‌توانید علاوه بر مشاهده‌ی لیستی از اساتید، به حدود قیمت تدریس خصوصی در این رشته پی برده و قیمت‌ها را مقایسه نمایید.

قیمت تدریس خصوصی در استادبانک

امکان برگزاری کلاس به صورت حضوری یا آنلاین

یکی دیگر از مشخصه‌های بهترین سایت تدریس خصوصی می‌تواند ایجاد امکان برگزاری این کلاس‌ها به شکل آنلاین و حضوری باشد. برگزاری کلاس‌ها به شکل آنلاین در بستر اینترنت شکل گرفته و می‌تواند شما را در هر نقطه از ایران به بهترین اساتید تدریس خصوصی متصل نماید. به این شکل محدودیت‌های جغرافیایی برای دانش‌آموزان در شهرهای کوچک‌تر برطرف شده و رقابت عادلانه‌تری بین دانش‌آموزان در نقاط مختلف شکل خواهد گرفت.

هم‌چنین در صورت دلخواه، دانش‌آموزان می‌توانند اساتیدی از شهر سکونتی خود انتخاب کرده و کلاس خصوصی خود را بسته به موقعیت خود، در منزل دانش‌آموز، منزل استاد یا هر یک از کلاس‌های آموزشگاهی شهر مورد نظر برگزار نمایند.

تدریس خصوصی در منزل با بهترین معلمان تدریس خصوصی استادبانکمعلم خصوصی استادبانک

یافتن بهترین اساتید تدریس خصوصی در استادبانک

با معرفی این مشخصه‌ها می‌توان متوجه مزیت‌ و برتری‌های سایت استادبانک در برگزاری کلاس تدریس خصوصی شد.  شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با سایت استادبانک به این مجموعه مراجعه کرده و در صورت داشتن سوال و ابهامات، با متخصصین ما با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ در ارتباط باشید.

شما می‌توانند جهت درخواست استاد خصوصی پس از ورود به سایت، نام درس و مقطع مورد نظر خود را جستجو کرده و با درجه‌بندی استاد، لیست اساتید آن مقطع را در رنج قیمتی متفاوت، مشاهده کنید. پس از بررسی لیست اساتید و انتخاب استاد، به شروع کلاس‌های خصوصی خود بپردازید.