آشنایی با پلتفرم استادبانک

چگونه در استادبانک، درخواست معلم خصوصی ریاضی ارسال کنیم؟

استادبانک نویسنده
2567 0
07 دی 1401

امروزه، تقاضا برای تدریس خصوصی رشد قابل توجهی داشته است. استادبانک، از جمله سایت‌های موجود در این زمینه بوده و مرجع انتخاب معلم خصوصی نیز محسوب می‌شود. عملکرد سختگیرانه استادبانک در انتخاب معلم خصوصی مشهود بوده و همواره برترین اساتید را جذب می‌کند.

درخواست کلاس معلم خصوصی ریاضی برای خیلی از دانش‌آموزان به خصوص در پایه ابتدایی بالا است. معلمان حرفه‌ای و کاربلد بسیاری نیز در تیم استادبانک برای تدریس و آموزش ریاضی حضور دارند که در ادامه، برای ثبت درخواست معلم خصوصی ریاضی از بین این اساتید کاربلد، توضیحات کاملی ارائه شده است.

چرا استادبانک را انتخاب کنیم؟

دلایل بسیاری برای انتخاب سایت تدریس خصوصی استادبانک به عنوان یک مرجع تخصصی جذب معلم خصوصی وجود دارد. آشنایی با این موارد، شما را برای درخواست معلم خصوصی ریاضی به استادبانک ترغیب می‌کند. از جمله خصوصیات استادبانک شامل موارد زیر می‌شود.

نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد اساتید

استادبانک، پیش از فعال‌سازی اساتید، ابتدا به بررسی رزومه آن‌ها می‌پردازد. این مجموعه برای اطمینان خاطر شما و همچنین بررسی‌های بیشتر قبل از ثبت درخواست کلاس، بهترین پروفایل را در زمینه سوابق تدریس معلم، رزومه تحصیلی و افتخارات تدریس ایشان ارائه داده و صداقت را در نمایش آن رعایت کرده است. پس از فعال‌سازی اساتید نیز نظارت دقیق و دائمی بر عملکرد اساتید دارد. بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید معلم خصوصی خود را انتخاب کنید.

امکان برگزاری کلاس به دو صورت آنلاین و حضوری

استادبانک به منظور رعایت حال شاگردان و اساتید، امکان برگزاری کلاس به دو صورت آنلاین و حضوری را فراهم کرده است. برخی از شاگردان امکان برگزاری کلاس حضوری را نداشته و برخی دیگر در کلاس حضوری امکان یادگیری بهتری دارند. بنابراین استادبانک با فعال سازی دو سیستم تدریس، یعنی تدریس خصوصی در منزل به صورت حضوری و تدریس خصوصی آنلاین، تمام محدودیت‌های زمانی و مکانی را برای شما دانش‌آموزان عزیز برطرف کرده است.

در هر جای ایران که بوده با سیستم تدریس آنلاین ریاضی استادبانک، می‌توانید به بهترین معلمان ریاضی این مجموعه در تهران و سایر شهرهای بزرگ دسترسی پیدا کنید. با تدریس خصوصی حضوری در منزل نیز از خستگی‌های رفت و آمد به آموزشگاه و مکانی دیگر برای تدریس و آموزش راحت شده و با آمادگی کامل منتظر حضور معلم خصوصی در منزل خود هستید.

امکان ثبت‌نام در تمام مقاطع تحصیلی در زمان درخواست معلم خصوصی ریاضی

در پاسخ به سوال چگونه در استادبانک درخواست معلم خصوصی ریاضی ثبت کنیم، باید بگوییم شما امکان ثبت درخواست معلم خصوصی ریاضی را در همه مقاطع تحصیلی دارید. در واقع در صفحه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، صفحه تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول، صفحه تدریس خصوصی ریاضی متوسطه دوم، صفحه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و همچنین در مقطع دانشگاه، اساتید تدریس خصوصی حرفه‌ای و به نامی فعال بوده تا بتوانند اشکالات درسی شما در ریاضی را برطرف کرده، مباحث پایه‌ای این درس را برای‌تان به صورت اصولی آموزش داده و شما را در حل سوالات امتحانی راهنمایی کنند.

برای مثال، یکی از اساتید به نام استادبانک در پایه ابتدایی، استاد مریم مجددی است که از اساتید VIP‌ و از بهترین معلمان تدریس خصوصی ریاضی استادبانک بوده و ۲۲۸۵ جلسه موفق را توانسته در استادبانک به ثبت برساند. ایشان ۶ بار برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل‌های مختلف سال شده است. از افتخارات تدریس ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تدریس ریاضی به زبان انگلیسی در مدارس اینترنشنال به دانش آموزان انگلیسی زبان و گذراندن دوره های تربیت معلم
  • تدریس آنلاین ریاضی به ایرانیان مقیم کشورهای مختلف از جمله: کانادا، امریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
  • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • کسب لوح تقدیر به عنوان مدرس نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه تخصصی ادبی قدیم الاحسان

برای مشاهده پروفایل استاد مریم مجدی می‌توانید روی نام ایشان کلیک کرده و اطلاعات تدریس به همراه نظرات شاگردان استاد را مشاهده نمایید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی متناسب با تدریس استاد

علاوه بر نداشتن محدودیت در زمان ثبت درخواست معلم خصوصی ریاضی، یکی دیگر از مزایای انتخاب معلم خصوصی از استادبانک، متناسب بودن هزینه تدریس خصوصی ریاضی با تدریس استاد است. یعنی شما هزینه‌ای که در جلسات خصوصی خود پرداخت می‌کنید، براساس شهرت یا سلیقه شخصی استاد نبوده، بلکه بابت توانایی‌ها و صلاحیت تدریس معلم‌تان است.

همچنین در استادبانک قیمت تدریس خصوصی ریاضی متناسب با امتیاز و ستاره اساتید تغییر کرده و شما می‌توانید باتوجه به بودجه مورد نظر خود، از اساتید یک ستاره تا پنج ستاره و VIP در جستجوی معلم خصوصی باشید. اگر استاد یک ستاره را نیز انتخاب کرده، نگران کیفیت تدریس ایشان نباشید. زیرا همه اساتید فارغ از امتیاز و ستاره‌ آن‌ها، در سیستم در بدو ورود تعیین صلاحیت شده و مدرسینی که توانایی تدریس نداشته،‌ به هیچ عنوان نمی‌توانند با استادبانک همکاری کنند. تفاوت قیمت و ستاره اساتید، تنها برای میزان تجربه و سال‌های تدریس‌شان است.

نحوه درخواست معلم خصوصی ریاضی در استادبانک

ثبت درخواست معلم خصوصی ریاضی در سایت استادبانک بسیار آسان بوده و با چند کلیک ساده صورت می‌گیرد. تنها کافیست وارد سایت استادبانک با کلیک روی لینک معلم تدریس خصوصی ریاضی شوید. یا در گوگل استادبانک را با نشانی www.ostadbank.com جستجو کرده و با کلیک روی این آدرس وارد صفحه تدریس خصوصی استادبانک شوید. و به ترتیب مراحل زیر را برای ثبت درخواست معلم خصوصی خود انجام دهید:

اگر از طریق گوگل وارد صفحه اصلی شده و از آنجا می‌‌خواهید به صفحه اساتید ریاضی ورود کنید، باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱. در صفحه اصلی، در کادر آبی‌رنگ که در ابتدای صفحه قرار گرفته است، نوع کلاس خصوصی خود یعنی ( تدریس خصوصی آنلاین یا تدریس حضوری در منزل) را انتخاب کنید.

۲. بعد از انتخاب، کادری برای شما باز می‌شود که اگر تدریس خصوصی آنلاین را انتخاب کرده باشید، باید مقطع تحصیلی و سپس درس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر تدریس حضوری در منزل را انتخاب کرده باشید، کادری با عنوان مشخص کردن لوکیشن و شهر محل سکونت شما باز خواهد شد که باید انتخاب کنید. بعد از انتخاب شهر، مقطع تحصیلی و درس مورد نظر خود را انتخاب کرده تا به صفحه تدریس خصوصی ریاضی هدایت شوید.

۳. پس از ورود به صفحه اساتید تدریس خصوصی ریاضی، در کادر ابتدای صفحه با وارد کردن اطلاعات بیشتر نظیر جنسیت استاد ( آقا یا خانم) و درجه مدرس (یک ستاره تا VIP) انتخاب را برای خود راحت‌تر نمایید.

۴. بعد از بررسی اساتید تدریس خصوصی ریاضی، می‌توانید روی پروفایل معلم مورد نظر خود کلیک کرده و برای اطمینان بیشتر، رزومه تحصیلی، سوابق تدریس و بخش درباره استاد را مطالعه کنید. همچنین در ادامه شما می‌توانید افتخارات مدرس در استادبانک، دروسی که توسط ایشان تدریس شده به همراه تجارب تدریس، بخش نظرات شاگردان و سایر اطلاعات تکمیلی راجع ایشان را مشاهده کرده و با اطمینان بیشتری درخواست خود را ثبت نمایید.

۵. در بخش زمانبندی حضور استاد، شما می‌توانید روزها و ساعت‌های پر و خالی ایشان را مشاهده کرده و براساس آن تصمیم‌گیری کنید.

6. بعد از تمام‌ بررسی‌ها و اطمینان از درخواست معلم خصوصی ریاضی مورد نظر، روی کادر آبی‌رنگ درخواست کلاس کلیک کرده و با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور یا استفاده از رمز یکبار مصرف، وارد صفحات دیگر شده و تمام اطلاعات خواسته شده  که شامل درس مورد نظر، آنلاین یا حضوری بودن کلاس، علت گرفتن کلاس ( رفع اشکال، آموزش از پایه و غیره)، روز و ساعت مورد نظر خود برای تشکیل کلاس خصوصی را وارد نمایید.

۷. سپس جهت ثبت نهایی درخواست و تماس با استاد، وارد صفحه پرداخت شده تا اولین جلسه کلاس خود را پرداخت کنید. بعد از پرداخت کلاس، درخواست شما ثبت شده و برای استاد مورد نظرتان ارسال می‌شود. جهت هماهنگی بیشتر، تیم پشتیبانی استادبانک و معلم خصوصی انتخاب شده با شما ارتباط گرفته و در نهایت کلاس‌تان در روز مورد نظر برگزار خواهد شد.

در هر کدام از مراحل ثبت‌نام اگر به مشکلی برخورد کرده یا در زمینه ثبت درخواست معلم خصوصی ریاضی نیاز به هرگونه راهنمایی و مشاوره داشتید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس گرفته و با ارتباط با تیم پشتیبانی استادبانک، تمام ابهامات خود را برطرف نمایید. ثبت درخواست معلم ریاضی در استادبانک بسیار آسان بوده و تنها با زدن چند تیک در کادر گزینه‌های پرسیده شده و همچنین با چند کلیک ساده، می‌توانید درخواست خود را به ثبت برسانید. استادبانک نیز در کنار شما در همه مراحل انتخاب استاد حضور دارد تا در نهایت با ثبت کلاس و شرکت در جلسات خصوصی، بتوانید بهترین لحظات آموزش و یادگیری ریاضی را تجربه کنید.