آشنایی با پلتفرم استادبانک

چگونه در صفحه اول لیست اساتید تدریس خصوصی استادبانک حضور داشته باشیم؟

استادبانک نویسنده
531 0
10 دی 1401
تدریس خصوصی

استادبانک، یکی از سامانه‌های آنلاین درخواست معلم خصوصی و بستری آسان برای پیدا کردن شاگرد و دانش‌آموز است. تلاش استادبانک همواره بر جذب معلمان بوده و از آن‌ها دعوت به عمل می‌آورد تا فرم استخدام خود را تکمیل کنند. پس از تکمیل فرم، رزومه معلمان خصوصی در معرض 21000 دانش‌آموز استادبانکی قرار می‌گیرد.

اما در این میان به منظور بازدید شاگردان از رزومه معلمان خصوصی باید نکاتی را لحاظ کرد. قرار گرفتن فرم استخدام در نتایج اول و افزایش بازدید از سوی شاگردان از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه، نکاتی جهت حضور در صفحه اول لیست اساتید تدریس خصوصی استادبانک را بیان خواهیم کرد.

نکات مهم جهت حضور در صفحه اول لیست اساتید تدریس خصوصی استادبانک

جهت حضور در صفحه اول لیست اساتید نکات مهمی وجود دارند. توجه به این نکات، موجب قرار داشتن شما در لیست اول شده و به تبع آن شاهد رشد شاگردان خود خواهید بود. یک معلم خصوصی در استادبانک، با توجه به فاکتورهای زیر، به موفقیت بیشتری در تدریس خصوصی دست می‌یابد.

تکمیل فرم و رزومه برای حضور در صفحه اول لیست اساتید استادبانک

یکی از مهم‌ترین موارد جهت قرار داشتن در صفحه نخست لیست اساتید استادبانک، تکمیل فرم و رزومه است. اغلب دانش آموزان، معلم خصوصی خود را با توجه به رزومه آن‌ها انتخاب می‌کنند. با تکمیل اطلاعات خود در مورد اطلاعات تحصیلی و سوابق کاری، شاگردان بیشتری را جذب خواهید کرد.

شرایط معلم خصوصی شدن تنها به یک مورد خاص بسنده نمی‌شود. جهت انجام این کار باید اطلاعات خود را تکمیل کرده و از تمام سوابق خود در فرم بنویسید. جذابیت پروفایل تاثیر مستقیم بر انتخاب شما توسط شاگرد دارد. از این موضوع ساده رد نشده و تکمیل فرم و رزومه برای حضور در صفحه اول لیست اساتید استادبانک را جدی بگیرید.

6 نکته برای افزایش بازدهی کلاس های خصوصی

بارگذاری ویدئو در پروفایل برای حضور در صفحه اول اساتید استادبانک

از دیگر فاکتورهای مهم برای حضور در صفحه اول اساتید استادبانک، بارگذاری ویدئو در پروفایل‌شان است. شاگردان بسیاری از طریق ویدئو اساتید خود را انتخاب می‌کنند. در ویدئو، خود را به طور کامل معرفی کرده و آن‌ها را با نحوه تدریس خود آشنا کنید. در پاسخ به سوال چگونه تدریس را شروع کنیم باید بگوییم راه چندان سختی را نخواهید داشت.

به منظور جذابیت ویدئوی خود، اگر معلم خصوصی زبان هستید، ابتدا به زبان انگلیسی صحبت کرده و سپس به فارسی صحبت کنید. بهترین معلم خصوصی زبان با انجام این کار بازدید خود توسط شاگردان را افزایش داده و در لیست‌های اول قرار می‌گیرد.

امتیاز رتبه‌بندی و حضور در لیست اول اساتید استادبانک

استادبانک برای تمام معلمان خود امتیازی قائل می‌شود. در کانال استخدامی استادبانک، برخلاف برخی از سایت‌های دیگر، معلمان براساس شایستگی و عملکرد خود رتبه می‌گیرند. از همین جهت، به منظور حضور در لیست اول اساتید استادبانک، امتیاز رتبه‌بندی خود را افزایش دهید.

به هریک از اساتید که حداقل یک جلسه کلاس در استادبانک برگزار کرده باشند، عددی به عنوان امتیاز رتبه‌بندی به آن‌ها تعلق می‌یابد. امتیاز رتبه‌بندی بالا در استادبانک به معنای کیفیت تدریس بهتر معلم خصوصی است. این دسته از اساتید، جایگاه بهتری داشته و بیشتر در معرض دید متقاضیان کلاس تدریس خصوصی قرار می‌گیرند.

چگونه یک معلم خصوصی خوب باشیم + نکات لازم

تدریس خصوصی

ارتقای کیفیت کلاس خصوصی و حضور در لیست اول اساتید استادبانک

با ارتقای کیفیت کلاس خصوصی ریاضی، زبان یا هر درسی، نقش موثری برای حضور در لیست اول خواهید داشت. ارتقای کیفیت شامل موارد مختلفی شده که تدریس، اخلاق حرفه‌ای و برقرار ارتباط موثر با شاگرد در آن دخیل هستند. با رعایت این موارد، در تعیین قیمت تدریس خصوصی نیز عملکرد بهتری خواهید داشت. تمام این موارد، موجب افزایش تعداد جلسات استاد با شاگردان شده و در نتیجه، افزایش امتیاز را به دنبال دارد.

ثبت تمام جلسات در سیستم و حضور در لیست اول اساتید استادبانک

یکی از نکات مهم در شرایط معلم خصوصی شدن و حضور در لیست اول اساتید استادبانک، ثبت تمام جلسات است. بهترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی یا سایر دروس نقش فعالی در ثبت تمام جلسات خود در سیستم استادبانک دارند. عدم ثبت برخی جلسات یا برگزاری کلاس با شاگرد خارج از سیستم، موجب افت شدید رتبه استاد می‌شود. بنابراین، جایگاه استاد به شدت افت پیدا کرده و از دستیابی به لیست اول اساتید استادبانک باز می‌ماند.

روش خلاقانه استفاده از تصویر در کلاس خصوصی ریاضی

استفاده از بسته‌های تخفیفی برای شاگردان و حضور در لیست اول استادبانک

از دیگر نکات مهم جهت حضور در لیست اول اساتید استادبانک، استفاده از بسته‌های تخفیفی برای شاگردان است. استادبانک، برای شاگردان خود بسته‌های تخفیفی را در نظر گرفته است. خرید این بسته‌ها توسط شاگردان، علاوه بر کاهش دریافت نرخ و تعرفه کلاس خصوصی برای استاد، در امتیاز رتبه‌بندی او موثر خواهد بود. در صورت خرید یکی از بسته‌ها توسط شاگرد، کل جلسات خریداری شده و امتیاز رتبه‌بندی معلم خصوصی افزایش می‌یابد.

استادبانک، پلتفرم معتبر جذب و آموزش خصوصی در کشور

استادبانک، از جمله پلتفرم‌های معتبر جذب و آموزش معلمان خصوصی است. بیش از 21000 دانش آموز در این پلتفرم حضور فعال داشته و معلمان خود را با فاکتورهای خاصی انتخاب می‌کنند. با رعایت برخی نکات، در لیست اول اساتید تدریس خصوصی استادبانک حضور خواهید داشت. به این ترتیب، نرخ و تعرفه کلاس خصوصی را نیز افزایش می‌دهید. جهت دریافت مشاوره از کارشناسان استادبانک با شماره تلفن 02191005343 تماس حاصل کنید.

همچنین جهت عضویت در سایت استادبانک و قرارگیری در مسیر تدریس و آموزش در این مجموعه، می‌توانید وارد لینک استخدام معلم خصوصی شده و مراحل ثبت‌نام خود را به صورت کامل تکمیل کنید. بعد از تایید پروفایل از طرف کارشناسان استادبانک در صورت صلاحیت تدریس، می‌توانید با دریافت شاگرد، کلاس‌های خصوصی خود را برگزار نمایید.