آشنایی با پلتفرم استادبانک

چگونه در استادبانک، درخواست معلم خصوصی زبان ارسال کنیم؟

استادبانک نویسنده
2434 0
23 دی 1401

درخواست معلم خصوصی برای درس زبان انگلیسی، یکی از درخواست‌های پرتقاضا در استادبانک است. با انتخاب استاد و ارسال درخواست خود برای گرفتن معلم خصوصی زبان انگلیسی، از سوی کارشناسان استادبانک، این خواسته شما پیگیری شده و در سریع‌ترین زمان ممکن، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری کلاس انجام خواهد شد. اما به منظور ثبت درخواست معلم خصوصی زبان در استادبانک نکاتی وجود داشته و برای برخی ابهاماتی پیش می‌آید. بنابراین در این محتوا سعی شده است راجع به نحوه ارسال درخواست معلم خصوصی زبان نکات مهم و توضیحات جامعی ارائه شود تا بهتر و سریع‌تر بتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

چگونه در استادبانک، درخواست معلم خصوصی زبان ارسال کنیم؟

برای ثبت درخواست کلاس معلم خصوصی زبان انگلیسی مراحل سخت و پیچیده‌ای را قرار نیست که طی نمایید. تنها کافیست در ابتدا به یکی از دو روش روبه رو وارد صفحه اساتید زبان انگلیسی شوید. با روش اول می‌توانید در در گوگل استادبانک را با نشانی www.ostadbank.com جستجو کرده و با کلیک روی این آدرس، وارد صفحه اصلی استادبانک شوید. یا با روش دوم و کلیک روی لینک روبه رو یعنی تدریس خصوصی زبان انگلیسی، مستقیماً به صفحه اساتید زبان هدایت شوید. منتها برای اینکه شما از صفر تا صد مراحل ثبت درخواست کلاس خصوصی زبان را در استادبانک بدانید، ما از همان ابتدای صفحه اصلی، توضیحات را ارائه می‌دهیم.

برای ثبت درخواست کلاس خصوصی زبان انگلیسی پس از ورود به صفحه اصلی استادبانک باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

۱. در صفحه اصلی، در کادر آبی‌رنگ که در ابتدای صفحه قرار گرفته است، نوع کلاس خصوصی خود یعنی ( تدریس خصوصی آنلاین یا تدریس حضوری در منزل) را انتخاب کنید.

۲. بعد از انتخاب، کادری برای شما باز می‌شود که اگر تدریس خصوصی آنلاین را انتخاب کرده باشید، باید مقطع تحصیلی و سپس درس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر تدریس حضوری در منزل را انتخاب کرده باشید، کادری با عنوان مشخص کردن لوکیشن برای شما باز شده که باید شهر محل سکونت خود را در آن انتخاب کنید. بعد از انتخاب شهر، مقطع تحصیلی و درس مورد نظرتان را انتخاب کرده تا به صفحه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هدایت شوید.

۳. پس از ورود به صفحه اساتید تدریس خصوصی زبان، در کادر ابتدای صفحه با وارد کردن اطلاعات بیشتر نظیر جنسیت استاد ( آقا یا خانم) و درجه مدرس (یک ستاره تا VIP) انتخاب را برای خود راحت‌تر نمایید.

۴. در این مرحله می‌توانید پروفایل تک تک اساتید زبان را مشاهده کرده و به بررسی اطلاعات و رزومه تدریس‌شان بپردازید. می‌توانید روی پروفایل معلم مورد نظر خود کلیک کرده و در این بخش در زمینه‌های مختلف نظیر موارد زیر، راجع استاد اطلاعات موثر و شناخت خوبی کسب نمایید.

 •  رزومه تحصیلی استاد
 •  سوابق تدریس در آموزشگاه‌ها و موسسات مختلف
 • افتخارات تحصیلی و افتخارات تدریس
 • زمانبندی کلاس‌های خصوصی استاد در استادبانک
 • بخش نظرسنجی و نظرات ثبت‌شده شاگردان قبلی استاد و سایر موارد بیشتر

مشاهده رزومه تدریس استاد و سایر اطلاعاتی که استادبانک به صورت شفاف در اختیارتان قرار داده است، باعث اطمینان بیشتر شما در انتخاب معلم خصوصی زبان مورد نظر و کاهش اضطراب و نگرانی‌تان خواهد شد. زیرا این نگرانی همواره با خانواده‌ها و زبان‌آموزان است که شاید استاد مورد نظر خوب نبوده یا مجموعه تدریس خصوصی قابل اطمینان نیست. اما در استادبانک باتوجه به این امکانات ویژه برای شناخت استاد، این نگرانی‌ها به زودی برطرف شده و شما با خیال راحت درخواست کلاس خصوصی زبان را می‌دهید.

۵. در بخش زمانبندی حضور استاد، شما می‌توانید روزها و ساعت‌های پر شده کلاس ایشان را مشاهده کرده و در وقت‌های خالی، در تایمی که امکان شرکت در کلاس را داشته، زمان را انتخاب کرده و درخواست کلاس را بزنید.

۶. بعد از تمام‌ بررسی‌ها و اطمینان از درخواست معلم خصوصی زبان مورد نظر، روی کادر آبی‌رنگ درخواست کلاس کلیک کرده و با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور یا استفاده از رمز یکبار مصرف، وارد صفحه دیگری با عنوان اطلاعات کلاس خواهید شد. در این صفحه از شما سوالاتی نظیر موارد زیر پرسیده می‌شود:

 • میزان تسلط‌ شما بر درس زبان ( ضعیف، متوسطه، خوب یا عالی)
 • علت درخواست کلاس خصوصی زبان ( رفع اشکالات درسی یا تدریس از پایه و غیره)
 • وارد کردن توضیحات تکمیلی برای اطلاعات بیشتر تیم پشتیبانی از سمت شما

بعد از وارد کردن موارد بالا و کلیک روی گزینه ادامه، می‌توانید به صفحه بعد وارد شوید.

۷. جهت ثبت نهایی درخواست و تماس با استاد، شما وارد صفحه پرداخت شده تا اولین جلسه کلاس خود را پرداخت کنید. بعد از پرداخت کلاس، درخواست شما ثبت شده و برای استاد زبان مورد نظرتان ارسال می‌شود. جهت هماهنگی بیشتر، تیم پشتیبانی استادبانک و معلم خصوصی انتخاب شده با شما ارتباط گرفته و در نهایت کلاس‌تان در روز مورد نظر برگزار خواهد شد.

بنابراین با طی کردن چند مرحله بسیار راحت و با چند کلیک ساده شما می‌توانید درخواست کلاس خصوصی زبان را ثبت کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن از طرف تیم پشتیبانی استادبانک و استاد درخواست را پیگیری کرده و جواب بگیرید.

مهم‌ترین مزایای درخواست کلاس خصوصی زبان از استادبانک کدام است؟

انتخاب معلم خصوصی زبان از استادبانک، مزایای بسیاری برای زبان‌آموزان دارد. در ادامه به چند مزیت بسیار مهم حضور در کلاس معلم خصوصی زبان استادبانک اشاره کرده‌ایم که شامل این موارد است:

۱. شرکت در کلاس بهترین معلم خصوصی زبان

اولین مزیت کلاس‌های زبان انگلیسی استادبانک، همراهی کردن شما در کلاس توسط بهترین معلمان زبان است. یعنی شما می‌توانید از طریق مجموعه استادبانک، به برترین اساتید تدریس خصوصی زبان دسترسی پیدا کرده و براساس معیارهای خود از انتخاب معلم، یکی از این اساتید به‌نام را انتخاب نمایید.

برای مثال استاد مهدی خانی یکی از اساتید معتبر درس زبان انگلیسی در استادبانک است. اگر بخواهید در خارج از مجموعه استادبانک با ایشان کلاس برداشته، شاید لازم بوده زمان طولانی را بابت درخواست خود  صرف کنید، چون دسترسی به اساتید خارج از مجموعه به راحتی ثبت درخواست در استادبانک نیست.

ایشان به عنوان مدرس VIP استادبانک، بابت کیفیت عالی کلاس‌های خود، امتیاز بالایی از سیستم کسب کرده است و توانسته سه بار در فصل‌های مختلف سال، برترین استاد مجموعه زبان باشد. افتخارات تدریس زیر، به خوبی گواه کیفیت بالای تدریس ایشان است.

 • تدریس آزمون‌های داخلی و خارجی شامل IELTS , TOEFL , PET , PTE، MSRT , EPT , MHLE , MCHE , TOLIMO و غیره
 • تدریس به مدت ۱۷ سال در موسسات زبان انگلیسی و مدارس مختلف
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

می‌توانید برای مشاهده پروفایل استاد مهدی خانی، روی نام ایشان کلیک کرده و وارد پروفایل‌شان شوید.

۲. برگزاری کلاس با بهترین قیمت تدریس خصوصی زبان

قطعاً اگر خارج از مجموعه استادبانک بخواهید با اساتید زبان این مجموعه کلاس داشته باشید، باید هزینه‌ای به مراتب بیشتر از مبلغ تعیین شده در استادبانک، پرداخت نمایید. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی، در استادبانک براساس شایستگی و توانایی‌های تدریس مدرس تعیین می‌شود. اما در خارج استادبانک، ممکن است سلیقه شخصی استاد و میزان شهرت او در تعیین قیمت‌های بالاتر تاثیر‌گذار باشد.

همچنین قیمت تدریس خصوصی زبان در استادبانک برای هر استاد متفاوت بوده و براساس ستاره و امتیاز ایشان مشخص می‌شود. بنابراین شما می‌توانید باتوجه به بودجه مورد نظر خود، یکی از اساتید زبان را انتخاب نمایید.

۳. رفع محدودیت‌های برگزاری کلاس از طریق تدریس خصوصی آنلاین زبان

قطعاً همه زبان‌آموزان و دانش‌آموزان خواهان شرکت در کلاس خصوصی با برترین اساتید زبان هستند. منتها در برخی از شهرهای ایران به دلیل محدودیت‌های آن شهر از لحاظ آموزشی، دسترسی به این اساتید برتر ناممکن یا سخت است. استادبانک با فعال کردن سیستم تدریس خصوصی آنلاین خود، توانسته این محدودیت را رفع کند. شما می‌توانید از شهر محل سکونت خود از طریق تدریس زبان آنلاین، به برترین اساتید زبان انگلیسی تهران، معلم خصوصی زبان انگلیسی اصفهان و سایر شهرهای بزرگ ایران دسترسی پیدا کنید.

همچنین اگر محدودیت‌های زیادی بابت برگزاری کلاس تدریس خصوصی زبان در منزل به صورت حضوری را داشته، می‌توانید با انتخاب روش تدریس آنلاین زبان،‌ این محدودیت‌ها را نیز برطرف نمایید. کیفیت کلاس تدریس خصوصی آنلاین همانند کلاس حضوری بوده و به همان راحتی برگزار می‌شود.

تدریس خصوصی آنلاین زبان

۴. انتخاب راحت و آسان معلم زبان از استادبانک

استادبانک انتخاب راحت استاد را برای شما میسر کرده است. زیرا از طریق امکانات ویژه برای شناخت استاد، می‌توانید به سرعت رزومه اساتید را بررسی کرده و نزدیک‌ترین معلم زبان به معیارهای خود را انتخاب نمایید. امکانات شناخت استاد در مجموعه شامل موارد زیر است:

 • ستاره و امتیاز استاد ( این گزینه نشان‌دهنده عملکرد استاد در جلسات تدریس خصوصی و میزان سوابق تدریس او است.)
 •  رزومه تحصیلی استاد
 •  سوابق تدریس در آموزشگاه‌ها و موسسات مختلف
 • افتخارات تحصیلی و افتخارات تدریس
 • زمانبندی کلاس‌های خصوصی استاد در استادبانک ( این گزینه به شما ثابت می‌کند که استاد، طرفدار زیادی داشته و شاگردان بسیاری را توانسته با نحوه تدریس خود جذب کلاس کند.)
 • بخش نظرسنجی و نظرات ثبت‌شده شاگردان قبلی استاد و سایر موارد بیشتر

۵. نظارت بر عملکرد استاد در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان

یکی دیگر از مزایای مجموعه معلم خصوصی استادبانک برای درخواست کلاس زبان و سایر دروس، این است که شاگرد و استاد را به حال خود رها نمی‌کند. در واقع از اولین جلسه با شاگرد همراه بوده و پیگیر کلاس‌های او خواهد بود. این مورد بسیار مهم است. زیرا ممکن است در طول جلسات شاگرد نیاز داشته باشد، موارد مختلفی در کلاس پیگیری شود.

همچنین این پیگیری‌ها از طرف تیم پشتیبانی استادبانک، باعث اطمینان خاطر استاد و شاگرد خواهد شد. بنابراین تیم فعال این مجموعه از اولین جلسه تا زمان خاتمه کلاس، در دسترس شاگرد و معلم برای رفع هرگونه سوال یا مشکل احتمالی است.

استادبانک؛ بهترین مرجع برای انتخاب معلم خصوصی زبان

باتوجه به فواید درخواست معلم خصوصی زبان از استادبانک، می‌توانید به بدون تردید وارد صفحه این موسسه و اساتید زبان آن شده و با امکاناتی که استادبانک برای شناخت استاد در اختیارتان گذاشته، معلم مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اگر هم در هر کدام از مراحل ثبت درخواست معلم خصوصی زبان خود به مشکل برخورد کرده، می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس گرفته و با ارتباط با تیم پشتیبانی این مجموعه، از آن‌ها جهت رفع مشکل، پرسش راجع به قیمت کلاس خصوصی زبان و همچنین ثبت کلاس خصوصی، راهنمایی و مشورت بخواهید.

این نکته را هم فراموش نکنید که استادبانک در همه حال می‌تواند مرجع در دسترس شما برای انتخاب معلم خصوصی باشد.