درباره ما

ما موسسین استادبانک تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف هستیم که خود سابقه تدریس خصوصی و گروهی در مقاطع متوسطه دوم و دانشگاهی را داشته ایم. شفاف نبودن فضای قیمتی، بالا بودن نرخ تدریس خصوصی، عدم وجود مرجع برای معرفی و مقایسه اساتید و نبود امکان شناخت استاد پیش از جلسه اول، باعث بوجودآمدن مشکلاتی در زمینه تدریس خصوصی شده بود. همچنین که اکثر امکانات آموزشی، اساتید برتر، مدارس منتخب و... متمرکز در شهر تهران بوده و به سایر نقاط کشور امکانات کمتری تخصیص داده شده است.

استادبانک با درک این مشکلات و و با توجه به اینکه تدریس خصوصی پربازده ترین نوع آموزش است، از سال 1395 و با حمایت دانشگاه صنعتی شریف، با هدف ایجاد بستری امن و شفاف برای دانش آموزان و والدینشان وارد عرصه آموزش خصوصی کشور شد.

اکنون دانش آموزان با رجوع به سایت استادبانک علاوه بر دیدن نمونه تدریس استاد، رزومه تضمین شده اساتید، دیدن نظرات شاگردان قبلی استاد و نمایش قیمت ها به صورت شفاف در پروفایل اساتید، می توانند از مدرسان برتر و امکاناتی که مختص شهرهای بزرگ است، در تمامی استان های ایران بهره مند گردند . استادبانک به عنوان اولین و بزرگترین سامانه انتخاب معلم خصوصی در کشور، در حال حاضر در 8 شهر بزرگ کشور به صورت حضوری و در تمام نقاط ایران به صورت آنلاین خدمات تدریس خصوصی ارائه می نماید.

کلیه حقوق استادبانک متعلق به شرکت سهامی خاص توسعه فناوری آریا کاوش می‌باشد.