مقالات معلم خصوصی

تدریس خصوصی در منزل با بهترین معلمان تدریس خصوصی استادبانک

استادبانک نویسنده
2576 0
22 دی 1400
تدریس خصوصی در منزل استادبانک

استادبانک، نتیجه‌گراترین و بزرگ‌ترین وب‌سایت تدریس خصوصی در ایران است که خدمات خود را به دو شکل تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین به دانش‌آموزان و اساتید خود ارائه می‌دهد. استادبانک برای ارائه خدمات معلم خصوصی خود، مزایا و امکانات ویژه‌ای دارد. این خدمات شامل قیمت‌های مناسب کلاس خصوصی، خدمات آنلاین و حضوری متناسب با نیاز کاربران، فعال بودن در همه شهرهای ایران و سایر موارد است که در ادامه به طور ویژه در مورد هر کدام از این امکانات، توضیحات مهمی ارائه شده است.

کلاس خصوصی ایده‌آل خود را در منزل برگزار کنید

اولین مزیت استادبانک این مورد است که شما می‌توانید معلم خصوصی مورد نظر  را برای حضور در منزل خود انتخاب کنید و از خستگی رفت و آمد به کلاس و آموزشگاه رها شوید. معلم خصوصی در یک زمان مشخص که با شما هماهنگ شده است، به منزل شما یا هر مکانی که امکان برگزاری کلاس برای‌تان مقدور است، مراجعه می‌کند. کلاس به صورت حضوری در یک ساعت مشخص شروع می‌شود. معمولاً زمان جلسات تدریس خصوصی در منزل و یا کلاس آنلاین در استادبانک ۹۰ دقیقه است که این زمان می‌تواند با توجه به تشخیص معلم و نیاز شاگرد بیشتر شود.

مهم‌ترین حسن روش تدریس خصوصی در منزل، راحتی دانش‌آموز و والدین، حذف زمان رفت و آمد به کلاس و همچنین امکان نظارت والدین بر روند تدریس و چگونگی برگزاری کلاس است. چون جلسات در منزل شاگرد برگزار می‌شود، والدین می‌توانند به راحتی از نحوه تدریس معلم و کیفیت کلاس برگزار شده اطلاع پیدا کنند.

پیشنهاد ویژه:

معلم خصوصی آنلاین یا حضوری در منزل؟ کدام یک مفیدتر است؟

دانش‌آموزان ابتدایی و نیاز به حضور معلم خصوصی

مهم‌ترین مزیت کلاس تدریس خصوصی در منزل، برای دانش‌آموزان پایه ابتدایی است. هرچند که روش تدریس آنلاین نیز برای این گروه از دانش‌آموزان جوابگو است اما تاثیرگذاری آموزش حضوری بر کودکان دبستانی بیشتر است. چون این کودکان ذاتاً کمی بازیگوش با تمرکز پایین هستند. اگر معلم به صورت خصوصی و نزدیک به این دانش‌آموزان قرار گیرد، تاثیرگذاری آموزش بیشتر می‌شود. بنابراین تدریس خصوصی ابتدایی در منزل، مهم‌ترین مزیت این نوع از تدریس برای دانش‌آموزان پایه ابتدایی است.

 

کلاس تقویتی خصوصی را با قیمت مناسب در خانه برگزار کنید

مزیت دیگر استفاده از کلاس‌های استادبانک، این است که شما می‌توانید معلم خصوصی خود را با قیمت مناسب نسبت به سایر سایت‌های دیگر انتخاب کنید. به طور کل قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل با کلاس تدریس آنلاین متفاوت است. به دلیل رفت و آمد معلم به منزل شاگرد و هماهنگی‌های تدریس حضوری، تعرفه کلاس خصوصی در منزل کمی بیشتر از کلاس آنلاین است. اما با این وجود چون شما معلم مورد نظر خود را از سایت استادبانک دریافت می‌کنید، برای کلاس حضوری نیز قیمتی مناسب و متفاوت‌تر از سایر سایت‌ها پرداخت خواهید کرد.

نکته بعدی در مورد قیمت‌ها این است که به دلیل وجود تنوع قیمتی در سایت استادبانک، شما می‌توانید با هر بودجه‌ای که دارید، معلم مورد نظر خود را چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین داشته باشید.

در مورد بحث قیمت‌ها این نکته هم فراموش نشود که قیمت کلاس‌های خصوصی در شهرستان از قیمت کلاس خصوصی در تهران کمتر است. به طور مثال قیمت کلاس تدریس خصوصی در منزل مشهد کمتر از کلاس تدریس خصوصی در منزل تهران است. در واقع حدود ۱۵ الی ۲۰ درصد قیمت کلاس‌ها در شهرستان کمتر از تهران است.

پیشنهاد ویژه:

معرفی اپلیکیشن های مفید برای تدریس خصوصی

 کلاس‌ تدریس خصوصی در منزل استادبانک در اکثر شهرهای ایران فعال است

کلاس تدریس خصوصی حضوری استادبانک در اکثر شهرهای ایران فعال است. اینکه شما بتوانید معلم خصوصی ایده‌آل خود را در شهر و محل سکونت خود پیدا کنید، یکی از امکانات برتر سایت استادبانک است. اگر وارد سایت استادبانک شوید، می‌توانید با سرچ هر شهری، در دسترس بودن اساتید استادبانک در آن شهر را بررسی کنید.

اگر عبارت‌های دقیق تدریس خصوصی در منزل اصفهان، تدریس خصوصی در منزل مشهد، تدریس خصوصی در منزل کرج، تدریس خصوصی در منزل بندرعباس، تدریس خصوصی در منزل شیراز، تدریس خصوصی در منزل اهواز و سایر شهرها را در گوگل یا خود سایت جستجو کنید، لیستی از اساتید برتر شهر مورد نظر خود را می‌توانید پیدا داشته باشید.

پیشنهاد ویژه:

چطور می‌توان به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی پیدا کرد؟

در سایت استادبانک، حق انتخاب بیشتری دارید

مشکل خیلی از کاربران برای درخواست معلم خصوصی از سایر سایت‌ها  این است که در زمان انتخاب دچار سردرگمی می‌شوند. به دلیل وجود گزینه‌های مختلف برای انتخاب معلم که تردید و دودلی آن‌ها را برای انتخاب بیشتر می‌کند و همچنین نامعلوم بودن صحت و درستی رزومه و کارنامه مدرسین در این سایت‌ها، کاربران نمی‌توانند به راحتی معلم خصوصی انتخاب کنند.

اما در سایت استادبانک صحت رزومه و کارنامه اساتید قبل از شروع همکاری با این مجموعه توسط کارشناسان استادبانک سنجیده می‌شود. نمایش رزومه تحصیلی و سوابق تدریس اساتید کمک بزرگی به کاربران برای پی بردن به میزان سواد استاد و تجربه ایشان خواهد کرد. بخش نظرسنجی از شاگردان هر معلم می‌تواند در تصمیم‌گیری نهایی کابران برای انتخاب معلم کمک شایانی نماید. علاوه بر این دانش‌آموز با مشاهده ویدئو نمونه تدریس معلم می‌تواند با سبک تدریس او، میزان تسلطش بر انتقال راحت مفاهیم و سایر ویژگی‌های ظاهری استاد آشنا شود.

همه این گزینه‌ها در کنار ستاره اساتید و امتیازی که هر معلم در هر جلسه از تدریس، بعد از بررسی توسط تیم پشتیبانی دریافت می‌کند، باعث انتخاب راحت و آسان معلم خصوصی برای کاربران شده است.

پیشنهاد ویژه:

تاثیرات معلم خصوصی خوب و معلم خصوصی بد!

تعداد ستاره اساتید خصوصی در استادبانک به چه معنا است؟

  • معلم‌ خصوصی یک و دوستاره:

اساتید تدریس خصوصی یک و دو ستاره در استادبانک، معلم‌های خصوصی کم‌تجربه‌‌تر هستند. یعنی سوابق و میزان تدریس‌شان کمتر از سایر اساتید است. اما پایین بودن ستاره آن‌ها دلیل بر کم بودن سطح کیفی تدریس‌شان نیست. این اساتید به کتب و متد تدریس جدید تسلط دارند و تعداد شاگردان‌شان تاکنون کمتر از ۲۰ نفر نبوده است.

قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل برای این اساتید با توجه به ستاره آ‌ن‌ها پایین تر بوده و از حدود قیمتی ۸۰ هزار تومان به بالا شروع می‌شود.

  • معلم‌ خصوصی سه و چهار ستاره:

این دسته از معلمان سابقه تدریس بیشتری دارند. علاوه بر اینکه کیفیت تدریس‌شان بالاتر می‌رود، از بهترین دانشگاه‌ها در رشته‌های ریاضی و مهندسی فارغ التحصیل شده‌اند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها تاکنون کمتر از ۵۰ نفر نبوده است.

قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل برای این اساتید از حدود قیمتی ۱۰۵ هزار تومان با توجه به رزومه هر استاد و امتیازش از تدریس شروع می‌شود.

  • معلم‌ خصوصی پنج ستاره:

این دسته از معلم‌ها جزو بهترین‌ها در کل کشور هستند. سوابق علمی درخشان در تمام زمینه‌های علمی و‌ آموزشی، داشتن سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان و نمونه، کسب رتبه‌های تک رقمی کنکور و موفقیت در المپیادهای علمی را در افتخارات تحصیلی و کاری خود دارند.  تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم تر از ۱۰۰ نفر نیست و ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت پر می‌شود.

قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل برای این اساتید از حدود قیمتی ۲۳۰ هزار تومان به بالا باتوجه به امتیاز و عملکرد هر استاد شروع می‌شود.

  • معلم‌ خصوصی vip:

این معلم‌ها نوابغ تدریس خصوصی محسوب می‌شوند. کیفیت بالایی در نوع تدریس خود و برگزاری کلاس‌هایشان دارند. فراهم کردن موفقیت‌های تحصیلی برای دانش‌آموزان با سبک تدریس و آموزش خود، داشتن دانش‌آموزان تک رقمی در کنکور و قبولی بالای شاگردان در آزمون‌های مهم و دانشگاه‌های برتر، از کارنامه درخشان این اساتید است.

قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل برای اساتید vip از حدود قیمتی ۳۵۰ هزار تومان با توجه به موقعیت و امتیاز استاد در استادبانک شروع می‌شود.

تدریس خصوصی در منزل استادبانک

 

پیشنهاد ويژه:

معیار انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی

فقط با چند کلیک ساده، معلم خصوصی خود را از استادبانک انتخاب کنید

با توجه به توضیحاتی که در این محتوا داده شد، متوجه کیفیت بالای خدمات معلم خصوصی استادبانک شده‌اید. در واقع اگر شما بخواهید معلم خصوصی انتخاب کنید، با سه معیار بسیار مهم یعنی پیدا کردن معلم با قیمت تدریس خصوصی مناسب، انتخاب روش تدریس با کیفیت که شامل تدریس خصوصی در منزل یا تدریس آنلاین است و همچنین دسترسی به برترین اساتید تدریس خصوصی، می‌توانید وارد سایت معلم خصوصی استادبانک شوید. چون همه این معیارهای شما در سایت استادبانک در دسترس است.

 با توجه به انتخاب راحت معلم خصوصی در استادبانک، اگر باز هم دچار تردید در انتخاب معلم خواهید شد، می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ با کارشناسان و مشاورین استادبانک ارتباط بگیرید. مطمئن باشید هر سوال و دغدغه‌ای که داشته باشید، از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی استادبانک، برطرف خواهد شد.

بهترین اساتید تدریس خصوصی در منزل را از کدام سایت انتخاب کنیم؟

برای انتخاب معلم تدریس خصوصی در منزل بحث اعتماد به سایت و معلمی که بتواند هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ تدریس، رضایت شما را جلب کند، بسیار حائز اهمیت است.

سایت تدریس خصوصی استادبانک با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و درجه دانش بنیانی به همراه سنجش دائمی رزومه اساتید خود توانسته اعتماد کاربران خود را با میزان رضایت بالا جلب کند.

چه تعداد دانش‌آموز از خدمات معلم خصوصی استادبانک استفاده‌ کرده‌ و رضایت داشته‌اند؟

استادبانک تاکنون ۵۳ هزار شاگرد تدریس خصوصی تعلیم دیده داشته است که از خدمات تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین این مجموعه با میزان رضایت بالا استفاده کرده‌اند.

چطور می‌توان درخواست معلم خصوصی در منزل خود را در استادبانک ثبت کرد؟

با ورود به صفحه تدریس خصوصی استادبانک به آدرس www.ostadank.com  و انتخاب نوع تدریس خصوصی خود ( به صورت حضوری یا آنلاین) و همچنین مقطع و درس مورد نظر، وارد صفحه اساتید آن درس شوید و با کلیک روی پروفایل هر استاد، ضمن بررسی و مشاهده کارنامه تدریس معلم، درخواست خود را نیز ثبت کنید.
اگر هم در زمینه ثبت درخواست معلم خصوصی نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر داشتید، با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس بگیرید.