مقالات معلم خصوصی

چطور می‌توان به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی پیدا کرد؟

مونا فلاحی نویسنده
1218 0
27 دی 1401
چطور می‌توان به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی پیدا کرد؟

چطور می‌توان به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی پیدا کرد؟

تدریس خصوصی را می‌توان یکی از بهترین روش‌های یادگیری دانست. هر دانش‌آموز در طول تحصیل خود به معلم خصوصی برای دروسی که در آن ضعف دارد؛ نیاز خواهد داشت تا بتواند نقاط ضعف خود را بهبود بخشیده و در روند تحصیلی خود پیشرفت کند. اما یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای داشتن جلسات تدریس خصوصی باکیفیت، داشتن استاد خوب است. استاد باید علاوه بر داشتن تجربه‌ی کافی، دارای صبر و سواد مناسب باشد. چرا برای که شروع تدریس و نشان دادن راه درست به دانش‌آموزان، نیازمند این است که خود این راه را بارها طی کرده باشد. استاد باید بتواند در محیطی آرام دانش‌آموز خود را به بهترین شکل پشتیبانی نماید. بنابراین پیشرفت تحصیلی بدون داشتن یک راهنمای خوب ممکن نیست.

اما یافتن یک استاد خوب و مناسب همواره کار دشواری بوده است. چرا که گذران وقت با اساتید نامناسب می‌تواند انرژی و انگیزه‌ی شما را کم کند. بسیاری از مواقع شما زمان بسیار کمی برای یافتن برترین اساتید تدریس خصوصی خود دارید. زمان‌های نزدیک به آزمون و امتحانات از جمله این مواقع است که زمان زیادی برای دستیابی به اساتید و آزمون و خطای آن‌ها ندارید. بنابراین بسیار مهم است که بتوانید بهترین اساتید را در کم‌ترین زمان بیابید و کلاس‌های خود را آغاز نمایید. به همین دلیل است که در این مقاله به یکی از بهترین راه‌ها برای دسترسی به اساتید خوب ایران می‌پردازیم.

چطور می‌توان به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی پیدا کرد؟

راه دسترسی به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران

با اشاره به اهمیت یافتن استاد خوب، باید به بهترین راه‌ها برای دسترسی به این اساتید بپردازیم. امروزه با پدیدار شدن بسترهای اینترنتی برای تدریس آنلاین، تدریس خصوصی همه گیرتر شده‌ است. چرا که دانش‌آموزان می‌توانند در خانه و با داشتن یک سیستم ساده آموزش خود را شروع کنند. این امر به دانش‌آموزان کمک کرده که از تمامی اساتید ایران در سطح کشوری استفاده نمایند و دیگر محدودیت جغرافیایی برای یافتن اساتید معنایی نداشته باشد. انتخاب تدریس خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری می‌تواند بسته به شرایط دانش‌آموز و انتخاب خود او باشد. اما مسئله‌ی مهم در اینجا، نحوه‌ی یافتن اساتید برتر است. برای یافتن این اساتید احتیاج به بستری داریم که اساتید برتر ایران را گزینش کرده و در یک مجموعه‌ی واحد به نمایش بگذارد. بستری که دسترسی همگانی به آن ممکن بوده و از گزینه‌های فراوانی برخوردار باشد. در ادامه به معرفی این بستر اینترتی می‌پردازیم.

پیشنهاد ویژه:

تدریس خصوصی در منزل با بهترین معلمان تدریس خصوصی استادبانک

دسترسی به برترین اساتید تدریس خصوصی در استادبانک

استادبانک یک سایت اینترنتی و بستر جامعی برای یافتن اساتید برتر در ایران است. این سایت به جهت جمع‌آوری و معرفی بهترین اساتید برای دانش‌آموزان ایجاد شده است. هدف این سایت دسترسی سریع و کارآمد دانش‌آموزان به اساتید برتر ایران در تمام نقاط ایران می‌باشد. این کار می‌تواند امکان بهره‌وری تمام دانش‌آموزان از به روزترین متد آموزشی را فراهم نماید. استادبانک با گزینش اساتید باتجربه، مجموعه‌ای از رزومه‌های موفق اساتید را جمع‌آوری کرده و امکان دسترسی به این اساتید را برای تمامی دانش‌آموزان فراهم کرده‌است. این مجموعه‌ی کامل شامل اساتید برتر در تمامی مقاطع آموزشی و تمامی رشته‌هاست.

آموزش به دانش‌آموزان می‌تواند بنا به درخواست موقعیت شهری آن‌ها به صورت آنلاین و یا حضوری انجام بگیرد. استادبانک بنا به رزمه، تجربه، مدارک تحصیلی و… اساتید آن‌ها را درجه‌بندی کرده‌است. این درجه بندی برای انتخاب آسان و پیشنهاد شرایط متفاوت اساتید به آن‌ها می‌باشد. تفاوت این درجه بندی تفاوت در قیمت تدریس خصوصی را برای هر استاد مشخص می‌کند که در سایت قابل نمایش است. این تفاوت قیمت به معنای کیفیت کم معلم نیست بلکه تمامی معلمین استاد بانک تحت گزینش انتخاب شده و از مراحل متفاوتی برای رسیدن به تاییدیه استادی عبور می‌کنند. بنابراین می‌توان از کیفیت تمامی اساتید مطمئن بود.

پیشنهاد ویژه:

مهم ترین فواید و مزایای معلم خصوصی آنلاین برای پیشرفت تحصیلی

نحوه‌ی یافتن بهترین اساتید در استادبانک

برتر بودن یک استاد می‌تواند شاخص‌های متفاوتی داشته باشد. هم‌چنین برتر بودن می‌تواند برای هر دانش‌آموز معنای متفاوتی داشته باشد. از همین روست که استادبانک لیستی از تمامی اساتید در هر رشته و مقطع تهیه کرده است. این لیست شامل اطلاعات زیر است:

رزومه اساتید

یکی از مهم‌ترین ملاک‌ها برای انتخاب برترین اساتید تدریس خصوصی می‌تواند رزومه‌ی آن‌ها باشد. رزومه‌ی اساتید می‌تواند شامل مدارک تحصیلی، سوابق تدریس، افتخارات و عناوین کسب شده‌ی استاد، سوابق پژوهشی و مقالات و… باشد. تمامی این موارد را به تفکیک هر استاد می‌توانید در سایت مشاهده نمایید. به طور مثال اگر به دنبال رزومه‌ی معلم خصوصی ریاضی هستید؛ بر روی صفحه‌ی استاد مورد نظر خود کلیک کرده و رزومه و افتخارات استاد را در این صفحه مشاهده نمایید.

موقعیت جغرافیایی اساتید

این گزینه برای دانش‌آموزانی که قصد آموزش خصوصی حضوری را دارند؛ کاربردی است. چرا که با مشاهده‌ی شهر استاد می‌توانند متوجه شوند که امکان برگزاری کلاس حضوری با چه اساتیدی را دارند.

پیشنهاد ویژه:

معیار انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی

درجه‌بندی و قیمت تدریس اساتید

همانطور که در بالا اشاره شد؛ اساتید در استاد بانک بر اساس مدارک و سوابق درجه‌بندی شده‌اند. این درجه بندی به شما کمک می‌کند تا اساتید باتجربه‌تر را شناخته و بر اساس بودجه و نیاز خود اساتید با قیمت‌های متفاوت را انتخاب نمایید. به عنوان مثال برای یافتن یک مدرس زبان انگلیسی با قیمت مناسب می‌توانید وارد این صفحه شده و سپس درجه‌بندی استاد را بر روی «یک ستاره» تنظیم نمایید. تا اساتید با قیمت مناسب برای شما نمایش داده شوند. این درجه بندی از یک ستاره تا اساتید vip دسته‌بندی شده‌اند.

پیشنهاد ویژه:

تدریس خصوصی یا بسته ‌های آموزشی؟ کدام مناسب‌تر است؟

نظر دانش‌آموزان دیگر

شما به راحتی می‌توانید با ورود به صفحه‌ی معرفی اساتید نظر دیگر دانش‌آموزان را در مورد ایشان بخوانید. این کار به شما کمک می‌کند با دانستن تجربیات دیگران انتخاب بهتری را انجام دهید.

بنابراین برای شروع جستجوی اساتید، شما می‌توانید با وارد شدن به سایت استادبانک و انتخاب مقطع و درس مورد نطر خود به برترین اساتید تدریس خصوصی ایران دسترسی داشته باشید و با مشاهده‌ی این لیست در سریع‌ترین زمان ممکن استاد خود را انتخاب نموده و آموزش خود را شروع کنید.

پیشنهاد ویژه:

کلاس خصوصی چه فوایدی برای دانش‌آموز دارد؟