قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟ | قیمت معلم خصوصی مهم‌ترین دروس

استادبانک نویسنده
6
10 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی یا هزینه تدریس خصوصی در تهران، کرج ، شیراز ، اصفهان ، اهواز ، تبریز و ... - استادبانک

قیمت تدریس خصوصی، اولین و مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در انتخاب معلم خصوصی توسط والدین و دانش‌آموزان است. هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموز در هر مقطع از دوران مدرسه، چندان کم نیست و والدین قصد دارند با مدیریت درست و دقیق، بهترین شرایط درس خواندن را برای فرزندشان فراهم کنند.

تعرفه کلاس خصوصی، می‌تواند تحت تاثیر معیارهای مختلف و متعددی تعیین شود و هر درس باتوجه به پایه‌ی تحصیلی، قیمت معلم خصوصی متفاوتی داشته باشد. استادبانک به عنوان یکی از برترین سامانه‌های تدریس خصوصی کشور، برای قیمت‌گذاری کلاس‌های آنلاین و حضوری از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند.

در ادامه این مقاله شما را با شیوه‌ی تعیین نرخ تدریس خصوصی در استادبانک، قیمت معلم خصوصی مهم‌ترین دروس، راهنمای استخدام معلم خصوصی در استادبانک و روش‌های برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک آشنا می‌کنیم.

تعیین قیمت تدریس خصوصی اول ابتدایی تا دانشگاه با سیستم ارزیابی اساتید در استادبانک

طبق آمار رسمی کشور، هیچ نرخ مصوبی برای تعرفه کلاس خصوصی در ایران وجود ندارد. همین مسئله باعث می‌شود تا برخی از موسسات و آموزشگا‌ه‌ها، هزینه تدریس خصوصی دروس مختلف را بدون در نظر گرفتن پارامتر خاصی و به صورت دلخواه تعیین کنند. در حالی که عوامل متعددی می‌توانند، روی نرخ معلم خصوصی اثربگذارد.

استادبانک برای رفع این مشکل و شفاف‌سازی در فرآیند تعیین نرخ تدریس خصوصی دروس مختلف از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند. این روش اجازه می‌دهد تا منصفانه‌ترین دستمزد برای استاد و مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی برای دانش‌آموز مشخص شود. براساس این سیستم، همه‌ی اساتید حاضر در سایت استادبانک از چند جنبه مورد بررسی قرار می‌گیرند که در لیست زیر، می‌توانید از معیارها را مطالعه کنید:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

تیم کارشناسان استادبانک، بعد از بررسی توانایی و سطح علمی معلمان براساس این معیارها به هرکدام از آن‌ها بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌دهد که ملاک اصلی تعیین نرخ تدریس خصوصی در استادبانک است. دلیل تنوع شهریه کلاس خصوصی در استادبانک، همین روش ارزیابی اساتید است و کمک می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه‌ای به اساتید تدریس خصوصی باکیفیت دسترسی داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی استادبانک چه تاثیری دارد؟

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظریفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس خصوصی اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

در ادامه با قیمت تدریس خصوصی استادبانک برای مهم‌ترین دروس پایه‌های تحصیلی مختلف آشنا می‌شوید:

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی

مقطع ابتدایی، شروع ماجراجویی دانش‌‌آموزان در دوران مدرسه و تحصیل است. درس‌های دبستان، پایه و اساس سواد بچه‌ها را تشکیل می‌دهند و باید به خوبی به دانش‌آموز کم سن آموزش داده شوند. نحوه برقراری ارتباط با محصل ابتدایی و شیوه‌ی انتقال مفاهیم درسی به شاگرد، کلید موفقیت تدریس به دانش‌آموز ابتدایی است.

بنابراین باید از معلم خصصوصی ابتدایی کمک گرفت تا در درس‌های مهم این مقطع به محصل کمک کند. استادبانک جمعی از باتجربه‌ترین اساتید تدریس خصوصی ابتدایی را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس شما گذاشته است. در حال حاضر برای درس‌های زیر از پایه اول تا ششم ابتدایی در استادبانک، معلم خصوصی وجود دارد:

 • ریاضی
 • فارسی
 • نگارش
 • علوم تجربی

برای دیدن لیست معلمان و بررسی رزومه و قیمت تدریس خصوصی ابتدایی، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

ریاضی از روز اول مدرسه همراه دانش‌آموزان است و مهم‌ترین در هر مقطع محسوب می‌شود. یادگیری ریاضی همیشه یک چالش برای دانش‌آموزان بوده است و بسیاری از محصلان را به دردسر می‌اندازد. کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی، بهترین پیشنهاد برای آموزش به شاگردان است.

استادبانک، مجموعه‌ای بی‌نظیر از اساتید تدریس خصوصی ریاضی را برای شما فراهم کرده است که آماده برگزاری کلاس خصوصی ریاضی اول ابتدایی تا دانشگاه هستند. برای دیدن لیست معلمین ریاضی، بررسی رزومه و هزینه تدریس خصوصی ریاضی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک

فیزیک از سخت‌ترین دروس در مقطع متوسطه دوم است و دانش‌آموزان برای یادگیری آن نیاز به کمک معلم خصوصی فیزیک باکیفیت دارند. فیزیک از مباحث پیچیده و دشواری تشکیل شده است که درک و مطالعه‌ی آن‌ها به تنهایی بسیار دشوار و زمان‌بر است. از طرفی دیگر فیزیک، یکی از درس‌های تخصصی آزمون سراسری کنکور نیز شناخته می‌شود و روی نتیجه کنکور تاثیر بالایی دارد.

بنابرین شرکت در جلسات تدریس خصوصی فیزیک، انتخابی مهم برای دانش‌آموزان است. استادبانک با برجسته‌ترین اساتید فیزیک کشور همکاری می‌کند تا بهترین کیفیت آموزشی به محصلان ارائه شود. قیمت تدریس خصوصی فیزیک استادبانک به گونه‌ای تنظیم شده است تا شما مقرون‌به‌صرفه‌ترین انتخاب‌ها را پیش‌روی خود داشته باشید. برای دیدن لیست اساتید و نرخ تدریس خصوصی فیزیک روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی شیمی

یکی دیگر از دروس تخصصی در متوسطه دوم، درس شیمی است. شیمی با مطالب پیچیده و بهم‌پیوسته خود، درسی مشکل شناخته می‌شود که بیشتر دانش‌آموز برای درک مفاهیم آن دچار دردسر می‌شوند. یادگیری شیمی باید قدم‌به‌قدم و اصولی باشد تا دانش‌آموز طبق یک روال مشخص به درک درستی از مباحث شیمی دهم تا دوازدهم برسد.

در هر صورت دانش‌آموزان ریاضی و تجربی برای موفقیت در آزمون کنکور، نیاز دارند تا عملکرد خوبی در درس شیمی داشته باشند. شرکت در جلسات تدریس خصوصی شیمی اساتید برتر، بهترین انتخاب برای محصلان است. استادبانک، تیمی از باکیفیت‌ترین معلمان شیمی را در دسترس شما قرار داده است تا با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی از آموزش‌های آن‌ها بهره ببرید.

برای دیدن لیست اساتید شیمی دهم تا کنکور، بررسی رزومه و مشاهده نرخ تدریس خصوصی شیمی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی

زیست شناسی، مهم‌ترین و اثرگذارترین درس برای بچه‌های رشته علوم تجربی است که در دوران امتحانات و در نهایت آزمون کنکور، سرنوشت تجصیلی آن‌ها را مشخص می‌کند. زیست درسی حفطی، مفهومی و تصویری است که جزئنیات زیادی در طول کتاب‌‌های دهم تا دوازدهم آن وجود دارد.

محصل رشته تجربی باید تحت آموزش، معلم خصوص زیست شناسی قرار بگیرد تا به طور کامل و از همه‌ی جوانب، روی این درس مهم و دشوار تسلط پیدا کند. استادبانک از اهمیت زیست برای دانش‌آموزان به خوبی آگاه است و برترین اساتید را با بهینه‌ترین قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی آماده کرده است.

روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد بخش معلمان زیست استادبانک شوید. در این قسمت می‌توانید رزومه‌ی اساتید را همراه با شهریه کلاس خصوصی زیست دهم تا کنکور مشاهده و بررسی کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از سال هفتم وارد کتاب‌های درسی بچه‌ها می‌شود و مطالب آن برای دانش‌آموزان تازگی دارد. یادگیری زبانی جدید، بدون شک با چالش‌ها و سختی‌هایی همراه است و محصلان نیاز دارند تا معلمی با صبر و حوصله، قواعد دستوری، نوشتاری و معانی لغات و متون زبان انگلیسی را برای آن‌ها شرح دهند.

زبان انگلیسی، علاوه بر حضور در پایه‌های هفتم تا دوازدهم متوسطه، یکی از دروس عمومی کنکور سراسری نیز محسوب می‌شود. بنابراین یادگیری دقیق و پیوسته‌ی آن بسیار مهم است و توصیه می‌شود تا دانش‌آموزان از معلم خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرند.

استادبانک جمع کاملی از اساتید زبان انگلیسی را در همه‌ی حوزه‌ها، آماده تشکیل جلسات تدریس خصوصی زبان دارد. فرقی نمی‌کند شما نیاز به معلم زبان هفتم متوسطه اول دارید یا برای کنکور زبان آماده می‌شوید، بهترین معلم انگلیسی با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک حضور دارد.

برای لیست جامع اساتید زبان انگلیسی استادبانک، مطالعه رزومه و نظرات دیگر دانش‌آموزان و بررسی قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی عربی

برخی دروس در سال‌های تحصیل هستند که یادگیری آن‌ها برای دانش‌آموزان به کاری بسیار دشوار و حتی گاهی غیرممکن تبدیل می‌شود. عربی از دیدگاه بسیاری از محصلان، چنین درسی است. درک قواعد پیچیده، معانی لغات و متون و اشعار درس عربی به تنهایی برای بچه‌های دشوار است.

کمک گرفتن از معلم خصوصی عربی از دو جنبه اهمیت دارد. معلم باتجربه ابتدا، فضای ذهنی منفی دانش‌آموز را تغییر می‌دهد و در گام بعد به سراغ آموزش مباحث کتاب می‌رود. استادبانک لیستی از معلمان عربی باکیفیت را در دسترس شما قرار داده است. برای دیدن قیمت تدریس خصوصی عربی و رزومه اساتید روی لینک زیر کلیک کنید.

میزان تفاوت قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین در استادبانک 

استادبانک برای برگزاری کلاس خصوصی از دو روش استفاده می‌کند. روش اول، تدریس خصوصی حضوری (در منزل) است که به روش سنتی و با حضور معلم و شاگرد در کنار یکدیگر برگزار می‌شود. در حال حاضر، امکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری استادبانک برای دانش‌آموزان شهرهای  تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد.

روش دوم، تدریس آنلاین استادبانک است که در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد و بدون محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود. تیم استادبانک برای برپایی کلاس‌های آنلاین از جدیدترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا دانش‌آموزان، تجربه‌ی بهترین کیفیت صدا و تصویر را داشته باشند.

اما، تفاوت این دو روش در قیمت تدریس خصوصی است و نرخ تدریس در منزل، اندکی بالاتر از تعرفه تدریس خصوصی آنلاین است. دلیل این تفاوت قیمت، هزینه رفت و آمد استاد به محل موردنظر شاگرد برای برگزاری کلاس خصوصی است. البته از تفاوت نرخ، چندان قابل‌توجه نیست و قیمت کلاس حضوری، 15 تا 20 درصد گران‌تر از کلاس آنلاین تعیین می‌شود.

تعرفه کلاس خصوصی در برخی از شهرهای ایران و کل کشور

کلاس‌های حضوری یا در منزل، همچنان طرف‌دارن خاص خود را دارد و برخی از والدین ترجیح می‌دهند تا معلم خصوصی به صورت حضوری به فرزندشان آموزش دهد. استادبانک نیز برای دسترسی راحت‌تر شما به اساتید باکیفیت، شرایط برگزاری جلسات تدریس در منزل را با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی حضوری فراهم کرده است.

همان‌طور که پیش از این برای شما توضیح دادیم، امکان برگزاری کلاس خصوصی در منزل استادبانک در حال حاضر برای برخی از شهرهای بزرگ وجود دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد قیمت تدریس خصوصی در منزل استادبانک در شهرهای تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد،اهواز و تبریز به دست می‌آورید:

قیمت تدریس خصوصی در تهران

هزاران مدرس در تهران مشغول برگزاری کلاس‌های خصوصی هستند و اعداد و ارقام مختلفی هم بین آن‌ها و دانش‌آموز رد و بدل می‌شود. معمولا اعدادی که برای تهران مطرح می‌شوند کمی بیشتر از عرف کشور است. اما استادبانک با کمک معلمان باکیفیت و متعدد خود بهترین نرخ تدریس خصوصی در تهران را برای شما فراهم کرده است.

با مراجعه به صفحه قیمت تدریس خصوی در تهران استادبانک می‌توانید رزومه و شهریه کلاس‌های خصوصی دورس مختلف را مشاهده و بررسی نمایید. توجه داشته باشید که تعرفه تدریس خصوصی در تهران و در مناطق 22 گانه تهران با هم متقاوت است و به طور کلی، شهریه معلم خصوصی در مناطق 1 تا 5 بالاتر از سایر مناطق تهران در نظر گرفته می‌شود.

تعرفه تدریس خصوصی در کرج

بهترین راه فهمیدن تعرفه تدریس خصوصی در کرج بررسی صفحه این شهر در سایت استادبانک است. در این صفحه اساتید مختلف دروسی مثل زبان انگلیسی، آمار، شیمی و فیزیک با الگوریتم‌های هوشمند لیست شده‌اند و به دانش‌آموزان نمایش داده می‌شوند. در حال حاضر در شهر کرج امکان تدریس خصوصی در منزل به شکل حضوری مهیا است.

تعرفه کلاس خصوصی در مشهد

اساتید برتر مشهد در دروس مختلف با استادبانک همکاری داشته و به کمک این سیستم کلاس‌های خصوصی خود را برگزار می‌کنند. دانش‌آموزان و اساتید می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک نرخ تدریس خصوصی در مشهد را مشاهده کنند.

نرخ معلم خصوصی در شیراز

برای اطلاع از نرخ معلم خصوصی در شیراز می‌توانید بین اساتید برتر دروس مختلف این شهر که با استادبانک همکاری می‌کنند، جستجو کرده و شهریه‌ها را بررسی کنید. معلمان حاضر در شهر شیراز، آماده برگزاری کلاس خصوصی در منزل برای دروش مختلف هستند.

تعرفه کلاس خصوصی در اصفهان

اصفهان از بزرگ‌ترین شهرهای ایران است که محصلان فراوانی در مقاطع مختلف تحصیلی دارد. خوشبختانه استادبانک در حال حاضر همه‌ی مناطق اصفهان را برای تدریس خصوصی در منزل پوشش داده و دانش‌آموزان و اساتید از شهرهای مختلف این استان می‌توانند از درخواست تدریس خصوصی با قیمت منصفانه استفاده کنند.

هرینه معلم خصوصی در تبریز

اساتید برتر شهر تبریز با استادبانک همکاری داشته و روزانه کلاس‌های خصوصی مختلفی در دروس مختلف برگزار می‌کنند. شما با مراجعه به صفه قیمت معلم خصوصی در تبریز،می‌توانید لیست کامل اساتید برای تدریس در منزل، رزومه و شهریه کلاس‌ها را مشاهده کنید.

البته اگر دانش‌آموزان بخواهند با اساتید برتر کشوری در شهرهای دیگر کلاس خصوصی برگزار کنند، می‌توانند از قابلیت تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنند.

قیمت معلم خصوصی در اهواز

اساتید زیادی در شهر اهواز به عنوان مدرس در استادبانک مشغول به کار هستند. برای پیدا کردن تعرفه تدریس خصوصی در اهواز می‌توانید به بخش مربوطه در سایت مراجعه کنید و با بررسی پروفایل اساتید بهترین انتخاب را برای درس موردنظر خودتان داشته باشید.

در این صفحه به غیر از تعیین قیمت کلاس می‌توانید سوابق و افتخارات استاد را بررسی کنید، نظر سایر شاگردان را بخوانید، تعداد کلاس‌های برگزار شده استاد را ببینید و با اطلاعات کامل، اقدام به تصمیم‌گیری کنید.

در صورتی که شهر محل سکونت شما در لیست این مقاله قرار ندارد می‌توانید روی لینک قیمت تدریس خصوصی کلیک کنید، درس و شهر موردنظر خودتون رو انتخاب و قیمت‌های اعلام شده توسط استادبانک رو مشاهده کنید.

استخدام معلم خصوصی در استاد بانک؛ شروع یک همکاری مستمر و عالی

استادبانک همیشه به دنبال بهترین و مستعدترین معلمان کشور برای همکاری است. اساتید باتجربه یا معلم جوان ولی بانگیزه، فرقی نمی‌کند، اگر فکر می‌کنید آمادگی و علاقه برای تدریس به دانش‌آموزان سراسر کشور را دارید از طریق لینک زیر فرم استخدام معلم خصوصی استادبانک را پر کنید.

استادبانک مطمئن‌تر سامانه‌ی تدریس خصوصی در کشور است که مزایا و امکانات بسیار خوبی را برای اساتید تدریس خصوصی فراهم می‌کند. ما در استادبانک منتظر شروع همکاری مستمر با معلمان باکیفیت و علاقه‌مند در سراسر کشور هستیم.

بهترین قیمت تدریس خصوصی با برترین اساتید کشور در استادبانک

در این مقاله به طور کامل با فرآیند تعیین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک آشنا شدید. هدف استادبانک، ازائه خدمات آموزشی باکیفیت با مناسب‌ترین هزینه به دانش‌آموزان سراسر کشور است. نرخ معلم خصوصی در استادبانک بسیار متنوع و هماهنگ با هر میزان بودجه‌ای مشخص شده است. در صورتی که پدر و مادر هستید می‌توانید براساس هزینه مد نظر و نیاز فرزند خود بهترین معلم خصوصی را برای او بگیرید و شاهد رشد چشم گیر وضعیت تحصیلی فرزندتان باشید.

برای ثبت درخواست رزرو معلم خصوصی، راه آسانی در پیش دارید. کافی است وارد صفحه اصلی سامانه تدریس خصوصی استادبانک شوید و به کمک فیلتر بر اساس نوع تدریس (آنلاین یا درمنزل)، مقطع و درس موردنظرتان، لیست جامعی از اساتید تدریس خصوصی را مشاهده نمایید.

اگر شما برای انتخاب معلم خصوصی نیاز به راهنمایی دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.