آشنایی با پلتفرم استادبانک

فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک

استادبانک نویسنده
2886 0
11 دی 1401

یکی از دغدغه‌های علاقه‌مندان به حوزه تدریس، پیگیری فراخوان جذب معلم خصوصی در پلتفرم‌ها و سازمان‌های مختلف است. استادبانک، با آموزش بیش از 60 هزار شاگرد به صورت آنلاین و حضوری در سراسر کشور، به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم آموزش خصوصی در ایران شناخته می‌شود. این پلتفرم خدمات خود را در زمینه انتخاب معلم خصوصی آنلاین به شاگردان، اساتید و خانواده‌ها ارائه می‌دهد.

تیم استادبانک پس از گذشت سال‌های فعالیت در حوزه تدریس خصوصی، تا به امروز مجموعه‌ای از 3500 معلم برتر خصوصی را گرد هم آورده است. نتیجه این تلاش، جذب بهترین دبیران و اعتماد شاگردان از اقصی نقاط ایران به استادبانک است. در ادامه، به هرگونه سوال شما در مورد فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک پاسخ خواهیم داد.

فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک

سامانه آموزش خصوصی استادبانک، همیشه به دنبال همکاری با برترین اساتید دروس و مهارت‌های مختلف است. در واقع، فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک به صورت مقطعی نیست و اساتید باسواد و مستعد در هر زمانی می‌توانند، فرآیند ثبت نام در استادبانک را پشت‌سر بگذارند و شروع به آموزش نمایندو

در ادامه با جزئیات بیشتری از مراحل ثبت نام در استادبانک برای جذب و استخدام معلم خصوصی در منزل (حضوری) و آنلاین آشنا می‌شوید. فرآیند ثبت نام در این سامانه به طور کامل از طریق سایت انجام می‌شود و نیازی به کانال استخدام معلم خصوصی یا مراجع مشابه ندارید.

فرآیند جذب معلم خصوصی و ثبت نام در استادبانک

استادبانک به منظور استخدام معلم خصوصی شرایط خاصی را در نظر می‌گیرد. کیفیت و عملکرد برای استادبانک همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده و اهمیت خاصی برای آن قائل می‌شود. در ادامه، فرآیند جذب اساتید برای تدریس خصوصی در استادبانک را با توجه به شرایط خاص شرح خواهیم داد.

شرایط تحصیلی برای جذب معلم خصوصی در استادبانک

از جمله شرایط مهم برای همکاری با استادبانک، برخورداری از حداقل مدرک لیسانس است. بارگذاری مدرک دوره کارشناسی جز مراحل اجباری در استادبانک محسوب می‌شود. از همین جهت، دانش‌آموزان یا دانشجویان فاقد مدرک لیسانس امکان ثبت‌نام در استادبانک را ندارند.

نکته: کارشناسان استادبانک در برخی شرایط مانند تحصیل در دانشگاه فرهنگیان، تحصیل در رشته مرتبط، دانشجوی ترم آخر یا برخورداری از سابقه بالا در تدریس، امکان ثبت‌نام برای دانشجویان را فراهم می‌کنند. با توجه به این موارد، فرآیند استخدام معلم خصوصی در استادبانک انجام می‌شود.

شرایط سنی برای جذب معلم خصوصی در استادبانک

جهت همکاری با استادبانک هنگام فراخوان از سوی این پلتفرم، محدودیت سنی وجود ندارد. اما با توجه به اجباری بودن مدرک کارشناسی یا کارت دانشجویی، دانش آموزان امکان ثبت‌نام را نخواهند داشت. از همین جهت، برای استخدام معلم ابتدایی در تهران یا سایر شهرها، سن اهمیت بالایی دارد.

شرایط مالی همکاری با استادبانک هنگام جذب معلم خصوصی

از جمله سوالات مهم در رابطه با تدریس خصوصی در استادبانک، قیمت هر جلسه کلاس خصوصی است. سهم استاد از شهریه هر جلسه، نحوه تسویه حساب و غیره از دیگر شرایط مالی در این زمینه محسوب می‌شود. بهترین معلم خصوصی زبان یا سایر دروس باید با عوامل موثر بر تعیین قیمت تدریس خصوصی در استادبانک آشنا باشد.

 • تعداد ستاره پروفایل استاد
 • نحوه برگزاری کلاس‌ها (آنلاین یا حضوری)
 • برگزاری کلاس در تهران و شهرستان‌ها
 • گروه درسی معلم خصوصی
 • نوع تدریس معلم خصوصی

تدریس خصوصی در استادبانک

هزینه ثبت‌نام در استادبانک در فراخوان جذب معلم خصوصی

از دیگر مراحل مهم در  ثبت نام برای تدریس خصوصی در استادبانک، هزینه آن است. استادبانک، برخلاف اغلب پلتفرم‌های تدریس خصوصی، امکان ثبت‌نام و ایجاد پروفایل آسان را فراهم می‌کند. در واقع تا پیش از برگزاری کلاس بر بستر استادبانک، انجام هیچ یک از مراحل هزینه‌ای در پی نخواهد داشت.

زمان و نحوه برگزاری کلاس‌ها در فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک

از دیگر فرآیند‌های مهم در جذب معلم خصوصی در استادبانک، زمان نحوه برگزاری کلاس‌ها است. هنگام استخدام معلم ابتدایی در استادبانک باید زمان و نحوه برگزاری کلاس‌ها را نیز در نظر داشته باشید. استادبانک، امکان تدریس خصوصی به دو صورت آنلاین و حضوری را فراهم کرده است. تمام معلمان و اساتید استادبانک در سراسر کشور، امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین به صورت رایگان را دارند.

کلاس حضوری نیز در منزل شاگردان برگزار می‌شود. در طی مراحل ثبت‌نام در صورت انتخاب گزینه تدریس حضوری، باید شهر موردنظر خود برای تدریس را انتخاب کنید. هنگام انتخاب شهری به جز شهر محل سکونت خود، هزینه آن با دانش آموزان بومی تفاوتی نخواهد داشت. استخدام معلم خصوصی آنلاین در استادبانک با توجه به این موارد هم انجام می‌شود.

در رابطه با ساعت کاری اساتید نیز محدودیت زمانی وجود ندارد. از همین جهت، اساتید در هر ساعت از شبانه‌روز امکان برگزاری کلاس خصوصی خود را خواهند داشت. بهترین اساتید ریاضی یا سایر دروس در استادبانک زمان خود را با شاگردان تنظیم می‌کنند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام معلم خصوصی در استادبانک

هنگام اعلام استادبانک مبنی بر فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک، باید مدارک لازم در این زمینه را ارائه کنید. به منظور تسریع در روند ثبت‌نام در استادبانک، ابتدا مدارک مهم را تهیه کرده که این مدارک شامل موارد زیر می‌شود.

 • کد ملی
 • عکس یا اسکن کارت ملی جهت بارگذاری در سایت
 • ارائه کد پستی 10 رقمی
 • آدرس دقیق محل سکونت
 • اطلاعات مقاطع مختلف تحصیل شامل رشته، نام دانشگاه، سال شروع و پایان
 • عکس یا اسکن مدرک تحصیلی برای بارگذاری در سایت
 • عکس یا اسکن افتخارات و سوابق تدریس
 • متنی برای معرفی خود
 • عکس مناسب برای پروفایل
 • ویدیوی معرفی با پوشش مناسب به مدت 1 تا 2 دقیقه

ثبت نام در استادبانک، سامانه بزرگ آموزش و جذب معلم خصوصی در ایران

استادبانک، به عنوان بزرگ‌ترین کانال استخدام معلم خصوصی در کشور شناخته می‌شود. استخدام معلم خصوصی ابتدایی در منزل یا سایر پایه‌ها در این پلتفرم صورت می‌گیرد. هنگام مشاهده فراخوان جذب معلم خصوصی در استادبانک، ابتدا باید فرآیندهای فوق را طی کنید. به علاوه، امکان مشاهده نرخ و قیمت معلم خصوصی در استادبانک نیز وجود دارد. جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان استادبانک، با شماره تلفن 02191005343 تماس حاصل کرده و سوالات خود را مطرح کنید.