آشنایی با پلتفرم استادبانک

قوانین تدریس خصوصی استادبانک؛ هرآنچه که باید اینجا بدانید

استادبانک نویسنده
2572 0
30 آبان 1401
قوانین تدریس خصوصی استادبانک

تعیین قوانین تدریس خصوصی استادبانک به عنوان سامانه برتر آموزش خصوصی کشور، در راستای بهبود شرایط شغلی معلمان خصوصی و همچنین افزایش کیفیت تدریس خصوصی برای شاگردان انجام شده است. وجود نظم، چارچوب و قوانین در هر سیستمی سبب ارتقاء جایگاه حرفه‌ای آن خواهد شد، بنابراین تعیین قوانین جهت برگزاری کلاس‌های خصوصی به عنوان عاملی مهم برای پیشرفت تحصیلی شاگردان و زمینه شغلی معلمان، امری ضروری است. به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک قوانین خاصی برای ارائه تدریس خصوصی توسط معلمان و همچنین ثبت درخواست توسط شاگردان تعیین شده‌اند.

حال چنانچه قصد ثبت درخواست به عنوان معلم خصوصی و یا شاگرد جهت شرکت در کلاس خصوصی را دارید بهتر است با قوانین استادبانک آشنا شوید. باتوجه به اهمیت نحوه صحیح همکاری و همچنین استفاده از خدمات تدریس خصوصی، ما قصد داریم در این مقاله از مجله معلم خصوصی استادبانک به بررسی جوانب مختلف قوانین تدریس خصوصی در استادبانک بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

هرآنچه که معلمان باید از قوانین تدریس خصوصی استادبانک بدانند

معلمانی که قصد آغاز همکاری با سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک و دریافت شاگرد دارند، برای جلوگیری از بروز ابهامات، مشکلات و موانع احتمالی ابتدا باید با قوانین تدریس خصوصی استادبانک آشنا شوند. برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک و دریافت شاگرد توسط معلمان با طی کردن مراحلی مشخص و تعیین شده‌ای انجام می‌شود، تا از این طریق بی‌نظمی و اختلالی در برگزاری کلاس‌های خصوصی رخ ندهد. به همین علت در ادامه مطلب به قوانین و شرایط تدریس خصوصی در استادبانک برای معلمان، اشاره می‌کنیم:

طی کردن مراحل ثبت درخواست همکاری

اولین اقدامی که باید برای برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک انجام دهید، طی کردن مراحل ثبت درخواست همکاری به عنوان معلم خصوصی است. برای انجام این کار باید به بخش “عضویت اساتید” در سامانه استادبانک مراجعه کرده، فرم‌های مربوطه را تکمیل، تصویر مدارک مورد نیاز را بارگذاری کرده و منتظر اعلام نتیجه بررسی کارشناسان استادبانک باشید. بعد از انجام صحبت‌های تلفنی، تایید شرایط و برگزاری وبینار آموزشی و توجیهی، پروفایل شخصی شما در سامانه استادبانک فعال شده و از این پس امکان دریافت شاگرد خصوصی را خواهید داشت.

باتوجه به اینکه استادبانک چند هزار شاگرد خصوصی دارد و بزرگترین سامانه جامع آموزش خصوصی در کشور محسوب می‌شود، معلمان حرفه‌ای می‌توانند با هوشمندانه عمل کردن از مزایای تدریس خصوصی در استادبانک بهرمند شوند. برای انجام این کار باید به فکر جذب شاگرد از طریق تکمیل پروفایل خود، استفاده از روش‌های تدریس نوین، بارگذاری ویدیو معرفی و غیره باشند.

بررسی اطلاعات شاگرد، پذیرش یا رد درخواست

بعد از اینکه شاگرد با مطالعه شرایط و ویژگی‌های مثبت آموزشی و رفتاری که در پروفایل اساتید ثبت شده، یک معلم خصوصی را انتخاب می‌کند، استادبانک پیامکی حاوی لینک “اطلاعات شاگرد” برای معلم مورد نظر ارسال خواهد کرد. حال استاد باید شرایط شاگرد اعم از نوع کلاس آنلاین یا حضوری، زمان برگزاری، درس مورد نظر و غیره را بادقت مطالعه کرده و سپس درخواست را قبول یا رد کند.

توجه داشته باشید لغو کردن برگزاری کلاس بعد از پذیرش درخواست توسط اساتید، سبب ثبت نمره منفی برای استاد شده و در صورتی که چند بار لغو کلاس صورت بگیرد، دریافت شاگرد خصوصی در استادبانک برای او به حالت تعلیق در می‌آید. بنابراین ابتدا برنامه کاری خود را بررسی کرده، شرایط شاگرد را مطالعه کنید و سپس نسبت به پذیرش یا رد درخواست اقدام نمایید.

قوانین تدریس خصوصی استادبانک

هماهنگ کردن برگزاری کلاس با شاگرد

یکی دیگر از قوانین تدریس خصوصی استادبانک مربوط به بعد از پذیرش درخواست شاگرد توسط معلمان است. در همین راستا معلم خصوصی بعد از اینکه با درخواست شاگرد موافقت کرد باید با او تماس گرفته و برای برگزاری کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری هماهنگی‌های لازم را انجام دهد. توجه داشته باشید کلاس حضوری در منزل شاگرد برگزار می‌شود و برای ارائه تدریس خصوصی آنلاین باید از یک پلتفرم اینترنتی مناسب استفاده کرده و آن را به شاگرد خود معرفی کنید.

ثبت وضعیت مراحل برگزاری کلاس خصوصی در سامانه استادبانک

در پلتفرم استادبانک شرایطی فراهم شده تا معلمان خصوصی بتوانند وضعیت هر مرحله از برگزاری کلاس‌ها اعم از پذیرش درخواست، تعیین نوع کلاس آنلاین یا حضوری، تشکیل کلاس، پرداخت هزینه، تعیین زمان جلسه بعدی و غیره را به ثبت برسانند. بنابراین به عنوان یکی از قوانین تدریس خصوصی استادبانک، معلمان خصوصی موظف هستند وضعیت هر مرحله از برگزاری کلاس‌های خود را در پروفایل شخصی ثبت کنند.

دریافت به موقع هزینه جلسات تدریس خصوصی

پرداخت هزینه تدریس خصوصی در استادبانک توسط شاگردان با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. براساس شرایط تدریس خصوصی استادبانک، شاگردان می‌توانند به صورت نقدی هزینه را به معلم خصوصی پرداخت کنند یا اینکه از طریق لینک ارسال شده نسبت به پرداخت آنلاین هزینه به حساب استادبانک اقدام نمایند. حال چنانچه شاگرد قصد پرداخت نقدی دارد شما باید در همان جلسه نسبت به تعیین وضعیت و دریافت هزینه اقدام کرده و به هیچ وجه پرداخت هزینه تدریس خصوصی را به جلسات بعدی موکول نکنید. بعد از دریافت مبلغ نیز باید نوع دریافت را در پروفایل خود ثبت کرده و نسبت به پرداخت سهم استادبانک اقدام کنید.

قوانین تدریس خصوصی استادبانک، ویژه شاگردان

شرایط تدریس خصوصی در استادبانک مختص معلمان نیست، بلکه شاگردان نیز باید از قوانین شرکت در کلاس‌های خصوصی استادبانک پیروی کرده و به برقراری نظم در روند ارائه تدریس خصوصی کمک کنند. شاگردانی که با پیشنهاد کارشناسان استادبانک و یا با انجام بررسی‌های شخصی، یک معلم خصوصی را انتخاب می‌کنند ابتدا باید از تصمیم خود برای شرکت در کلاس خصوصی اطمینان حاصل کرده و سپس ثبت درخواست را انجام دهند، زیرا در صورت لغو کردن چند جلسه تدریس خصوصی توسط شاگرد، دیگر به درخواست‌های او ترتیب اثر داده نخواهد شد.

یکی دیگر از شرایط تدریس خصوصی استادبانک برای شاگردان، پرداخت به موقع هزینه کلاس است. شاگردان باید از موکول کردن هزینه تدریس به جلسات بعدی خودداری کرده و به صورت منظم هزینه را تسویه کنند.

بهترین شرایط تدریس خصوصی در استادبانک

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، خدمات گسترده آموزشی اعم از کلاس خصوصی، بسته‌های معلم خصوصی، مشاوره تحصیلی، مقالات آموزشی، بانک نمونه سوالات امتحانی و غیره در دسترس هستند. استادبانک به عنوان پلتفرم برتر تدریس خصوصی در کشور شرایطی را جهت دریافت بهترین خدمات آموزشی برای شاگردان و مزایای شغلی برای معلمان خود فراهم کرده است.

برای مثال مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی برای همه معلمان سامانه استادبانک مطابق با ویژگی‌های مثبت آموزشی آنان تعیین شده‌اند. باتوجه به اینکه تعیین قیمت تدریس خصوصی مناسب سبب جذب تعداد بیشتری از شاگردان می‌شود، بنابراین به کسب درآمد بیشتر و ارتقاء جایگاه شغلی معلمان نیز کمک می‌کند. چنانچه قصد آغاز همکاری با استادبانک را دارید، طی مراحل ثبت نام به کسب راهنمایی نیاز دارید و یا اینکه به دنبال پیدا کردن بهترین معلم خصوصی هستید، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس حاصل فرمایید.