قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی دوم ابتدایی استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
4288 0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی

 قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی یکی از عواملی است که انتخاب معلم توسط خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هزینه کلاس خصوصی دوم ابتدایی و قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی باید مناسب و مقرون‌به‌صرفه باشد تا به مانعی برای آموزش به بچه‌های دبستانی تبدیل نشود.

استادبانک برای این‌که باکیفیت‌ترین معلم خصوصی ابتدایی را با بهترین نرخ تدریس خصوصی دوم دبستان برای مثال نرخ معلم خصوصی ریاضی دوم دبستان در دسترس خانواده‌ها بگذارد، از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند. در این مقاله به طور کامل شما را با جزئیات این سیستم، کیفیت معلمین با توجه به تعرفه تدریس خصوصی ابتدایی آن‌ها و روش‌های برگزاری کلاس در استادبانک آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی آنلاین

هزینه معلم خصوصی دوم ابتدایی براساس فاکتورهای مختلف که در انتهای این محتوا ارائه شده، می‌تواند براساس قیمت‌های زیر باشد:

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1403 دوم ابتدایی از (60 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. هزینه تدریس خصوصی ریاضی پنجم و میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین دوم ابتدایی (160 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی حضوری

هزینه معلم خصوصی دوم ابتدایی براساس فاکتورهای مختلف که در انتهای این محتوا ارائه شده، می‌تواند براساس قیمت‌های زیر باشد:

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1403 دوم ابتدایی از (82 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری دوم ابتدایی (185 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ ترین اساتید دوم ابتدایی

ارزان ترین اساتید دوم ابتدایی استادبانک با وجود این که از نظر قیمت تدریس خصوصی در منزل مقرون به صرفه‌تر هستند، اما این به معنای کیفیت پایین آن‌ها نیست و بسیاری از این معلمان در سطوح بالا تدریس بسیار مناسبی دارند. در ادامه با 1 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی دوم ابتدایی آشنا می‌شوید:

استاد مرضیه تعالی 

قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی با خانم مرضیه تعالی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 80 هزار تومان است. مدارک تحصیلی مرضیه تعالی شامل کارشناسی روانشناسی (گرایش بالینی) از دانشگاه آزاد اسلامی رودهن می‌شود. این معلم خصوصی ابتدایی، سابقه تدریس خوبی نیز دارد که در ادامه با آن آشنا می‌شوید:

 • تدریس در دوره پیش دبستانی مهد کودکهای اشراق، آفتاب، ترنم و…
 • گذراندن دورهای مقطع ابتدایی در سایت مهدویت
 • تدریس در مدارس غیرانتفاعی. در حال حاضر معلم سوم ابتدایی

با توجه به موارد بالا، در مقاله هزینه معلم خصوصی دوم ابتدایی، می‌توان گفت ارزان‌ترین اساتید ابتدایی استادبانک تحصیلات کاری مناسب و سابقه کاری بسیار خوبی دارند و با قیمتی مناسب در دسترس دانش‌آموزان هستند.

معرفی گران ترین اساتید دوم ابتدایی

گران‌ترین اساتید دوم ابتدایی در رابطه با هزینه تدریس خصوصی در منزل، معلمانی با سطح تخصص و تجربه بالا هستند  که سابقه تدریس قابل توجهی دارند. برخی از این اساتید تدریس خصوصی دوم ابتدایی در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید دوم ابتدایی آشنا می‌شوید:

1.استاد آیدا آبک در مقطع تدریس خصوصی ابتدایی در منزل

از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی دوم ابتدایی استادبانک، استاد آیدا آبک است که قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی در منزل به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 475 هزار تومان و تدریس آنلاین 335 هزار تومان است. آیدا آبک دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر است. از سوابق تدریس درخشان استاد ـآبک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تدریس به شاگردان داوطلب ورود به مدارس برتر
 • تدریس به شاگردان دارای اختلال در یادگیری و عدم تمرکز و پیشرفت چشمگیر آنها
 • تدریس خصوصی دروس ابتدایی و متوسطه اول به مدت 3 سال
 • توانایی تفهیم مطالب درسی به دانش آموزان مستعد در هر سطحی
 • توانایی ارتباط گیری مناسب با شاگردان

برای مشاهده پروفایل استاد آیدا آبک می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

استادبانک بستری را فراهم کرده است تا بهترین معلمان متخصص و باتجربه متناسب با سابقه و توانایی تدریس، مدارک تحصیلی و شیوه‌های آموزش، قیمت‌گذاری شوند و مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی هم برای معلم و هم شاگرد در نظر گرفته شود.

2.استاد ویدا کنشلو

استاد ویدا کنشلو از اساتید باتجربه استادبانک به شمار می‌آید که علاوه بر فعال بودن در مقطع دوم ابتدایی، در مقطع اول ابتدایی و سایر مقاطع ابتدایی تدریس می‌کنند و قیمت معلم خصوصی کلاس اول ایشان همانند هزینه معلم خصوصی دوم ابتدایی‌شان است.  در دسته‌بندی اساتید 5 ستاره قرار می‌گیرند. مدارک خانم کنشلو شامل کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه پیام نور گرمسار است. دستمزد استاد کنشلو به ازای هر جلسه تدریس خصوصی دوم ابتدایی در در حالت آنلاین 270 هزار تومان (در گران‌ترین حالت ممکن) و در حالت حضوری 380 هزار تومن است. روزمه کاری و سابقه تدریس این استاد باتجربه شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدرس خلاق منطقه 5 تهران
 • مولف کتابهای کمک آموزش پایه دوم دبستان در انتشارات پیشتازان کامپیوتر ایران
 • ساخت محتوای الکترونیکی جهت آموزش مجازی
 • آموزش خلاقانه همراه با دست ورزی و ترانه سرایی و رفع اختلالات آموزشی به همراه بازی های فکری و تمرکزی
 • علاقه مندی دانش آموزان به دروس اصلی
 • 6 سال تدریس در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
 • 2 سال تدریس در دبستان پیشتازان کامپیوتر ایران
 • 3 سال تدریس در دبستان ستارگان زمین
 • 3 سال تدریس در دبستان دخترانه فردوس
 • آموزش فن بیان به کودک و نوجوان در کانون سخنوران ایران
 • آموزش تئاتر کودک و نوجوان
 • آموزش نقاشی کودک به صورت انتزاعی و تخیلی

برای مشاهده پروفایل استاد ویدا کنشلو می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید 5 ستاره استادبانک مجموعه‌ای از باکیفیت‌ترین اساتید تدریس خصوصی دوم ابتدایی هستند که دانش‌آموزان می‌توانند به صورت آنلاین یا حضوری از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی

ریاضی مهم‌ترین درسی است که در پایه دوم ابتدایی به دانش‌آموز تدریس می‌شود و همراه محصل تا سال کنکور است. یادگیری دقیق و عمیق مفاهیم ریاضی پایه، بسیار مهم تلقی می‌شود. به همین دلیل والدین روی مطالعه درس ریاضی حساس هستند. بهترین روشی که می‌توان برای آموزش ریاضی دوم ابتدایی پیشنهاد داد، کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی دوم ابتدایی است. 

استادبانک، معلمین با تجربه، جوان و کاربلدی را برای آموزش ریاضی در اختیار شما می‌گذارد که با مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی دوم دبستان در دسترس شما هستند. 

تعیین قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

والدین دوست دارند فرزندشان با کمک معلم خصوصی دوم ابتدایی، راحت‌تر درس بخواند و بخش‌های سخت هر کتاب درسی را متوجه شود. اما زمانی که با قیمت‌های بالا و غیرمنصانه‌ی تدریس خصوصی دوم ابتدایی مواجه شود، ممکن است از ثبت‌نام در این کلاس‌ها صرف‌نظر کند. در هر صورت معلم خصوصی، هزینه‌ی تحصیلی اضافی برای خانواده به همراه دارد، بنابراین باید مقرون‌به‌صرفه باشد.

شاید حتی بتوان گفت مهم‌ترین دغدغه والدین در زمینه آموزش و تحصیل فرزند خود، هزینه تدریس خصوصی در منزل و درخواست معلم خصوصی با قیمت‌های زیاد باشد. اما می‌توان با کمک استادبانک، از بین اساتید یک ستاره تا پنج ستاره و vip، معلم تدریس خصوصی ابتدایی در منزل با بودجه مورد نظر خود را پیدا کنید. زیرا استادبانک برای همه مقاطع برای مثال برای معلم خصوصی ریاضی دوم دبستان، تنوع قیمتی را برای رعایت حال شما والدین عزیز، در نظر گرفته است. 

استادبانک به خوبی این دغدغه ذهنی و مالی آگاه است و با طراحی سیستم ارزیابی اساتید به تعیین قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی می‌پردازد. براساس این روش، معلمان از چند جنبه بررسی شده و سپس در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم می‌شوند. رویکرد اصلی تیم کارشناسی استادبانک در زمان ارزیابی معلمین، داشتن کیفیت در تدریس است. به همین دلیل، همه‌ی اساتید حاضر در استادبانک از حداقل توانایی مناسب در آموزش به شاگردان‌شان برخوردار هستند.

معیارهایی که استادبانک از آن‌ها برای ارزیابی اساتید استفاده می‌کند، شامل موارد زیر است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی دوم ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی دوم ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

همه‌ی مدرسین بعد از بررسی و ارزیابی توسط کارشناسان استادبانک بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. تعداد ستاره در استادبانک، میزان امتیاز هر معلم را نشان می‌دهد که ملاکی برای تعیین هزینه تدریس خصوصی دوم دبستان است. تنوع شهریه کلاس خصوصی دوم ابتدایی در کنار کیفیت تدریس اساتید، اجازه می‌دهد تا هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه از معلمان باکیفیت و کاربلد کمک بگیرد.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی دوم ابتدایی استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. این توانایی‌ها و ویژگی‌ها در هزینه معلم خصوصی دوم ابتدایی، تاثیر بسزایی دارد. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی دوم ابتدایی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس دوم دبستان اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است. هزینه تدریس خصوصی در منزل این اساتید نیز به نسبت بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی دوم ابتدایی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین دوم دبستان با هم متفاوت است؟

در استادبانک امکان شرکت در کلاس خصوصی به دو روش وجود دارد. روش اول، کلاس خصوصی دوم ابتدایی در منزل است و در حال حاضر در دسترس دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان قرار دارد. اما، برخلاف کلاس‌های حضوری، تدریس خصوصی آنلاین دوم ابتدایی استادبانک بدون محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

تیم استادبانک از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برا برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کند تا دانش‌آموز تجربه‌ی بهترین کیفیت صدا و تصویر را داشته باشد. تفاوت این دو روش در تعرفه تدریس خصوصی دوم ابتدایی است و کلاس حضوری 15 تا 20 درصد گران‌تر از تدریس کلاس آنلاین قیمت‌گذاری می‌شود. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برپایی کلاس خصوصی، دلیل این اختلاف قیمت است.

قیمت تدریس خصوصی فارسی دوم ابتدایی

پایه و اساس سواد دانش‌آموز از طریق درس فارسی شکل می‌گیرد و محصل به آهستگی سواد خواندن و نوشتن پیدا می‌کند. فارسی دوم ابتدایی، بخشی این این فرآیند مهم در مسیر تحصیلی دانش‌آموز است. برخی موارد در زمان آموزش به بچه‌های ابتدایی، اهمیت فراوانی دارند. نحوه برقراری ارتباط با شاگرد و شیوه‌ی تدریس معلم روی یادگیری و درک شاگرد تاثیر مستقیم می‌گذارد.

گاهی هم ممکن است دانش‌آموز بیشتر از مدت زمان کلاس مدرسه نیاز به تمرین و تکرار داشته باشد. بنابراین کمک گرفتن معلم خصوصی فارسی دوم ابتدایی، انتخاب درست برای آموزش به بچه‌ است. قیمت تدریس خصوصی فارسی دوم ابتدایی در استادبانک، طبق استانداری دقیق و شفاف تعیین می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی علوم دوم ابتدایی

درس علوم، جالب‌ترین درس مقطع ابتدایی است که دانش‌آموزان را با پدیده‌های طبیعی و شگفت‌انگیز جهان پیرامون آشنا می‌کند. یادگیری مفاهیم علوم ممکن است برای شاگرد کم سن پایه دوم ابتدایی، کمی سخت باشد. علوم درسی است که مباحث آن باید توسط دانش‌آموز ابتدا درک شود تا او بتواند آن‌ها را بفهمد. 

معلم خصوصی علوم تجربی دوم ابتدایی، یادگیری این مطالب را برای شاگرد ساده‌تر می‌کند. شما در استادبانک به برترین اساتید علوم دوم دبستان با بهینه‌ترین قیمت تدریس خصوصی علوم دوم ابتدایی دسترسی دارید.

قیمت تدریس خصوصی نگارش دوم ابتدایی

درس نگارش با هدف افزایش خلاقیت در نوشتن دانش‌آموز به آن‌ها تدریس می‌شود. نگارش کمک می‌کند تا بچه درک بهتری از قواعد زبان فارسی، جمله‌سازی‌ها و رعایت اصول نگارشی داشته باشند. دور از انتظار نیست اگر شاگرد دبستانی به سادگی با درس نگارش ارتباط برقرار نکند. در هر صورت نوشتن برای دانش‌آموزان دشوار است و نیاز به کمک معلم خصوصی دارند. 

استادبانک برای راحتی دسترسی والدین به معلم خصوصی نگارش دوم ابتدایی باکیفیت، لیستی از برترین اساتید نگارش را برای شما آماده کرده است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی دوم دبستان

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

تنوع نرخ تدریس خصوصی دوم ابتدایی در استادبانک بسیار خوب است. برخی معلمان تازه‌کار، دستمزد کمی دارند و در مقابل، اساتید وی‌آی‌پی دستمزد بالایی دریافت می‌کنند. شاید، تصور کنید مناسب بودن قیمت کلاس خصوصی دوم دبستان معلمان یک یا دو ستاره به دلیل عدم تسلط آن‌ها روی کتاب درسی است، یا دستمزد بالای اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی غیرمنطقی تعیین شده است.

اما تیم کارشناسی استادبانک، قبل از هرچیز روی کیفیت معلمان حاضر در سامانه استادبانک تاکید دارد. حتی معلم دو ستاره هم باید از حداقل تسلط و کیفیت آموزش برخوردار باشد تا بتواند در استادبانک کلاس برگزار کند. دلیل اصلی دریافت یک یا دو ستاره توسط مدرسین، نداشتن تجربه یا کم‌تجربگی در حوزه‌ی تدریس است. به همین دلیل در زمان آغاز همکاری با این دسته از معلمین، سعی می‌شود معلمانی انتخاب شوند که دو ویژگی ارزشمند، جوانی و انگیزه را باهم داشته باشند.

از طرفی دیگر، اساتید VIP و پنج ستاره حضور دارند که تعرفه تدریس خصوصی دوم ابتدایی آن‌ها بالا است. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان وی‌آی‌پی استادبانک با سایر اساتید است. 

بنابراین انتخاب هر یک از معلمین استادبانک، مزیت‌های خاص خود را برای فرزند شما خواهد داشت. معلمین یک یا دو ستاره، نرخ تدریس پایین‌تر را درکنار تجربه کم ولی انگیزه فراوان به همراه دارند. اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی نیز علیرغم شهریه کلاس خصوصی بیشتر، تجربه و روش‌های تدریس موثرتری را بکار می‌برند تا دانش‌آموز در مدت زمان کوتاه‌تری به نتیجه دلخواه برسد.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی دوم ابتدایی، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی ابتدایی نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی دوم ابتدایی در استادبانک

در این مقاله به طور کامل با شیوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. مفهوم تعداد ستاره معلمین و ارتباط آن با هزینه کلاس خصوصی را برای شما توضیح دادیم و در ادامه راجع به تفاوت قیمت تدریس آنلاین و تدریس در منزل و نرخ تدریس دروس ریاضی، فارسی، علوم و نگارشی دوم ابتدایی صحبت کردیم.

استادبانک، سعی می‌کند تا برترین اساتید جوان تا باتجربه مقطع ابتدایی را با متنوع‌ترین و مناسب‌ترین تعرفه کلاس خصوصی در دسترس شما قرار دهد. اگر برای انتخاب معلم خصوصی دوم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.