قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
40294 0
04 تیر 1403

آنچه مطالعه خواهید کرد

قیمت تدریس خصوصی ریاضی، اگر اصلی‌ترین معیار والدین و دانش‌آموزان برای انتخاب معلم ریاضی نباشد، بدون شک یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در این انتخاب است. در ابن مطلب با معیارهای تعیین هزینه تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک به طور کامل آشنا می‌شوید، سپس میزان هزینه کلاس خصوصی ریاضی از پایه ابتدایی تا کنکور را روی نمودار می‌بینید و در انتها نکات بسیار خوبی را در مورد شناسایی یک معلم خصوصی ریاضی باکیفیت می‌خوانید.

ریاضی درسی است سخت که مباحث آن اگر با اشتیاق تدریس نشوند، تبدیل به معضلی بزرگ برای دانش‌آموز خواهند شد. ریاضی از اولین سالی که وارد مدرسه می‌شوید همراه شما است و تا زمانی که وارد دانشگاه شوید و حتی در ترم‌های اول دانشگاه نیز تنهایتان نخواهد گذاشت. حال اگر وارد رشته‌ای با پایه ریاضی شوید که دیگر جای خود دارد.

برای تقویت ریاضی کمک گرفتن از معلم خصوصی یک راه‌حل ساده و منطقی است. معلمی که بتواند مباحثی که در آن ضعف دارید را به نحو احسن تدریس و اشکالات شما را رفع کند. معلم‌ها برای برگزاری کلاس خصوصی هزینه جداگانه دریافت می‌کنند. هزینه کلاس خصوصی ریاضی باتوجه‌به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. در سال 1402 هزینه کلاس خصوصی ریاضی چهارم از جلسه‌ای 80 هزار تومان در کمترین حالت و 1650 هزار تومان در بیشترین حالت تعیین شده بود. برای امسال این مبالغ مقادیری تغییر خواهند داشت. عواملی که روی این قیمت‌ها اثرگذار خواهند بود، در ادامه بررسی شده است.

یکی از عواملی که والدین دانش‌آموزان یا حتی خود دانش‌آموزان را برای گرفتن کلاس خصوصی ریاضی به تردید وا می‌دارد، قیمت است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی در برخی آموزشگاه‌ها آنقدر زیاد است که افراد زیادی را منصرف می‌کند. از طرف مقابل معلمان و اساتیدی که سال‌ها به حرفه تدریس خصوصی ریاضی مشغول هستند، اغلب هزینه بالایی برای کلاس خصوصی ریاضی دریافت می‌کنند.

این سوال در اینجا مطرح است که آیا همه چیز با قیمت تعیین می‌شود؟ چرا قیمت تدریس خصوصی ریاضی در برخی آموزشگاه‌ها یا معلم‌ها اینقدر بالا است. حتی دیده می‌شود که برخی معلم‌های خصوصی که به آن‌ها معلم پروای می‌گویند، برای چند ساعت تدریس در یک آموزشگاه از شهری به شهر دیگر می‌روند و مبالغ هنگفتی نیز دریافت می‌کنند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی یکی از راهکارهای تقویت ریاضی است. ریاضی درسی است که اگر به آن علاقه داشته باشید، بسیار شیرین خواهد بود، ولی اگر با آن ارتباط برقرار نکنید می‌تواند طاقت فرسا هم شود. دانش‌آموزان زیادی درگیر یادگیری ریاضی می‌شوند. از تقویت پایه‌ای ریاضی گرفته تا آمادگی برای آزمون و کنکور، معلم‌های تدریس خصوصی ریاضی کمک کننده خواهند بود‌.

تدریس خصوصی ریاضی کمک می‌کند تا دانش‌آموز فارغ از سن، جنسیت و مقطع تحصیلی، فرصت بیشتری برای آزمون و خطا داشته باشد. در کلاس‌های خصوصی ریاضی به دلیل کم بودن تعداد دانش‌آموزان و ارتباط مستقیم معلم در فضایی صمیمانه‌تر، یادگیری بهتر اتفاق می‌افتد. به این ترتیب دانش‌آموز می‌تواند به دور از قضاوت‌ها و احساس شرمندگی ناشی از بلد نبودن، سوالات خود را بپرسد و به رفع اشکال بپردازد.

تفاوت قیمت تدریس خصوصی ریاضی تحت عوامل مختلف

بسته به نیاز و هدف از کلاس تدریس خصوصی ریاضی، قیمت این کلاس تغییر می‌کند‌. قیمت این کلاس‌ها با سن دانش‌آموز و مباحث تدریس نیز مرتبط خواهد بود. همانطور که قیمت کلاس خصوصی هر درس متفاوت است، قیمت کلاس خصوصی ریاضی نیز در مقاطع مختلف تفاوت دارد.

اول از همه سن و مقطع تحصیلی دانش‌آموز تعیین کننده هزینه تدریس خصوصی ریاضی خواهد بود. به عبارت دیگر در مقاطع بالاتر و تخصصی شدن درس‌ها، حق الزحمه تدریس خصوصی ریاضی بیشتر خواهد شد.

دوما هدف از تدریس تعیین کننده خواهد بود. اگر بخواهید برای رفع اشکال و حل تمرین در طول ترم کلاس خصوصی ریاضی بردارید، هزینه متفاوتی از کلاس‌های خصوصی شب امتحانی یا دوره تست زنی کنکور پرداخت خواهید کرد.

در پله سوم، حضوری یا آنلاین بودن کلاس خصوصی ریاضی قرار دارد. در صورت تمایل، دانش‌آموزان و والدین می‌توانند از پکیج‌ها و فیلم‌های آموزشی استفاده کنند، ولی جای کلاس را نخواهد گرفت. همچنین از بین کلاس حضوری و آنلاین نیز، نحوه ارتباط گرفتن و راحت بودن تعیین کننده انتخاب نهایی خواهد بود‌. قیمت تدریس خصوصی ریاضی به صورت آنلاین کمتر از کلاس حضوری است. بااین‌حال اگر دانش‌آموز با کلاس‌های آنلاین ارتباط برقرار نکند و نتواند مباحث را به خوبی آموزش ببیند، هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید، سوخت می‌شود.

نحوه انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی ریاضی

هدف از کلاسی که می‌گیرید تعیین کننده نهایی معلم نیز خواهد بود. ممکن است قیمت تدریس خصوصی ریاضی یک معلم بالا باشد و شما او را به عنوان بهترین معلم انتخاب کنید، اما نیاز شما را رفع نکند. ممکن است این معلم در تدریس برای کنکور بهترین باشد، ولی نیاز شما یادگیری پایه‌ای ریاضی است. همچنین ممکن است همین معلم بتواند تمام اشکالات را پیدا و آن‌ها رفع کند، اما نتواند روش‌های تستی و آمادگی کنکور را به خوبی آموزش دهد. در نتیجه این بحث باید بدانید که هدف از انتخاب تدریس خصوصی اهمیت زیادی دارد.

پس از هدف گذاری بررسی رزومه معلم اهمیت بالایی دارد. قیمت تدریس خصوصی ریاضی با‌توجه‌به رزومه و سابقه معلم نیز تعیین می‌شود. هرچه معلمی رزومه قوی‌تر و سابقه پربارتری داشته باشد، حق‌ازحمه بیشتری برای تدریس دریافت خواهد کرد‌. در این گونه مواقع حواستان به میزان رضایتمندی دانش‌آموزان سابق و والدین آن‌ها نیز باشد. چرا که لزوما معلمی که قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالایی دریافت می‌کند، ممکن است بهترین نباشد. این را از نظرات و انتقادات شاگردان سابق او خواهید فهمید.

چه عواملی هزینه کلاس خصوصی ریاضی را تعیین می کند؟

از رزومه تحصیلی معلم گرفته تا سابقه رفتاری او با دانش‌آموزانش و همچنین سابقه موفقیت دانش‌آموزانی که با او کلاس داشته‌اند، روی هزینه کلاس خصوصی ریاضی تاثیر دارد. معلمی که در رشته ریاضی تحصیل کرده و به مدارج بالایی دست یافته باشد، هزینه بیشتری دریافت می‌کند.

معلمانی که افتخارات زیادی طی سال‌های تحصیل و تدریس خود کسب کرده باشند؛ مانند تالیف کتاب یا تدریس در مدارس برتر نیز نسبت به سایر معلم‌ها تعرفه بالاتری دارند. سابقه کاری معلم نشان دهنده مهارت او در تدریس خصوصی ریاضی خواهد بود. هرچه تعداد جلسات بیشتری را برگزار کرده باشد، هزینه کلاس خصوصی ریاضی با او بیشتر خواهد بود.

سابقه موفقیت‌های دانش‌آموزان گواه دیگری بر تسلط و مهارت معلم خصوصی ریاضی است. به عبارت دیگر دانش‌آموزانی که پس از گذراندن کلاس‌های تدریس خصوصی با یک معلم نمره بالاتری می‌گیرند، در کنکور درصد بالایی ریاضی می‌زنند یا حتی از سطح ضعیف به متوسط یا خوب می‌رسند، عملکرد مثبت معلم را نشان می‌دهند. به همین دلیل هزینه کلاس خصوصی با چنین معلم هایی بالاتر خواهد بود.

تدریس خصوصی ریاضی ممکن است از شهری به شهر دیگر نرخ‌های متفاوتی داشته باشد. در کلان شهرها اغلب قیمت بالاتر است و در شهرستان‌ها هزینه کمتری برای آموزش خصوصی ریاضی دریافت می‌کنند.

حضوری یا آنلاین بودن کلاس روی قیمت تدریس خصوصی ریاضی اثر مستقیم دارد. زمانی که معلم مجبور باشد مسافتی را برای رفت و آمد به کلاس طی کند، حق الزحمه بیشتری دریافت خواهد کرد. حتی اگر کلاس در منزل معلم برگزار شود و نرخ تدریس معلم، مبلغ معقولی باشد، باز هم به دلیل آن که دانش‌آموز باید رفت و آمد کند، هزینه نهایی بیشتر خواهد شد.

معلمان خصوصی ریاضی حرفه‌ای حق‌الزحمه بیشتری از معلمان تازه به عرصه پا گذاشته دریافت می‌کنند. آن‌ها چهار پیراهن بیشتر پاره کرده‌اند و حسابی خاک صحنه خورده‌اند تا به این تجربه برسند. این معلمان نقاط ضعف و قدرت دانش‌آموز را تشخیص می‌دهند و قلق یادگیری دانش‌آموز را می‌فهمند.

از طرف مقابل در برخی مواقع دانش‌آموز با آن معلم ارتباط نمی‌گیرد و ممکن است با معلم تازه‌کارتر، اما مسلط راحت‌تر باشد. به این ترتیب صرف گران بودن یا داشتن تجربه چند ساله در تدریس معلم را به دیگری ارجحیت نخواهد داد. در واقع این مهارت‌های نرم، ارتباط موثر و شیوه تدریس است که تعیین می‌کند دانش‌آموز با کدام معلم بهتر می‌تواند آموزش ببیند. معلمی که ممکن است قیمت تدریس خصوصی ریاضی کمی بگیرد اما بهترین نتیجه را برای دانش‌آموز شما داشته باشد.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی از (90 هزار تومان) تا (1180 هزار تومان) است. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی حضوری | قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی از (103 هزار تومان) تا (1650 هزار تومان) است. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی (235 هزار تومان) است.

تصویر نمودار هزینه معلم خصوصی حضوری ریاضی

معرفی ارزان ترین اساتید ریاضی | هزینه کلاس خصوصی ریاضی با نرخ پایین

اساتیدی که از نظر هزینه ارزان‌تر هستند، بدین معنا نیست که تجربه کافی ندارند یا کیفیت تدریس‌شان خوب نیست. بلکه حتی ارزان ترین اساتید ریاضی استادبانک نیز سطح آموزشی بسیار مناسبی را ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی آشنا می‌شوید:

1. استاد مرضیه سخاوتمند

قیمت تدریس خصوصی ریاضی با استاد مرضیه سخاوتمند به‌ازای هر جلسهٔ آنلاین 100 هزار تومان است. خانم سخاوتمند دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه پیام نور هستند. سابقه تدریس استاد سخاوتمند به شرح زیر است:

 • تدریس به مدت 2 سال در آموزشگاه نت ویژن و دانشگاه علوم پزشکی
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • افزایش نمره دانش‌آموز در درس ریاضی از نمره 4 به 14 در پایه هفتم
 • 1 سال تدریس در دانشگاه علوم پزشکی واحد شوشتر

اساتید ارزان قیمت ریاضی استادبانک با درنظرگرفتن سوابق تحصیلی و تدریسی خود همگی جزو موفق‌ترین معلمان تدریس خصوصی هستند که زمینه رشد قابل‌توجهی هم دارا هستند. باید توجه داشت که با اینکه نرخ کلاس خصوصی  ریاضی این دسته اساتید پایین است، اما کیفیت تدریس و آموزش بسیار خوبی را ارائه می‌دهند.

برای مشاهده پروفایل استاد مرضیه سخاوتمند می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2. ایمان یزدانیان

قیمت تدریس خصوصی ریاضی با آقای ایمان یزدانیان به‌ازای هر جلسهٔ آنلاین 100 هزار تومان و برای هر جلسه حضوری 92 هزار تومان است. آقای یزدانیان دارای مدرک کارشناسی در رشته عمران دانشگاه آزاد و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی هستند. رزومه تدریس آقای یزدانیان به شرح زیر است:

 • سابقه ی تدریس خصوصی
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

هزینه کلاس خصوصی ریاضی پایین‌تر اساتید ارزان قیمت استادبانک به معنای کیفیت پایین‌تر آن‌ها نیست و همان‌طور که مشاهده می‌کنید، از تجربه بالایی نیز برخوردارند؛ همچنین بر اساس فیلترهای استانداردی توسط کارشناسان خبره و باتجربه در هر زمینه بررسی می‌شوند.

برای مشاهده پروفایل استاد ایمان یزدانیان می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معرفی گران ترین اساتید ریاضی | قیمت کلاس خصوصی ریاضی بالا با بهترین کیفیت

اساتید تدریس خصوصی ریاضی باسابقه بالا و تجربه زیاد به‌عنوان گران ترین اساتید ریاضی استادبانک شناخته می‌شوند و برخی از آن‌ها حتی در لیست VIP قرار می‌گیرند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی آشنا می‌شوید:

1. مجتبی نریموس

استاد مجتبی نریموس جزو اساتید پنج ‌ستاره استادبانک محسوب می‌شوند که نشان از تجربه و تخصص بالای ایشان است. قیمت کلاس خصوصی ریاضی به‌ازای هر جلسه آنلاین با این استاد بین 915 تا 1100 هزار تومان بر اساس نوع درس است. آقای نریموس مدرک کارشناسی فیزیک از دانشگاه ایلام و مدرک کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه شهید چمران اهواز دارند. سوابق تدریس آقای نریموس شامل موارد زیر است:

 • کسب نمره 20 در امتحانات نهایی فیزیک و ریاضی توسط شاگردان
 • قبولی شاگردان در دانشگاه شریف و تهران
 • تدریس به دانش‌آموزان خارج از کشور (کانادا، بلژیک، آمریکا، آلمان و…)
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه مهر
 • سال تدریس در دانشگاه ایلام
 • سال تدریس در مؤسسه علمی آموزشی ایران
 • تدریس در آموزشگاه نخبه‌پروران
 • تدریس به شاگردان تیزهوشان، مدارس برتر و خارج از کشور
 • قبولی شاگردان در دانشگاه‌های برتر کشور
 • قبولی شاگردان در دانشگاه‌های خارج از کشور

با استادبانک می‌توانید بهترین و متخصص‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی را انتخاب کنید و به‌صورت آنلاین یا حضوری متناسب با شرایط خود آموزش‌های لازم برای پیشرفت تحصیلی را دریافت کنید.

برای مشاهده پروفایل استاد مجتبی نریموس می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2. استاد احسان علیزاده

استاد احسان علیزاده جزو اساتید 5 ستاره و موفق ریاضی استادبانک است. آقای علیزاده مدرک کارشناسی مهندسی شیمی خود را از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت تهران دریافت کرده است. دستمزد استاد علیزاده به‌ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در حالت آنلاین 915 هزار تومان و در حالت حضوری 1 میلیون و 500 هزار تومان است. رزومه کاری و سابقه تدریس این استاد باتجربه و متخصص به شرح زیر است:

 • کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت ایران
 • تدریس به مدت 2 سال در مجموعه بزرگ انجمن ریاضی‌دانان جوان و تدریس خصوصی به دانش‌آموزان خارجی مقیم ایران
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقهٔ تدریس به شاگردان مدارس برتر، نمونه دولتی، تیزهوشان، سلام و …
 • تدریس خصوصی به دانش‌آموزان خارجی مقیم ایران (دروس ریاضی و فیزیک و شیمی به زبان انگلیسی)
 • تدریس به دانش‌آموزان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • تدریس خصوصی برای آمادگی قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • 2 سال تدریس در مجموعه بزرگ انجمن ریاضی‌دانان جوان

درصورتی‌که دانش‌آموزان قصد داشته باشند برای تدریس خصوصی ریاضی استاد مناسب خود را پیدا کنند، استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید تدریس خصوصی را گردهم آورده تا این انتخاب به‌سادگی امکان‌پذیر باشد.

برای مشاهده پروفایل استاد احسان علیزاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی | تنوع هزینه کلاس خصوصی ریاضی ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی ابتدایی از (95 هزار تومان) تا (600 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی ابتدایی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی ابتدایی از (115 هزار تومان) تا (835 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی ابتدایی (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی حضوری

معرفی ارزان ترین اساتید ریاضی ابتدایی | قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی با نرخ پایین

اساتیدی که از نظر هزینه ارزان تر هستند، بدین معنا نیست که تجربه کافی ندارند یا کیفیت تدریسشان خوب نیست. بلکه حتی ارزان ترین اساتید ریاضی ابتدایی استادبانک نیز سطح آموزشی بسیار مناسبی را ارائه می‌دهند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی با بسیاری از معلمین جوان و باانگیزه‌ی این پایه، نرخی مناسب و ارزان است. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی آشنا می‌شوید:

1.استاد سیدحجت طبائی:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی با آقای سید ابوالفضل طبائی  به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 200 هزار تومان و جلسه حضوری 230 هزار تومان است. آقای طبائی دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی(محض و کاربردی) از دانشگاه آزاد اسلامی هستند. سابقه تدریس آقای طبائی به شرح زیر است:

 •  سابقه 6 سال تدریس در مدارس غیر اتنفاعی

اساتید ارزان قیمت ریاضی ابتدایی استادبانک با درنظرگرفتن سوابق تحصیلی و تدریسی خود همگی جزو موفق‌ترین معلمان تدریس خصوصی هستند که زمینه رشد قابل توجهی هم دارا هستند.

2.استاد هانیه صابر

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی با خانم آسیه صابر به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان است. خانم کاویانی مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی و روانشناسی خود را از از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار دریافت کرده است. رزومه تدریس خانم کاویانی به شرح زیر است:

 • سابقه 5 سال تدریس مقطع اول ابتدایی
 • تدریس کلاس اول 2سال در مدرسه اعتماد
 • 2سال تدریس در شهدای کارگر
 • 1سال تدریس در امام جواد

هزینه پایین‌تر اساتید ارزان قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی استادبانک به معنای کیفیت پایین‌تر آن‌ها نیست و همان طور که مشاهده می‌کنید، از تجربه بالایی نیز برخوردارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی ابتدایی

اساتید تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی با سابقه بالا و تجربه زیاد به عنوان گران ترین اساتید ریاضی ابتدایی استادبانک شناخته می‌شوند و برخی از آن‌ها حتی در لیست VIP قرار می‌گیرند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی ابتدایی آشنا می‌شوید:

1.استاد زهرا احمدی دارانی

استاد زهرا احمدی دارانی جزو اساتید پنج ستاره استادبانک محسوب می‌شوند که نشان از تجربه و تخصص بالای ایشان است و به ازای هر جلسه آنلاین 335 هزار تومان دریافت می‌کنند. خانم احمدی مدرک کاردانی آموزش ابتدایی و روانشناسی از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران دریافت کرده‌اند. سوابق تدریس خانم احمدی دارانی شامل موارد زیر است:

 • افزایش چشمگیر پیشرفت دانش آموزان
 • استفاده از بازی در آموزش
 • ارتباط موثر با دانش آموز در ایجاد انگیزه
 • دبیر رسمی آموزش و پرورش دارای 27 سال سابقه ی تدریس در کلاس
 • قبولی دانش آموزانم در مدارس خاص و نمونه و شاهد
 • تدریس به دانش آموزان مدارس نمونه و خاص
 • تدریس خصوصی موفق ریاضی متوسطه

با استادبانک می‌توانید بهترین و متخصص‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی را انتخاب کنید و به صورت آنلاین یا حضوری متناسب با شرایط خود آموزش‌های لازم برای پیشرفت تحصیلی را دریافت کنید.

برای مشاهده پروفایل استاد زهرا احمدی دارانی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد غزال محمدیان

استاد غزال محمودیان جزو اساتید 5 ستاره و موفق ریاضی ابتدایی استادبانک است. خانم محمودیان مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی خود را از دانشگاه ارومیه و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران دریافت کرده است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در منزل با این استاد 475 هزار تومان به ازای هر جلسه است و نرخ تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی آنلاین استاد محمودیان 335 هزار تومن تعیین شده است. رزومه کاری و سابقه تدریس این استاد باتجربه و متخصص به شرح زیر است:

 • دانش اموزان با نمره ی بالا در امتحانات پایان ترم
 • قبولی دانش اموزان در مدارس نمونه دولتی و برتر
 • 1 سال تدریس در دبستان اسوه
 • 1 سال تدریس در دبستان شکوفه های انقلاب
 • 5 سال تدریس در دبستان جعفر ابادی
 • 3 سال تدریس در دبستان هیربد
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس

در صورتی که دانش‌آموزان قصد داشته باشند برای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی استاد مناسب خود را پیدا کنند، استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید تدریس خصوصی را گردهم آورده تا این انتخاب به سادگی امکان‌پذیر باشد.

برای مشاهده پروفایل استاد غزال محمودیان می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی | متنوع‌ترین نرخ کلاس خصوصی ریاضی اول

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی اول

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی اول از (95 هزار تومان) تا (600 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی اول

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی اول

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی اول از (115 هزار تومان) تا (835 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی اول

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی اول

تقاضا برای شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی دوران ابتدایی همواره وجود داشته و ریاضی یکی از دروس پرتقاضا برای شرکت در کلاس‌های خصوصی است. اطلاع از قیمت تدریس خصوصی نیز برای بسیاری از خانواده ها اهمیت دارد، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی اول با بهترین اساتید کشور برگزار می‌شوند.

البته، قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان‌ها نیز باتوجه به آنلاین یا حضوری بودن، اندکی با یکدیگر تفاوت دارد. به منظور آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آموزشی ارزان‌ترین اساتید ریاضی اول استادبانک، در ادامه مطلب دو مورد از آنان را معرفی می‌کنیم:

1.استاد سحر گل محمدی

قیمت ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی اول که توسط خانم سحر گل محمدی برگزار می‌شوند به ازای هر جلسه، 145 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید یک ستاره استادبانک محسوب شده و با توجه به نحوه ارتباط گیری خوبی که با دانش‌آموزان ابتدایی دارند موفق به جلب رضایت شاگردان خود و خانواده‌هایشان شده‌اند. از جمله مدارک تحصیلی و سابقه تدریس خصوصی استاد گل محمدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر
 • لوح تقدیر معلمی
 • سابقه تدریس خصوصی دروس ابتدایی
 • ارائه تدریس خصوصی چرتکه سطح یک و دو
 • دارای تقدیرنامه مدرس چرتکه
 • سابقه معاون پرورشی
 • تدریس از طریق روش‌های دست‌ورزی، قصه‌گویی و ساخت کلیپ‌های آموزشی

برای مشاهده پروفایل استاد سحر گل محمدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

نکته مهمی که در این مورد وجود دارد کیفیت ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی است. روش تدریس و کیفیت آموزشی کلاس‌های خصوصی ارزان‌ترین معلمان استادبانک با در نظر گرفتن معیارهایی اصولی سنجیده می‌شوند، بنابراین، پایین‌بودن هزینه تدریس خصوصی ریاضی اول، ملاکی برای افت کیفیت تدریس نیست و این کلاس‌ها از لحاظ کیفیت دارای سطح خوب و قابل قبولی هستند.

2.استاد مهدی باقری

یکی دیگر از ارزان‌ترین معلمان خصوصی استادبانک که قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی آنلاین ایشان 115 هزار تومان است، آقای مهدی باقری هستند. استاد ناصری فر جزء اساتید یک ستاره استادبانک بوده و دارای سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه اراک
 • سابقه تدریس دروس ریاضی به صورت خصوصی
 • سابقه تدریس دروس ریاضی به صورت خصوصی

همانطور که از ویژگی‌های بیان شده درمورد ارزان‌ترین اساتید ریاضی اول ابتدایی استادبانک مشخص است، معلمان این درس و مقطع تحصیلی از بهترین روش‌های تدریس برای آموزش به شاگردان استفاده می‌کنند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی اول | کیفیت و هزینه کلاس خصوصی ریاضی بالا

در سامانه جامع آموزش خصوصی استابانک در کنار ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی اول ابتدایی، گران‌ترین کلاس‌ها نیز برگزار می‌شوند. بدون شک ویژگی‌های آموزشی گران‌ترین اساتید نسبت به سایر معلمان خصوصی خاص و منحصر به فرد هستند. به همین علت در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید ریاضی اول ابتدایی استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد آیدا آبک

از جمله گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی اول استادبانک می‌توان به خانم آیدا آبک اشاره کرد. ایشان جزء اساتید VIP استادبانک هستند و نرخ تدریس خصوصی ریاضی آنلاین خانم آبک 835 هزار تومان است. استاد آیدا آبک دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی هستند، از جمله سوابق تدریس خصوصی و افتخارات آموزشی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 4 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • برگزاری بیش از 2700 جلسه کلاس خصوصی در سامانه استادبانک
 • مسلط به روش‌های تدریس مختص به دانش‌آموزان دارای اختلالات یادگیری
 • برگزاری کلاس خصوصی برای دانش‌آموزان متقاضی قبولی در مدارس برتر
 • ارتباط گیری مناسب با دانش‌آموزان
 • استفاده از روش‌های نوین تدریس

برای مشاهده پروفایل استاد آیدا آبک می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معلمان VIP استادبانک با استفاده از روش‌های تدریس اصولی، مفهومی و به روز، امکان پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، با سرعتی بیشتر را فراهم کرده‌اند. گران‌ترین معلمان استادبانک همه نکات آموزش کلیدی و مفهومی را در جلسات تدریس خصوصی خود به شاگردان ارائه می‌دهند.

2.استاد اعظم شیرزادی

نرخ کلاس خصوصی ریاضی اول آنلاین خانم اعظم شیرزادی به ازای هر جلسه، 335 هزار تومان است. ایشان جزء گران‌ترین اساتید ریاضی اول و 5 ستاره سامانه استادبانک هستند. خانم شیرزادی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستند. در ادامه مطلب چند مورد دیگر از سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد اعظم شیرزادی را نام می‌بریم:

 • بیش از 20 سال سابقه تدریس در مدارس مختلف
 • 4 سال سابقه تدریس در مدرسه دو زبانه
 • سابقه تدریس خصوصی دروس ابتدایی
 • استفاده از روش‌های تدریس نوین

برای مشاهده پروفایل استاد اعظم شیرزادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

گران‌ترین معلمان خصوصی سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک زمینه پیشرفت تحصیلی شاگردانی که در یادگیری درس ریاضی ضعیف هستند را فراهم کرده و با ارائه نکات آموزشی مهم سبب ارتقاء نمره درسی دانش‌آموزان می‌شوند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی | انواع هزینه تدریس خصوصی ریاضی دوم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دوم از (100 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی دوم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دوم از (115 هزار تومان) تا (835 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی دوم

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوم | هزینه کلاس خصوصی ریاضی مناسب

تقاضا برای شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی دوران ابتدایی همواره وجود داشته و ریاضی یکی از دروس پرتقاضا برای شرکت در کلاس‌های خصوصی است. اطلاع از قیمت تدریس خصوصی نیز برای بسیاری از خانواده ها اهمیت دارد، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوم با بهترین اساتید کشور برگزار می‌شوند. به منظور آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آموزشی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوم استادبانک، در ادامه مطلب دو مورد از آنان را معرفی می‌کنیم:

1.استاد فاطمه پناهی

قیمت ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوم که توسط خانم پناهی برگزار می‌شوند به ازای هر جلسه، 115 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید یک ستاره استادبانک محسوب شده و با توجه به نحوه ارتباط گیری خوبی که با دانش‌آموزان ابتدایی دارند موفق به جلب رضایت شاگردان خود و خانواده‌هایشان شده‌اند. از جمله مدارک تحصیلی و سابقه تدریس خصوصی استاد مرضیه تعالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تدریس خصوصی به مدت 9 سال
 • تدریس خصوصی به مدت 9 سال
 • آشنا به متد های روز تدریس مقاطع ابتدایی
 • آشنا به متد های روز تدریس مقاطع ابتدایی

نکته مهمی که در این مورد وجود دارد کیفیت ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی است. روش تدریس و کیفیت آموزشی کلاس‌های خصوصی ارزان‌ترین معلمان استادبانک با در نظر گرفتن معیارهایی اصولی سنجیده می‌شوند. بنابراین، پایین‌بودن هزینه کلاس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی، نباید دلیلی برای نگرانی والدین برای کیفیت این کلاس‌ها باشد. خوشبختانه،  ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوم از لحاظ آموزشی در سطح خوب و قابل‌بولی هستند.

2.استاد حدیث سادات شمس عالم

یکی دیگر از ارزان‌ترین معلمان خصوصی استادبانک که نرخ تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی آنلاین به ازای هر جلسه با ایشان 145 هزار تومان است، خانم حدیث سادات شمس عالم هستند. استاد شمس عالم جزء اساتید یک ستاره استادبانک بوده و دارای سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس در مدارس
 • آشنا به روش‌های تدریس به روز دوران ابتدایی

برای مشاهده پروفایل استاد حدیث سادات شمس عالم می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همانطور که از ویژگی‌های بیان شده درمورد ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوم استادبانک مشخص است، معلمان این درس و مقطع تحصیلی از بهترین روش‌های تدریس برای آموزش به شاگردان استفاده می‌کنند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی دوم | قیمت کلاس خصوصی ریاضی دوم با بالاترین کیفیت

در سامانه جامع آموزش خصوصی استابانک در کنار ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی دوم ابتدایی، گران‌ترین کلاس‌ها نیز برگزار می‌شوند. بدون شک ویژگی‌های آموزشی گران‌ترین اساتید نسبت به سایر معلمان خصوصی خاص و منحصر به فرد هستند. به همین علت در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید ریاضی دوم ابتدایی استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مریم مجدی

از جمله گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی دوم استادبانک می‌توان به خانم مریم مجدی اشاره کرد. ایشان جزء اساتید VIP استادبانک هستند و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین خانم مجدی 600 هزار تومان است. استاد مریم مجدی دارای مدرک کارشناسی ریاضی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستند، به همین دلیل ریاضی را در مدارس اینترنشنال نیز تدریس می‌کنند. از جمله سوابق تدریس خصوصی و افتخارات آموزشی خانم مریم مجدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از 4 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • بیش از 10 سال سابقه تدریس موفق
 • گذراندن دوره‌های تربیت معلم
 • تدریس آنلاین ریاضی به دانش‌آموزان مقیم کانادا، آمریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
 • کسب لوح تقدیر به عنوان معلم نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه ادبی قدیم الاحسان
 • گذراندن دوره‌های روش تدریس و استعداد سنجی

برای مشاهده پروفایل استاد مریم مجدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معلمان VIP استادبانک با استفاده از روش‌های تدریس اصولی، مفهومی و به روز، امکان پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، با سرعتی بیشتر را فراهم کرده‌اند. با اینکه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آنلاین این اساتید به مراتب بالاتر از دیگر معلمان است، اما این مدرسین برجسته استادبانک همه‎ی نکات آموزش کلیدی و مفهومی را در جلسات تدریس خصوصی خود به شاگردان ارائه می‌دهند.

2.استاد ناهید مسیبی

قیمت هر جلسه کلاس خصوصی ریاضی دوم آنلاین خانم ناهید مسیبی 335 هزار تومان است. ایشان جزء گران‌ترین اساتید ریاضی دوم و 5 ستاره سامانه استادبانک هستند. خانم مسیبی دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و مسلط به روش‌های تدریس دانش‌آموزان دارای اختلالات یادگیری هستند. در ادامه مطلب چند مورد دیگر از سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد ناهید مسیبی را نام می‌بریم:

 • معلم رسمی آموزش و پرورش
 • 30 سال سابقه تدریس در مقاطع ابتدایی
 • تالیف کتاب ریاضی پنجم
 • تالیف کتاب چطور وقت کنم از انتشارات گاج
 • سابقه تدریس در دبستان‌های کودکان کم توان، دارای اختلالات یادگیری و کودکان استثنایی
 • راه اندازی مرکز اختلالات یادگیری کرج

برای مشاهده پروفایل استاد ناهید مسیبی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به توضیحات گفته شده شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی استاد ناهید مسیبی علاوه بر اینکه سبب پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان عادی می‌شود، بلکه تاثیر مثبتی بر روند یادگیری دانش‌آموزان استثنایی، کم توان و دارای اختلالات یادگیری خواهد شد.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی | نمودار قیمت کلاس خصوصی ریاضی سوم

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی سوم از (95 هزار تومان) تا (200 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی سوم (600 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی سوم  از (115 هزار تومان) تا (835 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی سوم (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم حضوری

معرفی ارزان ترین ریاضی سوم | پایین‌ترین نرخ تدریس خصوصی ریاضی سوم

اساتید ریاضی سوم استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. هزینه کلاس خصوصی ریاضی با این دسته از معلمان به نحوی تعیین شده است که قشر بیشتری از دانش‌آموزان را پوشش می‌دهد. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی سوم آشنا می‌شوید:

1.استاد رضا میرزایی:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم با آقای رضا میرزایی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 265 هزار تومان و قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل با این استاد 375 هزارتومان است. مدارک تحصیلی آقای رضا میرزایی شامل کارشناسی آموزش ابتدایی و روانشناسی از دانشگاه فرهنگیان است. در ادامه با سابقه تدریس آقای رضا میرزایی آشنا می‌شویم:

 • یک سال کارورزی در مدرسه شهید اشرفی ناحیه 5 اصفهان
 • معلم رسمی آموزش و پرورش
 • توانایی تدریس به دانش آموزان بیش فعال
 • سابقه تدریس ابتدایی در مدارس
 • تدریس جذاب،خلاق و متفاوت با ارائه محتوای آموزشی مکمل
 • مشاوره وبرنامه ریزی تحصیلی
 • گذراندن دوره آموزشی تهیه عملی طرح درس به مدت 24ساعت آموزشی
 • گذراندن دوره آموزشی شناسایی و هدایت استعداد دانش آموزان
 • گذراندن دوره آموزشی تحلیل محتوای کتب درسی علوم با مولف کتب درسی به مدت 8 هفته آموزشی

اساتید ارزان قیمت درس ریاضی سوم استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.

2.استاد مرجان سعدی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم با خانم سعدی به ازای  هر جلسه آنلاین 115 هزار تومان است. خانم مرضیه تعالی دارای کارشناسی روانشناسی (گرایش بالینی) از دانشگاه غیرانتفاعی است. رزومه تدریس خانم مرضیه تعالی به شرح زیر است:

 • سابقه 1 سال تدریس در مدارس غیر انتفاعی
 • سابقه 6 سال تدریس به صورت خصوصی
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی سوم، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی سوم | بالاترین هزینه معلم خصوصی ریاضی با بهترین کیفیت

گران‌ترین اساتید ریاضی سوم در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند. برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی سوم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در واقع، بالاترین نرخ معلم خصوصی ریاضی سوم متعلق به این دسته از معلمان است. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی سوم آشنا می‌شوید:

1.استاد نجمیه رستمی

استاد مریم مجدی از بهترین اساتید ریاضی سوم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم برجسته مبلغ 475 هزار تومان  است. خانم مریم رستمی دارای روانشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • تدریس به مدت 15 سال در دبستان شکوفه های دانش و دبستان رفاه نوین و موسسات فارابی و البرز و فرزانگان
 • 5 سال تدریس در موسسه فارابی
 • 2 سال تدریس در موسسه البرز 
 • 2 سال تدریس در موسسه فرزانگان 
 • 2 سال تدریس در دبستان شکوفه های دانش 
 • 5 سال مشاور و برنامه ریز تحصیلی و استعدادیابی در کلینیک خانواده ایرانی
 • بیش از شش سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • توانایی تفهیم مطالب درسی به دانش آموزانی که سطح ضعیفی دارند و ارائه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

برای مشاهده پروفایل استاد نجمیه رستمی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی سوم استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد نیلوفر توفیقیان

استاد نیلوفر توفیقیان از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای عماد محمدی دارای کاردانی فنی برق الکترونیک دریایی از دانشگاه فنی و حرفه‌ای و کارشناسی مهندسی برق از موسسه آموزش عالی بعثت کرمان و کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه آزاد اسلامی است. هزینه کلاس خصوصی ریاضی سوم آقای عماد محمدی به ازای هر جلسه تدریس  در حالت آنلاین 335 هزار تومان و در حالت حضوری 475 هزارتومان است. رزومه استاد عماد محمدی به شرح زیر است:

 • کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه سمنان
 • سابقه تدریس بیش از 7 سال
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • علاقمند سازی دانش آموزان به درس ریاضی
 • پیشرفت چشمگیر دانش آموز با روش علاقمند سازی و آسان سازی ریاضی
 • سابقه تدریس بیش از 7 سال
 • سابقه تدریس خصوصی ابتدایی و ریاضی متوسطه اول
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

اساتید پنج ستاره ریاضی سوم استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی | نمودار قیمت کلاس خصوصی ریاضی چهارم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 چهارم ابتدایی از (95 هزار تومان) تا (385 هزار تومان) است. میانگین قیمت تدریس خصوصی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی

قیمت تدریس خصوص حضوری چهارم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 چهارم ابتدایی از (115 هزار تومان) تا (835 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری چهارم ابتدایی

معرفی ارزان‌ترین اساتید چهارم ابتدایی

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا ارزان‌ترین جلسات تدریس خصوصی چهارم ابتدایی کشور نیز برگزار شوند. البته این موضوع به معنای تدریس ضعیف اساتید نیست بلکه در سامانه استادبانک معیارهای دیگری برای تعیین هزینه تدریس خصوصی در نظر گرفته می‌شوند. در ادامه مطلب به یک مورد از ارزان‌ترین اساتید چهارم ابتدایی اشاره می‌کنیم:

استاد اکرم سرابی

جلسات تدریس خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی خانم اکرم سرابی با هزینه 100 هزار تومان برگزار می‌شوند. استاد سرابی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی روانشناسی از دانشگاه تهران و مدارک معتبر دوره‌هایی همچون واژه پرداز کامپیوتری هستند. از جمله سوابق و ویژگی‌های حرفه‌ای استاد اکرم سرابی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • 12 سال سابقه تدریس با استفاده از روش‌های اصولی
 • برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون مدارس برتر

برای مشاهده پروفایل استاد اکرم سرابی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به توضیحات گفته شده می‌توانید از روش‌های تدریس نوینی که ارزان‌ترین اساتید استادبانک به کار می‌گیرند برای آموزش به فرزندان خود استفاده کنید.

معرفی گران‌ترین اساتید چهارم ابتدایی

هماطنور که گفتیم در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی با هزینه‌های مختلفی برگزار می‌شوند. درحال حاضر گران‌ترین اساتید چهارم ابتدایی استادبانک دارای ویژگی‌های منحصر به فردی در حوزه تدریس خصوصی هستند که سبب افزایش قیمت کلاس‌های خصوصی اساتید شده‌اند. در ادامه مطلب به دو مورد از گران‌ترین اساتید چهارم ابتدایی استادبانک اشاره می‌کنیم:

1.استاد زهرا جعفری

هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی چهارم ابتدایی آنلاین خانم مریم مجدی 475 هزار تومان است که جزء گران‌ترین کلاس‌های خصوصی ابتدایی استادبانک محسوب می‌شود. استاد مجدی از اساتید VIP مجموعه استادبانک هستند که به واسطه سابقه و توانایی‌های حرفه‌ای ویژه‌ای که دارند این درجه را کسب کرده‌اند. از جمله ویژگی‌های مثبت تدریس استاد مریم مجدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی
 • تدریس به مدت 7 سال در مدارس شهید جلالی، دانش،ایرانی من، ره پویان و مبتکرنوین
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • سرگروه آموزشی ابتدایی در اداره آموزش وپرورش شهرتهران

بنابراین چنانچه به دنبال پیدا کردن اساتید حرفه‌ای برای تدریس خصوصی چهارم ابتدایی هستید باید به سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک مراجعه کرده و کلاس خصوصی اساتید VIP استادبانک را رزرو کنید.

برای مشاهده پروفایل استاد زهرا جعفری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد حوریه موسوی

هزینه کلاس‌های خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی خانم حوریه موسوی 335 هزار تومان به ازای هر جلسه تدریس خصوصی است. استاد موسوی جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند و سطح میزان رضایت شاگردان از نحوه تدریس ایشان بسیار بالاست. از جمله ویژگی‌های مثبت و سابقه تدریس استاد حوریه موسوی می‌توان به موارد زیر شاره کرد:

 • 25 سال سابقه تدریس در مدارس پویش، نورالائمه، هدف و دکتر شاکری
 • استفاده از روش‌های اصولی برای تدریس به دانش‌آموزان
 • برگزاری جلسات آموزشی ویژه آزمون ورودی مدارس برتر

برای مشاهده پروفایل استاد حوریه موسوی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین با هرنوع محدوده هزینه، ویژگی‌های تدریس و آموزشی که مورد نظر شماست می‌توانید از تدریس خصوصی اساتید حرفه‌ای استادبانک برای پیشرفت تحصیلی فرزندان خود استفاده کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی | تنوع نرخ تدریس خصوصی ریاضی پنجم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی پنجم از (95 هزار تومان) تا (415 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی پنجم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی پنجم از (115 هزار تومان) تا (835 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی پنجم

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی پنجم| قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آنلاین پایه پنجم

کلاس‌های خصوصی ریاضی متقاضیان بسیار زیادی دارند که بخشی از آنان در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کنند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم موضوعی مهم برای اغلب خانواده‌هاست، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی پنجم ابتدایی برگزار می‌شوند. تعیین قیمت کلاس خصوصی ریاضی با این اساتید به شیوه‌ای انجام شده است که دانش‌آموزان بیشتری از آموزش باکیفیت بهره ببرند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی پنجم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد ساجده سادات هاشمی

کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم ابتدایی که توسط خانم ساجده سادات هاشمی برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک بوده و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 170 هزار تومان است. استاد هاشمی باتوجه به آشنایی با روحیات کودکان به بهترین نحو با دانش‌آموزان ارتباط برقرار کرده و یادگیری ریاضی را راحت‌تر می‌کنند. از جمله سوابق آموزشی و افتخارات ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کامپیوتر
 • 7 سال سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس تابستانه در کانون میثاق مشهد
 • تدریس با زبان ساده و قابل فهم

برقراری ارتباط مطلوب با دانش‌آموزان ابتدایی موضوع مهمی است که به بازدهی کلاس‌های درس کمک می‌کند. ارزان‌ترین اساتید سامانه استادبانک با ایجاد فضای مناسب در کلاس‌های خود به ارتقاء سطح یادگیری شاگردان کمک می‌کنند.

2.استاد فهیمه اسدی خلیق

از جمله ارزان‌ترین اساتید ریاضی پنجم استادبانک که یکی از معلمان 1 ستاره نیز محسوب می‌شوند، خانم فهیمه اسدی خلیق هستند. نرخ تدریس خصوصی ریاضی آنلاین به ازای هر جلسه با ایشان 100 هزار تومان است. خانم اسدی خلیق دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت بازرگانی و سوابق تدریس نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • گذراندن دوره روش تدریس ریاضی
 • مسلط به روش‌های نوین تدریس
 • دریافت گواهینامه از آموزش و پرورش برای تحقیق و پژوهش طرح جابر
 • گذراندن دوره منشور دانستنی‌های مقطع ابتدایی

ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی پنجم که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و شاگردان این کلاس‌ها رضایت کافی را از تدریس معلمان خود دارند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی پنجم | هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم با برترین اساتید

گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی در کشور نیز همواره متقاضیان خود را دارند، زیرا گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی دارای ویژگی‌های آموزشی مثبتی هستند که روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را تسریع می‌بخشند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک نیز امکان انتخاب گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی پنجم فراهم شده است. قیمت کلاس خصوصی ریاضی این اساتید، باتوجه به تحصیلات، تجربه، روش‌های تدریس و رضایت دانش‌آموزان تعیین می‌شود که دلیل اصلی بالابودن نرخ این دسته از کلاس‌ها است. در ادامه مطلب دو نفر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی پنجم را معرفی می‌کنیم:

1.استاد سیدامید سیدصالحی

یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم توسط آقای سیدامید سیدصالحی برگزار می‌شوند، قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 415 هزار تومان است. استاد سیدصالحی از اساتید VIP استادبانک و دارای مدرک تحصیلی مهندسی کشاورزی هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای سیدصالحی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • 15 سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان و مطرح کشور
 • معاونت آموزشی پایه های دهم و یازدهم دبیرستان علامه حلی 2 تهران
 • تدریس در مدارس مجتمع علامه طباطبایی
 • مشاور تیزلند
 • مدیر واحد مشاوره دبیرستان‌های دوره اول علوی

برای مشاهده پروفایل استاد سیدامید سیدصالحی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

استاد سیدصالحی با ارائه جزوه تدریس پیشرفته و حرفه‌ای به دانش‌آموزان همه نکات مهم درسی را آموزش داده و نقاط ضعف شاگردان را برطرف می‌کنند.

2.استاد محسن مرادی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم آنلاین به ازای هر جلسه با استاد مرادی 335 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند که تا به الان 1275 جلسه کلاس خصوصی برگزار کرده‌اند. آقای محسن مرادی یکی از گران‌ترین اساتید ریاضی پنجم استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ریاضیات هستند. از جمله سوابق تدریس خصوصی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 10 سال سابقه تدریس در مدارس برتر
 • معلم نمونه مدارس و آموزشگاه‌های استان البرز
 • عضو برتر سمینار آنالیز ریاضی کشوری
 • قبولی تعدادی بالایی از دانش‌آموزان ایشان در آزمون‌های نمونه و تیزهوشان
 • دارای گزینش آموزش و پرورش

برای مشاهده پروفایل استاد محسن مرادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

استاد مرادی برای شروع جلسات تدریس خصوصی خود سطح آموزشی دانش‌آموزان را مورد سنجش قرار داده و سپس متناسب با سطحی که دارند مفاهیم ریاضی را آموزش می‌دهند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی | هزینه کلاس خصوصی ریاضی ششم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی ششم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی ششم از (95 هزار تومان) تا (600 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (200 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم آنلاین

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی ششم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی ششم از (115 هزار تومان) تا (230 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (835 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم حضوری

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی ششم | قیمت تدریس خصوصی ریاضی ششم مقرون‌به‌صرفه

ریاضی کلاس ششم ابتدایی نسبت به ریاضی سایر مقاطع تحصیلی دوره ابتدایی سطح سختی بالاتری دارد، به همین علت بسیاری از دانش‌آموزان برای یادگیری کامل مفاهیم این درس به شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی نیاز دارند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی ششم برگزار می‌شوند تا همه دانش‌آموزان امکان شرکت در کلاس‌های خصوصی را داشته باشند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی ششم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد زهرا غلامی

کلاس‌های خصوصی آنلاین ریاضی ششم که توسط خانم زهرا غلامی برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک محسوب می‌گردند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی ششم استاد غلامی به ازای هر جلسه 100 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و مدارک تحصیلی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • مدرک تحصیلی کارشناسی فیزیک از دانشگاه اصفهان
 • دارای سابقه تدریس خصوصی
 • استفاده از به روزترین روش‌های تدریس به منظور جلوگیری از خستگی شاگردان

برای مشاهده پروفایل استاد زهرا غلامی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ریاضی جزء دروسی است که یادگیری مفاهیم آن نیازمند به کارگیری روش‌های تدریس اصولی و مفهومی است. همه معلمان خصوصی استادبانک از روش‌هایی برای تدریس ریاضی استفاده می‌کنند که یادگیری ریاضی را برای شاگردان جذاب می‌کنند.

2.استاد مهدی شاداب

یکی دیگر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی ششم استادبانک، آقای شاداب هستند. ایشان جزء اساتید یک ستاره سامانه استادبانک محسوب شده و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ریاضی ششم استاد نوروزی 140 هزار تومان است. آقای نوروزی دارای مدرک تحصیلی و سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • کاردانی مهندسی فناوری اطلاعات(IT) از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه تدریس خصوصی در پایه‌های دوم تا ششم به مدت 6 سال
 • آشنا به متدهای روز تدریس مقاطع ابتدایی
 • سابقه تدریس خصوصی در پایه‌های دوم تا ششم به مدت 6 سال

همانطور که در توضیحات قبلی بیان شد، ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی ششم استادبانک از لحاظ کیفیت سطح خوبی دارند و معلمان این کلاس‌ها دارای ویژگی‌های آموزشی گسترده‌ای هستند. بنابراین، پایین‌بودن هزینه کلاس خصوصی ریاضی ششم دلیلی بر افت کیفیت آموزشی نیست.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی ششم | بالاترین هزینه کلاس خصوصی ریاضی ششم

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی ششم با قیمت‌های مختلفی برگزار می‌شوند. گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی ششم نیز با داشتن ویژگی‌های آموزشی منحصر به فرد در حال برگزاری هستند. باتوجه به اینکه گران‌ترین کلاس‌های خصوصی نیز متقاضیان بسیار زیادی دارند، در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی ششم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد فرهاد هاشمی

بالاترین درجه معلمان خصوصی در سامانه استادبانک، VIP است، بنابراین چنین اساتیدی باید دارای ویژگی‌های آموزشی باشند که سطح کیفی و قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی‌شان را ارتقاء می‌دهند. آقای فرهاد هاشمی جزء اساتید VIP و گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی ششم استادبانک هستند و نرخ کلاس خصوصی ریاضی ایشان 600 هزار تومان است. در ادامه مطلب به چند مورد از سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای فرهاد هاشمی اشاره می‌کنیم:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 15 سال سابقه تدریس در مدارس برتر کشور
 • بیش از 5 سال سابقه همکاری با سامانه استادبانک
 • برگزاری حدود 2100 جلسه کلاس خصوصی
 • دبیر رسمی آموزش و پرورش
 • معلم نمونه منطقه
 • بیشترین تعداد قبولی در امتحانات نهایی در منطقه خدمت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه مالک اشتر
 • دارای دو مقاله علمی، پژوهشی
 • دارای بیش ار 80 لوح افتخار

برای مشاهده پروفایل استاد فرهاد هاشمی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به تعداد بسیار زیاد جلسات تدریس خصوصی استاد فرهاد هاشمی می‌توان از میزان رضایت شاگردان ایشان مطلع شد. آقای هاشمی با تسلطی که بر روش‌های تدریس دارند، انتقال مفاهیم درسی را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

2.استاد مریم شریف افتخاری

از جمله اساتید 5 ستاره استادبانک که یکی از گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی ششم نیز محسوب می‌شوند می توانیم خانم زهرا احمدی دارانی را نام ببریم. ایشان دبیر رسمی آموزش و پرورش هستند و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ریاضی ششم استاد احمدی دارانی 415 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه الزهرا
 • تدریس در چراغ دانش، توانایی تفهیم مطالب درسی به دانش آموزانی که سطح ضعیفی دارند و موفقیت دانش آموزان در امتحانات پایانی
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • افزایش نمره امار و احتمال یازدهم از 9 به 16
 • افزایش نمره ریاضی هفتم از 9 به 12
 • 1 سال تدریس در چراغ دانش
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
 • موفقیت دانش آموزان در امتحانات پایانی

برای مشاهده پروفایل استاد مریم شریف افتخاری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی ششم استادبانک با تسلط بر روش‌های تدریس نوین، مفهومی و کاربردی، سرعت یادگیری شاگردان را افزایش می‌دهند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم | هزینه کلاس خصوصی ریاضی هفتم چقدر است؟

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی هفتم از (90 هزار تومان) تا (915 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم (190 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی هفتم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی هفتم از (103 هزار تومان) تا (1280 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی هفتم

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی هفتم | مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم

تغییر دوران تحصیلی و ورود به دوره‌های بالاتر همواره برای بسیاری از دانش‌آموزان با چالش در یادگیری دروس مختلف همراه است. ریاضی جزء دروسی است که اغلب دانش‌آموزان پایه هفتم در یادگیری مفاهیم جدید آن مشکل دارند. به همین علت تعداد متقاضیان شرکت در کلاس‌های خصوصی ریاضی هفتم بسیار زیاد است.

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی هفتم، بهترین کلاس‌ها را برگزار می‌کنند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم این اساتید متناسب با شرایط بسیاری از دانش‌آموزان است نا بتوانند از آموزش باکیفیت بهره ببرند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد فائزه آزادنیا

کلاس‌های خصوصی آنلاین ریاضی هفتم که توسط خانم فائزه آزادنیا برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک محسوب می‌گردند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم استاد آزادنیا به ازای هر جلسه 100 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و مدارک تحصیلی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی
 • سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد حل تمرین
 • ارائه تدریس خصوصی به دانش‌آموزان مدارس نمونه دولتی
 • سابقه تدریس خصوصی
 • استعداد درخشان دوره تحصیلی کارشناسی

برای مشاهده پروفایل استاد فائزه آزادنیا می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ریاضی جزء دروسی است که یادگیری مفاهیم آن نیازمند به کارگیری روش‌های تدریس اصولی و مفهومی است. همه معلمان خصوصی استادبانک از روش‌هایی برای تدریس ریاضی استفاده می‌کنند که یادگیری ریاضی را برای شاگردان جذاب می‌کنند.

2.استاد جانانه علیزاده

یکی دیگر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی هفتم استادبانک، خانم جانانه علیزاده هستند. ایشان جزء اساتید یک ستاره سامانه استادبانک محسوب شده و قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم آنلاین استاد علیزاده به ازای هر جلسه 100 هزار تومان است. خانم جانانه علیزاده دارای مدرک تحصیلی و سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دانشجو کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها
 • تدریس در مدارس غیر دولتی
 • بیش از 2 سال سابقه تدریس خصوصی
 • قبولی همه دانش‌آموزان در امتحانات
 • ارائه تدریس به زبان و بیان ساده

برای مشاهده پروفایل استاد جانانه علیزاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همانطور که در توضیحات قبلی بیان شد، ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هفتم استادبانک از لحاظ کیفیت سطح خوبی دارند و معلمان این کلاس‌ها دارای ویژگی‌های آموزشی گسترده‌ای هستند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی هفتم | بالاترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم با بهترین کیفیت

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هفتم با قیمت‌های مختلفی برگزار می‌شوند. گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هفتم نیز با داشتن ویژگی‌های آموزشی منحصر به فرد در حال برگزاری هستند. باتوجه به اینکه گران‌ترین کلاس‌های خصوصی نیز متقاضیان بسیار زیادی دارند، در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد روح الله میرزایی

بالاترین درجه معلمان خصوصی در سامانه استادبانک، VIP است، بنابراین چنین اساتیدی باید دارای ویژگی‌های آموزشی باشند که سطح کیفی و قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی‌شان را ارتقاء می‌دهند. آقای میرزایی جزء اساتید VIP و گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی استادبانک هستند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم با این استاد برجسته 415 هزار تومان است. در ادامه مطلب به چند مورد از سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای میرزایی اشاره می‌کنیم:

 • کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه تربیت معلم
 • کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان
 • دکترا ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
 • استفاده از روش های جدید مثل 5e و ساختار محور
 • استفاده از نرم افزار های اموزش ریاضی مانند جئوجبرا برای فهم بیشتر دانش آموز
 • رتبه ی یک دانش آموزان کلاس ها در همه ی مراحل آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه
 • عضو شورای مرکزی انجمن علمی ریاضی دانشگاه فرهنگیان به مدت 1 سال
 • گذراندن دوره های جئوجبرا در دانشگاه فرهنگیان
 • دارای مقاله در سطح بین المللی مرتبط با آموزش جئوجبرا به دانش آموزان متوسطه اول
 • 1 سال تدریس در شهید اژه ای تیزهوشان صارمیه
 • 1 سال تدریس در شاهد شیخ بهایی
 • 3 سال تدریس در مدرسه شهید چمران
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس
 • انتخاب به عنوان دبیر نمونه در سطح منطقه
 • انتخاب به عنوان دبیر نمونه در سطح منطقه برای دومین سال پیاپی
 • تقدیرنامه از معاون وزیر برای تولید محتوای الکترونیکی کتب درسی و ویدیوهای آپلود شده در شاد
 • شرکت در دوره تربیت مربی کشوری آموزش برنامه‌نویسی به کمک اسکرچ و اسکرچ‌جونیور 

برای مشاهده پروفایل استاد روح الله میرزایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به تعداد بسیار زیاد جلسات تدریس خصوصی استاد مجتبی نریموسی می‌توان از میزان رضایت شاگردان ایشان مطلع شد. آقای نریموسی با تسلطی که بر روش‌های تدریس دارند، انتقال مفاهیم درسی را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

2.استاد مهران جمالی

از جمله اساتید 5 ستاره استادبانک که یکی از گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم نیز محسوب می‌شوند می توانیم خانم مرضیه شریف افتخاری را نام ببریم. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم استاد شریف افتخاری 415 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سابقه تدریس در مدارس غیر انتفاعی به مدت 7 سال
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه تدریس خصوصی بیش از 10 سال
 • کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه بوعلی سینا همدان
 • کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
 • سابقه تدریس در مدارس غیر انتفاعی به مدت 7 سال
 • سابقه تدریس خصوصی بیش از 10 سال
 • آموزش ریاضی به زبان ساده و قابل فهم
 • سابقه تدریس در دانشگاه
 • ارائه مشاوره به دانش آموز یا دانشجو جهت پیشرفت

گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی هفتم استادبانک با تسلط بر روش‌های تدریس نوین، مفهومی و کاربردی، سرعت یادگیری شاگردان را افزایش می‌دهند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم | هزینه تدریس خصوصی ریاضی هشتم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هشتم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی هشتم از (90 هزار تومان) تا (190 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم (915 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هفتم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی هشتم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی هشتم از (103 هزار تومان) تا (1280 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی هفتم

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی هشتم | قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم مناسب

کلاس‌های خصوصی ریاضی متقاضیان بسیار زیادی دارند که بخشی از آنان در دوره متوسطه اول تحصیل می‌کنند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم موضوعی مهم برای اغلب خانواده‌هاست، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هشتم برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی هشتم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد ملیحه حسینی

کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هشتم که توسط خانم ملیحه حسینی برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک بوده و هزینه کلاس خصوصی ریاضی هشتم آنلاین با این استاد 80 هزار تومان است. استاد حسینی باتوجه به نتیجه آزمون تعیین سطح دانش‌آموزان روش‌های تدریس مناسب را به کار می‌گیرند، به همین علت یادگیری ریاضی را برای شاگردان خود راحت‌تر کرده‌اند. از جمله سوابق آموزشی و افتخارات ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
 • بیش از سه سال سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس به دانش‌آموزان مدارس نمونه دولتی
 • تجربه تدریس دروس دانشگاهی
 • دانشجو معدل الف

برای مشاهده پروفایل استاد ملیحه حسینی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

برقراری ارتباط مطلوب با دانش‌آموزان موضوع مهمی است که به بازدهی کلاس‌های درس کمک می‌کند. ارزان‌ترین اساتید سامانه استادبانک با ایجاد فضای مناسب در کلاس‌های خود به ارتقاء سطح یادگیری شاگردان کمک می‌کنند.

2.استاد فائزه واحدی جو

از جمله ارزان‌ترین اساتید ریاضی هشتم استادبانک که یکی از معلمان 1 ستاره نیز محسوب می‌شوند، خانم فائزه واحدی جو هستند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم آنلاین ایشان 80 هزار تومان است. خانم واحدی جو دانشجو دکترا رشته ریاضیات در دانشگاه فردوسی مشهد هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معلم ریاضی متوسطه اول مدرسه غیر انتفاعی
 • دارای گواهینامه تربیت معلم از جهاد دانشگاهی
 • سابقه دستیاری اساتید دانشگاه فردوسی مشهد
 • سابقه تدریس خصوصی ریاضی
 • دانشجو استعداد درخشان دوره کارشناسی

برای مشاهده پروفایل استاد فائزه واحدی جو می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی هشتم که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و شاگردان این کلاس‌ها رضایت کافی را از تدریس معلمان خود دارند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی هشتم | بالاترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی هشتم

گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی در کشور نیز همواره متقاضیان خود را دارند، زیرا گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی دارای ویژگی‌های آموزشی مثبتی هستند که روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را تسریع می‌بخشند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک نیز امکان انتخاب گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی هشتم فراهم شده است. در ادامه مطلب دو نفر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی هشتم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد احسان علیزاده

یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی هشتم توسط آقای احسان علیزاده برگزار می‌شوند، قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 915 هزار تومان است. استاد علیزاده از اساتید VIP استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای علیزاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از 5 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • تدریس به دانش‌آموزان خارجی مقیم ایران
 • کسب رتبه سه رقمی کنکور سراسری
 • 2 سال سابقه تدریس در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان جوان
 • تدریس خصوصی برای آمادگی آزمون ورودی مدارس برتر
 • ارائه تدریس به دانش‌آموزان مدارس برتر و تیزهوشان

باتوجه به توضیحات گفته شده چنانچه به دنبال شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی اساتید باتجربه ریاضی هشتم هستید باید به سامانه استادبانک مراجعه کرده و از میان لیست بهترین اساتید کشور، استاد مورد نظر خود را برای شرکت در کلاس‌های او انتخاب کنید.

2.استاد غزال محمدیان

قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی هشتم آنلاین استاد محمدیان 335 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند که تا به الان حدود 800 جلسه کلاس خصوصی برگزار کرده‌اند. خانم غزال محمدیان یکی از گران‌ترین اساتید ریاضی هشتم استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستند. از جمله سوابق تدریس خصوصی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 5 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • معلم رسمی آموزش و پرورش
 • بیش از 10 سال سابقه تدریس در مدارس
 • قبولی دانش‌آموزان ایشان در مدارس نمونه دولتی

باید به این نکته نیز اشاره کرد که قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان‌ها در نوع کلاس حضوری اندکی با یکدیگر تفاوت دارد و نرخ کلاس خصوصی ریاضی در منزل به مراتب بیشتر است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم | کم‌ترین و بیشترین نرخ کلاس خصوصی ریاضی نهم

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی نهم از (95 هزار تومان) تا (915 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی نهم(170 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی نهم  از (115 هزار تومان) تا (1280 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی نهم (230 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم حضوری

معرفی ارزان ترین ریاضی نهم | مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم

اساتید ریاضی نهم استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 1 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی نهم آشنا می‌شوید:

استاد زهره نجاری

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم با خانم زهره نجاری به ازای هر جلسه آنلاین 100 هزار تومان است. خانم زهره نجاری دارای مدرک کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه شهید بهشتی است. رزومه تدریس خانم زهره نجاری به شرح زیر است:

 • سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس ریاضی به روش ساده و قابل فهم
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی نهم، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی نهم | بالاترین قیمت کلاس خصوصی ریاضی نهم با برترین اساتید کشور

گران‌ترین اساتید ریاضی نهم در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی نهم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی نهم آشنا می‌شوید:

1.استاد ساناز حاجیلو

استاد ساناز حاجیلو از بهترین اساتید ریاضی نهم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 415 هزار تومان و قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل با استاد حاجیلو 590 هزارتومان تعیین شده است. خانم ساناز حاجیلو دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه تهران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • بیش از ده قبولی در رشته پزشکی و رتبه های زیر 1000
 • توانایی بالا برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور
 • 14 سال تدریس در موسسه دبیران قلم
 • 2 سال تدریس در مدرسه اردیبهشت
 • 3 سال تدریس در موسسه قلم
 • دارای تجربه تدریس در مدارس
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

اساتید VIP ریاضی نهم استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد مهران رضایی

استاد مهران رضایی از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای  مهران رضایی دارای کارشناسی مهندسی راه آهن از دانشگاه علم و صنعت ایران  است. هزینه کلاس‌های آقای مهران رضایی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی نهم در حالت آنلاین 335 هزار تومان و در حالت حضوری 475 هزارتومان است. رزومه استاد مهران رضایی به شرح زیر است:

 • تدریس ویدیو آموزشی انتشارات گاج درس ریاضی دهم
 • کسب مدال نقره المپیاد فیزیک توسط یکی از دانش‌آموزانم. (آقای حسن فیض اللهی) الان به عنوان یکی از اساتید در همین مجموعه مشغول هستند.
 • 12 سال تدریس ریاضی تدریس در مدارس حلی 2، حلی 7، حلی 9، حلی 11 تدریس در دبیرستانه غیرانتفاعی مطرح تهران نظیر علامه امینی، نخبگان پورسینا، ….
 • 3 سال تدریس در غیر دولتی علامه امینی
 • 3 سال تدریس در تیزهوشان حلی 11
 • 1 سال تدریس در سلام نجم الثاقب
 • 2 سال تدریس در سلام البرز
 • دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد مهران رضایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی نهم استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی | تنوع نرخ معلم خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دهم ریاضی از (114 هزار تومان) تا (1070 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دهم ریاضی (235 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دهم ریاضی  از (140 هزار تومان) تا (1500 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی دهم ریاضی (275 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

معرفی ارزان ترین ریاضی دهم ریاضی | پایین‌ترین نرخ کلاس خصوصی ریاضی دهم

اساتید ریاضی دهم ریاضی استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آشنا می‌شوید:

1.استاد ارمین تقی پور بازرگانی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی با آقای تقی پور بازرگانی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 170 هزار تومان است. مدارک تحصیلی آقای سجاد مرتضوی شامل کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف است. در ادامه با سابقه تدریس آقای تقی پور بازرگانی آشنا می‌شویم:

 • سابقه تدریس خصوصی به مدت 7 سال
 • آشنایی با تدریس ریاضی به روش ساده و قابل فهم

اساتید ارزان قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.

برای مشاهده پروفایل استاد ارمین تقی پور بازرگانی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد ملیحه حسینی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی با خانم ملیحه حسینی به ازای  هر جلسه آنلاین 145 هزار تومان است. خانم ملیحه حسینی دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی کرمانشاه و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه شیراز است. رزومه تدریس خانم ملیحه حسینی به شرح زیر است:

 • سابقه 3 سال تدریس خصوصی به دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی شهیدان پژمان و دیگر دانش آموزان
 • تدریس دروس دانشگاه رشته خود به دانشجویان هم مقطع
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد ملیحه حسینی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی دهم ریاضی | بالاترین قیمت کلاس خصوصی ریاضی دهم اساتید برتر

گران‌ترین اساتید ریاضی دهم ریاضی در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی دهم ریاضی آشنا می‌شوید:

1.استاد امیر حسین یعقوبی

استاد امیر حسین یعقوبی از بهترین اساتید ریاضی یازدهم ریاضی استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 415 هزار تومان و هر جلسه حضوری 590 هزارتومان است. آقای امیر حسین یعقوبی دارای مدرک کارشناسی مهندسی مواد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • قبولی 100% در امتحانات به ویژه نهایی
 • قبول شدن دانش آموزان که قبلا با دبیر دیگر ناموفق بودن.
 • تدریس شغل مورد علاقه من است.
 • 16 سال تدریس در موسسه فرهیختکان
 • 4 سال تدریس در دبیرستان دهخدا
 • 7 سال تدریس در موسسه آریا
 • دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد امیر حسین یعقوبی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی دهم ریاضی استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد علی کیب الهی

استاد علی کیب الهی از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای علی کیب الهی دارای کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) است. هزینه کلاس‌های آقای علی کیب الهی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی در حالت آنلاین 415 هزار تومان و در حالت حضوری 590 هزارتومان است. رزومه استاد علی کیب الهی به شرح زیر است:

 • 10 سال سابقه تدریس خصوصی ریاضیات
 • تدریس در دانشگاه شهیدرجایی بعنوان استاد
 • 5 سال تدریس یار در دانشگاه امیرکبیر از سال 95 تا امروز
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد علی کیب الهی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی دهم ریاضی استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی | نمودار هزینه تدریس خصوصی ریاضی دهم

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دهم تجربی از (114 هزار تومان) تا (1070 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دهم تجربی (230هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دهم تجربی از (140 هزار تومان) تا (1500 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی دهم تجربی (275 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

معرفی ارزان ترین معلمان ریاضی دهم تجربی | بررسی کم‌ترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی دهم

اساتید ریاضی دهم تجربی استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی آشنا می‌شوید:

1.استاد سعید احمدیان

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی با آقای سعید احمدیان به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان است. مدارک تحصیلی آقای محمد حیدری شامل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان و دکترا دندانپزشکی از دانشکده علوم پزشکی اصفهان است. در ادامه با سابقه تدریس آقای محمد حیدری آشنا می‌شویم:

 • 4 سال سابقه تدریس و پشتیبانی و مشاوره ویژه دانش آموزان کنکوری رشته های ریاضی و تجربی در کانون فرهنگی آموزش قلم چی نمایندگی دهاقان
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • 1 سال تدریس در اردوهای جهاد علمی دانشگاه صنعتی اصفهان
 • از 100 درصد شاگردانی که داشتم حدود 90 درصد از امتحان نتیجه مطلوب خود را گرفتند.
 • 1 سال تدریس در اردوهای جهاد علمی دانشگاه صنعتی اصفهان
 • 4 سال سابقه تدریس و پشتیبانی و مشاوره ویژه دانش آموزان کنکوری رشته های ریاضی و تجربی در کانون فرهنگی آموزش قلم چی نمایندگی دهاقان
 • تدریس نرم افزارهای آفیس در موسسه فنی حرفه ای فرهنگ اندیشه ظه

اساتید ارزان قیمت درس ریاضی دهم تجربی استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.

2.استاد راضیه آقاجری

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی با خانم آقاجری به ازای هر جلسه آنلاین 140 هزار تومان است. خانم شمیم آقاجری دارای مدارک کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا و کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه تربیت مدرس است. رزومه تدریس خانم راضیه آقاجری به شرح زیر است:

 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • سابقه تدریس دروس ریاضی به صورت خصوصی
 • توانایی تدریس به شاگردان با سطح علمی ضعیف
 • سابقه تدریس دروس ریاضی به صورت خصوصی

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی دهم تجربی | بررسی بالاترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی دهم

گران‌ترین اساتید ریاضی دهم تجربی در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی دهم تجربی آشنا می‌شوید:

1.استاد روح الله میرزایی

استاد روح الله میرزایی از بهترین اساتید ریاضی دهم تجربی استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 415 هزار تومان و قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل این استاد برای هر جلسه 485 هزارتومان است. آقای روح الله میرزایی دارای مدرک کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه تربیت معلم و کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان و دکترای ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از روش های جدید مثل 5e و ساختار محور
 • استفاده از نرم افزار های اموزش ریاضی مانند جئوجبرا برای فهم بیشتر دانش آموز
 • رتبه ی یک دانش آموزان کلاس ها در همه ی مراحل آزمون پیشرفت تحصیلی در سطح منطقه
 • عضو شورای مرکزی انجمن علمی ریاضی دانشگاه فرهنگیان به مدت 1 سال
 • گذراندن دوره های جئوجبرا در دانشگاه فرهنگیان
 • “دارای مقاله در سطح بین المللی مرتبط با آموزش جئوجبرا به دانش آموزان متوسطه اول”
 • 1 سال تدریس در شهید اژه ای تیزهوشان صارمیه
 • 1 سال تدریس در شاهد شیخ بهایی
 • 3 سال تدریس در مدرسه شهید چمران
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس
 • انتخاب به عنوان دبیر نمونه در سطح منطقه
 • انتخاب به عنوان دبیر نمونه در سطح منطقه برای دومین سال پیاپی
 • تقدیرنامه از معاون وزیر برای تولید محتوای الکترونیکی کتب درسی و ویدیوهای آپلود شده در شاد
 • شرکت در دوره تربیت مربی کشوری آموزش برنامه‌نویسی به کمک اسکرچ و اسکرچ‌جونیور

اساتید VIP ریاضی دهم تجربی استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد رضا فدایی

استاد رضا فدایی از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای رضا فدایی دارای دکترای ریاضیات و کاربردها از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است. هزینه کلاس‌های آقای رضا فدایی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی در حالت آنلاین 380 هزار تومان و به صورت حضوری 535 هزار تومان است. رزومه استاد رضا فدایی به شرح زیر است:

 • رتبه دوم تدریس برتر در سال 82 در شهرستانهای استان تهران
 • سابقه تدریس کنکور کلیه دروس ریاضی در مدارس تیزهوشان و نمونه پاکدشت و ورامین
 • عضو هیات علمی دانشگاه ورامین از 1383 و سابقه تدریس کلیه دروس ریاضی دانشگاه
 • درصد قبولی بسیار بالای دانش آموزان مدارسی که تدریس کنکور داشته ام
 • تالیف کتاب
 • دبیر آموزش و پرورش به مدت 12 سال
 • 2 سال تدریس در آموزشگاه علمی و کنکور برایند دانش(موسس)
 • 8 سال تدریس در نمونه دولتی امام جعفر صادق
 • 3 سال تدریس در تیزهوشان دخترانه ورامین
 • 9 سال تدریس در دانشگاه آزاد واحد ورامین
 • 6 سال تدریس در مدارس شاهد

برای مشاهده پروفایل استاد رضا فدایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی دهم تجربی استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی | بررسی نرخ کلاس خصوصی ریاضی دهم انسانی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دهم انسانی از (114 هزار تومان) تا (1070 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دهم انسانی (235 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دهم انسانی از (140 هزار تومان) تا (1500 هزار تومان)می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی دهم انسانی (275 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

معرفی ارزان ترین معلمان ریاضی دهم انسانی

اساتید ریاضی دهم انسانی استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی آشنا می‌شوید:

1.استاد علی نجاتی نیا

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی با آقای علی نجاتی نیا به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان و هر جلسه حضوری 115 هزارتومان است. مدارک تحصیلی آقای نجاتی نیا شامل کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه فرهنگیان است. در ادامه با سابقه تدریس آقای رسول نعمت زاده آشنا می‌شویم:

 • تدریس در دبیرستان دوره دوّم شاهد ثارالله ناحیه 7 مشهد
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • انتخاب به عنوان داش آموزان برتر منطقه تبادکان درآذر 1398

اساتید ارزان قیمت درس ریاضی دهم انسانی استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.

2.استاد سیده مریم موسوی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی با خانم سیده مریم موسوی به ازای  هر جلسه آنلاین 98 هزار تومان است. خانم سیده مریم موسوی دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه گیلان است. رزومه تدریس خانم سیده مریم موسوی به شرح زیر است:

 • تدریس دروس دانشگاهی
 • تدریس آنلاین دروس دانشگاهی
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی دهم انسانی

گران‌ترین اساتید ریاضی دهم انسانی در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی دهم انسانی آشنا می‌شوید:

1.استاد مجتبی عارف نسب

استاد مجتبی عارف نسب از بهترین اساتید ریاضی دهم انسانی استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 575 هزار تومان و هر جلسه حضوری 810 هزارتومان است. آقای مجتبی عارف نسب دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه اراک است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • تالیف کتاب پرسش های چند گزینه ای تیزهوشان ریاضی ششم انتشارات خوشخوان در سال 95
 • تالیف کتاب جمع بندی ریاضی ششم انتشارات خوشخوان در سال 95
 • تالیف کتاب پرسش های چند گزینه ای تیزهوشان ریاضی هفتم انتشارات خوشخوان در سال 95
 • تالیف کتاب پرسش های چند گزینه ای ریاضی دهم انتشارات خوشخوان در سال 95
 • تالیف کتاب پرسش های چند گزینه ای تیزهوشان ریاضی هشتم انتشارات خوشخوان (در دست چاپ)
 • تالیف کتاب پرسش های چند گزینه ای تیزهوشان ریاضی نهم انتشارات خوشخوان (در دست چاپ)
 • تالیف کتاب های شاهکار ریاضی ششم، هفتم، هشتم و نهم انتشارات کلاغ سپید در سال 97
 • تالیف بخش ریاضی کتاب جامع ششم (آزمونستان) انتشارات کاهه (در دست چاپ)
 • تالیف بخش ریاضی کتاب جامع نهم (آزمونستان) انتشارات کاهه (در دست چاپ)
 • طراح سوالات آزمون ورودی نهم به دهم مدرسه امام صادق (ع)
 • طراح سوالات آزمون های هفتگی موسسه ی دیسون در مقاطع ششم تا نهم
 • طراح سوالات آزمون های ماهانه آموزشگاه کاهه در مقطع نهم
 • طراح سوالات آزمون های ماهانه امیدان در مقطع ششم
 • ناظر علمی بخش ریاضی آزمون های رزمندگان
 • ضبط تدریس ریاضی نهم آموزش و پرورش انتشارات گاج ( واحد مخ )
 • ضبط تدریس ریاضی ششم تیزهوشان موسسه ی دیسون ( فصل های 1و 2)
 • ضبط تدریس حل تمرینات ریاضی هشتم آموزش و پرورش موسسه ی دیسون ( فصل های 7،8 ،9)
 • ضبط شب امتحان ریاضی هشتم آموزش و پرورش انتشارات گاج ( واحد مخ )
 • ضبط آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس برتر انتشارات گاج ( واحد مخ ) ( در دست تولید)
 • تالیف کتاب 6420 ریاضی دوازدهم تجربی با عنوان مجموعه کتاب های 6420 انتشارات گاج
 • تالیف مجموعه پرسش های چهارگزینه ای ریاضی دهم برای رشته های تجربی و ریاضی از انتشارات خوشخوان
 • 2 سال تدریس در دبیرستان متوسطه اول علامه حلی 7
 • 2 سال تدریس در دبیرستان متوسطه اول علامه حلی 6
 • 2 سال تدریس در تیزهوشان شهید بهشتی شهرری متوسطه اول
 • 1 سال تدریس در تیزهوشان شهید بهشتی شهرری متوسطه دوم
 • 6 سال تدریس در کانون دانش پژوهان نخبگان متوسطه دوم
 • 6 سال تدریس در دبیرستان های دوره اول علامه حلی 7 و 6، شهید بهشتی (شهر ری)

برای مشاهده پروفایل استاد مجتبی عارف نسب می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی دهم انسانی استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد محمد صادقی

استاد محمد صادقی از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای محمد صادقی دارای کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه حکیم سبزواری و کارشناسی ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی است. هزینه کلاس‌های آقای محمد صادقی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی در حالت آنلاین 305 هزار تومان و به صورت حضوری 430 هزار تومان است. رزومه استاد محمد صادقی به شرح زیر است:

 • سابقه 28 سال تدریس در آموزش و پرورش

برای مشاهده پروفایل استاد محمد صادقی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی دهم انسانی استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی | نرخ کلاس خصوصی ریاضی متنوع

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی یازدهم ریاضی از (114 هزار تومان) تا (1070 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی یازدهم ریاضی (235 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی یازدهم ریاضی از (140 هزار تومان) تا (1500 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی یازدهم ریاضی (275 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

معرفی ارزان ترین معلمان ریاضی یازدهم ریاضی | هزینه کلاس خصوصی ریاضی بازدهم مناسب

اساتید ریاضی یازدهم ریاضی استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی آشنا می‌شوید:

1.استاد لیلا امینی :

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی با خانم لیلا امینی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان و هر جلسه حضوری 115 هزارتومان است. مدارک تحصیلی خانم لیلا امینی شامل کارشناسی فیزیک از دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد ژئوفیزیک از دانشگاه تربیت مدرس است. در ادامه با سابقه تدریس خانم امینی آشنا می‌شویم:

 • تدریس یار دانشگاه در دروس دینامیک و استاتیک و مقاومت مصالح 1
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

اساتید ارزان قیمت درس ریاضی یازدهم ریاضی استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.
2.استاد فرناز سعادت

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی با خانم فرناز سعادت به ازای  هر جلسه آنلاین 100 هزار تومان است. خانم فرناز سعادت دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران است. رزومه تدریس خانم فرناز سعادت به شرح زیر است:

 • تدریس به دانش آموزان برتر
 • سابقه 4 سال مشاوره تحصیلی
 • سابقه 1 سال تدریس به صورت خصوصی

برای مشاهده پروفایل استاد فرناز سعادت می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی یازدهم ریاضی

گران‌ترین اساتید ریاضی یازدهم ریاضی در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی یازدهم ریاضی آشنا می‌شوید:

1.استاد علیرضا توسلی

استاد علیرضا توسلی از بهترین اساتید ریاضی یازدهم ریاضی استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 515 هزار تومان و هر جلسه حضوری 730 هزارتومان است. آقای علیرضا توسلی دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • تدریس به مدت 6 سال در مدارس تیزهوشان دخترانه و پسرانه
 • سابقه ی تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی، تیزهوشان، سلام و علامه حلی را داشتند.
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
 • 3 سال تدریس در تیزهوشان پسرانه
 • 3 سال تدریس در تیزهوشان دخترانه
 • 2 سال تدریس در سرای محله ها
 • قبولی تعداد زیادی از شاگردان در دانشگاه های سراسری تهران

برای مشاهده پروفایل استاد علیرضا توسلی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی یازدهم ریاضی استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد مژگان مسافری

استاد مژگان مسافری از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم مژگان مسافری دارای کارشناسی ریاضی از دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است. هزینه کلاس‌های خانم مژگان مسافری به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ریاضی در حالت آنلاین 485 هزار تومان است. رزومه استاد مسافری به شرح زیر است:

 • تدریس به دانشحویان و دانش آموزان باسطح پایین یا متوسطه ورساندنشان به نمره خیلی خوب و عالی
 • تدریس در همه مقطع متوسطه دوم و کنکور و دانشجویان در تمامی رشته های فنی مهندسی و علوم پایه و علوم انسانی
 • کامنت های مثبت شاگردان معرفی شده توسط استاد بانک
 • 7 سال تدریس در دانشگاه ازاد دماوند
 • 7 سال تدریس در دانشگاه پیام نور دماوند
 • 7 سال تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن
 • 2 سال تدریس در دانشگاه تهران شمال
 • 4سال تدریس در مدارس متوسطه دوم
 • 4سال تدریس در آموزشگاه ها
 • افزایش نمره دانش اموزان از نمره خیلی پایین در حد 5 و8به نمره های بالای 18.5
 • نمره بالا برای دانشجویان بسیار ضعیف در رشته های مختلف
 • نمره 20 و 19 دانش آموزان در نهایی تجربی و ریاضی
 • 5 سال سابقه تدریس در استاد بانک
 • 6 فصل تاکنون برترین مدرس گروه‌ریاضی در استاد بانک
 • 19سال تدریس خصوصی به دانش اموزان و دانشجویان در سطوح مختلف و گرفتن نمره های قابل قبول

برای مشاهده پروفایل استاد مژگان مسافری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی یازدهم ریاضی استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی | متنوع‌ترین نرخ کلاس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی یازدهم تجربی از (114 هزار تومان) تا (1070 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی یازدهم تجربی (235 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی یازدهم تجربی از (140 هزار تومان) تا (1500 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی یازدهم تجربی (275 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

معرفی ارزان ترین معلمان ریاضی یازدهم تجربی

اساتید ریاضی یازدهم تجربی استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی آشنا می‌شوید:

1.استاد وحید رحمت خواه:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی با آقای وحید رحمت خواه به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 120 هزار تومان و هر جلسه حضوری 140 هزارتومان است. مدارک تحصیلی آقای وحید رحمت خواه شامل کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه یزد است. در ادامه با سابقه تدریس آقای وحید رحمت خواه آشنا می‌شویم:

 • ارتقا سطح نمرات دانش آموزان در امتحانات مدارس از سطح نمره 12 به بالای 17
 • سابقه تدریس خصوصی
 • آشنایی با تدریس ریاضی و فیزیک به روش ساده و قابل فهم

برای مشاهده پروفایل استاد وحید رحمت خواه می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید ارزان قیمت درس ریاضی یازدهم تجربی استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.
2.استاد ملیحه حسینی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی با خانم ملیحه حسینی به ازای  هر جلسه آنلاین 145 هزار تومان است. خانم ملیحه حسینی دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی کرمانشاه و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه شیراز است. رزومه تدریس خانم حسینی به شرح زیر است:

 • سابقه 3 سال تدریس خصوصی به دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی شهیدان پژمان و دیگر دانش آموزان
 • تدریس دروس دانشگاه رشته خود به دانشجویان هم مقطع
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد ملیحه حسینی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی یازدهم تجربی

گران‌ترین اساتید ریاضی یازدهم تجربی در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی یازدهم تجربی آشنا می‌شوید:

1.استاد احسان علیزاده

استاد احسان علیزاده از بهترین اساتید ریاضی یازدهم تجربی استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 600 هزار تومان و هر جلسه حضوری 600 هزارتومان است. آقای احسان علیزاده دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت ایران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • تدریس خصوصی به دانش آموزان خارجی مقیم ایران (دروس ریاضی و فیزیک و شیمی به زبان انگلیسی)
 • تدریس به دانش آموزان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • تدریس خصوصی برای آمادگی قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • 2 سال تدریس در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان جوان

برای مشاهده پروفایل استاد احسان علیزاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی یازدهم تجربی استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد مرضیه شریف افتخاری

استاد مرضیه شریف افتخاری از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم مرضیه شریف افتخاری دارای کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه الزهرا است. هزینه کلاس‌های خانم مرضیه شریف افتخاری به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در حالت آنلاین 415 هزار تومان و به صورت حضوری 590 هزار تومان است. رزومه استاد مرضیه شریف افتخاری به شرح زیر است:

 • افزایش نمره ریاضی هفتم از 9 به 12
 • افزایش نمره امار و احتمال یازدهم از 9 به 16
 • 1 سال تدریس در چراغ دانش
 • موفقیت دانش آموزان در امتحانات پایانی
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل بهار 1401
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل زمستان 1400
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل پاییز 1400
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در سال 1400
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل زمستان 1399
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل پاییز 1399
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل تابستان 1399
 • برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل بهار 1399

هزینه تدریس خصوصی ریاضی گران‌ترین اساتید، باتوجه به نوع تدریس، سابقه و تحصیلات آن‌ها، کاملا منطقی و متناسب حوزه‌ی آموزشی کشور تعیین می‌شود. اساتید پنج ستاره ریاضی یازدهم تجربی استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی | نمودار قیمت کلاس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی یازدهم انسانی از (114 هزار تومان) تا (1070 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی یازدهم انسانی (235 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی آنلاین

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی یازدهم انسانی از (140 هزار تومان) تا (1500 هزار تومان)می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی یازدهم انسانی (275 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم ریاضی حضوری

معرفی ارزان ترین معلمان ریاضی یازدهم انسانی

اساتید ریاضی یازدهم انسانی استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی آشنا می‌شوید:

1.استاد محمد علی غفاری:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی با آقای محمد علی غفاری به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 100 هزار تومان و هر جلسه حضوری 135 هزارتومان است. مدارک تحصیلی آقای محمد علی غفاری شامل کارشناسی مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت و کارشناسی ارشد مهندسی نفت از دانشگاه تهران است. در ادامه با سابقه تدریس آقای محمد علی غفاری آشنا می‌شویم:

 • تالیف کتاب آموزشی سفر به اعماق ریاضیات مخصوص سال دوم متوسطه نظام قدیم
 • سابقه دو سال تدریس خصوصی
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک

اساتید ارزان قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.
2.استاد سعید احمدیان

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی با استاد احمدیان  به ازای  هر جلسه آنلاین 100 هزار تومان و هر جلسه حضوری 115 هزار تومان است.  رزومه تدریس خانم فاطمه بیات به شرح زیر است:

 • 4 سال سابقه تدریس و پشتیبانی و مشاوره ویژه دانش آموزان کنکوری رشته های ریاضی و تجربی در کانون فرهنگی آموزش قلم چی نمایندگی دهاقان
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • 1 سال تدریس در اردوهای جهاد علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی یازدهم انسانی

گران‌ترین اساتید ریاضی یازدهم انسانی در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی یازدهم انسانی آشنا می‌شوید:

1.استاد محمد محرابی نسب

استاد محمد محرابی نسب از بهترین اساتید ریاضی یازدهم انسانی استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 515 هزار تومان و هر جلسه حضوری 730 هزارتومان است. آقای محمد محرابی نسب دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • تدریس تخصصی درس تحقیق در عملیات با شیوه متفاوت
 • آموزش مفهومی و کاربردی دروس
 • کسب نمرات بالا توسط دانشجویان و دانش آموزان
 • تدریس مخصوص داوطلبان ورود به تیزهوشان و مدارس خاص و دانش آموزان نخبه
 • رضایت حداکثری دانشجویان و دانش آموزان
 • 4 سال تدریس در موسسه قلمچی (تدریس)
 • 2 سال تدریس در موسسه آموزشی نورالمبین
 • 10 سال تدریس در تدریس خصوصی دروس دانشگاه و دبیرستان

برای مشاهده پروفایل استاد محمد محرابی نسب می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی یازدهم انسانی استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد گیتی رضایی :

استاد گیتی رضایی از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم گیتی رضایی دارای کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه رازی کرمانشاه و کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه بوعلی سینا همدان است. هزینه کلاس خصوصی ریاضی یازدهم انسانی گیتی رضایی به ازای هر جلسه آنلاین 335 هزار تومان و به صورت حضوری 475 هزار تومان است. رزومه استاد گیتی رضایی به شرح زیر است:

 • دانش آموزانی که درپذیرش آزمونهای مدارس خاص موفق شده اند.
 • افزایش نمره دانش آموزان از زیر ده به بالای 18
 • مولف سه کتاب ریاضی دانشگاهی (ناشر دانشگاه آزاد).
 • معلم نمونه آموزش و پرورش در طی سالهای خدمت
 • مدرس نمونه دانشگاه
 • صبر و حوصله و علاقه قابل توجه در تفهیم مطالب به دانش آموزان با یادگیری متفاوت و پیگیری وضعیت پیشرفت
 • انعطاف در تنظیم ساعات درخواستی دانش آموزان
 • کسب نمرات 20 اکثر دانش آموزان در امتحانات نهایی و داخلی ترم گذشته (براساس ارسال کارنامه از طرف اولیا)
 • بیشتر از 2 سال همکاری با استادبانک
 • سابقه 26 سال تدریس در آموزش و پرورش
 • ماموریت تدریس ریاضی گسسته برای دبیران آموزش و پرورش
 • ارایه مقاله در همایش کنفرانس ریاضی
 • پذیرش در آرمون دکتری سال 90
 • پیشرفت قابل توجه دو نفر از شاگردان نسبت به ترم گذشته
 • 3 سال تدریس در برگزار کننده دوره های ضمن خدمت دبیران در دروس ریاضی گسسته و حساب دیفرانسیل
 • 13 سال تدریس در تدریس در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی و موسسات غیر انتفاعی از سال 85 تا کنون
 • 9 سال تدریس در تدریس خصوصی تمامی دروس ریاضی از هفتم تا دوازدهم از سال 90 تاکنون
 • 4 سال تدریس در تدریس در موسسه آموزش عالی آزاد انفورماتیک ایران از سال 94 تاکنون
 • 26 سال تدریس در دبیر ریاضی آموزش و پرورش (در دبیرستان و 13 سال متوالی در پیش دانشگاهی از سال 61 تا 87)
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد گیتی رضایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی یازدهم انسانی استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم ریاضی | بررسی هزینه کلاس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم ریاضی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دوازدهم ریاضی از (123 هزار تومان) تا (1180 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (260 هزار تومان) است.

قیمت ریاضی دوازدهم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی دوازدهم ریاضی

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دوازدهم ریاضی از (150 هزار تومان) تا (1050 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل (300 هزار تومان) است.

قیمت ریاضی دوازدهم

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم ریاضی

سال دوازدهم یکی از مقاطع تحصیلی حساس برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود، از طرفی باید خود را برای شرکت در امتحانات نهایی آماده کنند و از طرفی برای کنکور سراسری. در این میان درس ریاضی نیز یکی از دروس چالش برانگیز سال دوازدهم، به ویژه برای شاگردان رشته ریاضی است و بسیاری از دانش‌آموزان برای یادگیری این درس با مشکل مواجه هستند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم رشته ریاضی یا همان درس حسابان، برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید حسابان دوازدهم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد سامان جلالی فراهانی

نرخ تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم ریاضی آنلاین آقای سامان جلالی فراهانی به عنوان معلم یک ستاره استادبانک، 120 هزار تومان است. ایشان دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران هستند. برگزاری کلاس‌های استاد جلالی فراهانی بر مبنای پرسش و پاسخ است. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای سامان جلالی فراهانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سابقه تدریس خصوصی در مدرسه دکتر حسابی
 • کسب رتبه دو رقمی در کنکور کارشناسی ارشد
 • سابقه تدریس خصوصی ریاضی
 • کمک استاد دانشگاه علوم تحقیقات

باتوجه به اهمیت درس ریاضی برای دانش‌آموزان رشته ریاضی، شرکت در ارزان‌ترین کلاس‌های سامانه استادبانک تاثیر مهمی بر روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان خواهد داشت.

2.استاد زهرا اکبری

یکی دیگر از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم ریاضی که در سامانه استادبانک برگزار می‌شوند، مربوط به خانم زهرا اکبری است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین ایشان 120 هزار تومان است و جزء اساتید یک ستاره سامانه استادبانک محسوب می‌شوند. در ادامه مطلب به چند مورد از سوابق تدریس و مدرک تحصیلی ایشان اشاره می‌کنیم:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان
 • بیش از 5 سال سابقه تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های تدریس به روز

برای مشاهده پروفایل استاد زهرا اکبری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین کلاس‌های ریاضی دوازدهمی که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند، ار کیفیت آموزشی مطلوبی برخوردار بوده و شاگردان از شرکت در این کلاس‌ها رضایت دارند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم ریاضی

قیمت‌های تدریس خصوصی همیشه در ارزان‌ترین حالت نیستند، بلکه گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم ریاضی نیز در کشور برگزار می‌شوند. بدون شک قیمت گذاری گران‌ترین کلاس‌های خصوصی در سامانه استادبانک بدون علت نیست، گران‌ترین معلمان خصوصی استادبانک از روش‌های تدریس حرفه‌ای استفاده می‌کنند. باتوجه به اهمیت شرکت در بهترین کلاس‌های خصوصی ریاضی دوازدهم ریاضی، در ادامه مطلب دو نفر از گران‌ترین اساتید این درس را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مجتبی عارف نسب

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، بالاترین قیمت کلاس‌های خصوصی مختص اساتید VIP است، بر همین مبنا یکی از گران‌ترین کلاس‌های خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم ریاضی توسط آقای مجتبی عارف نسب برگزار می‌شوند. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ایشان 600 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد عارف نسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از سه سال سابقه همکاری با استادبانک
 • تالیف کتاب پرسش‌های چند گزینه‌ای ریاضی تیزهوشان از پایه ششم تا دهم برای انتشارات خوشخوان
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فیزیک
 • طراح سوال ریاضی آزمون‌های هفتگی و ماهیانه چند موسسه
 • تالیف کتاب 6420 ریاضی دوازدهم تجربی انتشارات گاج
 • بیش از 6 سال سابقه تدریس ریاضی

برای مشاهده پروفایل استاد مجتبی عارف نسب می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP سامانه استادبانک با داشتن ویژگی‌های آموزشی مثبت، سابقه تدریس در مدارس برتر و استفاده از روش‌های تدریس خاص، روند پیشرفت تحصیلی شاگردان را تسریع می‌بخشند.

2.استاد گیتی رضایی

از جمله معلمان خصوصی 5 ستاره سامانه استادبانک که یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم ریاضی را برگزار می‌کنند، خانم گیتی رضایی هستند. قیمت کلاس خصوصی ریاضی آنلاین استاد رضایی به ازای هر جلسه 335 هزار تومان است. خانم گیتی رضایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها و سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • مدرک دوره اخلاق حرفه‌ی استادبانک
 • بیش از 5 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • دبیر رسمی آموزش و پرورش
 • مولف سه کتاب ریاضی دانشگاهی
 • مدرس نمونه دانشگاه
 • بیش از 26 سال سابقه تدریس

برای مشاهده پروفایل استاد گیتی رضایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک بهترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم با قیمت‌های مختلف برگزار می‌شوند. بنابراین دانش‌آموزان با هر نوع بازه قیمتی که مدنظر دارند می‌توانند از تدریس خصوصی مجرب‌ترین اساتید کشور استفاده کنند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم تجربی | نمودار هزینه تدریس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم تجربی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دوازدهم تجربی از (123 هزار تومان) تا (1180 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم تجربی (260 هزار تومان) است.

قیمت ریاضی دوازدهم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی دوازدهم تجربی

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دوازدهم تجربی از (150 هزار تومان) تا (1650 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل دوازدهم تجربی (300 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم تجربی

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوزادهم تجربی

ریاضی دوازدهم تجربی جزء دروسی که اگر دانش‌آموزان برای یادگیری آن از روش‌های اصولی استفاده کنند نه تنها در امتحانات نهایی سال دوازدهم نمره عالی کسب می‌کنند، بلکه در کنکور سراسری نیز قادر به پاسخگویی تعداد زیادی از سوالات خواهند بود. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم تجربی با بهترین کیفیت برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم تجربی استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد زهرا فرامرزلو

از جمله ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم تجربی سامانه استادبانک می‌توان به خانم زهرا فرامرزلو اشاره کرد. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ایشان 170 هزار تومان است. باتوجه به روش تدریس اصولی که استاد فرامرزلو به کار می‌گیرند، شاگردان ایشان میزان رضایت خوبی را شرکت در کلاس‌هایشان دارند. از جمله سوابق تدریس اتاد زهرا فرامرزلو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی شیمی محض
 • سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس کامل و با جزئیات کتاب درسی
 • استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی جهت یادگیری بیشتر شاگردان

برای مشاهده پروفایل استاد زهرا فرامرزلو می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

در کنار همه ویژگی‌های آموزشی مثبت ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم تجربی سامانه استادبانک، معلمان خصوصی بهترین رفتار، برخورد و ارتباط گیری را با شاگردان خود دارند، زیرا فضای آموزشی ایجاد شده در کلاس‌ها بر روند یادگیری دانش‌آموزان تاثیر مثبت دارد.

2.استاد علیرضا شربت دار

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین ریاضی دوازدهم تجربی آقای علیرضا شربت دار 170 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید یک ستاره سامانه استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه تربیت مدرس هستند. از جمله سوابق تدریس خصوصی استاد شربت دار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از 6 سال سابقه تدریس در دانشگاه علمی کاربردی
 • سابقه تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های تدریس نوین
 • به کارگیری روش‌های کنترل و کاهش استرس شاگردان

ارزان‌ترین معلمان خصوصی استادبانک در کلاس‌های تدریس خصوصی خود همه شرایط آموزشی لازم برای افزایش سطح یادگیری و پیشرفت تحصیلی شاگردان را به کار می‌گیرند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی دوزادهم تجربی

گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم تجربی نیز در کشور برگزار شده و همواره متقاضیان بسیار زیادی برای شرکت در چنین کلاس‌هایی وجود دارند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استابانک نیز گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی، کلاس‌های ریاضی دوازدهم تجربی را بهترین نحو برگزار می‌کنند. بدون شک گران‌ترین معلمان خصوصی استادبانک دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که سبب ارتقاء سطح قیمت کلاس‌هایشان شده است. در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید ریاضی دوزادهم تجربی استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد حامد مزینانی

آقای حامد مزینانی از معلمان خصوصی VIP استادبانک هستند و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی دوزادهم تجربی آنلاین ایشان 415 هزار تومان است. استاد مزینانی دارای مدرک تحصیلی دکترا فیزیک از دانشگاه شهید بهشتی و جزء گران‌ترین اساتید سامانه آموزش خصوصی استادبانک هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای حامد مزینانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • طراح آزمون‌های منتا
 • افزایش درصد ریاضی شاگرد ایشان از 20 به 80
 • سابقه تدریس به دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
 • برگزاری بیش از 1600 جلسه کلاس خصوصی در سامانه استادبانک
 • کسب نمره ممتاز توسط دانشجو دکترا ایشان

برای مشاهده پروفایل استاد حامد مزینانی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به تسلطی که اساتید VIP سامانه استادبانک بر نحوه انتقال مفاهیم درسی دارند، شرکت در کلاس‌های گران‌ترین معلمان خصوصی سامانه سبب افزایش سطح یادگیری شاگردان در مدت زمانی کوتاه‌تر خواهد شد.

2.استاد علیرضا حدادی

قیمت کلاس خصوصی ریاضی دوازدهم تجربی آنلاین آقای علیرضا حدادی 380 هزار تومان است. استاد حدادی از جمله اساتید 5 ستاره استادبانک و گران‌ترین معلمان خصوصی سامانه هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف و دارای سوابق تدریس خصوصی و افتخارات آموزشی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 4 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • برگزاری بیش از 2500 جلسه کلاس خصوصی در سامانه استادبانک
 • کسب رتبه 18 در کنکور کارشناسی ارشد
 • سابقه تدریس به دنش‌آموزان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

برای مشاهده پروفایل استاد علیرضا حدادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

گران‌ترین معلمان خصوصی سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک زمینه پیشرفت تحصیلی شاگردانی که در یادگیری درس ریاضی ضعیف هستند را فراهم کرده و با ارائه نکات آموزشی مهم سبب ارتقاء نمره درسی دانش‌آموزان می‌شوند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی | بررسی قیمت کلاس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم انسانی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی دوازدهم انسانی از (123 هزار تومان) تا (1180 هزار تومان) می‌باشد. قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی (260 هزار تومان) است.

قیمت ریاضی دوازدهم

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی دوازدهم انسانی

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی دوازدهم انسانی از (150 هزار تومان) تا (1650 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل دوازدهم انسانی (300 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم تجربی

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم انسانی

سال دوازدهم یکی از مقاطع تحصیلی حساس برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود، از طرفی باید خود را برای شرکت در امتحانات نهایی آماده کنند و از طرفی برای کنکور سراسری. در این میان درس ریاضی نیز یکی از دروس چالش برانگیز سال دوازدهم است و بسیاری از دانش‌آموزان برای یادگیری این درس با مشکل مواجه هستند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم انسانی استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مرضیه سخاوتمند

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ریاضی دوازدهم آنلاین خانم مرضیه سخاوتمند به عنوان معلم یک ستاره استادبانک، به ازای هر جلسه 100 هزار تومان است. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی خانم مرضیه سخاوتمند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی
 • تدریس در آموزشگاه خصوصی
 • افزایش چشمگیر نمره شاگردان در درس ریاضی
 • بیش از 2 سال سابقه همکاری با استادبانک

باتوجه به اهمیت درس ریاضی برای دانش‌آموزان رشته انسانی، شرکت در ارزان‌ترین کلاس‌های سامانه استادبانک تاثیر مهمی بر روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان خواهد داشت.

2.استاد سعید منفرد

یکی دیگر از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی که در سامانه استادبانک برگزار می‌شوند، مربوط به آقای سعید منفرد است. هزینه تدریس خصوصی ریاضی آنلاین ایشان به ازای هر جلسه 120 هزار تومان است و جزء اساتید یک ستاره سامانه استادبانک محسوب می‌شوند. در ادامه مطلب به چند مورد از سوابق تدریس و مدرک تحصیلی ایشان اشاره می‌کنیم:

 • دانشجوی مقطع کارشناسی ریاضیات و کاربردها
 • دارای گواهی دوره بدو خدمت دبیران آموزش و پرورش
 • سابقه تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های تدریس نوین

ارزان‌ترین کلاس‌های ریاضی دوازدهمی که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند، ار کیفیت آموزشی مطلوبی برخوردار بوده و شاگردان از شرکت در این کلاس‌ها رضایت دارند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی دوازدهم انسانی

قیمت‌های تدریس خصوصی همیشه در ارزان‌ترین حالت نیستند، بلکه گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی نیز در کشور برگزار می‌شوند. بدون شک قیمت گذاری گران‌ترین کلاس‌های خصوصی در سامانه استادبانک بدون علت نیست، گران‌ترین معلمان خصوصی استادبانک از روش‌های تدریس حرفه‌ای استفاده می‌کنند. باتوجه به اهمیت شرکت در بهترین کلاس‌های خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی، در ادامه مطلب دو نفر از گران‌ترین اساتید این درس را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مجتبی نریموسی

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، بالاترین قیمت کلاس‌های خصوصی مختص اساتید VIP است، بر همین مبنا یکی از گران‌ترین کلاس‌های خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم انسانی توسط آقای مجتبی نریموسی برگزار می‌شوند. هزینه کلاس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی با ایشان برای هر جلسه 915 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد نریموسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فیزیک
 • برگزاری بیش از 3000 جلسه تدریس خصوصی در استادبانک
 • تدریس به دانش‌آموزان خارج از کشور
 • تدریس به دانش‌اموزان مدارس برتر در کشور

برای مشاهده پروفایل استاد مجتبی نریموسی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP سامانه استادبانک با داشتن ویژگی‌های آموزشی مثبت، سابقه تدریس در مدارس برتر و استفاده از روش‌های تدریس خاص، روند پیشرفت تحصیلی شاگردان را تسریع می‌بخشند.

2.استاد مهدی صادق

از جمله معلمان خصوصی 5 ستاره سامانه استادبانک که یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوازدهم انسانی را برگزار می‌کنند، آقای مهدی صادق هستند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم آنلاین استاد صادق برای هر جلسه 485 هزار تومان است. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترا فیزیک از دانشگاه صنعتی اصفهان و سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 2 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • 11 سال سابقه تدریس خصوصی
 • عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور اصفهان
 • چاپ مقالات در مجلات علمی معتبر بین المللی
 • سابقه تدریس در دانشگاه فرهنگیان

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک بهترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم با قیمت‌های مختلف برگزار می‌شوند. بنابراین دانش‌آموزان با هر نوع بازه قیمتی که مدنظر دارند می‌توانند از تدریس خصوصی مجرب‌ترین اساتید کشور استفاده کنند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور | تنوعی از هزینه کلاس خصوصی ریاضی کنکور

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی کنکور

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1402 ریاضی کنکور از (130 هزار تومان) تا (1180 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور (260 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی کنکور

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی کنکور

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1402 ریاضی کنکور از (150 هزار تومان) تا (1050 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل (300 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی کنکور

قیمت ساعتی کلاس خصوصی ریاضی چقدر است؟

درس ریاضی در هر رشته و پایه‌ای مفاهیم، مسائل و سختی‌های مختص خودش را دارد. از این سو قیمت ساعتی کلاس خصوصی را نمی‌توان به طور دقیق بیان کرد، زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال:

 • رشته تحصیلی
 • مقطع تحصیلی
 • سطح درک مفاهیم
 • نیازمندی‌ها جهت آموزش خصوصی
 • روش تدریس استاد
 • سابقه و تخصص استاد
 • تعداد کم یا زیاد بودن جلسات خصوصی

با این تفاسیر قیمت ساعتی کلاس خصوصی ریاضی در استادبانک بسته به عوامل مختلفی بین 80 هزار تومان تا 1650 هزار تومان متغیر است.

عوامل موثر در تعیین قیمت کلاس خصوصی ریاضی

تعداد عوامل و پارامترهایی وجود دارد که در تعیین قیمت کلاس خصوصی ریاضی تاثیرگذار باشند. برخی از این عوامل عبارتند از:

سابقه و مدرک تحصیلی مدرس:

مدرسین با سابقه بیشتر و مدارک تحصیلی بالاتر (مانند دکتری ریاضی) معمولا هزینه بیشتری برای تدریس خصوصی دریافت می‌کنند. همچنین، اساتید دانشگاه یا فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر معمولا از اساتید مدارس قیمت بالاتری دارند.

 مقطع و سطح تدریس:

تدریس خصوصی ریاضی برای مقاطع بالاتر (مانند کنکور یا دانشگاه) به دلیل دشواری بیشتر مطالب، از مقاطع پایین‌تر (مانند دبستان یا راهنمایی) قیمت بالاتری دارد. همچنین، تدریس دروسی که در کنکور یا المپیادها اهمیت بیشتری دارند، معمولا از دروسی که در برنامه درسی عادی تدریس می‌شوند، گران‌تر است.

نوع کلاس:

کلاس‌های خصوصی حضوری معمولا از کلاس‌های آنلاین قیمت بالاتری دارند.
همچنین، تدریس خصوصی به صورت گروهی (مثلا دو نفره یا سه نفره) از تدریس خصوصی به صورت انفرادی ارزان‌تر است.

محل برگزاری کلاس:

اگر کلاس در منزل مدرس برگزار شود، هزینه‌ای بابت رفت و آمد مدرس در نظر گرفته نمی‌شود. البته که کمتر پیش می‌آید دانش آموز یا هنرجو به منزل استاد جهت تدریس خصوصی مراجعه کند. همچنین، اگر کلاس در مناطق بالا نشین یا پرترافیک برگزار شود، ممکن است به قیمت کلاس خصوصی مخصوصا ریاضی تاثیر گذار باشد.

تعداد جلسات و زمان هر جلسه:

معمولا با افزایش تعداد جلسات، هزینه هر جلسه به صورت جزئی کاهش می‌یابد. همچنین، جلسات با زمان بیشتر (مثلا دو ساعته) معمولا از جلسات با زمان کمتر (مثلا یک ساعته) قیمت بالاتری دارند.

موسسه یا پلتفرم واسطه:

اگر از طریق موسسه یا پلتفرم آنلاین برای پیدا کردن معلم خصوصی اقدام کنید، قطعا درصدی از هزینه به عنوان کمیسیون به موسسه یا پلتفرم اضافه شده است.

 شرایط خاص:

در برخی موارد، ممکن است به دلیل شرایط خاص، قیمت کلاس خصوصی ریاضی بالاتر باشد. به عنوان مثال، اگر نیاز به تدریس خصوصی فشرده برای امتحان یا کنکور داشته باشید، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشید.

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی کنکور

کلاس‌های خصوصی ریاضی متقاضیان بسیار زیادی دارند که بخشی مهمی از آنان متقاضی شرکت در کلاس‌های ریاضی کنکور هستند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور موضوعی مهم برای اغلب خانواده‌هاست، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی کنکور برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی کنکور استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد زهره نجاری

کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی کنکور که توسط خانم زهره نجاری برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک بوده و قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین به ازای هر جلسه با ایشان 100 هزار تومان است. استاد نجاری باتوجه به روحیات و نگرشی که دارند یادگیری ریاضی را برای داوطلبان کنکوری راحت‌تر می‌کنند. از جمله سوابق آموزشی و افتخارات ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ریاضیات از دانشگاه شهید بهشتی
 • دارای سابقه تدریس خصوصی
 • استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد
 • دانشجوی برتر دانشکده

برقراری ارتباط مطلوب با دانش‌آموزان موضوع مهمی است که به بازدهی کلاس‌های درس کمک می‌کند. ارزان‌ترین اساتید سامانه استادبانک با ایجاد فضای مناسب در کلاس‌های خود به ارتقاء سطح یادگیری شاگردان کمک می‌کنند.

2.استاد یاشار شیدز

از جمله ارزان‌ترین اساتید ریاضی کنکور استادبانک که یکی از معلمان 1 ستاره نیز محسوب می‌شوند، آقای یاشار شیدز هستند. قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین ایشان 120 هزار تومان است. استاد شیدز دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی عمران و سوابق تدریس نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • نماینده رباتیک استان به مدت دو سال
 • بیش از 2 سال سابقه تدریس خصوصی
 • مسلط به زبان انگلیسی و دروس ریاضی کنکور

برای مشاهده پروفایل استاد یاشار شیدز می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی کنکور که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و شاگردان این کلاس‌ها رضایت کافی را از تدریس معلمان خود دارند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی کنکور

گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی در کشور نیز همواره متقاضیان خود را دارند، زیرا گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی دارای ویژگی‌های آموزشی مثبتی هستند که روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را تسریع می‌بخشند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک نیز امکان انتخاب گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی کنکور فراهم شده است. در ادامه مطلب دو نفر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی کنکور را معرفی می‌کنیم:

1.استاد محمد محرابی نسب

یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی کنکور توسط آقای محمد محرابی نسب برگزار می‌شود، نرخ تدریس خصوصی ریاضی آنلاین با ایشان 515 هزار تومان است. استاد محرابی نسب از اساتید VIP استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای محرابی نسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • استفاده از روش‌های تدریس مفهومی
 • سابقه تدریس خصوصی برای دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان
 • بیش از 10 سال سابقه تدریس
 • رضایت حداکثری دانش‌آموزان و دانشجویان
 • کسب رتبه تک رقمی در کنکور کارشناسی ارشد

برای مشاهده پروفایل استاد محمد محرابی نسب می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

کلاس‌های تدریس خصوصی گران‌ترین اساتید ریاضی کنکور سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک با در نظر گرفتن به روزترین روش‌های تدریس مفهومی برگزار می‌شوند. میزان رضایت دانش‌آموزان گران‌ترین معلمان خصوصی استادبانک نشان دهنده تدریس حرفه‌ای اساتید است.

2.استاد امیر محمودیان

قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی کنکور آنلاین استاد محمودیان 335 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند که تا به الان حدود 900 جلسه کلاس خصوصی برگزار کرده‌اند. آقای امیر محمودیان یکی از گران‌ترین اساتید ریاضی کنکور استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگه شهید بهشتی هستند. از جمله سوابق تدریس خصوصی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • تالیف کتاب ریاضی و آمار جامع کنکور انتشارات مشاوران
 • طراح سوالات درس ریاضی آزمون های آزمایشی قلم چی
 • سابقه تدریس به دانشجویان دانشگاه علم و صنعت

برای مشاهده پروفایل استاد امیر محمودیان می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی کنکور با قیمت‌های مختلف برگزار می‌شوند، بنابراین دانش‌آموزان می‌توانند کلاس مورد نظر خود را با بالاترین سطح کیفیت و بهترین قیمت انتخاب کنند.

شما می‌توانید با انتخاب گزینه‌های مختلف در باکس زیر، قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور را بر اساس نیاز و اولویت خود مشاهده کنید.

سیستم تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک

هزینه تدریس خصوصی ریاضی یک از ملاک‌های تاثیرگذار برای انتخاب معلم خصوصی است که والدین و دانش‌آموز نسبت به آن حساس هستند. تیم استادبانک برای تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی در همه‌ی مقاطع اول ابتدایی تا کنکور سراسر از معیارهای خاصی استفاده می‌کند.

سیستم ارزیابی استادبانک باهدف استاندارسازی قیمت تدریس خصوصی ریاضی ایجاد شده است و کارشناسان استادبانک جزئیات مختلف و متعددی را مدنظر قرار می‌دهند. در ادامه با شیوه‌ی قیمت‌گذاری معلم خصوصی ریاضی در استادبانک به طور کامل آشنا می‌شوید.

۱. ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی

ارزیابی معلم خصوصی ریاضی در استادبانک، توسط معیار‌های متفاوت و دقیقی انجام می‌شود. پس از این ارزیابی، معلم‌های خصوصی ریاضی، از یک تا پنج ستاره دریافت کرده و تعداد ستاره‌ها قیمت یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی هر معلم را تعیین می‌کند. معیارهای ارزیابی و ستاره‌دهی به معلم‌های ریاضی در استادبانک:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی ریاضی برای تدریس خصوصی
 2. سوابق تدریس ریاضی
 3. تعداد کلاس‌های خصوصی که تابحال برگزار کرده است
 4. تعداد شاگردان موفق و رتبه‌های برتر کنکور
 5. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکور
 6. رزومه تحصیلی معلم (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 7. افتخارات و دست‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان قبلی نسبت به معلم خصوصی ریاضی
 9. خروجی کلاس

اساتید استادبانک + مدیرعامل

2. قیمت تدریس خصوصی ریاضی براساس ستاره

معلم‌های یک و دوستاره: این دسته از معلمان، معلم‌های خصوصی کم‌تجربه‌‌تر هستند اما این مسئله دلیل بر پایین بودن سطح کیفی آموزشی آن‌ها نیست. آن‌ها به کتاب‌ها و متدهای تدریس جدید تسلط دارند و تعداد شاگردان خصوصی آن ها کمتر از بیست نفر نبوده است.

معلم‌های سه و چهار ستاره: این معلم‌ها سابقه بیشتری در تدریس دارند. علاوه بر آن کیفیت آموزشی کاملاً مناسبی نیز دارند. اکثر آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر در رشته های مهندسی و ریاضی فارغ‌التحصیل شده‌ و در بهترین مدارس در حال تدریس هستند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از 50 نفر نبوده است.

معلم‌های پنج ستاره: این دسته از معلم‌ها جزو بهترین‌ها در کل کشور هستند. سوابق علمی درخشان، سابقه تدریس طولانی و موفقیت‌های عالی در تمامی در تمام زمینه‌ها دارند. آن‌ها در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس می‌کنند و رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی را دارند، همینطور فارغ التحصیل در رشته های مهندسی و ریاضی از بهترین دانشگاه‌ها هستند. ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت به پر می شود. تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم تر از 100 نفر نیست.

معلم‌های VIP: این معلم‌ها نوابغ تدریس خصوصی محسوب می‌شوند. کیفیت فوق‌العاده کلاس، موفقیت‌‌های درخشان در داخل و خارج از کشور و پرورش دانش‌آموزان موفق از جمله ویژگی‌های این دسته از معلم‌ها است. آن‌ها علاوه بر اینکه رتبه‌های تک رقمی در کنکور و المپیادهای علمی کسب کرده اند و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند، در برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سابقه و مهارت فوق العاده‌ای دارند و دانش‌آموزان موفق و تک رقمی بسیاری داشته‌اند.

3. تفاوت قیمت‌ تدریس خصوصی ریاضی در مقطع تحصیلی مورد نظر

مسئله دیگر درباره قیمت کلاس خصوصی ریاضی، مقطع و پایه درسی دانش‌آموز است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در مقاطع ابتدایی کمتر است از مقاطع متوسطه است. بیشترین قیمت کلاس خصوصی ریاضی برای کلاس‌های خصوصی کنکور می باشد.

4. تفاوت قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و شهرهای مختلف

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران به شهرهایی همچون: کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و کرمان آورده است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اندکی بیشتر از شهرستان‌های نام‌برده شده است.

5. تفاوت هزینه تدریس خصوصی ریاضی حضوری و آنلاین | قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان

در صورت انتخاب شیوه تدریس حضوری، معلم خصوصی ریاضی به صورت حضوری و در منزل به دانش‌آموز درس خواهد داد. در زمان شیوع ویروس کرونا، تمام معلم‌های خصوصی موظف اند تا پروتکل‌های بهداشتی لازم را رعایت‌ کنند. مقرراتی و دستورات دقیقی درباره پروتکل‌های بهداشتی به معلم‌ها ابلاغ شده است که این مقررات در سایت قابل دسترس است. از نظر نرخ نیز، قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران اندکی بالاتر از کلاس خصوصی ریاضی در منزل شهرستان‌ها است.

اما، برخی از والدین و دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند تا کلاس‌ از راه دور برگزار شود. استادبانک علاوه بر تدریس حضوری، شیوه تدریس خصوصی آنلاین را هم در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.تیم استادبانک برای راحتی اساتید و دانش آموزان از سه نرم‌افزار زیر برای برگزاری کلاس‌ها استفاده می‌کند:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

این سه پلتفرم از بهترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین هستند و دانش‌آموز به انتخاب خود یکی از این سه گزینه‌ را برای کلاس آنلاین مشخص می‌کنند.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی ریاضی آنلاین با توجه به نبود هزینه رفت‌ و آمد، 15 تا 20 درصد از تدریس خصوصی حضوری، کم‌تر است.

قیمت کلاس خصوصی ریاضی استادبانک

قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی ریاضی از کار معلم مطمئن شوید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی ریاضی، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس ریاضی، لیستی از اساتید با تعداد ستاره‌های متفاوت و تنوعی از قیمت تدریس خصوصی ریاضی برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 1. تعداد ستاره‌ها
 2. منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 3. تعداد شاگردان فعال
 4. تعداد جلسات موفق
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 6. نظرات دانش‌آموزان و والدی
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد. فیلم‌ نمونه تدریس معلم‌های ریاضی نیز در سایت استادبانک قابل مشاهده است تا دانش‌آموزان بتوانند جزئیات تدریس معلم را ببیند.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

معلم خصوصی ریاضی استادبانک چه فرقی با دیگران دارد؟

در استادبانک، معلم‌های خصوصی ریاضی موظف به رعایت مواردی دقیق و کامل در جلسات تدریس خصوصی هستند. این درس‌نامه شامل این موارد می‌شود:

 1. تماس معلم خصوصی ریاضی با دانش‌آموز و هماهنگ کردن جزئیات نحوه برگزاری کلاس
 2. تعیین سطح دقیق از دانش‌آموز
 3. معلم با توجه به نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دهد
 4. در میان گذاشتن برنامه خود با دانش‌آموز و والدین
 5. صبر و انگیزه دادن به دانش‌آموز
 6. تعیین خروجی دقیق کلاس
 7. رفع اشکال تمام موارد درسی دانش‌آموز حتی خارج از زمان کلاس
 8. گزارش‌دهی دقیق به والدین بعد از هر جلسه
 9. بهترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نسبت به سطح آموزشی استاد

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند.

مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک همراه با برترین اساتید کشور

سایت استادبانک با چندین سال تجربه در حوزه‌ی تدریس خصوصی، بهترین خدمات آموزشی را در اختیار شما گذاشته است. شما می‌توانید در کنار استفاده از امکانات آموزش مختلف مانند دانلود نمونه سوال امتحانی، انوع گام‌به‌گام و مقالات آموزشی، نسبت به انتخاب و رزرو معلم خصوصی اقدام نمایید.

همان‌طور که در این مقاله خواندید، تیم استادبانک مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی را برای همه‌ی مقاطع تحصیلی در دسترس شما قرار داده است. شما با کمک خدمات آموزشی استادبانک با کمترین هزینه به نمرات بالا در درس ریاضی می‌رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه تدریس خصوصی استادبانک مراجعه کنید. همچنین کارشناسان تیم ما از طریق شماره‌‌ی 91005343-۰۲۱ آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی بهترین سامانه معلم خصوصی ایران چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی براساس معیارهای مختلفی مثل حضوری یا آنلاین بودن شیوه تدریس، شهر برای تدریس حضوری، مقطع تحصیلی و کیفیت تدریس استاد مشخص می‌شود.

بهترین معلم با بالاترین کیفیت تدریس را کجا می‌توانم پیدا کنم؟

استادبانک به عنوان نتیجه‌گرا و برترین سامانه تدریس خصوصی در ایران، رنج قیمتی متنوعی را برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته است. با چند کلیک ساده براساس مقطع تحصیلی یا شهر مورد نظر خود لیست بهترین اساتید ریاضی ایران و تعرفه تدریس خصوصی آن‌ها را مشاهده نمایید.