قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
13 دی 1400
قیمت کلاس خصوصی ریاضی استادبانک

استادبانک به عنوان نتیجه‌گراترین و برترین سامانه تدریس خصوصی در ایران، شرایطی را فراهم کرده‌است که افراد بتوانند در سریع‌ترین زمان،‌ بالاترین کیفیت تدریس و خدمات آموزشی را از اساتید برتر ایرانی دریافت کنند. شیوه تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک تابع عوامل مختلفی است و این عوامل باعث تنوع قیمتی گسترده خدمات استادبانک شده است.

در ادامه با معیارهای تعیین هزینه تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک به طور کامل آشنا می‌شوید، سپس تعرفه تدریس خصوصی ریاضی از پایه ابتدایی تا کنکور را می‌بینید و در انتها نکات بسیار خوبی را در مورد شناسایی یک معلم خصوصی ریاضی باکیفیت می‌خوانید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی


قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی از 80 هزار تومان تا 800 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 180 هزار تومان است.


قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی در تهران از 120 هزار تومان تا 1 میلیون و 400 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 220 هزار تومان است.

 

 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پایه ابتدایی

دوره ابتدایی، شروع دوران طولانی تحصیل دانش‌آموزان است که باید با گام‌هایی استوار و دقیق طی شود. معمولا والدین، نسبت به یادگیری و آموزش فرزندشان در این مقطع بسیار حساس هستند که این میزان نگرانی کاملا قابل درک است.

اما میان دروس ابتدایی، هیچ درسی به اندازه ریاضی با اهمیت و از طرفی دیگر چالش‌برانگیز و دردسرساز نیست. یادگیری ریاضی از همان مقطع اول دبستان مشکل به‌نظر می‌رسد و باید بهترین راه را برای محصل کم سن‌وسال پیدا کرد. کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی و شرکت در جلسات تدریس خصوصی ریاضی پایه ابتدایی، مطمئن‌تر روش یادگیری این درس است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی اول ابتدایی از 60 هزار تومان تا 320 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 155 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی اول ابتدایی در تهران از 120 هزار تومان تا 475 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 230 هزار تومان است.

 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی دوم ابتدایی از 60 هزار تومان تا 330 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 165 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی دوم ابتدایی در تهران از 120 هزار تومان تا 475 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 230 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی سوم ابتدایی از 60 هزار تومان تا 340 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 150 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی سوم ابتدایی در تهران از 120 هزار تومان تا 475 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 230 هزار تومان است.

 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی ششم ابتدایی در تهران از 120 هزار تومان تا 580 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 230 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی ششم ابتدایی در تهران از 75 هزار تومان تا 150 هزار تومان می باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی 230 هزار تومان است.

سیستم تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک

هزینه تدریس خصوصی ریاضی یک از ملاک‌های تاثیرگذار برای انتخاب معلم خصوصی است که والدین و دانش‌آموز نسبت به آن حساس هستند. تیم استادبانک برای تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی در همه‌ی مقاطع اول ابتدایی تا کنکور سراسر از معیارهای خاصی استفاده می‌کند.

سیستم ارزیابی استادبانک باهدف استاندارسازی قیمت تدریس خصوصی ریاضی ایجاد شده است و کارشناسان استادبانک جزئیات مختلف و متعددی را مدنظر قرار می‌دهند. در ادامه با شیوه‌ی قیمت‌گذاری معلم خصوصی ریاضی در استادبانک به طور کامل آشنا می‌شوید.

۱. ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی

ارزیابی معلم خصوصی ریاضی در استادبانک، توسط معیار‌های متفاوت و دقیقی انجام می‌شود. پس از این ارزیابی، معلم‌های خصوصی ریاضی، از یک تا پنج ستاره دریافت کرده و تعداد ستاره‌ها قیمت یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی هر معلم را تعیین می‌کند. معیارهای ارزیابی و ستاره‌دهی به معلم‌های ریاضی در استادبانک:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی ریاضی برای تدریس خصوصی
 2. سوابق تدریس ریاضی
 3. تعداد کلاس‌های خصوصی که تابحال برگزار کرده است
 4. تعداد شاگردان موفق و رتبه‌های برتر کنکور
 5. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکور
 6. رزومه تحصیلی معلم (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 7. افتخارات و دست‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان قبلی نسبت به معلم خصوصی ریاضی
 9. خروجی کلاس

اساتید استادبانک + مدیرعامل

2. قیمت تدریس خصوصی ریاضی براساس ستاره

معلم‌های یک و دوستاره: این دسته از معلمان، معلم‌های خصوصی کم‌تجربه‌‌تر هستند اما این مسئله دلیل بر پایین بودن سطح کیفی آموزشی آن‌ها نیست. آن‌ها به کتاب‌ها و متدهای تدریس جدید تسلط دارند و تعداد شاگردان خصوصی آن ها کمتر از بیست نفر نبوده است.

معلم‌های سه و چهار ستاره: این معلم‌ها سابقه بیشتری در تدریس دارند. علاوه بر آن کیفیت آموزشی کاملاً مناسبی نیز دارند. اکثر آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر در رشته های مهندسی و ریاضی فارغ‌التحصیل شده‌ و در بهترین مدارس در حال تدریس هستند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از 50 نفر نبوده است.

معلم‌های پنج ستاره: این دسته از معلم‌ها جزو بهترین‌ها در کل کشور هستند. سوابق علمی درخشان، سابقه تدریس طولانی و موفقیت‌های عالی در تمامی در تمام زمینه‌ها دارند. آن‌ها در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس می‌کنند و رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی را دارند، همینطور فارغ التحصیل در رشته های مهندسی و ریاضی از بهترین دانشگاه‌ها هستند. ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت به پر می شود. تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم تر از 100 نفر نیست.

معلم‌های vip: این معلم‌ها نوابغ تدریس خصوصی محسوب می‌شوند. کیفیت فوق‌العاده کلاس، موفقیت‌‌های درخشان در داخل و خارج از کشور و پرورش دانش‌آموزان موفق از جمله ویژگی‌های این دسته از معلم‌ها است. آن‌ها علاوه بر اینکه رتبه‌های تک رقمی در کنکور و المپیادهای علمی کسب کرده اند و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند، در برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سابقه و مهارت فوق العاده‌ای دارند و دانش‌آموزان موفق و تک رقمی بسیاری داشته‌اند.

3. تفاوت قیمت‌ تدریس خصوصی ریاضی در مقطع تحصیلی مورد نظر

مسئله دیگر درباره قیمت کلاس خصوصی ریاضی، مقطع و پایه درسی دانش‌آموز است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در مقاطع ابتدایی کمتر است از مقاطع متوسطه است. بیشترین قیمت کلاس خصوصی ریاضی برای کلاس‌های خصوصی کنکور می باشد.

4. تفاوت قیمت معلم خصوصی ریاضی در شهرهای مختلف

استادبانک خدمات خود را علاوه بر تهران به شهرهایی همچون: کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و کرمان آورده است. قیمت معلم خصوصی ریاضی در شهرستان‌ها درصدی کمتر از تهران است.

5. تفاوت هزینه تدریس خصوصی ریاضی حضوری و آنلاین

در صورت انتخاب شیوه تدریس حضوری، معلم خصوصی ریاضی به صورت حضوری و در منزل به دانش‌آموز درس خواهد داد. در زمان شیوع ویروس کرونا، تمام معلم‌های خصوصی موظف اند تا پروتکل‌های بهداشتی لازم را رعایت‌ کنند. مقرراتی و دستورات دقیقی درباره پروتکل‌های بهداشتی به معلم‌ها ابلاغ شده است که این مقررات در سایت قابل دسترس است.

برخی از والدین و دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند تا کلاس‌ از راه دور برگزار شود. استادبانک علاوه بر تدریس حضوری، شیوه تدریس خصوصی آنلاین را هم در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.تیم استادبانک برای راحتی اساتید و دانش آموزان از سه نرم‌افزار زیر برای برگزاری کلاس‌ها استفاده می‌کند:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

این سه پلتفرم از بهترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین هستند و دانش‌آموز به انتخاب خود یکی از این سه گزینه‌ را برای کلاس آنلاین مشخص می‌کنند.

توجه داشته باشید که قیمت کلاس خصوصی ریاضی آنلاین با توجه به نبود هزینه رفت‌ و آمد، 15 تا 20 درصد از تدریس خصوصی حضوری، کم‌تر است.

قیمت کلاس خصوصی ریاضی استادبانک

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پایه ابتدایی

تیم استادبانک، مجموعه‌ای از بهترین معلمان ریاضی ابتدایی را در دسترس شما قرار داده است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی دبستان در استادبانک بسیار متنوع و مناسب تعیین شده تا همه‌ی دانش‌آموز سراسر کشور بدون دغدغه‌ی مالی از اساتید برتر ریاضی بهره ببرند.

شما می‌توانید از طریق باکس زیر و با مشخص کردن پایه تحصیلی اول تا ششم ابتدایی، معلم خصوصی ریاضی موردنظر خود را پیدا کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پایه متوسطه اول

دانش‌آموزان بعد از ورود به دوره متوسطه اول با محیطی جدید روبه‌رو می‌شوند که از نظر محتوای درسی هم سخت‌تر است. ریاضی مهم‌ترین درس پایه‌های هفتم، هشتم و نهم می‌شود که بیشتر بچه‌ها را به دردسر می‌اندازد. ریاضی این مقاطع سخت‌تر و سنگین‌تر می‌شود و نیاز دانش‌آموز به معلم خصوصی ریاضی کاملا مشهود است.

استادبانک، باکیفیت‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی را برای پایه‌های هفتم تا نهم در اختیار شما می‌گذارد. قیمت تدریس خصوصی ریاضی پایه متوسطه اول استادبانک به گونه‌ای تعیین شده است که همه‌ی دانش‌آموزان از بهترین معلم خصوصی ریاضی بهره ببرند.

کارشناسان استادبانک برای قیمت‌گذاری معلمان، معیارهای متعددی را در نظر می‌گیرند و به همین دلیل بازه نرخ تدریس خصوصی ریاضی هفتم تا نهم در استادبانک، بسیار متنوع است. شما می‌توانید از طریق باکس زیر هزینه تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول را مشاهده کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پایه متوسطه دوم

مقطع متوسطه دوم، مهم‌ترین سال‌های تحصیل دانش‌آموز تا قبل کنکور سراسری است. در واقع، دانش‌آموزی که قصد موفقیت در کنکور را دارد باید عملکردی عالی و قابل‌توجه در پایه دهم تا دوازدهم داشته باشد. میان همه‌ی دروس پرتعداد این دوران هم ریاضی، نقش کلیدی برای دانش‌آموزان رشته ریاضی و تجربی دارد. هرچند محصلان ممتاز رشته انسانی هم اگر به فکر نمره کامل در کارنامه و رتبه بالا در کنکور باشند، باید به سطح خوبی در ریاضی برسند.

مسئله‌ی بعدی، میزان سختی و پیچیده شدن ریاضیات در این مقطع است، اهمیت این پایه در کنار دشواری محتوای کتاب، باعث می‌شود هر دانش‌آموزی نیازمند کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی دهم تا دوازدهم شود. استادبانک در این بخش نیز، لیستی از برترین اساتید ریاضی را برای شما آماده کرده است.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی پایه متوسطه دوم در استادبانک با در نظر گرفتن معیارهای خاصی و ریزبینانه‌ی تیم کارشناسی، بسیار مناسب و متنوع است. نرخ تدریس خصوصی ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم به نوعی تنظیم شده تا همه‌ی دانش‌آموزان با بودجه‌های مختلف، توانایی شرکت در کلاس خصوصی اساتید باکیفیت را داشته باشند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور

هدف بخش بزرگی از دانش‌آموزان از دوران تحصیل، موفقیت در کنکور سراسری و وارد شدن به برترین دانشگاه‌های کشور است. دانش‌آموز برای این آزمون باید درس‌های مختلفی را بخواند که ریاضی، تاثیر بسیار بالایی روی تزار نهایی داوطلب دارد. درس ریاضی برای بچه‌های رشته ریاضی فیزیک، مهم‌ترین و تاثیرگذارترین درس ممکن است که به تنهایی می‌تواند سرنوشت تحصیلی آن‌ها را مشخص کند.

دانش‌آموزان رشته تجربی هم بدون کسب درصد بالا در درس ریاضی نمی‌توانند در کنکور سراسر موفق شوند. هرچند تاثیر ریاضی در رشته انسانی کمتر است، اما دستیابی به رتبه‌های برتر این رشته، نیازمند عملکرد مطلوب در درس ریاضی است.

کنکور به دلیل اهمیتی که دارد، قیمت کلاس‌های خصوصی دروس مختلف آن بالا است. اما تیم استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید این مجموعه، توانسته نرخ تدریس خصوصی ریاضی کنکور را به نحوی تعیین کند تا برترین اساتید ریاضی کشور با قیمت‌های متنوع در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور باشند.

کارشناسان استادبانک برای تعیین هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور، معیارهای متنوعی را در نظر می‌گیرند تا همه‌ی اساتید از سطح کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بهترین معلمان ریاضی با مقرون‌به‌صرفه‌ترین نرخ کلاس خصوصی پیش‌روی داوطلبین کنکور قرار بگیرند.

شما می‌توانید با انتخاب گزینه‌های مختلف در باکس زیر، قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور را بر اساس نیاز و اولویت خود مشاهده کنید.

قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی ریاضی از کار معلم مطمئن شوید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی ریاضی، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس ریاضی، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 1. تعداد ستاره‌ها
 2. منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 3. تعداد شاگردان فعال
 4. تعداد جلسات موفق
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 6. نظرات دانش‌آموزان و والدی
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد. فیلم‌ نمونه تدریس معلم‌های ریاضی نیز در سایت استادبانک قابل مشاهده است تا دانش‌آموزان بتوانند جزئیات تدریس معلم را ببیند.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

معلم خصوصی ریاضی استادبانک چه فرقی با دیگران دارد؟

در استادبانک، معلم‌های خصوصی ریاضی موظف به رعایت مواردی دقیق و کامل در جلسات تدریس خصوصی هستند. این درس‌نامه شامل این موارد می‌شود:

 1. تماس معلم خصوصی ریاضی با دانش‌آموز و هماهنگ کردن جزئیات نحوه برگزاری کلاس
 2. تعیین سطح دقیق از دانش‌آموز
 3. معلم با توجه به نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دهد
 4. در میان گذاشتن برنامه خود با دانش‌آموز و والدین
 5. صبر و انگیزه دادن به دانش‌آموز
 6. تعیین خروجی دقیق کلاس
 7. رفع اشکال تمام موارد درسی دانش‌آموز حتی خارج از زمان کلاس
 8. گزارش‌دهی دقیق به والدین بعد از هر جلسه

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند.

مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک همراه با برترین اساتید کشور

سایت استادبانک با چندین سال تجربه در حوزه‌ی تدریس خصوصی، بهترین خدمات آموزشی را در اختیار شما گذاشته است. شما می‌توانید در کنار استفاده از امکانات آموزش مختلف مانند دانلود نمونه سوال امتحانی، انوع گام‌به‌گام و مقالات آموزشی، نسبت به انتخاب و رزرو معلم خصوصی اقدام نمایید.

همان‌طور که در این مقاله خواندید، تیم استادبانک مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی را برای همه‌ی مقاطع تحصیلی در دسترس شما قرار داده است. شما با کمک خدمات آموزشی استادبانک با کمترین هزینه به نمرات بالا در درس ریاضی می‌رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه تدریس خصوصی استادبانک مراجعه کنید. همچنین کارشناسان تیم ما از طریق شماره‌‌ی 91005343-۰۲۱ آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی بهترین سامانه معلم خصوصی ایران چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی براساس معیارهای مختلفی مثل حضوری یا آنلاین بودن شیوه تدریس، شهر برای تدریس حضوری، مقطع تحصیلی و کیفیت تدریس استاد مشخص می‌شود.

بهترین معلم با بالاترین کیفیت تدریس را کجا می‌توانم پیدا کنم؟

استادبانک به عنوان نتیجه‌گرا و برترین سامانه تدریس خصوصی در ایران، رنج قیمتی متنوعی را برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته است. با چند کلیک ساده براساس مقطع تحصیلی یا شهر مورد نظر خود لیست بهترین اساتید ریاضی ایران و تعرفه تدریس خصوصی آن‌ها را مشاهده نمایید.