قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
24 فروردین 1401

بدون شک، کاربرد زبان انگلیسی در زندگی روزمره افراد را نمی‌توان نادیده گرفت. در زندگی امروزی، کسی که به مهارت‌های مختلف زبان تسلط یا با آن‌ها آشنایی نداشته باشد، دچار مشکلات فراوانی خواهد داشت. به دلیل اهمیت یادگیری زبان انگلیسی، والدین تاکید زیادی دارند که فرزندان آن‌ها از دوران کودکی، یادگیری زبان انگلیسی را تحت نظر مربی یا موسسه‌ای قابل اعتماد شروع کنند.

البته باید تاکید کرد که یادگیری زبان انگلیسی، هیچ محدودیت سنی ندارد و افراد بزرگسال نیز با وجود مشغله کار و زندگی می‌توانند با کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی، توانایی خود را در مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی، تقویت کنند. اما مسئله‌ی قیمت تدریس خصوصی باتوجه به کیفیت آموزش معلم زبان، دغدغه‌ای مهم و قابل درک میان زبان‌آموزان است. در هر صورت زبان‌پژوه انتظار دارد با پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی از آموزشی سطح بالا بهره ببرد.

خوشبختانه، استادبانک به عنوان یکی از بهترین سامانه‌های تدریس خصوصی کشور، برترین اساتید آموزش زبان انگلیسی را در دسترس شما می‌گذارد. شما در این مقاله با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی از پایه هفتم تا آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس به طور کامل آشنا می‌شوید.

تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ی اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان زبان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی اساتید چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس زبان توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های زبان داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

 • اساتید یک تا دو ستاره

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

 • اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

 • اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

 • اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی زبان انگلیسی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی را دارند.

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آیلتس در استادبانک

آیلتس یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی است که در سراسر جهان متقاضیان زیادی دارد. زبان‌آموزان با اهداف مختلفی از مهاجرت تا ارتقاء شغل و حتی تدریس، برای گرفتن مدرک آیلتس اقدام می‌کنند. هزینه شرکت آزمون آیلتس کم نیست و زبان‌آموز باید با آمادگی کامل در جلسه آزمون آیلتس شرکت کنند.

بنابراین کمک گرفتن از اساتید برتر تدریس خصوصی آیلتس بهترین راهی است که پیش‌روی زبان‌آموز قرار دارد. اما قیمت تدریس خصوصی آیلتس باید به گونه‌ای باشد که عامل اصلی بازماندن زبان‌آموز از یادگیری زبان انگلیسی نشود. هزینه کلاس آیلتس با اساتید باتجربه معمولا بالا است و از توان بسیاری از افراد متقاضی خارج است.

ولی استادبانک با کمک سیستم ارزیابی اسایتد، هزینه تدریس خصوصی آیلتس را به نحوی تعیین کرده است که همه‌ی زبان‌آموز بتوانند با بودجه‌های متفاوت از اساتید باکیفیت این حوزه بهره ببرند. برای دیدن تعرفه تدریس خصوصی آیلتس در استادبانک روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیمت تدریس خصوصی تافل در استادبانک

آزمون تافل، یکی دیگر از معتبرترین آزمون های جهان برای سنجش میزان سواد زبان انگلیسی محسوب می شود. مدرک تافل در موسسات آموزشی، دانشگاه‌ها، کارخانه و شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی در سراسر جهان اعتبار دارد. به همین دلیل، افراد بسیاری که قصد مهاجرت دارند به دنبال کسب مدرک تافل هستند.

اما این میزان از تقاضا برای تافل، موجب می‌شود تا قیمت تدریس خصوصی تافل بیش‌ازحد انتظار بالا برود. استادبانک برای اینکه بهترین تعرفه تدریس خصوصی تافل را برای کاربران سایت تدارک ببیند از سیستم ارزیابی اساتید استفاده کرده است.

بنابراین شما بهترین اساتید تافل را با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی تافل در استادبانک در دسترس دارید. برای مشاهده‌ی قیمت کلاس خصوصی تافل و بررسی اساتید روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان پایه متوسطه اول

زبان انگلیسی، یکی از دورسی است که در دوره متوسطه اول وارد فرآیند آموزش و تحصیل دانش‌آموزان می‌شود. بچه‌ها، پیش از این ممکن است در کلاس‌های خصوصی یا در محیط خانه با زبان آشنایی پیدا کرده باشند، اما زبان انگلیسی متوسطه اول به شکل آکادمیک و با قواعد آموزشی به آن‌ها ارائه می‌شود.

معمولا بسیاری از محصلان این مقطع برای یادگیری زبان دچار مشکل هستند. والدین هم به خوبی می‌دانند بهترین راه‌حل این موضع، کمک گرفتن از معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم تا نهم است. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در چنین موقعیتی، می‌تواند تاثیر زبادی رو انتخاب خانواده داشته باشد و آن‌ها به دنبال هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی متوسطه اول مناسب با بودجه‌شان هستند.

استادبانک به لطف بهره بردن از سیستم ارزیابی اساتید، لیستی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اختیار همه‌ی دانش‌آموزان سراسر کشور قرار داده است. شما با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی پایه متوسطه اول را مشاهده کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان پایه متوسطه دوم

دوران متوسطه دوم، جدی‌ترین بازه‌ی تحصیلی دانش‌آموزان است که با دورس مختلفی سروکار دارند. زبان انگلیسی یکی از درس‌های است که علاوه بر دوره امتحانات نهایی در آزمون کنکور سراسر هم وجود دارد تا از دو جنبه حائز اهمیت باشد. محتوای کتاب درسی زبان دهم تا یازدهم پیچیده‌تر و سخت‌تر می‌شود تا نیاز دانش‌آموز به معلم خصوصی زبان انگلیسی بیشتر شود.

محصلی که به فکر کسب نمره بالا در درس انگلیسی است به دنبال برترین اساتید تدریس خصوصی زبان می‌رود تا به بهترین شکل زبان را یاد بگیرد. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه متوسطه دوم، اولین مانعی است که دانش‌آموز و والدین با آن روبه‌رو می‌شوند. به طور کلی با بالا رفتن مقطع تحصیلی، هزینه کلاس خصوصی نیز افزایش پیدا می‌کند.

ولی سامانه استادبانک برای متعادل‌سازی هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم تا دوازدهم از روش ارزیابی اساتید کمک می‌گیرد. این سیستم شرایطی را ایجاد می‌کند تا قیمت تدریس خصوصی زبان در پایه متوسطه دوم متناسب با انوع بودجه دانش‌آموزان باشد. برای دیدن تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی پایه متوسطه دوم استادبانک روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان کنکور

سال کنکور، حساس‌ترین و مهم‌ترین مقطع تحصیلی دانش‌آموزان است. رقابت به بالاترین حد خود می‌رسد و دانش‌آموزان سعی می‌کنند از بهرین منابع کمک آموزشی برای موفقیت در کنکور استفاده کنند. زبان انگلیسی که از پایه هفتم همراه محصلان است در دفترچه عمومی کنکور قرار گرفته است و نقش پررنگی در کسب رتبه‌های بالا دارد.

حقیقت است که زبان انگلیسی کنکور، چندان ساده نیست و به طور کلی نیاز به دانستن تکنیک‌ها و قواعد خاصی دارد. بنابراین شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی، راه‌حل موثر و دقیقی است که دانش‌آموز آگاه به سراغ آن می‌رود. اما، قیمت و تعرفه کلاس‌های خصوصی در سال کنکور در بالاترین حد قرار دارد و هزینه تدریس خصوصی زبان کنکور، ممکن است مطابق با بودجه‌ی بسیاری از دانش‌آموزان نباشد.

استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید این مشکل را به خوبی حل کرده است. قیمت تدریس خصوصی زبان کنکور در سایت استابانک با کمک این روش، بسیار بهینه‌تر و مناسب‌تر تعیین شده است تا همه‌ی دانش‌آموزان بتوانند از اساتید برتر زبان انگلیسی بهره ببرند. برای دیدن تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت آنلاین و حضوری

تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به دو صورت آنلاین و تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس زبان خصوصی آنلاین از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس زبان خصوصی آنلاین چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی زبان آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی زبان در منزل است.

هزینه معلم خصوصی زبان با توجه به شهر محل سکونت

تیم استادبانک با در نظر گرفتن نیاز آموزش باکیفیت برای همه افراد در سراسر کشور، آماده ارائه بهترین خدمات آموزشی به متقاضیان است. به همین دلیل و باتوجه به اهمیت زبان انگلیسی، سایت استادبانک با بهره‌گیری از اساتید مجرب در حوزه تدریس زبان، اقدام به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کرده است. در حال حاضر در استادبانک برای 8 شهر تهران، کرج، تبریز، همدان، شیراز، اهواز اصفهان و کرمان، امکان رزور معلم برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی وجود دارد. برای کلاس آنلاین استادبانک نیز هیچ محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و شما می توانید از هرکجای ایران از تدریس خصوصی آنلاین استادبانک استفاده نمایید.

معلم خصوصی بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری آسان زبان انگلیسی با بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان، سریع‌ترین راه یادگیری است. چون معلم خصوصی براساس توان و سطح یادگیری شما آموزش را شروع می‌کند، براساس میزان زمانی که برای یادگیری زبان در نظر گرفته‌اید و همچنین براساس تمام محدودیت‌های یادگیری، آموزش را شروع می‌کند. معلم خصوصی زبان روشی سریع و هدفمند برای یادگیری زبان است.

چون کلاس انفرادی و مختص به شما و نیاز و هدف‌تان از یادگیری این مهارت است. در کلاس انفرادی معلم متوجه میزان یادگیری شما می‌شود و می‌تواند روی هر ۴ مهارت زبان فوکس کرده و در هر قسمت که ضعیف هستید، کار و تمرین کند. روی میزان عملکرد شما نظارت داشته و شما را به حال خود رها نمی‌کند. بنابراین سریع‌ترین و بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی معلم خصوصی است. می‌توانید برای دستیابی به برترین مدرسین تدریس خصوصی زبان وارد سایت استادبانک شوید.

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک

 

بهترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی با برترین اساتید در استادبانک

در این مطلب با اهمیت قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و میزان نیاز و تقاضای یادگیری زبان میان اقشار مختلف از دانش‌آموز تا افرادی که قصد مهاجرت دارند، آشنا شدید. همان‌طور که خواندید، تیم استادبانک با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف و دغدغه‌های مالی خانواده‌ها، با کمک سیستم ارزیابی اساتید، مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده است.

شما با وارد شدن به سایت سامانه تدریس خصوصی استادبانک می‌توانید نسبت به رزرو معلم خصوصی زبان اقدام کنید. اگر برای انتخاب معلم خصوصی نیاز به راهنمایی دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ پاسخگویی به سوالات شما است.