قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی دوم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1976 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در انتخاب والدین تاثیرگذار است و گاهی بالا بودن یا غیرمنطقی بودن هزینه معلم خصوصی ریاضی دوم دبستان، می‌تواند خانواده را منصرف کند. اما سایت استادبانک برای تعیین نرخ معلم خصوصی ریاضی دوم از معیارها و روشی خاص استفاده می‌کند که در این مقاله به طور کامل با آن آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی دوم از (64 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (160 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی دوم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی دوم از (82 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (185 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوم

تقاضا برای شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی دوران ابتدایی همواره وجود داشته و ریاضی یکی از دروس پرتقاضا برای شرکت در کلاس‌های خصوصی است. اطلاع از قیمت تدریس خصوصی نیز برای بسیاری از خانواده ها اهمیت دارد، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوم با بهترین اساتید کشور برگزار می‌شوند. به منظور آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آموزشی ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوم استادبانک، در ادامه مطلب دو مورد از آنان را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مرضیه تعالی

قیمت ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی دوم که توسط خانم مرضیه تعالی برگزار می‌شوند به ازای هر جلسه، 80 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید یک ستاره استادبانک محسوب شده و با توجه به نحوه ارتباط گیری خوبی که با دانش‌آموزان ابتدایی دارند موفق به جلب رضایت شاگردان خود و خانواده‌هایشان شده‌اند. از جمله مدارک تحصیلی و سابقه تدریس خصوصی استاد مرضیه تعالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی روانشناسی بالینی
 • سابقه تدریس دوره پیش دبستانی در مراکز برتر
 • گذراندن دوره‌های مقطع ابتدایی در سایت مهدویت
 • معلم کلاس سوم ابتدایی در مدارس غیر انتفاعی

نکته مهمی که در این مورد وجود دارد کیفیت ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی است. روش تدریس و کیفیت آموزشی کلاس‌های خصوصی ارزان‌ترین معلمان استادبانک با در نظر گرفتن معیارهایی اصولی سنجیده می‌شوند، بنابراین ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی دوم از لحاظ کیفیت دارای سطح خوب و قابل قبولی هستند.

2.استاد حدیث سادات شمس عالم

یکی دیگر از ارزان‌ترین معلمان خصوصی استادبانک که قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی آنلاین ایشان 80 هزار تومان است، خانم حدیث سادات شمس عالم هستند. استاد شمس عالم جزء اساتید یک ستاره استادبانک بوده و دارای سوابق تدریس خصوصی نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس در مدارس
 • آشنا به روش‌های تدریس به روز دوران ابتدایی

برای مشاهده پروفایل استاد حدیث سادات شمس عالم می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

همانطور که از ویژگی‌های بیان شده درمورد ارزان‌ترین اساتید ریاضی دوم استادبانک مشخص است، معلمان این درس و مقطع تحصیلی از بهترین روش‌های تدریس برای آموزش به شاگردان استفاده می‌کنند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی دوم

در سامانه جامع آموزش خصوصی استابانک در کنار ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی دوم ابتدایی، گران‌ترین کلاس‌ها نیز برگزار می‌شوند. بدون شک ویژگی‌های آموزشی گران‌ترین اساتید نسبت به سایر معلمان خصوصی خاص و منحصر به فرد هستند. به همین علت در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید ریاضی دوم ابتدایی استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد مریم مجدی

از جمله گران‌ترین معلمان خصوصی ریاضی دوم استادبانک می‌توان به خانم مریم مجدی اشاره کرد. ایشان جزء اساتید VIP استادبانک هستند و قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آنلاین خانم مجدی 415 هزار تومان است. استاد مریم مجدی دارای مدرک کارشناسی ریاضی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستند، به همین دلیل ریاضی را در مدارس اینترنشنال نیز تدریس می‌کنند. از جمله سوابق تدریس خصوصی و افتخارات آموزشی خانم مریم مجدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از 4 سال سابقه همکاری با استادبانک
 • بیش از 10 سال سابقه تدریس موفق
 • گذراندن دوره‌های تربیت معلم
 • تدریس آنلاین ریاضی به دانش‌آموزان مقیم کانادا، آمریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
 • کسب لوح تقدیر به عنوان معلم نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه ادبی قدیم الاحسان
 • گذراندن دوره‌های روش تدریس و استعداد سنجی

برای مشاهده پروفایل استاد مریم مجدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معلمان VIP استادبانک با استفاده از روش‌های تدریس اصولی، مفهومی و به روز، امکان پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، با سرعتی بیشتر را فراهم کرده‌اند. گران‌ترین معلمان استادبانک همه نکات آموزش کلیدی و مفهومی را در جلسات تدریس خصوصی خود به شاگردان ارائه می‌دهند.

2.استاد ناهید مسیبی

قیمت هر جلسه کلاس خصوصی ریاضی دوم آنلاین خانم ناهید مسیبی 270 هزار تومان است. ایشان جزء گران‌ترین اساتید ریاضی دوم و 5 ستاره سامانه استادبانک هستند. خانم مسیبی دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و مسلط به روش‌های تدریس دانش‌آموزان دارای اختلالات یادگیری هستند. در ادامه مطلب چند مورد دیگر از سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد ناهید مسیبی را نام می‌بریم:

 • معلم رسمی آموزش و پرورش
 • 30 سال سابقه تدریس در مقاطع ابتدایی
 • تالیف کتاب ریاضی پنجم
 • تالیف کتاب چطور وقت کنم از انتشارات گاج
 • سابقه تدریس در دبستان‌های کودکان کم توان، دارای اختلالات یادگیری و کودکان استثنایی
 • راه اندازی مرکز اختلالات یادگیری کرج

برای مشاهده پروفایل استاد ناهید مسیبی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به توضیحات گفته شده شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی استاد ناهید مسیبی علاوه بر اینکه سبب پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان عادی می‌شود، بلکه تاثیر مثبتی بر روند یادگیری دانش‌آموزان استثنایی، کم توان و دارای اختلالات یادگیری خواهد شد.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان یک مسئله‌ی مهم و دغدغه‌ی جدی برای خانواده است. وقتی محصلی برای یادگیری ریاضی نیاز به کمک معلم خصوصی دارد، والدین سعی می‌کنند بهترین معلم را برای فرزندشان پیدا کنند. اما بدون شک، قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی از ملاک‌های اثرگذار روی انتخاب معلم است.

استادبانک با توجه به چندین سال تجربه در حوزه تدریس خصوصی به خوبی از اهمیت تعرفه کلاس ریاضی برای خانواده‌ها آشنا است و برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی دوم از روشی جدید استفاده می‌کند. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک از معیارهای مختلف و متعددی شکل گرفته است که توانایی هر استاد را از جنبه‌های مختلف می‌سنجند.

مواردی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید، روی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم به طور مستقیم اثر می‌گذارند:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی دوم
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی دوم دبستان
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

کارشناسان استادبانک، بعد از ارزیابی اساتید به کمک این معیارها به هر معلم بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی مشخص کردن میزان هزینه تدریس خصوصی ریاضی دوم برای معلم است. استادبانک توانسته به لطف این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، نرخ کلاس خصوصی ریاضی دوم بسیار متنوعی را در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد.

کیفیت تدریس خصوصی ریاضی دوم، ویژگی مهم اساتید استادبانک

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که سطح کیفی معلمان یک ستاره در استادبانک بالا نیست یا شیوه‌ی تدریس این دسته از مدرسین مناسب همه‌ی دانش‌آموزان نباشد. اما، تیم کارشناسی استادبانک نسبت به سطح علمی و کیفیت برگزاری جلسات تدریس خصوصی همه‌ی اساتید این سامانه حساس است. معلمان یک ستاره استادبانک نیز از کیفیت آموزش مطلوبی برخوردار هستند و گرفتن یک ستاره در شروع مسیر به معنی سطح علمی پایین آن‌ها نیست.

معلمی که یک یا دو ستاره از استادبانک دریافت می‌کند، می‌تواند با برگزاری کلاس‌های متعدد و جلب رضایت شاگردان به مرور زمان پیشرفت کند تا تعداد ستاره و دستمزد بالاتری به دست آورد. بزرگ‌ترین تفاوت میان معلمان یک یا دو ستاره با اساتید VIP در تجربه و آشنایی با شیوه‌های تدریس متنوع است. در هر صورت اساتید پنج ستاره و VIP سطح تدریس و نوع آموزش متفاوتی را ارائه می‌دهند که با توجه به قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم هر جلسه از کلاس‌شان از آن‌ها انتظار می‌رود.

تعداد ستاره اساتید و نرخ تدریس خصوصی ریاضی دوم

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی ریاضی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در منزل و آنلاین با هم متفاوت است؟

کلاس‌ خصوصی ریاضی دوم در استادبانک به دو روش تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین، برگزار می‌شود. اساتید در شیوه‌ی تدریس حضوری ریاضی دوم، باید تا محل مورد نظر شاگرد خود برای برگزاری کلاس بروند. طبیعتا این رفت و آمد موجب افزایش قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در منزل می‌شود. 

بنابراین تعرفه کلاس حضوری با آنلاین در استادبانک متفاوت است. البته این تفاوت قیمت چندان زیاد نیست و والدین و دانش‌آموز می‌توانند با دستی باز و با توجه به نیاز محصل یکی از دو روش تدریس را انتخاب کنند. تدریس آنلاین ریاضی دوم استادبانک نیز در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان است و بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود.

بهترین معلمان با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم در استادبانک

در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد. 

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید با تجربه است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طو رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی دوم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.