قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی چهارم ابتدایی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
3001 0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی یکی از عواملی است که انتخاب معلم توسط خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هزینه کلاس خصوصی چهارم ابتدایی باید مناسب و مقرون‌به‌صرفه باشد تا به مانعی برای آموزش به بچه‌های دبستانی تبدیل نشود.

استادبانک برای این‌که باکیفیت‌ترین معلم خصوصی ابتدایی را با بهترین نرخ تدریس خصوصی چهارم دبستان در دسترس خانواده‌ها بگذارد، از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند. در این مقاله به طور کامل شما را با جزئیات این سیستم،قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم، کیفیت معلمین با توجه به تعرفه تدریس خصوصی ابتدایی آن‌ها و روش‌های برگزاری کلاس در استادبانک آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی | نمودار قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 چهارم ابتدایی از (64 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (152 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری چهارم ابتدایی | نمودار قیمت معلم کلاس چهارم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 چهارم ابتدایی از (82 هزار تومان) تا (475هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (185هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید چهارم ابتدایی | مناسب‌ترین قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا ارزان‌ترین جلسات تدریس خصوصی چهارم ابتدایی کشور نیز برگزار شوند. البته این موضوع به معنای تدریس ضعیف اساتید نیست بلکه در سامانه استادبانک معیارهای دیگری برای تعیین قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم در نظر گرفته می‌شوند. در ادامه مطلب به دو مورد از ارزان‌ترین اساتید چهارم ابتدایی اشاره می‌کنیم:

استاد اکرم سرابی

جلسات تدریس خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی خانم اکرم سرابی با هزینه 80 هزار تومان برگزار می‌شوند. استاد سرابی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی روانشناسی از دانشگاه تهران و مدارک معتبر دوره‌هایی همچون واژه پرداز کامپیوتری هستند. از جمله سوابق و ویژگی‌های حرفه‌ای استاد اکرم سرابی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • 12 سال سابقه تدریس با استفاده از روش‌های اصولی
 • برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون مدارس برتر

برای مشاهده پروفایل استاد اکرم سرابی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به توضیحات گفته شده می‌توانید از روش‌های تدریس نوینی که ارزان‌ترین اساتید استادبانک به کار می‌گیرند برای آموزش به فرزندان خود استفاده کنید.

معرفی گران‌ترین اساتید چهارم ابتدایی | قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم با بالاترین کیفیت

هماطنور که گفتیم در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی با هزینه‌های مختلفی برگزار می‌شوند. درحال حاضر گران‌ترین اساتید چهارم ابتدایی استادبانک دارای ویژگی‌های منحصر به فردی در حوزه تدریس خصوصی هستند که سبب افزایش قیمت کلاس‌های خصوصی اساتید شده‌اند. با اینکه قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم در این دسته‌بندی بالا است، اما دانش‌آموز زیر نظر باکیفیت‌ترین و برجسته‌ترین اساتید، آموزش می‌بینند. در ادامه مطلب به دو مورد از گران‌ترین اساتید چهارم ابتدایی استادبانک اشاره می‌کنیم:

1.استاد مریم مجدی

هزینه کلاس خصوصی چهارم ابتدایی آنلاین با خانم مریم مجدی 335 هزار تومان است که جزء گران‌ترین کلاس‌های خصوصی ابتدایی استادبانک محسوب می‌شود. استاد مجدی از اساتید VIP مجموعه استادبانک هستند که به واسطه سابقه و توانایی‌های حرفه‌ای ویژه‌ای که دارند این درجه را کسب کرده‌اند. از جمله ویژگی‌های مثبت تدریس استاد مریم مجدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تدریس ریاضی به زبان انگلیسی در مدارس اینترنشنال به دانش‌آموزان انگلیسی زبان
 • گذراندن دوره‌های تربیت معلم
 • دارای مدرک کارشناسی ریاضی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی
 • تدریس آنلاین ریاضی به دانش‌آموزان مقیم کانادا، آمریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
 • کسب لوح تقدیر به عنوان معلم نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه ادبی قدیم الاحسان

بنابراین چنانچه به دنبال پیدا کردن اساتید حرفه‌ای برای تدریس خصوصی چهارم ابتدایی هستید باید به سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک مراجعه کرده و کلاس خصوصی اساتید VIP استادبانک را رزرو کنید.

برای مشاهده پروفایل استاد مریم مجدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد حوریه موسوی

قیمت جلسات تدریس خصوصی چهارم ابتدایی آنلاین با خانم حوریه موسوی 275 هزار تومان به ازای هر جلسه است. استاد موسوی جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند و سطح میزان رضایت شاگردان از نحوه تدریس ایشان بسیار بالاست. از جمله ویژگی‌های مثبت و سابقه تدریس استاد حوریه موسوی می‌توان به موارد زیر شاره کرد:

 • 25 سال سابقه تدریس در مدارس پویش، نورالائمه، هدف و دکتر شاکری
 • استفاده از روش‌های اصولی برای تدریس به دانش‌آموزان
 • برگزاری جلسات آموزشی ویژه آزمون ورودی مدارس برتر

برای مشاهده پروفایل استاد حوریه موسوی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

بنابراین با هرنوع محدوده هزینه، ویژگی‌های تدریس و آموزشی که مورد نظر شماست می‌توانید از تدریس خصوصی اساتید حرفه‌ای استادبانک برای پیشرفت تحصیلی فرزندان خود استفاده کنید. در هر صورت، این موضوع اهمیت دارد که قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم، متناسب با بودجه خانواده باشد. در ادامه در مورد این مسئله و شرایط نحوه تعیین نرخ کلاس‌های خصوصی در استادبانک صحبت می‌کنیم.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

تعیین قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

والدین دوست دارند فرزندشان با کمک معلم خصوصی چهارم ابتدایی، راحت‌تر درس بخواند و بخش‌های سخت هر کتاب درسی را متوجه شود. اما زمانی که با قیمت‌های بالا و غیرمنصانه‌ی تدریس خصوصی چهارم ابتدایی مواجه شود، ممکن است از ثبت‌نام در این کلاس‌ها صرف‌نظر کند. در هر صورت معلم خصوصی، هزینه‌ی تحصیلی اضافی برای خانواده به همراه دارد، بنابراین باید مقرون‌به‌صرفه باشد.

استادبانک به خوبی این دغدغه ذهنی و مالی آگاه است و با طراحی سیستم ارزیابی اساتید به تعیین قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی می‌پردازد. براساس این روش، معلمان از چند جنبه بررسی شده و سپس در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم می‌شوند. رویکرد اصلی تیم کارشناسی استادبانک در زمان ارزیابی معلمین، داشتن کیفیت در تدریس است. به همین دلیل، همه‌ی اساتید حاضر در استادبانک از حداقل توانایی مناسب در آموزش به شاگردان‌شان برخوردار هستند.

معیارهایی که استادبانک از آن‌ها برای ارزیابی اساتید و در نهایت تعیین قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم استفاده می‌کند، شامل موارد زیر است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس و آشنایی با شیوه‌های مدرن (تاثیر مستقیم روی قیمت معلم کلاس چهارم و جذب شاگرد)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی چهارم ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی چهارم ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان (به تدریج تاثیر بالایی روی قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم دارد)
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

همه‌ی مدرسین بعد از بررسی و ارزیابی توسط کارشناسان استادبانک بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. تعداد ستاره در استادبانک، میزان امتیاز هر معلم را نشان می‌دهد که ملاکی برای تعیین هزینه تدریس خصوصی چهارم دبستان است. تنوع شهریه کلاس خصوصی چهارم ابتدایی در کنار کیفیت تدریس اساتید، اجازه می‌دهد تا هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه از معلمان باکیفیت و کاربلد کمک بگیرد.

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

تعداد ستاره‌ها در قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم ابتدایی استادبانک چه تاثیری دارد؟

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی چهارم ابتدایی متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس چهارم دبستان اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است. قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم در این دسته‌بندی گران‌ترین نرخ نیست، اما کیفیت آموزشی بسیار بالایی دارد. به همین دلیل، یک انتخاب هوشمندانه برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی چهارم ابتدایی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین چهارم دبستان با هم متفاوت است؟

در استادبانک امکان شرکت در کلاس خصوصی به دو روش وجود دارد. روش اول، کلاس خصوصی چهارم ابتدایی در منزل است و در حال حاضر در دسترس دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان قرار دارد. اما، برخلاف کلاس‌های حضوری، تدریس خصوصی آنلاین چهارم ابتدایی استادبانک بدون محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

تیم استادبانک از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برا برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کند تا دانش‌آموز تجربه‌ی بهترین کیفیت صدا و تصویر را داشته باشد. تفاوت این دو روش در تعرفه تدریس خصوصی چهارم ابتدایی است و کلاس حضوری 15 تا 20 درصد گران‌تر از تدریس کلاس آنلاین قیمت‌گذاری می‌شود. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برپایی کلاس خصوصی، دلیل اختلاف قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم آنلاین و حضوری است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

ریاضی مهم‌ترین درسی است که در پایه چهارم ابتدایی به دانش‌آموز تدریس می‌شود و همراه محصل تا سال کنکور است. یادگیری دقیق و عمیق مفاهیم ریاضی پایه، بسیار مهم تلقی می‌شود. به همین دلیل والدین روی مطالعه درس ریاضی حساس هستند. بهترین روشی که می‌توان برای آموزش ریاضی چهارم ابتدایی پیشنهاد داد، کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی است. 

اما در کنار اهمیت این درس، قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی نیز معیاری مهم برای انتخاب معلم خصوصی است. خوشبختانه، استادبانک، معلمین با تجربه، جوان و کاربلدی را برای آموزش ریاضی در اختیار شما می‌گذارد که با مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی چهارم دبستان در دسترس شما هستند. 

قیمت تدریس خصوصی فارسی چهارم ابتدایی

پایه و اساس سواد دانش‌آموز از طریق درس فارسی شکل می‌گیرد و محصل به آهستگی سواد خواندن و نوشتن پیدا می‌کند. فارسی چهارم ابتدایی، بخشی این این فرآیند مهم در مسیر تحصیلی دانش‌آموز است. برخی موارد در زمان آموزش به بچه‌های ابتدایی، اهمیت فراوانی دارند. نحوه برقراری ارتباط با شاگرد و شیوه‌ی تدریس معلم روی یادگیری و درک شاگرد تاثیر مستقیم می‌گذارد.

گاهی هم ممکن است دانش‌آموز بیشتر از مدت زمان کلاس مدرسه نیاز به تمرین و تکرار داشته باشد. بنابراین کمک گرفتن معلم خصوصی فارسی چهارم ابتدایی، انتخاب درست برای آموزش به بچه‌ است. قیمت تدریس خصوصی فارسی چهارم ابتدایی در استادبانک، طبق استانداری دقیق و شفاف تعیین می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی علوم چهارم ابتدایی

درس علوم، جالب‌ترین درس مقطع ابتدایی است که دانش‌آموزان را با پدیده‌های طبیعی و شگفت‌انگیز جهان پیرامون آشنا می‌کند. یادگیری مفاهیم علوم ممکن است برای شاگرد کم سن پایه چهارم ابتدایی، کمی سخت باشد. علوم درسی است که مباحث آن باید توسط دانش‌آموز ابتدا درک شود تا او بتواند آن‌ها را بفهمد. 

معلم خصوصی علوم تجربی چهارم ابتدایی، یادگیری این مطالب را برای شاگرد ساده‌تر می‌کند. شما در استادبانک به برترین اساتید علوم چهارم دبستان با بهینه‌ترین قیمت تدریس خصوصی علوم چهارم ابتدایی دسترسی دارید.

قیمت تدریس خصوصی نگارش چهارم ابتدایی

درس نگارش با هدف افزایش خلاقیت در نوشتن دانش‌آموز به آن‌ها تدریس می‌شود. نگارش کمک می‌کند تا بچه درک بهتری از قواعد زبان فارسی، جمله‌سازی‌ها و رعایت اصول نگارشی داشته باشند. دور از انتظار نیست اگر شاگرد دبستانی به سادگی با درس نگارش ارتباط برقرار نکند. در هر صورت نوشتن برای دانش‌آموزان دشوار است و نیاز به کمک معلم خصوصی دارند. 

استادبانک برای راحتی دسترسی والدین به معلم خصوصی نگارش چهارم ابتدایی باکیفیت، لیستی از برترین اساتید نگارش را برای شما آماده کرده است.معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی چهارم دبستان

تنوع نرخ تدریس خصوصی چهارم ابتدایی در استادبانک بسیار خوب است. برخی معلمان تازه‌کار، دستمزد کمی دارند و در مقابل، اساتید وی‌آی‌پی دستمزد بالایی دریافت می‌کنند. شاید، تصور کنید مناسب بودن قیمت کلاس خصوصی چهارم دبستان معلمان یک یا دو ستاره به دلیل عدم تسلط آن‌ها روی کتاب درسی است، یا دستمزد بالای اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی غیرمنطقی تعیین شده است.

اما تیم کارشناسی استادبانک، قبل از هرچیز روی کیفیت معلمان حاضر در سامانه استادبانک تاکید دارد. حتی معلم دو ستاره هم باید از حداقل تسلط و کیفیت آموزش برخوردار باشد تا بتواند در استادبانک کلاس برگزار کند. دلیل اصلی دریافت یک یا دو ستاره توسط مدرسین، نداشتن تجربه یا کم‌تجربگی در حوزه‌ی تدریس است. به همین دلیل در زمان آغاز همکاری با این دسته از معلمین، سعی می‌شود معلمانی انتخاب شوند که دو ویژگی ارزشمند، جوانی و انگیزه را باهم داشته باشند.

از طرفی دیگر، اساتید VIP و پنج ستاره حضور دارند که تعرفه تدریس خصوصی چهارم ابتدایی آن‌ها بالا است. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان وی‌آی‌پی استادبانک با سایر اساتید است. 

بنابراین انتخاب هر یک از معلمین استادبانک، مزیت‌های خاص خود را برای فرزند شما خواهد داشت. معلمین یک یا دو ستاره، نرخ تدریس پایین‌تر را درکنار تجربه کم ولی انگیزه فراوان به همراه دارند. اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی نیز علیرغم شهریه کلاس خصوصی بیشتر، تجربه و روش‌های تدریس موثرتری را بکار می‌برند تا دانش‌آموز در مدت زمان کوتاه‌تری به نتیجه دلخواه برسد.

در مجموع باید گفت که قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم ابتدایی در استادبانک باتوجه به کیفیت هر استاد، با متناسب‌ترین نرخ ممکن تعیین می‌شود.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی چهارم ابتدایی، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی ابتدایی نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها (معیار اصلی تعیین قیمت معلم کلاس چهارم)
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی چهارم ابتدایی در استادبانک

در این مقاله به طور کامل با شیوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. مفهوم تعداد ستاره معلمین و ارتباط آن با قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم را برای شما توضیح دادیم و در ادامه راجع به تفاوت قیمت تدریس آنلاین و تدریس در منزل و نرخ تدریس دروس ریاضی، فارسی، علوم و نگارشی چهارم ابتدایی صحبت کردیم.

استادبانک، سعی می‌کند تا برترین اساتید جوان تا باتجربه مقطع ابتدایی را با متنوع‌ترین و مناسب‌ترین تعرفه کلاس خصوصی در دسترس شما قرار دهد. اگر برای انتخاب معلم خصوصی چهارم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.