قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ابتدایی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
22 فروردین 1401
قیمت تدریس خصوصی ابتدایی - مجله استادبانک

مقطع ابتدایی مهم‌ترین و حساس‌ترین مقطع تحصیلی دانش‌آموز است. دانش‌ آموز وارد دنیای جدید مدرسه و یادگیری می‌شود و ممکن است نتواند به خوبی با محیط مدرسه ارتباط بگیرد. همچنین کودک ما وارد دنیای جدیدی شده که پس از آن باید مفاهیم ریاضی و نحوه نوشتن اسم خود را یاد بگیرد، مشق بنویسد و این کار را بارها و بارها انجام دهد.

اگر دانش‌آموز طی این مسیر، خسته و دل‌زده شود یا فرد خبره‌ای نباشد که با وقت و حوصله کافی، مشکلات درسی او را برطرف کند، کودک ما برای همیشه به دانش‌آموزی تنبل و فراری از درس تبدیل خواهد شد.

به همین دلیل، حضور فردی باتجربه که بتواند در سریع‌ترین زمان با کودک ارتباط بگیرد، مباحث درسی را به شیوه‌ای خلاقانه و به روز به او آموزش دهد و تمام تمرکزش را صرف پیشرفت کودک پایه ابتدایی کند، به شدت احساس می‌شود.

به دلیل اهمیت ویژه حضور معلم خصوصی ابتدایی در کنار دانش‌آموزان، در ادامه این محتوا راجع به مهم‌ترین عامل انتخاب معلم یعنی هزینه معلم خصوصی ابتدایی توضیحاتی ارائه شده است. توضیحاتی مانند اینکه قیمت معلم خصوصی دبستان در استادبانک بر چه اساس تعیین می‌شود و  قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل و تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین چقدر است و چه تفاوتی دارد؟

نحوه تعیین قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در مقاطع مختلف دبستان؛ سیستم ارزیابی اساتید 

هزینه تدریس خصوصی ابتدایی در سایت استادبانک در مقاطع اول تا ششم ابتدایی تفاوت چندان زیادی ندارد. البته قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل با تعرفه کلاس خصوصی ابتدایی به صورت آنلاین متفاوت است. اما مهم‌ترین نکته در زمان قیمت‌گذاری جلسات تدریس خصوصی، بهره بردن از سیستم ارزیابی اساتید استادبانک است.

با کمک این روش هر استاد میان یک تا پنج ستاره دریافت می‌کند که ملاکی برای تعیین نرخ تدرس خصوصی ابتدایی در سامانه استادبانک است. تعداد ستاره معلمان را سوابق تدریس و عملکردشان در جلسات خصوصی تعیین می‌کند. یعنی هرچقدر سابقه تدریس معلم در زمینه تدریس خصوصی و تدریس در مراکز آموزشی بیشتر بوده و همچنین عملکرد و کیفیت جلسات او با شاگرد رضایت بخش باشد، تعداد ستاره آن استاد در استادبانک بیشتر می‌شود و با افزایش ستاره، قیمت جلسات خصوصی‌ او نیز به مراتب بیشتر خواهد شد.

به طور کلی معیارهایی که کارشناسان استادبانک در زمان بررسی عملکرد اساتید به آن توجه می‌کنند، موارد زیر است:

 1. انگیزه و علاقه دبیر تدریس خصوصی ابتدایی برای شروع جلساتش با شاگرد
 2. سوابق تدریس معلم
 3. تعداد کلاس‌های خصوصی که تابحال برگزار کرده است
 4. تعداد دانش‌آموزان دبستانی موفق
 5. نوشتن کتاب یا طراحی کتب کمک درسی 
 6. رزومه تحصیلی معلم (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 7. افتخارات و دست‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان قبلی معلم نسبت به کیفیت تدریس او
 9. خروجی کلاس
 10. تعداد جلسات بالای معلم با شاگرد

تعیین هزینه تدریس خصوصی ابتدایی براساس هر درس و مقطع

درس انتخابی، تاثیر مستقیمی بر هزینه تدریس خصوصی خواهد گذاشت. به همین دلیل هزینه تدریس خصوصی برای دروسی که تخصصی‌تر هستند و پیچیدگی بیشتری دارند نسبت به دروس ساده‌تر و عمومی،‌کمی بیشتر است. برای مثال قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی برای هر جلسه نسبت به قیمت تدریس خصوصی دروسی مثل قرآن و هدیه‌های آسمانی بیشتر است.

عامل موثر دیگر که باعث تفاوت قیمت تدریس خصوصی ابتدایی می‌شود، مقطع تحصیلی دانش‌آموز است. همان‌طور که انتظار می‌رود، تعرفه کلاس خصوصی دروس پایه اول نسبتا کمتر از پایه ششم تعیین می‌شود. در هر صورت با بالا رفتن پایه تحصیلی دانش‌آموزن، حجم کتاب‌ها و سطح محتوای آن‌های بیشتر و سخت‌تر می‌شود.

در ادامه با قیمت تدریس خصوصی ابتدایی از پایه اول تا ششم بیشتر آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی اول ابتدایی

احتمالا بارها شینده‌اید که گام اول در هر کاری، سخت‌ترین اقدام است. دانش‌آموز کم سن‌وسال هم در چنین موقعیتی قرار دارد. به همین دلیل، این والدین هستند که باید نقش حامی و پشتیبان را به خوبی ایفا کنند. اول ابتدایی، شروع مسیر طولانی درس خواندن فرزند شما است.

بنابراین، باید همه‌ی جوانب را زیر نظر داشته باشید تا فرزند شما، شروعی عالی داشته باشد. عدم توانایی درس‌های اول دبستان یا نقاط ضعف در برخی مفاهیم، اصلا دور از انتظار نیست. کافی است با یک انتخاب درست، حس و ذهنیت کودک را در راهی درست هدایت کنید.

معلم خصوصی اول ابتدایی، بهترین، مطمئن‌ترین و موثرترین راه کمک کردن به شاگرد بی‌تجربه است. سایت استادبانک، لیستی از برترین اساتید تدریس خصوصی اول ابتدایی را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس شما می‌گذارد. شما در استادبانک برای دروس زیر، بهترین معلم خصوصی اول ابتدایی پیدا می‌کنید:

 • ریاضی اول ابتدایی
 • علوم تجربی اول ابتدایی
 • فارسی اول ابتدایی
 • نگارش اول ابتدایی

برای دیدن قیمت تدریس خصوصی اول ابتدایی استادبانک به لینک زیر مراجع کنید.

قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی

اولین نکته‌ای که باید درباره شرایط دانش‌آموز در مقطع دوم ابتدایی دانست این است که نباید توقع خیلی بالایی از محصل در این مقطع داشت. تقریبا، تفاوت چندانی میان دانش‌آموز اول و دوم ابتدایی نیست. بازیگوشی و عدم تمرکز، همچنان همراه کودکان در این سن است و والدین باید صبور باشند و بهترین انتخاب را برای فرزندشان در نظر بگیرند.

بروز مشکل، عدم درک مفاهیم درس‌هایی مانند ریاضی، عدم تمرکز در هنگام گوش دادن به درس و افت در میانه‌ی سال تحصیلی، کاملا میان بچه‌های دوم دبستان رایج است. این مشکلات به خوبی با کمک معلم خصوصی دوم ابتدایی حل می‌شود. معلم باتجربه باتوجه به شرایط دانش‌آموز بهترین راه‌حل را پیدا می‌کند و شاگردش را به مسیر درس خواندن برمی‌گرداند.

استادبانک در حال حاضر برای دروس لیست زیر، بهترین معلم تدریس خصوصی دوم ابتدایی را با بهترین تعرفه در دسترس شما گذاشته است:

 • ریاضی دوم ابتدایی
 • علوم تجربی دوم ابتدایی
 • فارسی دوم ابتدایی
 • نگارش دوم ابتدایی

شما می‌توانید برای دیدن قیمت تدریس خصوصی دوم ابتدایی و انتخاب میان برترین معلمان این مقطع به لینک زیر مراجعه نمایید.

قیمت تدریس خصوصی سوم ابتدایی

سوم ابتدایی، میان پایه‌های تحصیلی مقطع دبستان مانند پلی میان نیمه اول سال‌های ابتدایی و نیمه دوم این مقطع عمل می‌کنند. دو سال اول، از نظر روحی و روانی اهمیت بیشتری دارد و از سال چهارم، محتوای دروس کمی دشوارتر می‌شود. اما سال سوم، دانش‌آموز در حال گذار از این مرحله به مرحله‌ی بعدی است.

بنابراین بسیار مهم است که محصل با روندی مناسب سال سوم دبستان را طی کند. تجربه نشان داده است که از نظر محتوای درسی، دانش‌آموزان از سال سوم نیاز بیشتری به معلم خصوصی پیدا می‌کنند. استادبانک با بهترین اساتید مقطع ابتدایی همکاری می‌کند که با بهترین قیمت تدریس خصوصی سوم ابتدایی در سایت حضور دارند.

تیم استادبانک، نسبت به انتخاب معمان دقیق است و همان‌طور که پیش از این خواندید، معیارهای متعدد و جالبی را درنظر می‌گیرد. در حال حاضر برای درس‌های لیست زیر، معلم خصوصی سوم دبستان در سایت استادبانک در دسترس شما است:

 • ریاضی سوم ابتدایی
 • علوم تجربی سوم ابتدایی
 • فارسی سوم ابتدایی
 • نگارش سوم ابتدایی

برای دیدن هزینه تدریس خصوصی سوم ابتدایی و انتخاب معلم خصوصی به صورت آنلاین یا در منزل به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی

پایه چهارم ابتدای، شروعی جدید برای بچه‌های مقطع دبستان است. برخی دروس مانند ریاضی، مباحث تکمیلی سخت‌تری را شامل می‌شوند و به طور کلی، محتوای کتاب‌ها کمی پیچیده‌تر می‌شود. بسیاری از دانش‌آموزان از همین مقطع افت تحصیلی را تجربه می‌کنند.

معمولا میزان درخواست برای معلم خصوصی ابتدایی از چهارم ابتدایی افزایش پیدا می‌کند و محصلان نیاز بیشتری به یک راهنمای باکیفیت دارند. تیم استادبانک هم به خوبی از اهمیت این پایه آگاه است و مجموعه‌ای از بهترین اساتید تدریس خصوصی را با هزینه‌ و نرخی مناسب در دسترس شما قرار می‌دهد.

در سایت استادبانک برای درس‌های لیست زیر، معلم خصوصی چهارم ابتدایی وجود داد:

 • ریاضی چهارم ابتدایی
 • علوم تجربی چهارم ابتدایی
 • فارسی چهارم ابتدایی
 • نگارش چهارم ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی چهارم ابتدایی در استادبانک به نوعی تعیین شده است که همه‌ی اقشار جامعه، بتوانند از خدمات آموزشی باکیفیت و معلمان باتجربه استفاده کنند. والدین و دانش‌آموزان عزیز با کلیک روی لینک زیر، هزینه تدریس خصوصی چهارم ابتدایی را مشاهده خواهند.

قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی

دانش‌آموز پنجم ابتدایی، دیگر از مرحله کودکی کاملا گذر کرده است و آماده‌ی ورود به دوران جدیدی از زندگی و نوجوانی است. بنابراین از نظر برخورد و رویکرد با فرزندان، باید مراقب بود و بیشتر از گذشته نظرات و دغدغه‌های آن‌ها را در نظر گرفت. احتمال بروز مشکلات تحصیلی، نمرات کم و افت در برخی دروس مانند ریاضی پنجم ابتدایی، در این مقطع زیاد است.

توصیه می‌شود، اگر فرزند شما نقاط ضعف خاصی در درس‌ها دارد یا اشتباهات مکرری از او در برخی مباحث مشاهده کردید از معلم خصوصی پنجم ابتدایی کمک بگیرید. اگر برخی از اشکلات درسی در این مقطع رفع نشوند، در پایه‌های بالاتر دردسرساز خواهند شد.

این مسئله، برای دروسی که پیوستگی مفاهیم دارند، مانند ریاضی، بسیار مهم است. استادبانک برای درس‌هایی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید معلم خصوصی پنجم ابتدایی را آماده تدریس آنلاین و حضوری به فرزندان شما دارد. قیمت تدریس خصوصی پنجم ابتدایی اساتید استادبانک با در نظر گرفتن معیارهای مختلفی تعیین شده است و بازه‌ی قیمتی بسیار متنوعی را شامل می‌شود:

 • ریاضی پنجم ابتدایی
 • علوم تجربی پنجم ابتدایی
 • فارسی پنجم ابتدایی
 • نگارش پنجم ابتدایی

برای اینکه با معلمان پایه پنجم دبستان استادبانک بیشتر آشنا شوید، روی لینک زیر کلیک کنید. دراین بخش، هزینه تدریس خصوصی پنجم ابتدایی و رزومه کامل اساتید قابل مشاهده و بررسی است.

قیمت تدریس خصوصی ششم ابتدایی

پایه ششم ابتدایی از دو جنبه اهمیت فراوان دارد. اول اینکه، دانش‌آموز ششم ابتدایی در پایان این سال، باید وارد دوره جدیدی از دوران تحصیل و مدرسه شود که نیازمند آمادگی علمی و روحی کافی مناسب است. در از طرفی دیگر، بسیاری از محصلان و والدین، تصمیم می‌گیرند دانش‌آموز در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کند و مسیر متفاوتی را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایید.

فرقی نمی‌کند محصل در کدام یک از این دو دسته قرار دارد در هر صورت، حفظ آمادگی تحصیلی و کسب نمرات بالا، هدف اصلی دانش‌آموز و والدین است. محتوای کتاب‌های ششم ابتدایی کاملا سخت‌تر و حجیم‌تر می‌شوند. بهتر است برای اطمینان از یادگیری و تسلط شاگردان از معلم خصوصی ششم ابتدایی کمک گرفته شود.

استادبانک جمعی از برترین اساتید را با بهترین قیمت تدریس خصوصی ششم ابتدایی آماده‌ی برگزاری کلاس‌های آنلاین و در منزل دارد. در حال حاضر دروس زیر از مقطع ششم دبستان توسط اساتید استادبانک، تدریس می‌شوند:

 • ریاضی ششم ابتدایی
 • علوم تجربی ششم ابتدایی
 • فارسی ششم ابتدایی
 • نگارش ششم ابتدایی

شما می‌توانید برای دیدن هزینه تدریس خصوصی ششم ابتدایی به لینک زیر مراجعه کنید و با اساتید یک تا پنج ستاره و اساتید VIP ششم ابتدایی استادبانک به طور کامل آشنا شوید.

‌تعرفه کلاس خصوصی ابتدایی به صورت آنلاین در استادبانک چقدر است؟

تعرفه جلسات تدریس خصوصی دبستان به صورت آنلاین در همه شهرهای ایران یکسان است. فرقی نمی‌کند که شما ساکن چه شهری باشید، می‌توانید با هزینه یکسانی با برترین اساتید تدریس خصوصی در هر جای ایران کلاس داشته باشید. هزینه معلم خصوصی ابتدایی آنلاین کمتر از کلاس‌هایی است که به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به طور کلی هزینه معلم خصوصی آنلاین ابتدایی با تعداد ستاره‌های مختلف برای ۹۰ دقیقه جلسه تدریس خصوصی در تمام شهرهای ایران با یک قیمت مشخص براساس تعداد ستاره اساتید، تعیین شده است.

کم‌ترین هزینه معلم خصوصی ابتدایی - استادبانک

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی منزل در تهران و سایر شهرها چقدر است؟

هزینه معلم خصوصی ابتدایی در منزل در تهران با هزینه معلم خصوصی در شهرستان متفاوت است. در تهران تعرفه جلسات کلاس خصوصی از پایه اول ابتدایی تا ششم، باتوجه به ستاره اساتید، تعیین می‌شود. قطعاً هزینه تدریس خصوصی در منزل بیشتر از هزینه تدریس خصوصی آنلاین است. همچنین قیمت معلم خصوصی ابتدایی در شهرستان به نسبت تهران کمتر است.

قیمت جلسات معلمان پایه ابتدایی در شهرهایی که امکان برگزاری جلسات به صورت حضوری وجود دارد، در مجموعه استادبانک تقریباً نزدیک به هم است. به عنوان مثال، در شهرهای مثل مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز، قیمت جلسات تدریس خصوصی ابتدایی برای هر جلسه تدریس ۹۰ دقیقه‌ای نزدیک بهم بوده و اختلاف قیمتی ندارد.

می‌توانید با ورود به صفحه قیمت تدریس خصوصی ابتدایی و سرچ شهر محل سکونت خود،

متوجه اختلاف قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در تهران و سایر شهرستان‌ها شوید.

با برترین معلمان ابتدایی استادبانک، پیشرفت درسی فرزند خود را تضمین کنید

معلم پایه ابتدایی به دلیل ارتباط نزدیکی که با دانش‌آموز خود می‌تواند برقرار کند، با انتخاب روش تدریسی که متناسب با سطح یادگیری دانش‌آموزش است و با دادن حس اعتماد به نفس و تشویق شاگرد خود، یادگیری آسان دروس پایه ابتدایی را برای شاگرد فراهم می‌کند.

اساتید برتر تدریس خصوصی دوره ابتدایی استادبانک به دلیل سوابق بالای تدریس خود، به دلیل داشتن اخلاق حرفه‌ای در تدریس و همچنین به دلیل رضایت بالای شاگردان و والدین از تدریس آن‌ها، می‌توانند بهترین انتخاب شما برای معلم خصوصی ابتدایی باشند.

استادبانک نیز به دلیل نظارت دائمی بر عملکرد اساتید خود در جلسات‌شان با شاگرد، به دلیل تعیین قیمت‌‌های مناسب تدریس خصوصی که براساس توانایی و صلاحیت اساتید در تدریس است و همچنین به دلیل وجود تیم پشتیبانی و فعال برای پیگیری درخواست‌های شما می‌تواند بهترین مرجع برای انتخاب معلم خصوصی‌تان باشد.

بنابراین می‌توانید برای دسترسی به برترین اساتید تدریس خصوصی و خدمات ویژه استادبانک برای والدین گرامی، وارد سایت تدریس خصوصی استادبانک شوید. همچنین در زمینه ثبت درخواست و سایر خدمات استادبانک نیز اگر نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس بگیرید و با کارشناسان و مشاورین استادبانک به صورت رایگان در ارتباط باشید.

قیمت معلم خصوصی ابتدایی در استادبانک چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی ابتدایی در استادبانک براساس معیارهای مختلفی مثل حضوری یا آنلاین بودن شیوه تدریس، شهر برای تدریس حضوری، مقطع تحصیلی و کیفیت تدریس استاد سنجیده و تعیین می‌شود.

برترین اساتید تدریس خصوصی ابتدایی را از کجا پیدا کنیم؟

استادبانک به عنوان برترین سامانه تدریس خصوصی در ایران به دلیل قیمت‌های مناسب، به دلیل فعال بودن در تمام شهرها و همچنین نظارت دائمی بر عملکرد اساتید خود، می‌تواند بهترین مرجع برای انتخاب معلم خصوصی‌تان باشد. می‌توانید با چند کلیک ساده از ابتدای همین صفحه به برترین اساتید تدریس خصوصی ابتدایی استادبانک دسترسی پیدا کنید.