قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی پنجم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
3920 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی در انتخاب والدین تاثیرگذار است و گاهی بالا بودن یا غیرمنطقی بودن هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم دبستان، می‌تواند خانواده را منصرف کند. اما سایت استادبانک برای تعیین قیمت معلم خصوصی ریاضی پنجم از معیارها و روشی خاص استفاده می‌کند که در این مقاله به طور کامل با آن آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 ریاضی پنجم از (68 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (160 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوص حضوری ریاضی پنجم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 ریاضی پنجم از (82 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (185 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید ریاضی پنجم |مناسب‌ترین قیمت معلم خصوصی ریاضی پنجم

کلاس‌های خصوصی ریاضی متقاضیان بسیار زیادی دارند که بخشی از آنان در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کنند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم موضوعی مهم برای اغلب خانواده‌هاست، به همین علت در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی پنجم ابتدایی برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید ریاضی پنجم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد ساجده سادات هاشمی

کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم ابتدایی که توسط خانم ساجده سادات هاشمی برگزار می‌شوند جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک بوده و هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم به ازای هر جلسه با ایشان 80 هزار تومان است. استاد هاشمی باتوجه به آشنایی با روحیات کودکان به بهترین نحو با دانش‌آموزان ارتباط برقرار کرده و یادگیری ریاضی را راحت‌تر می‌کنند. از جمله سوابق آموزشی و افتخارات ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی کامپیوتر
 • 7 سال سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس تابستانه در کانون میثاق مشهد
 • تدریس با زبان ساده و قابل فهم

برقراری ارتباط مطلوب با دانش‌آموزان ابتدایی موضوع مهمی است که به بازدهی کلاس‌های درس کمک می‌کند. ارزان‌ترین اساتید سامانه استادبانک با ایجاد فضای مناسب در کلاس‌های خود به ارتقاء سطح یادگیری شاگردان کمک می‌کنند.

2.استاد فهیمه اسدی خلیق

از جمله ارزان‌ترین اساتید ریاضی پنجم استادبانک که یکی از معلمان 1 ستاره نیز محسوب می‌شوند، خانم فهیمه اسدی خلیق هستند. هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم به ازای هر جلسه آنلاین با ایشان 80 هزار تومان است. خانم اسدی خلیق دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت بازرگانی و سوابق تدریس نامبرده در ادامه مطلب هستند:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • گذراندن دوره روش تدریس ریاضی
 • مسلط به روش‌های نوین تدریس
 • دریافت گواهینامه از آموزش و پرورش برای تحقیق و پژوهش طرح جابر
 • گذراندن دوره منشور دانستنی‌های مقطع ابتدایی

ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی ریاضی پنجم که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و شاگردان این کلاس‌ها رضایت کافی را از تدریس معلمان خود دارند.

معرفی گران‌ترین اساتید ریاضی پنجم | بهترین معلم خصوصی ریاضی پنجم با نرخی بالا

گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی در کشور نیز همواره متقاضیان خود را دارند، زیرا گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی دارای ویژگی‌های آموزشی مثبتی هستند که روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را تسریع می‌بخشند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک نیز امکان انتخاب گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی پنجم فراهم شده است. در ادامه مطلب دو نفر از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی پنجم را معرفی می‌کنیم:

1.استاد سیدامید سیدصالحی

یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین ریاضی پنجم توسط آقای سیدامید سیدصالحی برگزار می‌شوند، هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم به ازای هر جلسه با ایشان 305 هزار تومان است. استاد سیدصالحی از اساتید VIP استادبانک و دارای مدرک تحصیلی مهندسی کشاورزی هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی آقای سیدصالحی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • 15 سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان و مطرح کشور
 • معاونت آموزشی پایه های دهم و یازدهم دبیرستان علامه حلی 2 تهران
 • تدریس در مدارس مجتمع علامه طباطبایی
 • مشاور تیزلند
 • مدیر واحد مشاوره دبیرستان‌های دوره اول علوی

برای مشاهده پروفایل استاد سیدامید سیدصالحی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

استاد سیدصالحی با ارائه جزوه تدریس پیشرفته و حرفه‌ای به دانش‌آموزان همه نکات مهم درسی را آموزش داده و نقاط ضعف شاگردان را برطرف می‌کنند.

2.استاد محسن مرادی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی به ازای هر جلسه آنلاین با استاد مرادی 270 هزار تومان است. ایشان جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند که تا به الان 1275 جلسه کلاس خصوصی برگزار کرده‌اند. آقای محسن مرادی یکی از گران‌ترین اساتید ریاضی پنجم استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ریاضیات هستند. از جمله سوابق تدریس خصوصی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 10 سال سابقه تدریس در مدارس برتر
 • معلم نمونه مدارس و آموزشگاه‌های استان البرز
 • عضو برتر سمینار آنالیز ریاضی کشوری
 • قبولی تعدادی بالایی از دانش‌آموزان ایشان در آزمون‌های نمونه و تیزهوشان
 • دارای گزینش آموزش و پرورش

برای مشاهده پروفایل استاد محسن مرادی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

استاد مرادی برای شروع جلسات تدریس خصوصی خود سطح آموزشی دانش‌آموزان را مورد سنجش قرار داده و سپس متناسب با سطحی که دارند مفاهیم ریاضی را آموزش می‌دهند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان یک مسئله‌ی مهم و دغدغه‌ی جدی برای خانواده است. وقتی محصلی برای یادگیری ریاضی نیاز به کمک معلم خصوصی دارد، والدین سعی می‌کنند بهترین معلم را برای فرزندشان پیدا کنند. اما بدون شک، قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی از ملاک‌های اثرگذار روی انتخاب معلم است.

استادبانک با توجه به چندین سال تجربه در حوزه تدریس خصوصی به خوبی از اهمیت تعرفه کلاس ریاضی برای خانواده‌ها آشنا است و برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی پنجم از روشی جدید استفاده می‌کند. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک از معیارهای مختلف و متعددی شکل گرفته است که توانایی هر استاد را از جنبه‌های مختلف می‌سنجند.

مواردی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید، روی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی به طور مستقیم اثر می‌گذارند:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی پنجم
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی پنجم دبستان
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

کارشناسان استادبانک، بعد از ارزیابی اساتید به کمک این معیارها به هر معلم بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی مشخص کردن میزان هزینه تدریس خصوصی ریاضی پنجم برای معلم است. استادبانک توانسته به لطف این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، نرخ کلاس خصوصی ریاضی پنجم بسیار متنوعی را در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد.

کیفیت تدریس خصوصی ریاضی پنجم، ویژگی مهم اساتید استادبانک

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که سطح کیفی معلمان یک ستاره در استادبانک بالا نیست یا شیوه‌ی تدریس این دسته از مدرسین مناسب همه‌ی دانش‌آموزان نباشد. اما، تیم کارشناسی استادبانک نسبت به سطح علمی و کیفیت برگزاری جلسات تدریس خصوصی همه‌ی اساتید این سامانه حساس است. معلمان یک ستاره استادبانک نیز از کیفیت آموزش مطلوبی برخوردار هستند و گرفتن یک ستاره در شروع مسیر به معنی سطح علمی پایین آن‌ها نیست.

معلمی که یک یا دو ستاره از استادبانک دریافت می‌کند، می‌تواند با برگزاری کلاس‌های متعدد و جلب رضایت شاگردان به مرور زمان پیشرفت کند تا تعداد ستاره و دستمزد بالاتری به دست آورد. بزرگ‌ترین تفاوت میان معلمان یک یا دو ستاره با اساتید VIP در تجربه و آشنایی با شیوه‌های تدریس متنوع است. در هر صورت اساتید پنج ستاره و VIP سطح تدریس و نوع آموزش متفاوتی را ارائه می‌دهند که با توجه به قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی هر جلسه از کلاس‌شان از آن‌ها انتظار می‌رود.

در واقع، قیمت معلم خصوصی ریاضی پنجم در استادبانک هم‌تراز با کیفیت و تجربه‌ی اساتید تعیین می‌شود. اما برای هر یک از سطوح، داشتن حداقل دانش و قدرت تدریس اهمیت دارد تا شاگردان با هر میزان توان مالی از آموزش اصولی بهره ببرند.

تعداد ستاره اساتید و نرخ تدریس خصوصی ریاضی پنجم

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند و تعداد ستاره‌ها، ملاکی برای تعیین قیمت معلم خصوصی ریاضی پنجم در نظر گرفته می‌شود.

طبیعی است که هرچه تعداد ستاره‌ی یک استاد بیشتر باشد، هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم او نیز بالاتر است. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. این دسته از معلمان، پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم در استادبانک را دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی ریاضی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی استادبانک، بالاترین نرخ معلم خصوصی ریاضی پنجم در استادبانک را دارند.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی در منزل و آنلاین با هم متفاوت است؟

کلاس‌ خصوصی ریاضی پنجم در استادبانک به دو روش تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین، برگزار می‌شود. اساتید در شیوه‌ی تدریس حضوری ریاضی پنجم، باید تا محل مورد نظر شاگرد خود برای برگزاری کلاس بروند. طبیعتا این رفت و آمد موجب افزایش قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی در منزل می‌شود. 

بنابراین هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم در منزل با آنلاین در استادبانک متفاوت است. البته این تفاوت قیمت چندان زیاد نیست و والدین و دانش‌آموز می‌توانند با دستی باز و با توجه به نیاز محصل یکی از دو روش تدریس را انتخاب کنند. تدریس آنلاین ریاضی پنجم استادبانک نیز در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان است و بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود.

بهترین معلمان با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی ریاضی پنجم هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد. 

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید با تجربه است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طو رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.