قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT استادبانک در سال 1402 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
720 0
26 فروردین 1402

آزمون SAT  ترکیه یکی از مهم‌ترین آزمون‌هایی است که در سطح جهان برگزار می‌شود. آزمون SAT مخفف کلمات (Scholastic Aptitude Test) بوده که توسط موسسه کالج برد آمریکا طراحی می‌شود. بسیاری از دانشگاه‌های سرتاسر دنیا مانند آمریکا، کانادا، استرالیا، نروژ، فنلاند، اتریش، ترکیه و … با نمره آزمون اس ای تی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کنند. آزمون SAT به زبان انگلیسی بوده و با مباحث امتحانی ریاضی و زبان، شرکت‌کنندگان را مورد سنجش قرار می‌دهد. این آزمون در ایران و برای همه افراد مناسب است. بنابراین اگر قصد تحصیل در خارج از کشور به خصوص ترکیه را داشته، می‌توانید اطلاعات این آزمون را به خصوص قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT ‌را درآورده و براساس این اطلاعات شروع به مطالعه و آمادگی برای شرکت در این آزمون نمایید.

قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT آنلاین استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین آزمون SAT در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزارتومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT 430 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون SAT استادبانک

قیمت تدریس خصوصی حضوری آزمون SAT در سال 1402 در استادبانک از 210 هزار تومان تا 900 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون، 600 هزار تومان است.

گران ترین استاد تدریس خصوصی آزمون SAT  در استادبانک

روح الله میرزایی از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی حضوری آزمون SAT در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • معلم رسمی آموزش و پرورش و انتخاب به عنوان دبیر نمونه در سطح منطقه برای دومین سال پیاپی
 • دانشجوی دکترا ریاضیات و کاربردها از دانشگاه صنعتی اصفهان
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد روح الله میرزایی  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک کنید

ارزان‌ترین استاد تدریس خصوصی آزمون SAT  در استادبانک

مهسا جعفری مقدم ارزان‌ترین استاد تدریس خصوصی حضوری آزمون SAT در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • دانشجوی دکترا مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی مالک اشتر
 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی مالک اشتر
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد مهسا جعفری  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک کنید

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین آزمون SAT در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون 430 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی حضوری آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی آزمون SAT در سال 1402 در استادبانک از 210 هزار تومان تا 900 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون، 600 هزار تومان است.

 

گران ترین استاد تدریس خصوصی ریاضی حضوری آزمون SAT

رویا کاتوزیان از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی آزمون SAT در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • 6 بار برترین استاد در گروه ریاضی دبیرستان و کنکور در فصول مختلف
 • کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه تهران
 • سابقه ی تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی، فرزانگان، علامه حلی، روشنگران و سلام را داشتند.
 • بیش از شش سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد رویا کاتوزیان  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک کنید

ارزان‌ترین استاد تدریس خصوصی ریاضی حضوری آزمون SAT

عرفان پوراعتدال ارزان‌ترین استاد تدریس خصوصی ریاضی آزمون SAT در استادبانک است. رزومه این استاد شامل این موارد است:

 • کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان
 • دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت و اقتصاد (MBA) از دانشگاه تهران
 • تدریس خصوصی ریاضی در آموزشگاه های خصوصی مشاوران کنکور
 • تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دبیرستان بصورت خصوصی

برای مشاهده پروفایل استاد عرفان پوراعتدال  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک کنید

قیمت تدریس خصوصی درک مطلب آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین درک مطلب آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین درک مطلب آزمون SAT در استادبانک، در سال 1402 از 180 هزار تومان تا 640 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون، 340 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری درک مطلب آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی حضوری درک مطلب آزمون SAT در استادبانک، در سال 1402 از 210 هزار تومان تا 900 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون، 480 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی نگارش آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین نگارش آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی آنلاین نگارش آزمون SAT در سال 1402 در استادبانک، از 180 هزار تومان تا 640 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون، 340 هزار تومان است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری نگارش آزمون SAT

قیمت تدریس خصوصی حضوری نگارش آزمون SAT در سال 1402 در استادبانک، از 210 هزار تومان تا 900 هزار تومان است. در واقع میانگین قیمت تدریس خصوصی این آزمون، 480 هزار تومان است.

تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

قیمت تدریس خصوصی در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید انجام می‌شود. کارشناسان استادبانک برای سنجش معلمان از معیارهای متعددی استفاده می‌کنند تا همه‌ اساتید از جبنه‌های مختلف آموزشی و سطح علمی مورد بررسی قرار بگیرند. لیست زیر به خوبی حساسیت و دقت این روش را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم زبان اسپانیایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از مراحل ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اسایتد استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT است. این شیوه‌ی نرخ‌گذاری باعث می‌شود تا کاربران سایت استادبانک، طیف وسیعی از برترین معلمان را با متنوع‌ترین قیمت‌ها در دسترس داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در هزینه تدریس خصوصی آزمون SAT استادبانک چه تاثیری دارد؟

هرچه مدرس زبان اسپانیایی توانایی و صلاحیت بیشتر در تدریس داشته باشد و همچنین سوابق آموزش بیشتری در آموزشگاه‌های زبان اسپانیایی داشته باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی او بیشتر است. در استادبانک میزان توانایی و کیفیت رزومه تدریس استاد، از طریق ستاره و امتیاز او نمایش داده می‌شود. به طور کلی ستاره اساتید با توجه به توضیحات زیر نمایش داده می‌شود:

اساتید یک تا دو ستاره:

این دسته از اساتید، توانایی تدریس خوبی دارند، ولی به دلیل تجربه کم یا تازه‌کار بودن در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. داشتن انگیزه و آشنایی با شیوه‌های مدرن تدریس از بهترین ویژگی‌های معلمان یک و دو ستاره است.

اساتید سه تا چهار ستاره:

اساتید سه تا چهار ستاره جزو اساتید خوب استادبانک هستند که تجربه تدریس‌شان در آموزشگاه‌ها و مراکز بالا است. این اساتید، شاگردان تقریبا زیادی دارند و به همین دلیل تجربه خوبی به دست آورده‌اند. کیفیت تدریس، تجربه و آشنایی با روحیات دانش‌آموزان مختلف از ویژگی‌های معلمان سه و چهار ستاره است.

اساتید پنج ستاره:

اساتید پنج ستاره استادبانک، مدرسین حرفه‌ای در تدریس هستند که توانایی بالایی در انتقال مفاهیم و مباحث به شاگرد دارند. معمولاً معلمان آموزش و پرورش و رسمی جزو این دسته از اساتید هستند. بسیاری از این اساتید فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر آموزش و برقراری ارتباط با محصلین مهارت ویژه‌ای دارند.

اساتید vip:

این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی آزمون SAT  و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی را دارند.

چرا قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین آزمون SAT با هم متفاوت است؟

 تدریس خصوصی زبان به دو صورت آنلاین و تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شود. قیمت کلاس خصوصی آنلاین آزمون SAT همانند سایر آزمون‌ها نظیر کلاس تدریس خصوصی آزمون یوس ترکیه، از قیمت کلاس تدریس خصوصی حضوری در منزل کمتر است. علت بالا بودن کلاس تدریس خصوصی حضوری به این دلیل است که استاد بخشی از زمان خود را صرف رفت و آمد به منزل شاگرد می‌کند. اما قیمت کلاس خصوصی آنلاین آزمون SAT چون محدودیتی از لحاظ مکانی و زمانی ندارد، هزینه کمتری دارد. به طور کل حدود ۱۵ درصد هزینه کلاس خصوصی آزمون SAT آنلاین کمتر از هزینه کلاس خصوصی در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT

خوب است بدانید که تیم استادبانک ابتدا به داوری و ارزیابی کیفیت اساتید می‌پردازد. یعنی تیم داوری نمونه‌های تدریس هر استاد را بررسی می‌کند. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند. پس از این تیم پشتیبانی استادبانک پس از هر جلسه، عملکرد استاد را بر اساس رضایت شاگرد بررسی میکند.

در نتیجه قیمت هر جلسه تدریس خصوصی آزمون SAT براساس ستاره آنها در سامانه استادبانک تعیین می‌شود. ستاره اساتید به معنای سابقه تدریس آنها در استادبانک است. بنابراین تمامی اساتید از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

البته اساتیدی هم که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین‌تر است کیفیت تدریس مطلوبی دارند. علت اختلاف هزینه به دلیل سابقه کاری کمتر این دسته از اساتید است.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی آزمون SAT، رزومه معلم را بررسی کنید

در فرایند انتخاب معلم خصوصی آزمون SAT، توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرآیند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. پیش از هر چیز در این فرایند، سوابق تدریس و نظرات والدین و دانش‌آموزان برای تک تک معلم‌‌ها قابل دسترسی است.

در استادبانک هنگام انتخاب کلاس آزمون SAT، لیستی از اساتید با ستاره‌ها و قیمت‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود، در پروفایل اساتید مواردی هست که به شما برای شناختن بیشتر استاد کمک می کند.

 • تعداد ستاره‌ها
 • منطقه‌ی جغرافیایی استاد برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند)
 • تعداد شاگردان فعال
 • تعداد جلسات موفق
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده‌اند
 • نظرات دانش‌آموزان و والدی
 • ویدئو نمونه تدریس استاد
 • رزومه و مدرک تحصیلی
 • افتخارات و سوابق تدریس
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد.

استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی آزمون SAT در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی آزمون SAT در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های آزمون SAT برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی آزمون SAT در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم زبان اسپانیایی باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی آزمون SAT نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.