قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی آیلتس استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2642 0
17 اردیبهشت 1403
قیمت تدریس خصوصی آیلتس

قیمت تدریس خصوصی آیلتس باتوجه به اهمیت و اعتبار این آزمون، معمولاً بالا است و این مسئله باعث تردید در بسیاری از زبان‌آموزان می‌شود. ولی استادبانک با ایجاد سیستمی خاص مشکل هزینه تدریس خصوصی آیلتس را حل کرده است. این مطلب شما را با سیستم ارزیابی اساتید و میزان هزینه تدریس خصوصی آیلتس استادبانک آشنا می‌کند.

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آیلتس آنلاین 1401 از (110 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آیلتس آنلاین (210 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس حضوری

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس به صورت حضوری 1401 از (125 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین هزینه کلاس خصوصی آیلتس به صورت حضوری (290 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین اساتید انگلیسی آیلتس

ارزان ترین اساتید انگلیسی آیلتس در استادبانک معلمان جوان و در عین حال متخصصی هستند که کیفیت مناسب تدریس را ارائه می‌دهد. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس آشنا می‌شوید:

1.استاد غزل قربان زاده:

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس با خانم غزل قربان زاده به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 155 هزار تومان و هر جلسه حضوری 215 هزار تومان است. مدارک تحصیلی خانم غزل قربان زاده شامل کارشناسی اقتصاد نظری از دانشگاه خوارزمی تهران است. در ادامه با سابقه تدریس خانم قربان زاده آشنا می‌شویم که این سوابق تاثیر مستقیمی بر هزینه دوره آیلتس و کلاس خصوصی آیلتس ایشان می‌گذارد.

 • آیلتس آکادمیک 7
 • 2 سال تدریس در مهدکودک و پیش دبستانی شکوفه ها
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد غزل قربان زاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید ارزان قیمت درس انگلیسی آیلتس استادبانک با وجود هزینه کلاس آیلتس پایین، سطح بالایی از کیفیت و تخصص را ارائه می‌دهند و از این جهت می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مناسب باشند.

2.استاد محمدعلی رش

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس با آقای محمدعلی رش اصل به ازای  هر جلسه آنلاین 155 هزار تومان است. آقای محمدعلی رش دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد است. رزومه تدریس آقای رش که بر قیمت تدریس خصوصی آیلتس و هزینه دوره آیلتس ایشان تاثیر‌ گذاشته، به شرح زیر است:

 • دارای مدرک TTC بزرگ سالان از آموزشگاه هیوا
 • فارغ التحصیل کانون زبان ایران
 • دارای مدرک classroom observation
 • دارای مدرک تخصصی تدریس کتاب های mindset
 • دارای مدرک تدریس خصوصی مخصوص کلاس های یک نفره
 • دارای مدرک باید ها و نباید ها در تعیین سطح زبان آموزان
 • دارای مدرک speaking strategies in IELTS test
 • سابقه تدریس زبان انگلیسی از سال 96
 • سابقه تدریس در آموزشگاه های آیلتس سنتر،نسل فردا،علوم و فنون کیش و آیلتس منتور
 • کسب مدرک تدریس آیلتس از آموزشگاه هیوا
 • دارای مدرک حرفه ای تدریس آیلتس
 • فارق التحصیل تدریس آیلتس از انتشارات بین المللی جنگل
 • فارق التحصیل تدریس حرفه ای زبان انگلیسی و آیلتس از دانشکاه پیام نور
 • کسب نمره ی 7 و حتی 8 توسط زبان آموزان

برخی اساتید انگلیسی آیلتس استادبانک با وجود قیمت افتصادی و مناسبی که دارند، سطح تخصص و کیفیت قابل توجهی را ارائه می‌دهند که می‌توانند انتخابی مناسب برای دانش‌آموزان شوند.

معرفی گران ترین اساتید انگلیسی آیلتس

بهترین اساتید انگلیسی آیلتس معلمانی هستند که سطح تجربه و تخصص بسیار بالایی دارند. برخی از این اساتید تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند.  علاوه بر بالا بودن هزینه کلاس خصوصی آیلتس این دسته از اساتید، نظیر تدریس خصوصی رایتینگ آن‌ها، در سایر مهارت‌های زبان انگلیسی نیز تجربه و توانایی بالایی دارند. در در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید انگلیسی آیلتس آشنا می‌شوید:

1.استاد غزال میرزانژاد

استاد غزال میرزانژاد از بهترین اساتید انگلیسی آیلتس استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس آنلاین 335 هزار تومان است. خانم میرزانژاد دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی قایمشهر است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به این سوابق که بر قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس ایشان تاثیر گذاشته است، اشاره می‌کنیم:

 • مهارت در تدریس مکالمه زبان انگلیسی به گروه کودک و نوجوان
 • تسلط و فن بیان از طریق ارتباط کلامی و جسمی با گروه کودک و نوجوان
 • تدریس خصوصی کتاب های کانون زبان و آموزشگاه کیش ، انتخاب و تدریس کتاب های مختلف زبان با توجه به سطح توانایی های دانش آموزان
 • 4 سال تدریس در آموزشگاه سیتاک
 • 2 سال تدریس در دبیرستان دانش مفید
 • 1 سال تدریس در هنرستان سعادت آباد
 • 2 سال تدریس در دبستان آبروشن
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه هلیا
 • 3 سال تدریس در آموزشگاه مبتکران
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه زبان کیش
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه زبان پردیسان
 • 14 سال تدریس در تدریس خصوصی به صورت آزاد

برای مشاهده پروفایل استاد غزال میرزانژاد می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره انگلیسی آیلتس استادبانک همان طور که مشاهده کردید، متخصص‌ترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید هستند که در استادبانک می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری با آن‌ها کلاس داشته باشید.

2.استاد هیلدا دلاوری

استاد هیلدا دلاوری از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم دلاوری دارای کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه انگلیسی‌ زبان مالزی (Asia Pacific University of Technology & Innovation) و دکترای زبان شناسی از دانشگاه انگلیسی‌ زبان مالزی (Asia Pacific University of Technology & Innovation)است. هزینه کلاس‌های خانم دلاوری به ازای هر جلسه تدریس خصوصی انگلیسی آیلتس در حالت آنلاین 335 هزار تومن است. رزومه استاد دلاوری به شرح زیر است:

 • تدریس در مدارس نمونه – شاهد – تیزهوشان
 • تدریس در مدارس و اینترنشنال و کالج های مالزی
 • Excellent rank in the stage of excellent patterns of English teaching. – Promoting students’ scientific level to achieve excellent rank in English.
 • Attempt in Experiences-Guidance-Consult of the English teachers. – Attempts regarding to students’ academic progress.
 • Attempts in rending essay in English festival.
 • تدریس در دانشگاه
 • تدریس آیلتس و گذراندن دوره TTC
 • معلم رسمی آموزش و پرورش

اساتید پنج ستاره انگلیسی آیلتس استادبانک همگی با تجربه بالا و تخصص مناسب در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است تا بتوانند از آن‌ها برای یادگیری انگلیسی آیلتس بهره ببرند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی آیلتس؛ سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

متقاضیان آزمون آیلتس را طیف گسترده‌ای از افراد جامعه تشکیل می‌هند. بعضی افراد قصد مهاجرت دارند، عده‌ای با گرفتن مدرک آیلتس وارد چرخه تدریس و آموزش می‌شوند و قشری نیز با هدف گسترش کسب‌و‌کار خود به دنبال موفقیت در آزمون IELTS هستند. بنابراین‌، توان مالی همه‌ی زبان‌آموزان برای شرکت در جلسات تدریس خصوصی آیلتس یکسان نیست.

قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک به بهترین شیوه‌ی ممکن تعیین می‌شود. استادبانک از سیستم ارزیابی اساتید برای تعیین هزینه تدریس خصوصی IELTS استفاده می‌کند. طبق این روش همه‌ی معلمان با معیارهای مختلفی سنجیده می‌شوند تا توانایی آن‌ها مورد بررسی دقیق قرار بگیرید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که روی تعرفه تدریس خصوصی زبان و به خصوص ایلتس به طور مستقیم تاثیر می‌گذارند، شامل موارد زیر است:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

تیم کارشناسی استادبانک بعد از ارزیابی به هر کدام از معلمان میان یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند که ملاک اصلی، برای تعیین قیمت تدریس خصوصی آیلتس است. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری باعث شده است تا در سایت استادبانک، هزینه کلاس خصوصی آیلتس بسیار متنوع باشد. به همین دلیل، همه‌ی زبان‌آموزی با بودجه‌های مختلف می‌توانند از برترین اسایتد آیلتس بهره ببرند.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با زبان‌آموز است.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین آیلتس با هم متفاوت است؟

شیوه‌های برگزاری کلاس در استابانک متنوع است و شما می‌توانید از در جلسات تدریس خصوصی حضور یا تدریس آنلاین آیلتس استفاده کنید. قیمت تدریس خصوصی در این دو شیوه، تفاوت اندکی با یکدیگر دارد که دلیل اصلی آن در نوع برگزاری کلاس است.

در کلاس خصوصی حضوری، استاد باید تا محل مورد نظر دانش‌آموز برود و این رفت و آمد باعث افزایش هزینه تدریس خصوصی آیلتس می‌شود. در حال حاضر، امکان برگزاری جلسات تدریس خصوصی در منزل استادبانک برای دانش‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد.

اما، تدریس آنلاین آیلتس استادبانک، بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است. تیم استادبانک برای کلاس‌های آنلاین از بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری کلاس پیش نیاید. همان‌طور که گفته شد، قیمت تدریس خصوصی آیلتس آنلاین، مقرون‌به‌صرفه‌تر از تدریس در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت کلاس خصوصی

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

ممکن است به دلیل تنوع قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک، سوالی در مورد سطح کیفی معلمان ذهن شما را درگیر کند. شاید فکر کنید، معلمان یک یا دو ستاره سطح علمی خیلی پایینی دارند یا هزینه کلاس آیلتس اساتید برجسته بیهوده بالا است. اما، سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، برای رفع همه‌ی این تردیدها طراحی شده است.

بسیاری از معلمان جوان و با انگیزه در ابتدای مسیر فقط یک یا دو ستاره از کارشناسان استادبانک می‌گیرند که دلیلی بر عدم توانایی آن‌ها نیست. ساختار این سیستم به نحوی است که معلم کم‌تجربه ولی باسواد، بعد از مدتی و برگزاری کلاس‌های متعدد هم تعداد ستاره‌ی بیشتری می‌گیرد و هم دستمزدش افزایش پیدا می‌کند.

اما از طرفی دیگر، اساتید حضور دارند که تعرفه تدریس خصوصی آیلتس به ازای هر جلسه با آن‌ها، عدد قابل‌توجه‌ای است. باید بدانید که معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک در حوزه‌ی خود از بهترین‌ها هستند و برخی از اساتید وی‌آی‌پی از نوابغ دانشگاهی ایران شناخته می‌شوند. دومین نکته در مورد این دسته از اساتید، تجربه بسیار ارزشمند آن‌ها در تدریس است. داشتن تجربه‌ی بالا، یکی از مهم‌ترین ملاک‌های کیفیت هر معلمی در هر جای دنیا محسوب می‌شود.

به طور خلاصه باید گفت شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند. بنابراین هر معلمی با هر میزان قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک، می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

عوامل موثر در تعیین هزینه کلاس زبان آیلتس

همانطور که مستحضر هستید، هزینه کلاس زبان آیلتس به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها پرداخته‌ایم:

 • سطح آموزش: سطح و کیفیت آموزش و دوره‌های آموزش زبان آیلتس بر هزینه و شهریه آن موثر است.
 • مدت زمان و تعداد جلسات: مدت زمان دوره آموزشی و تعداد جلسات آن نیز بر هزینه کلاس زبان آیلتس تاثیر گذار است. دوره‌های آموزشی آیلتس با مدت زمان بیشتر و تعداد جلسات بیشتر هزینه بیشتری دارند.
 • برند بودن موسسه: اگر به موسسه آموزشی که مراجعه‌ می‌کنید، قدیمی باشد و به عنوان یک برند معتبر همه آن‌می‌شناسند، قطعا هزینه‌ای که برای آموزش کلاس‌های آیلتس اخذ‌میکنند بیشتر خواهد بود.
 • مکان آموزش: دوره‌های آموزشی در محله‌های مختلف شهر در خصوص هزینه تفاوت دارند و هر چه به بالاشهر بروید، هزینه کلاس‌های آیلتس نیز بیشتر خواهند بود
 • تخصص و تجربه اساتید: استفاده از اساتید متخصص و با سابقه هزینه بیشتری را برای آموزش زبان آیلتس اخذ‌ می‌کنند.

هزینه کلاس زبان آیلتس چقدر است؟

هزینه کلاس زبان آیلتس را نمی‌توان به طور دقیق بیان کرد، زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند:

 1. استاد دوره آموزشی
 2. سطح و مهارت شما در این زمینه
 3. مهارت، تخصص و سابقه استاد
 4. موقعیت آموزشگاه
 5. خصوصی یا غیر خصوصی بودن آموزش
 6. آموزش آنلاین یا مجازی

علی رغم همه این موارد هزینه کلاس زبان آیلتس در سال 1403 از 500 هزار تومان شروع می‌شود و تا 2 میلیون تومان می‌رود.

بهترین معلم با مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی آیلتس در استادبانک

کیفیت تدریس آیلتس در استادبانک توسط تیم داوری و همچنین توسط هنرجویان بعد از هر کلاس تایید می‌شود. این اساتید از شهرهای مختلف با استادبانک همکاری دارند. در صورتی که به دنبال معلم خوب برای تدریس آیلتس هستید، می‌توانید از طریق استادبانک برای هماهنگی کلاس آموزش آیلتس اقدام کنید. مواردی که باید حین انتخاب بهترین معلم آیلتس، آگاه باشید:

 • اطمینان حاصل کنید که زمان تدریس معلم با برنامه شما مطابقت دارد.
 • از سابقه تدریس خصوصی معلم در مقاطع مختلف آموزشی با سطح دانش و نیازهای مختلف جویا شوید.
 • تخصص معلم در زمینه‌های خاص آیلتس را بررسی کنید.
 • دانش و تسلط معلم بر مفاهیم پایه تا پیشرفته آیلتس را ارزیابی کنید.
 • از معلم در مورد روش تدریس و ابزارهای آموزشی که استفاده می‌کند، سوال کنید.
 • مطمئن شوید که روش تدریس معلم با سبک یادگیری شما مطابقت دارد (با دیدن فیلم‌های آموزشی معلم).
 • معلمی را انتخاب کنید که بتواند مفاهیم را به طور واضح، مختصر و جذاب به شما منتقل کند.

در لیست زیر معلمانی که با بهترین هزینه کلاس زبان آیلتس برای تدریس در استادبانک مشغولند، قابل مشاهده است. با انتخاب از لیست بهترین معلم‌های خصوصی یا حضوری آیلتس، مهارت خود را در این درس بالا برده و موفقیت را از آن خود کنید. لیست بهترین استاد آیلتس عبارتند از:

 1. احمد جهانگردی
 2. کاظم کنی
 3. صبا ویسی
 4. محمدعلی رش
 5. سمانه داودی
 6. محسن عبدلی
 7. محمدرضا مهرعلی
 8. الهام کیااحمدی
 9. مریم فرجی ماهفروزی
 10. مرتضی طیب زاده مقدم

سخن آخر

در این مطلب با جزئیات شیوه‌ تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان آیلتس در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌های زبان آیلتس برای علاقمندان در سراسر کشور هستند. همانطور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی زبان آیلتس در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم زبان آیلتس باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان آیلتس نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی آیلتس در استادبانک

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی زبان‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید باتجربه است. شما در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی آیلتس در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی آیلتس نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

سوالات متداول در مورد هزینه کلاس زبان آیلتس

 1. هزینه کلاس زبان آیلتس خصوصی به صورت حضوری چقدر است؟
  در سال 1403 هزینه آموزش کلاس آیلتس خصوصی به صورت حضوری بین 300 تا 1.700 میلیون تومان است.
 2. هزینه کلاس زبان آیلتس خصوصی به صورت آنلاین چقدر است؟
  در سال 1403 هزینه آموزش کلاس آیلتس خصوصی به صورت مجازی (آنلاین) بین 200 تا 1.500 میلیون تومان است.
 3. هزینه کلاس زبان آیلتس چقدر است؟
  هزینه کلاس‌های آیلتس در سال 1403 با توجه به عوامل موثر در هزینه، بین 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان است.