قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی آیلتس استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی آیلتس

آیلتس (IELTS)، یکی از معتبرترین آزمون‌های سنجش میزان توانایی زبان‌انگلیسی است که در ایران متقاضیان بسیاری دارد. مدرک آیلتس مورد پذیرش بیشتر دانشگاه‌ها، مراکز علمی، کارخانه‌ها، شرکت‌ها و دیگر موسسات در سراسر دنیا است و معمولا یکی از معیارهای مورد نیاز برای مهاجرت در نظر گرفته می‌شود.

هرچند، کارایی و اعتبار آیلتس فقط محدود به مهاجرت نیست و افراد بسیاری برای اهدافی مانند: ارتقاء سطح شغلی، گسترش ارتباطات کاری و تدریس به دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستند. موفقیت در این آزمون زمانی به دست می‌آید که زبان‌آموز تسلط خوبی روی چهار مهارت صحبت کردن، گوش دادن، نوشتن و خواندن داشته باشد. رسیدن به این سطح هم فقط با کمک معلم خصوصی آیلتس امکان پذیر است.

اما قیمت تدریس خصوصی آیلتس باتوجه به اهمیت و اعتبار این آزمون، معمولا بالا است و این مسئله باعث تردید در بسیاری از زبان‌آموزان می‌شود. ولی استادبانک با ایجاد سیستمی خاص مشکل هزینه تدریس خصوصی آیلتس را حل کرده است.

این مطلب شما را با سیستم ارزیابی اساتید و میزان تعرفه تدریس خصوصی آیلتس استادبانک آشنا می‌کند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی آیلتس؛ سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

متقاضیان آزمون آیلتس را طیف گسترده‌ای از افراد جامعه تشکیل می‌هند. بعضی افراد قصد مهاجرت دارند، عده‌ای با گرفتن مدرک آیلتس وارد چرخه تدریس و آموزش می‌شوند و قشری نیز با هدف گسترش کسب‌و‌کار خود به دنبال موفقیت در آزمون IELTS هستند. بنابراین‌، توان مالی همه‌ی زبان‌آموزان برای شرکت در جلسات تدریس خصوصی آیلتس یکسان نیست.

قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک به بهترین شیوه‌ی ممکن تعیین می‌شود. استادبانک از سیستم ارزیابی اساتید برای تعیین هزینه تدریس خصوصی IELTS استفاده می‌کند. طبق این روش همه‌ی معلمان با معیارهای مختلفی سنجیده می‌شوند تا توانایی آن‌ها مورد بررسی دقیق قرار بگیرید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که روی تعرفه تدریس خصوصی زبان و به خصوص ایلتس به طور مستقیم تاثیر می‌گذارند، شامل موارد زیر است:

  1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
  2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
  3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
  4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
  5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
  7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
  9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

تیم کارشناسی استادبانک بعد از ارزیابی به هر کدام از معلمان میان یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند که ملاک اصلی، برای تعیین قیمت تدریس خصوصی آیلتس است. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری باعث شده است تا در سایت استادبانک، هزینه کلاس خصوصی آیلتس بسیار متنوع باشد. به همین دلیل، همه‌ی زبان‌آموزی با بودجه‌های مختلف می‌توانند از برترین اسایتد آیلتس بهره ببرند.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با زبان‌آموز است.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین آیلتس با هم متفاوت است؟

شیوه‌های برگزاری کلاس در استابانک متنوع است و شما می‌توانید از در جلسات تدریس خصوصی حضور یا تدریس آنلاین آیلتس استفاده کنید. قیمت تدریس خصوصی در این دو شیوه، تفاوت اندکی با یکدیگر دارد که دلیل اصلی آن در نوع برگزاری کلاس است.

در کلاس خصوصی حضوری، استاد باید تا محل مورد نظر دانش‌آموز برود و این رفت و آمد باعث افزایش هزینه تدریس خصوصی آیلتس می‌شود. در حال حاضر، امکان برگزاری جلسات تدریس خصوصی در منزل استادبانک برای دانش‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد.

اما، تدریس آنلاین آیلتس استادبانک، بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است. تیم استادبانک برای کلاس‌های آنلاین از بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری کلاس پیش نیاید. همان‌طور که گفته شد، قیمت تدریس خصوصی آیلتس آنلاین، مقرون‌به‌صرفه‌تر از تدریس در منزل است.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت کلاس خصوصی

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

ممکن است به دلیل تنوع قیمت تدریس خصوصی آیلتس استادبانک، سوالی در مورد سطح کیفی معلمان ذهن شما را درگیر کند. شاید فکر کنید، معلمان یک یا دو ستاره سطح علمی خیلی پایینی دارند یا هزینه کلاس آیلتس اساتید برجسته بیهوده بالا است. اما، سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، برای رفع همه‌ی این تردیدها طراحی شده است.

بسیاری از معلمان جوان و با انگیزه در ابتدای مسیر فقط یک یا دو ستاره از کارشناسان استادبانک می‌گیرند که دلیلی بر عدم توانایی آن‌ها نیست. ساختار این سیستم به نحوی است که معلم کم‌تجربه ولی باسواد، بعد از مدتی و برگزاری کلاس‌های متعدد هم تعداد ستاره‌ی بیشتری می‌گیرد و هم دستمزدش افزایش پیدا می‌کند.

اما از طرفی دیگر، اساتید حضور دارند که تعرفه تدریس خصوصی آیلتس به ازای هر جلسه با آن‌ها، عدد قابل‌توجه‌ای است. باید بدانید که معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک در حوزه‌ی خود از بهترین‌ها هستند و برخی از اساتید وی‌آی‌پی از نوابغ دانشگاهی ایران شناخته می‌شوند. دومین نکته در مورد این دسته از اساتید، تجربه بسیار ارزشمند آن‌ها در تدریس است. داشتن تجربه‌ی بالا، یکی از مهم‌ترین ملاک‌های کیفیت هر معلمی در هر جای دنیا محسوب می‌شود.

به طور خلاصه باید گفت شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند. بنابراین هر معلمی با هر میزان قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک، می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی آیلتس در استادبانک

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی زبان‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید باتجربه است. شما در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی آیلتس در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی آیلتس نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.