قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2156 0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم

هزینه کلاس معلم خصوصی فیزیک یازدهم، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. استادبانک برای قیمت‌گذاری و تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک یازدهم از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند تا مناسب‌ترین تعرفه در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیرد. در این مقاله شما با سیستم ارزیابی اساتید، رابطه کیفیت معلمان با قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم و روش‌های برگزاری کلاس در استادبانک آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 فیزیک یازدهم از (81 هزار تومان) تا (975 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک یازدهم (135 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 فیزیک یازدهم از (93 هزار تومان) تا (1360 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک یازدهم (220 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین فیزیک یازدهم

اساتید فیزیک یازدهم استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک یازدهم آشنا می‌شوید:

1.استاد عباس نیکومنش:

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم با آقای عباس نیکومنش به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 98 هزار تومان و هر جلسه حضوری 113 هزارتومان است. مدارک تحصیلی آقای نیکومنش شامل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان است. در ادامه با سابقه تدریس آقای نیکومنش آشنا می‌شویم:

 • تجربه پشتیبانی تعداد زیادی دانش آموز در کانون قلم چی
 • برگزاری کلاس های رفع اشکال فیزیک
 • سابقه تدریس در آموزشگاه ها

اساتید ارزان قیمت درس فیزیک یازدهم استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.

برای مشاهده پروفایل استاد عباس نیکومنش می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد هما خدایار

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم با خانم هما خدایار به ازای  هر جلسه آنلاین 98 هزار تومان و هر جلسه حضوری 113 هزار تومان است. خانم خدایار دارای مدرک کارشناسی فیزیک از دانشگاه زنجان است. رزومه تدریس خانم خدایار به شرح زیر است:

 • سابقه تدریس خصوصی در بیش از 200 جلسه در استادبانک با شاگردان مختلف
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی فیزیک یازدهم، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس و آموزش دارند.

برای مشاهده پروفایل استاد هما خدایار می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معرفی گران ترین اساتید فیزیک یازدهم

گران‌ترین اساتید فیزیک یازدهم در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی فیزیک یازدهم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید فیزیک یازدهم آشنا می‌شوید:

1.استاد رویا کاتوزیان

استاد رویا کاتوزیان از بهترین اساتید فیزیک یازدهم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 390 هزار تومان است. خانم کاتوزیان دارای مدرک کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه تهران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • کسب نمره‌ی بیست درس فیزیک در امتحانات پایان‌ترم مدرسه‌ی فرزانگان
 • قبولی با بالاترین نمره در آزمون ورودی پزشکی ایتالیا
 • تدریس خصوصی به شاگردانی از مدارس فرزانگان، علامه حلی، روشنگران، خرد، سلام و …
 • تدریس به بیش از 100 شاگرد خصوصی
 • قبولی شاگرد در آزمون ورودی دانشگاه‌های هلند
 • 1 سال تدریس در قلم چی
 • 1 سال تدریس در دانشگاه تهران
 • 1 سال تدریس در دانشگاه شهید بهشتی
 • تدریس آنلاین به شاگردانی از کالج آمریکا و کانادا و قبولی با نمره A در امتحانات پایان ترم
 • مدرس آنلاین آزمون ورودی دانشگاه‌های ترکیه (یوس) در آموزشگاه Step in Turkey
 • تدریس آنلاین به شاگردان مدارس سفارت ایران در عمان و دبی و آلمان
 • تدریس آنلاین آزمون ورودی دانشگاه‌های اروپا

برای مشاهده پروفایل استاد رویا کاتوزیان می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP فیزیک یازدهم استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر کشور هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد لیلا نصراله زاده

استاد لیلا نصراله زاده از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم نصراله زاده دارای کارشناسی دبیری فیزیک از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و کارشناسی ارشد ژیوفیزیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است. هزینه کلاس‌های خانم نصراله زاده به ازای هر جلسه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در حالت آنلاین 305 هزار تومان و به صورت حضوری 405 هزار تومان است. رزومه استاد نصراله زاده به شرح زیر است:

 • افزایش نمره در درس فیزیک 2
 • تالیف کتاب
 • افزایش انگیزه
 • افزایش علاقه مندی به فیزیک
 • موفقیت دانش آموزان
 • افزایش نمره در درس فیزیک دهم از 7 به 16
 • 3 سال تدریس در نمونه دولتی فاطمه الزهرا بهارستان 1
 • 15 سال تدریس در ساجدین
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد لیلا نصراله زاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره فیزیک یازدهم استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

تعرفه کلاس خصوصی فیزیک یازدهم باید طبق الگویی شفاف و دقیق تعیین شود تا دانش‌آموز بداند براساس چه معیاری نرخ معلم مشخص شده است و دلیل دستمزد بالا یا پایین اساتید چیست. سالانه تعداد فراوانی درخواست همکاری از سمت معلمان برای استادبانک ارسال می‌شود که تیم کارشناسی استادبانک، فقط بخش کمی از آن‌ها را تایید می‌کنند. 

معیارهای انتخاب معلم خصوصی برای شروع همکاری با استادبانک، سخت‌گیرانه است و کیفیت تدریس معلم، اولویت تیم استادبانک است. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک نیز با همین رویکرد طراحی شده تا هر یک از معلمان قبل از شروع کار در سامانه استادبانک از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار بگیرند. دانش‌آموز حق دارد با پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم، خدمات آموزشی باکیفیت دریافت کند.

سیستم ارزیابی اساتید به استادبانک برای رسیدن به این هدف کمک می‌کند. شما در لیست زیر، معیارهایی را که اساتید با آن‌ها سنجیده می‌شوند را مشاهده می‌کنید:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی فیزیک 
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی فیزیک 
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

هر یک از معلمان بعد از عبور از مرحله ارزیابی بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند. این تعداد ستاره یا امتیاز، ملاک اصلی تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در استادبانک است. این روش قیمت‌گذاری و دسته‌بندی اساتید، دلیل تنوع قیمت معلم خصوصی فیزیک یازدهم در استادبانک است تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه به معلم باکیفیت دسترسی داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

معلمان بعد از پشت‌‌سر گذاشتن سیستم ارزیابی اساتید، بر اساس تعداد ستاره امتیازبندی شده و به گروه‌های مختلف تقسیم می‌شوند. تعداد ستاره‌ها در سایت استادبانک، نشانگر سطح، موقعیت و میزان تجربه معلم است و معنای خاصی دارد. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی فیزیک یازدهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس فیزیک یازدهم اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموزان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین فیزیک یازدهم با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی فیزیک حضوری و آنلاین در استادبانک باهم تفاوت دارد و نرخ تدریس در منزل فیزیک یازدهم 15 تا 20 درصد گران‌تر است. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای تشکیل جلسه تدریس خصوصی، دلیل این اختلاف قیمت است. به هر حال، استادبانک برای ایجاد فضای آموزشی کامل‌تر که امکانات بیشتری داشته باشد از دو روش برای برگزاری کلاس‌های خصوصی استفاده می‌کند. 

روش اول، تدریس خصوصی فیزیک یازدهم حضوری است که در حال حاضر امکان برگزاری آن برای دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما روش دوم، تدریس آنلاین فیزیک یازدهم است که بدون محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از بهترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین کمک می‌گیرد تا در روند برپایی جلسات تدریس خصوصی فیزیک آنلاین اختلالی پیش نیاید.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت کلاس خصوصی فیزیک یازدهم 

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

مناسب‌ بودن شهریه کلاس خصوصی برخی اساتید در سایت استادبانک، ممکن است شما را درباره‌ی کیفیت تدریس یا سطح علمی این دسته از معلمان به شک بیندازد. معلمین یک یا دو ستاره استادبانک، قیمت تدریس خصوصی فیزیک چندان بالایی ندارند. دلیل این تعیین تعرفه، کیفیت یا سطح علمی پایین این معلمان نیست.

معلمان یک یا دو ستاره را جمعی از مدرسین کم تجربه ولی جوان تشکیل می‌دهند که نرخ تدریس مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. مهم‌ترین علت دستمزد کم‌تر این دسته از معلمان، نداشتن تجربه در حوزه تدریس است. برخلاف تجربه کم، انگیزه معلمان یک و دو ستاره بسیار بالا است و پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارند.

از سمت دیگر، اساتید پنج ستاره یا وی‌آی‌پی حضور دارند. قیمت تدریس خصوصی  فیزیک یازدهم این معلمان بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم، رزومه معلم را بررسی کنید

والدین و دانش‌آموز، حق دارند تا قبل از انتخاب معلم خصوصی اطلاعات کافی در مورد او کسب کنند. در استادبانک، رزومه معلمین به طور کامل قابل بررسی است و شما می‌توانید به شناخت کاملی از استاد موردنظرتان برسید. 

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

برترین اساتید با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی فیزیک یازدهم را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک یازدهم تجربی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.