قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی فیزیک استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
8439 0
05 اردیبهشت 1401
قیمت کلاس خصوصی فیزیک

تدریس خصوصی فیزیک ساعتی چند؟ یکی از گزینه‌هایی که برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک باید در نظر بگیریم، قیمت تدریس خصوصی فیزیک است. قیمت کلاس خصوصی فیزیک بسته به اینکه برای چه مقطعی تدریس بشود، یا اینکه در چه شهری برگزار شود، متفاوت است. بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم و به درخواست شما در این مقاله شما را با سیستم اززیابی اساتید استادبانک برای تعیین قیمت و هزینه تدریس خصوصی فیزیک، روش‌های برگزاری کلاس و کیفیت معلمان باتوجه به دستمزدشان آشنا می‌کنیم.

  قیمت تدریس خصوصی فیزیک

قیمت تدریس خصوصی فیزیک آنلاین

قیمت تدریس خصوصی فیزیک آنلاین  از (۹۴ هزار تومان) تا (۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی فیزیک به صورت آنلاین (۱۵۵ هزار تومان) است.

هزینه تدریس فیزیک

قیمت تدریس خصوصی فیزیک حضوری

قیمت تدریس خصوصی فیزیک حضوری از (۱۱۳ هزار تومان) تا ( ۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک (۲۱۵ هزار تومان) است.

هزینه تدریس فیزیک

معرفی‌ارزان ترین اساتید فیزیک

در پاسخ به سوال تدریس خصوصی فیزیک ساعتی چند؟ باید بگوییم که هزینه کلاس خصوصی فیزیک می‌تواند یکی از موارد مهم در انتخاب استاد توسط دانش‌آموزان باشد. به همین دلیل مجموعه استادبانک برای راحتی کار دانش‌آموزان سامانه را طوری طراحی کرده که شما بتوانید ارزان‌ترین و گران‌ترین نرخ تدریس خصوصی فیزیک اساتید را به ترتیب مشاهده نمایید. برای دست‌یابی به اساتید ارزان‌تر می‌توانید در هنگام انتخاب درجه‌ی استاد، گزینه‌ی درجه را بر روی یک ستاره قرار دهید. بدین ترتیب ارزان‌ترین اساتید برای راهنمای شما عزیزان نمایش داده‌می‌شوند. در قسمت پایین دو تن از اساتید ارزان قیمت را برای شما معرفی خواهیم‌کرد.

1.استاد علی عبداله‌زاده در بخش نرخ تدریس خصوصی فیزیک

این استاد در حال حاضر دانشجوی دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشند. ایشان بیش از شش ماه است که سابقه‌ی همکاری با مجموعه‌ی استادبانک را دارند. استاد عبداله‌زاده تدریس حضوری خود را در شهر مشهد و تدریس آنلاین را در بستر اینترنت انجام می‌دهند. مبلغ تدریس خصوصی این استاد ۱۰۵ هزار تومان می‌باشد. از دیگر تجارب و افتخارات این استاد می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 •  سابقه 4 سال تدریس به صورت خصوصی
 • سابقه تدریس در مدرسه‌ی تیزهوشان شهرستان تربت حیدریه
 • کسب رتبه‌ی 2 کشوری کنکور تجربی سال 1397
 • کسب رتبه‌ی 1 کشوری کنکور زبان خارجه (انگلیسی) سال 1397
 • بالاترین درصد زیست‌شناسی (98 درصد) در کنکور تجربی سال 1397
 • درصد 90 فیزیک و 93.4 ریاضی کنکور تجربی 1397

برای مشاهده پروفایل استاد علی عبداله زاده  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد رضا مصطفایی لیواری در بخش هزینه تدریس خصوصی فیزیک

استاد مصطفایی لیواری با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک و مخابرات دریایی از دانشگاه علم و صنعت ایران، تدریس حضوری خود را در شهر کرج و تدریس آنلاین خود را در بستر اینترنت انجام می‌دهند. مبلغ تدریس خصوصی کلاس ایشان ۱۰۵ هزار تومان بوده که یکی از مناسب‌ترین قیمت‌ها برای تدریس درس فیزیک محسوب می‌شود. از دیگر تجارب این استاد می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ده سال تدریس خصوصی در فضای مجازی
 • تدریس دروس مخابرات در ارگان‌های دولتی
 •  معدل الف دوره کاردانی و کارشناسی

برای مشاهده پروفایل استاد رضا مصطفایی لیواری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

معرفی گران‌ترین اساتید درس فیزیک

همان‌طور که اشاره شد سامانه توانای نمایش ارزا‌ن‌ترین و گران‌ترین اساتید را برای شما دارد. بنابراین برای انتخاب اساتید گران‌ قیمت می‌توانید درجه استاد خود را بر روی گزینه‌ی VIP بگذارید تا اساتید گران ما برای شما نمایش داده شده و معرفی شوند. در ادامه به دو استاد گران‌قیمت در مجموعه می‌پردازیم.

1.استاد حمیدرضا فهیمی تبار در بخش هزینه کلاس خصوصی فیزیک

استاد فهیمی تبار یکی از اساتید vip  مجموعه‌ی استادبانک و از اساتید گران مجموعه هستند. ایشان تا به اینجا ۱۲۲ جلسه موفق با رضایت دانش‌آموزان را برگزار کرده‌اند. دانش‌آموزان پس از کلاس با ایشان به پیشرفت چشم‌گیری دست پیدا کردند. مبلغ جلسه تدریس خصوصی این استاد ۴۲۵ هزار تومان می‌باشد. در ادامه دیگر افتخارات این استاد را مشاهده می‌نمایید:

 • مولف کتاب صفر تا صد فیزیک دهم یازدهم و دوازدهم
 • تدریس به مدت 20 سال در غیر انتفاعی تلاش، سادات موسوی، سلام، احسان، مدرس و شریف
 • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • کارشناسی ارشد MIS از دانشگاه آزاد اسلامی

برای مشاهده پروفایل استاد حمیدرضا فهیمی تبار می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

2.استاد حامد مزینانی در بخش هزینه کلاس خصوصی فیزیک

استاد مزینانی با برگزاری ۱۹۳۰جلسه آموزش موفق، یکی از اساتید vip استادبانک می‌باشند. ایشان مدرک دکترای خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده‌اند. مبلغ تدریس این استاد ۴۲۵ هزار تومان بوده که یکی از گران‌ترین اساتید استادبانک می‌باشند. استاد مزینانی تدریس حضوری خود را در شهر تهران و تدریس آنلاین خود را در بستر اینترنت برگزار می‌نمایند. از دیگر افتخارات این استاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دکترا فیزیک از دانشگاه شهید بهشتی
 • 7 بار برترین استاد در گروه دانشگاه و کنکور ارشد در فصول مختلف
 • طراح آزمون های منتا
 • بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد حامد مزینانی  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

قیمت کلاس خصوصی فیزیک دهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک دهم

در پاسخ به سوال تدریس خصوصی فیزیک ساعتی چند؟ باید بگوییم که قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 فیزیک دهم از (79 هزار تومان) تا (975 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (135 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک دهم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 فیزیک دهم از (93 هزار تومان) تا (1360هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (220 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید فیزیک دهم در بخش قیمت تدریس خصوصی فیزیک

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا ارزان‌ترین جلسات تدریس خصوصی فیزیک دهم کشور نیز برگزار شوند. البته این موضوع به معنای تدریس ضعیف اساتید نیست بلکه در سامانه استادبانک معیارهای دیگری برای تعیین هزینه تدریس خصوصی فیزیک در نظر گرفته می‌شوند. در ادامه مطلب به دو مورد از ارزان‌ترین اساتید فیزیک دهم اشاره می‌کنیم:

1.استاد مرتضی ریاحی

جلسات تدریس خصوصی آنلاین فیزیک دهم آقای مرتضی ریاحی با هزینه 98 هزار تومان برگزار می‌شوند. استاد ریاحی دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران هستند. ایشان رتبه 300 کنکور سراسری بوده و در حال حاضر به دانش‌آموزان سمپاد و دانشجویان دانشگاه‌های شریف و تهران تدریس می‌کنند. از جمله سوابق تدریس استاد مرتضی ریاحی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • سابقه 6 ترم تدریس در دانشگاه‌های برتر
 • استفاده از روش‌های تدریس نوین برای دانش‌آموزان و دانشجویان
 • دستیار آموزشی دانشگاه تهران
 • رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد عمران

باتوجه به توضیحات گفته شده می‌توانید از روش‌های تدریس نوینی که ارزان‌ترین اساتید استادبانک به کار می‌گیرند برای آموزش به فرزندان خود استفاده کنید.

2.استاد هما خدایار

کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین استاد هما خدایار نیز جزء کلاس‌های ارزان قیمت استادبانک محسوب می‌شوند ولی باتوجه به میزان رضایت شاگردان خانم خدایار می‌توان گفت کیفیت تدریس خصوصی ایشان سطحی بالاتر از هزینه‌ در نظر گرفته شده دارد. از جمله مدارک تحصیلی، سوابق و نکات مثبت تدریس هما خدایار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • مدرک کارشناسی از دانشگاه ملی زنجان
 • دارای سابقه تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های مفهومی برای آموزش فیزیک دهم

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا همه خانواده‌ها با هر نوع معیار آموزشی و هزینه‌ای که مدنظر دارند بتوانند برای فرزندان خود کلاس‌های خصوصی را با تدریس بهترین اساتید کشور رزرو کنند.

معرفی گران‌ترین اساتید فیزیک دهم

همانطور که گفتیم در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی با هزینه‌های مختلفی برگزار می‌شوند. درحال حاضر گران‌ترین اساتید فیزیک دهم استادبانک دارای ویژگی‌های منحصر به فردی در حوزه تدریس خصوصی هستند که سبب افزایش قیمت کلاس‌های خصوصی اساتید شده‌اند. در ادامه مطلب به دو مورد از گران‌ترین اساتید فیزیک دهم استادبانک اشاره می‌کنیم:

1.استاد مجتبی نریموسی

در پاسخ به سوال تدریس خصوصی فیزیک ساعتی چند؟ باید بگوییم که هزینه کلاس‌ تدریس خصوصی فیزیک دهم آنلاین آقای مجتبی نریموسی مبلغ 775 هزار تومان است که جزء گران‌ترین کلاس‌های خصوصی استادبانک و کشور محسوب می‌شوند. استاد نریموسی از اساتید VIP استادبانک هستند و به همین علت نیز هزینه تدریس خصوصی بالایی دارند. ایشان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیک هستند. از جمله افتخارات آموزشی و ویژگی‌های مثبت تدریس استاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • برگزاری بیش از 3000 جلسه تدریس خصوصی در استادبانک
 • تدریس به دانش‌آموزان خارج از کشور
 • تدریس به دانش‌اموزان مدارس برتر در کشور

بنابراین چنانچه به دنبال پیدا کردن اساتید حرفه‌ای برای تدریس خصوصی فیزیک دهم هستید باید به سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک مراجعه کرده و کلاس خصوصی اساتید VIP استادبانک را رزرو کنید.

2.استاد مهدی صادق

هزینه کلاس‌های خصوصی آنلاین فیزیک دهم آقای مهدی صادق در استادبانک مبلغ 305 هزار تومان است. استاد صادق جزء گران‌ترین اساتید مجموعه استادبانک محسوب شده و در عین حال یکی از اساتید 5 ستاره‌ای هستند بیشترین تعداد کلاس‌های تدریس خصوصی را برگزار کرده‌اند. از جمله ویژگی‌های مثبت و سابقه تدریس استاد مهدی صادق می‌توان به موارد زیر شاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • دارای مدرک تحصیلی دکترا فیزیک از دانشگاه اصفهان
 • 11 سال سابقه تدریس خصوصی
 • عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور اصفهان

بنابراین با هرنوع محدوده هزینه، ویژگی‌های تدریس و آموزشی که مورد نظر شماست می‌توانید از تدریس خصوصی اساتید حرفه‌ای استادبانک برای پیشرفت تحصیلی فرزندان خود استفاده کنید.

برای مشاهده لیست اساتید فیزیک استادبانک روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک یازدهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک یازدهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 فیزیک یازدهم از (81 هزار تومان) تا (975 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (135 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک یازدهم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 فیزیک یازدهم از (93 هزار تومان) تا (1360 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (220 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید فیزیک یازدهم

دانش‌آموزان سال یازدهم رشته‌های تجربی و ریاضی با ورود به سال تحصیلی یازدهم بیشتر تحت تاثیر فضای رقابتی قرار گرفته و به همین علت اکثر دانش‌آموزان این مقطع به دنبال پیدا کردن بهترین اساتید تدریس خصوصی هستند. نکته مهم در این مورد بحث قیمت کلاس خصوصی فیزیک است. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک ارزان‌ترین اساتید فیزیک یازدهم کلاس‌هایی با کیفیت مطلوب را برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید فیزیک یازدهم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد عباس نیکومنش

جلسات تدریس خصوصی فیزیک یازدهم آقای عباس نیکومنش با هزینه 98 هزار تومان به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه اصفهان هستند. از جمله ویژگی‌های تدریس و افتخارات استاد عباس نیکومنش می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

 • سابقه تدریس خصوصی
 • کسب رتبه 536 کنکور سراسری
 • برگزاری کلاس خصوصی فیزیک یازدهم با استفاده از روش‌های تدریس مفهومی

بنابراین چنانچه به دنبال پیدا کردن ارزان‌ترین کلاس خصوصی فیزیک یازدهم هستید باید به سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک مراجعه کرده و در کنار هزینه پایین از کیفیت بالای کلاس‌های خصوصی فیزیک اساتید برخوردار شوید.

2.استاد زهرا شریفی

یکی از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک یازدهم آنلاین توسط خانم زهرا شریفی در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک با هزینه 98 هزار تومان برگزار می‌شوند. ایشان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه اصفهان هستند. از جمله افتخارات و ویژگی‌های تدریس استاد شریفی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استعداد درخشان دانشگاه اصفهان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • کسب رتبه سوم در مسابقات دست ساخت فیزیک کشوری
 • آزمایشگر فیزیک در برنامه سالانه روز فیزیک دانشگاه اصفهان
 • به کارگیری روش‌های مفهومی برای آموزش فیزیک یازدهم

ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک یازدهمی که در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برگزار می‌شوند دارای ویژگی‌های آموزشی هستند که همه اشکالات درسی دانش‌آموزان را برطرف می‌کنند. ارزان بودن هزینه این کلاس‌ها به هیچ عنوان به معنای نقص در آموزش اساتید آن‌ها نیست، زیرا معیارهای استانداردی برای برگزاری کلاس در استادبانک در نظر گرفته می‌شوند.

معرفی گران‌ترین اساتید فیزیک یازدهم

بدون شک هزینه همه کلاس‌های خصوصی فیزیک مشابه یکدیگر نبوده و کلاس‌هایی نیز با هزینه بالا برگزار می‌شوند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک تعدادی از اساتید فیزیک به عنوان گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک یازدهم را ارائه می‌دهند. البته قیمت گذاری چنین کلاس‌هایی باتوجه به ویژگی‌های منحصر به فرد اساتید آن‌ها انجام می‌شود. در ادامه مطلب به دو مورد از گران‌ترین اساتید فیزیک یازدهم استادبانک اشاره می‌کنیم:

1.استاد احسان علیزاده

قیمت کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک یازدهم آقای احسان علیزاده مبلغ 575 هزار تومان است. ایشان به دلیل ویژگی‌های‌آموزشی و افتخارات منحصر به فردی که دارند جزء اساتید VIP استادبانک محسوب می‌شوند. استاد علیزاده دارای مدارک تحصیلی کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد از دانشگاه علم و صنعت هستند. از جمله سوابق و افتخارات آقای احسان عیزاده می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

 • تدریس به دانش‌آموزان خارجی مقیم ایران
 • کسب رتبه سه رقمی کنکور سراسری
 • 2 سال سابقه تدریس در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان جوان
 • تدریس خصوصی برای آمادگی آزمون ورودی مدارس برتر

باتوجه به توضیحات گفته شده چنانچه به دنبال شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی اساتید باتجربه فیزیک یازدهم هستید باید به سامانه استادبانک مراجعه کرده و از میان لیست بهترین اساتید کشور، استاد مورد نظر خود را برای شرکت در کلاس‌های او انتخاب کنید.

2.استاد لیلا نصراله زاده

کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک یازدهم خانم لیلا نصراله زاده به صورت آنلاین و با هزینه 305 هزار توامن به ازای هر جلسه برگزار می‌شوند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی دبیری فیزیک و کارشناسی ارشد ژئوفیزیک و جزء اساتید 5 ستاره استادبانک هستند. از جمله افتخارات و سوابق تحصیلی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • دبیر رسمی آموزش و پرورش
 • تالیف کتاب
 • افزایش انگیزه در دانش‌آموزان

همه اساتید حرفه‌ای استادبانک با در نظر گرفتن مواردی مهم کلاس‌های تدریس خصوصی خود را برگزار کرده و به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان کمک می‌کنند. بنابراین شما نیز می‌توانید با هر نوع بازه قیمتی که مدنظر دارید نسبت به رزرو کلاس خصوصی در سامانه استادبانک اقدام کنید.

برای دیدن لیست اساتید فیزیک یازدهم استادبانک و بررسی قیمت و رزومه آن‌ها روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک دوازدهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک دوازدهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 فیزیک دوازدهم از (85 هزار تومان) تا (1100 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (145 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک دوازدهم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 فیزیک دوازدهم از (102 هزار تومان) تا (1550 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (240 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید فیزیک دوازدهم

کسب نمره عالی در امتحانات نهایی برای اکثر دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت دانش‌آموزان در کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک دوزادهم اساتید مختلف کشور شرکت می‌کنند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک با ارزان‌ترین قیمت برگزار می‌شوند تا همه دانش‌آموزان بتوانند در زمینه تحصیل موفقیت‌های بیشتری را کسب کنند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید فیزیک دوزادهم استادبانک معرفی می‌کنیم:

1.استاد امیدرضا عابدی

قیمت هر جلسه تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم آنلاین آقای امیدرضا عابدی مبلغ 105 هزار تومان است که جزء ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی استادبانک محسوب می‌شود. کلاس‌های خصوصی استاد عابدی برخلاف هزینه پایینی که دارند از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و میزان رضایت شاگردان ایشان بسیار بالاست. از جمله مدارک تحصیلی و ویژگی‌های آموزشی آقای عابدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی فیزیک از دانشگاه شهید چمران اهواز
 • سابقه تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های مفهومی و نوین برای آموزش به دانش‌آموزان

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک امکان مشاهده سابقه تدریس، مدرک تحصیلی و افتخارات کسب شده توسط اساتید فراهم شده است. بنابراین به راحتی می‌توانید باتوجه به معیارهای مورد نظر خود جلسه تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم را رزرو کنید.

2.استاد سمیه استکی

کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین فیزیک دوازدهم خانم سمیه استکی با مبغ 105 هزار تومان برگزار می‌شوند. استاد استکی با ارائه تدریس حرفه‌ای موفق به جلب رضایت شاگردان خود شده و زمینه برگزاری کلاس‌های بیشتر را فراهم کرده‌اند. از جمله مدارک تحصیلی و ویژگی‌های مثبت کلاس‌های خصوصی استاد سمیه استکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • دانشجو مقطع دکتری فیزیک دانشگاه کاشان
 • سابقه 2 سال تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های تدریس مفهومی

باتوجه به اهمیت تاثیر معلم خصوصی بر روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم توسط بهترین اساتید کشور برگزار می‌شوند.

معرفی گران‌ترین اساتید فیزیک دوازدهم

بسیاری از دانش‌آموزان و والدین آنان تمایل دارند از تدریس خصوصی گران‌ترین اساتید فیزیک دوزادهم استفاده کنند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک بهترین و گران‌ترین معلمان خصوصی فیزیک دوزادهم کشور با برخورداری از ویژگی‌ها و افتخارات منحصر به فرد، کلاس‌های تدریس خصوصی را برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید فیزیک دوزادهم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد محمد پوررضا

یکی از گران‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم آنلاین استادبانک توسط آقای محمد پوررضا برگزار می‌شود. هزینه تدریس خصوصی ایشان به ازای هر جلسه 1100 هزار تومان است، استاد پوررضا از اساتید VIP استادبانک و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف هستند. از جمله سابقه تدریس و نکات مثبت آمزشی استاد پوررضا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی گاج
 • ارائه 10 مقاله علمی در کنفرانس‌های داخلی و خارجی
 • رتبه 4 کنکور کارشناسی ارشد
 • سابقه دو سال تدریس در دانشگاه شریف
 • قبولی سه نفر از شاگردان ایشان در دانشگاه صنعتی شریف

روش تدریس اساتید کلاس‌های خصوصی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر روند پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان است. همه اساتید حرفه‌ای و مجرب استادبانک با ارائه تدریس خصوصی با بهترین روش‌ها به پیشرفت تحصیلی شاگردان خود کمک می‌کنند.

2.استاد آنا خواجه نژاد

هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم آنلاین که توسط خانم آنا خواجه نژاد به عنوان استاد 5 ستاره استادبانک برگزار می‌شوند مبلغ 345 هزار تومان است. استاد خواجه نژاد دارای مدرک دکترا فیزیک و آیلتس هستند. از جمله سوابق تدریس و نکات مثبت تدریس ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سابقه 12 سال تدریس و عضو هیات علمی دانشگاه
 • دانشجو استعداد درخشان مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • ارائه مقالات علمی
 • استفاده از روش‌های تدریس مفهومی

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایط مختلفی برای شرکت در کلاس‌های خصوصی فراهم شده است تا پاسخگو درخواست‌های همه دانش‌آموزان باشند. بنابراین به راحتی می‌توانید نسبت به ثبت درخواست رزرو کلاس خصوصی خود اقدام کنید.

برای دیدن شهریه کلاس خصوصی فیزیک دوازدهم، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک کنکور

قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک کنکور

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 فیزیک کنکور از (85 هزار تومان) تا (1100 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (210 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک کنکور

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 فیزیک کنکور از (102 هزار تومان) تا (1550 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (240 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید فیزیک کنکور

یکی از مقاطع تحصیلی که میزان تقاضا برای شرکت در کلاس‌های خصوصی آن بسیار بالاست، دوران آمادگی کنکور سراسری است. به همین علت بسیاری از دانش‌آموزان و والدین به دنبال پیدا کردن کلاس فیزیک کنکور ارزان هستند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک تعداد بسیار زیادی از بهترین اساتید فیزیک کنکور کلاس‌های تدریس خصوصی خود را با ارزان‌ترین قیمت برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید فیزیک کنکور را نام می‌بریم:

1.استاد سامان جلالی فراهانی

کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک کنکور آنلاین آقای سامان جلالی فراهانی با قیمت 105 هزار تومان به ازای هر جلسه برگزار می‌شوند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران هستند. از جمله ویژگی‌های تدریس و افتخارات استاد جلالی فراهانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سابقه تدریس در مدرسه دکتر حسابی
 • کمک استاد دانشگاه علوم و تحقیقات در ارتعاشات و دینامیک
 • سابقه تدریس خصوصی فیزیک
 • استفاده از روش تدریس پرسش و پاسخ و آموزش مفهومی
 • کسب رتبه دو رقمی ار کنکور کارشناسی ارشد

باتوجه به توضیحات گفته شده می‌توانید با در نظر گرفتن معیارهای آموزشی و هزینه‌ای مورد نظر خود در کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک کنکور استادبانک شرکت کنید.

2.استاد صدرالدین احمدی

یکی از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین فیزیک در استادبانک توسط آقای صدرالدین احمدی برگزار می‌شود. قیمت تدریس خصوصی ایشان برای هر جلسه 105 هزار تومان است. از جمله مدارک تحصیلی و ویژگی‌های تدریس آقای احمدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی مکانیک
 • سابقه 4 سال تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های تدریس جذاب

باتوجه به اهمیت ضریب درس فیزیک در کنکور سراسری برای رشته‌های تجربی و ریاضی، توصیه می‌کنیم مطالب این درس را به صورت مفهومی یاد بگیرید تا برای حل سوالات کنکور با چالش مواجه نشوید. معلمان خصوصی استادبانک در زمینه تدریس فیزیک کنکور بسیار حرفه‌ای و اصولی عمل می‌کنند، بنابراین می‌توانید نسبت به شرکت در کلاس‌های استادبانک اقدام کنید.

معرفی گران‌ترین اساتید فیزیک کنکور

تقاضا برای شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی گران‌ترین اساتید فیزیک کنکور همواره وجود داشته و کم نیستند تعداد دانش‌آموزان و والدینی که به دنبال پیدا کردن گران‌ترین تدریس خصوصی فیزیک هستند. بدون شک تدریس چنین اساتیدی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که روش آموزش آنان را از سایر اساتید متمایز می‌کنند. در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک نیز گران‌ترین کلاس‌های خصوصی فیزیک کنکور با تدریس بهترین اساتید کشور برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب دو مورد از چنین اساتیدی را نام می‌بریم:

1.استاد مهدی رحیمی موسوی

کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک کنکور آنلاین آقای رحیمی موسوی با قیمت 515 هزار تومان برگزار می‌شوند. ایشان جزء اساتید VIP استادبانک محسوب شده و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند. از جمله افتخارات و سابقه تدریس استاد رحیمی موسوی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • سابقه 15 سال تدریس در مدارس برتر کشور
 • مدرس فیلم‌های آموزشی قلمچی
 • تدریس به دانش‌آموزان مقیم خارج از کشور به صورت آنلاین
 • دارای جزوه اختصاصی برای درس فیزیک

اساتید VIP استادبانک با استفاده از روش‌های آموزشی منحصر به فرد، پیگیری اصولی و رفع اشکالات درسی دانش‌آموزان به روند پیشرفت درسی آنان کمک می‌کنند. در حال حاضر چندین استاد فیزیک کنکور VIP در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس آموزشی برگزار می‌کنند.

2.استاد علی کیب الهی

از جمله اساتید 5 ستاره استادبانک می‌توان به آقای علی کیب الهی اشاره کرد. کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک کنکور آنلاین ایشان با هزینه 345 هزار تومان به ازای هر جلسه برگزار می‌شوند. استاد کیب الهی دارای مدرک دکترا مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند، از جمله افتخارات و سوابق آموزشی آقای کیب الهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • سابقه 10 سال تدریس خصوصی
 • تدریس در دانشگاه شهید رجایی
 • 5 سال سابقه تدریس یار در دانشگاه امیرکبیر
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • ورود به مقطع کارشناسی ارشد به عنوان استعداد درخشان

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا همه دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری با هر نوع معیار آموزشی و هزینه‌ای که مدنظر دارند بتوانند در کلاس‌های تدریس خصوصی بهترین اساتید کشور شرکت کنند.

برای دیدن نرخ تدریس خصوصی فیزیک کنکور و بررسی رزومه مدرسین استادبانک، روی لینک زیر کلیک کنید.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هر زمان که شما در مقابل پرداخت پول خدمات مطلوب دریافت کنید نه تنها ضرر نکرده‌اید بلکه حسابی برای آینده‌ خود باز کرده‌اید. جالب است بدانید که هر ساله حدود ۲۰۰۰۰ معلم برای تدریس خصوصی استادبانک ثبت‌نام می‌کنند و تنها ۵۰۰ نفر از آن‌ها شانس پیوستن به این مجموعه را بدست می‌آورند. چرا که استادبانک معیارهای مختلف و سختگیرانه‌ای برای جذب اساتید دارد.

این نظارت و ارزیابی‌ها که پس از استخدام نیز بصورت مستمر بر کار اساتید استادبانک برقرار است، در تعیین قیمت معلم خصوصی فیزیک موثر است. به این نحو که اساتید بر اساس رزومه کاری، رزومه تحصیلی، افتخارات، تعداد دانش‌آموزان موفق، تعداد جلسات تدریس خصوصی و مهارت‌های تدریس ارزشیابی می‌شوند. لیست زیر معیارهایی را که کارشناسان استادبانک برای ارزیابی اساتید از آن‌های استفاده می‌کنند را نشان می‌دهد:

 1. انگیزه و شوق معلم برای تدریس خصوصی فیزیک
 2. سوابق تدریس کلاس خصوصی فیزیک
 3. تعداد شاگردان موفق و رتبه برتر کنکور
 4. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکورهای آزمایشی
 5. رزومه تحصیلی آموزگار خصوصی فیزیک
 6. دانشگاه محل تحصیل
 7. افتخارات و دست ‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان نسبت به معلم خصوصی فیزیک
 9. خروجی کلاس

تیم کارشناسی استادبانک، با کمک این روش به هر معلم بین  بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهد که ملاکی برای تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک است. یکی دیگر از بهترین مزیت‌های این روش، تنوع نرخ معلم خصوصی است تا همه‌ی دانش‌آموز بتوانند از اساتید باکیفیت با شهریه مناسب بهره ببرند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

تاثیر تعداد ستاره بر هزینه تدریس خصوصی فیزیک

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی فیزیک متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظریفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ کلاس خصوصی فیزیک اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIPاین معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

تفاوت قیمت کلاس خصوصی فیزیک در منزل با تدریس آنلاین فیزیک

برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به شیوه‌ی تدریس در منزل (حضوری) و تدریس آنلاین است. این دو روش اجازه می‌دهد تا شما باتوجه به سلیقه و نیازتان در جلسات تدریس خصوصی فیزیک حاضر شوید. معلمان در روش حضوری، باید تا محل موردنظر شاگرد بروند.

بنابراین هزینه رفت و آمد، باعث بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی فیزیک در منزل می‌شود و این نوع کلاس کمی از تدریس آنلاین گران‌تر است. در حال حاضر هم زبان‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری زیست استادبانک استفاده کنند.

اما تدریس آنلاین زیست استادبانک بدون هیچ‌گونه محدودیتی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی کشور با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. تیم استادبانک برای برپایی کلاس‌های آنلاین از نرم‌افزارهای زیر استفاده می‌کند:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

این برنامه‌ها از کاربردی‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین هستند و شرایطی را ایجاد می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی و کیفیت کلاس پیش نیاید.

قبل از درخواست و پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک از کار معلم مطمئن شویم

سامانه استادبانک شرایطی را طراحی کرده است که شما می‌توانید قبل از پرداخت هزینه کلاس خصوصی فیزیک، شیوه کار اساتید را مورد بررسی قرار دهید و به شناختی نسبی از استاد برسید. برای کسب اطلاعات لازم درمورد اساتید فیزیک، کافی است ابتدا درس فیزیک (دهم تا کنکور) را از سایت استادبانک انتخاب کنید.

پس از آن لیست اساتید فیزیک برای شما نمایش داده خواهد شد. با انتخاب هر یک از معلمان، اطلاعات کامل و شفافی از رزومه کاری و توانایی‌های آن مدرس، قابل مشاهده است که این مشخصات شامل موارد زیر می‌شود:

 1. تعداد ستاره‌ها
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می‌دهند. (برای تهران مناطق مشخص شده‌اند.)
 3. تعداد جلسات موفق
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند
 5. امتیازی که دانش‌آموزان قبلی از 5 به استاد داده اند
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده‌اند
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه‌ای
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده‌اند

بنابراین شما با کمک این اطلاعات، می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی و تردید معلم خصوصی فزیک دهم تا سال کنکور خود را انتخاب کنید.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

نحوه برقراری ارتباط معلم خصوصی فیزیک استادبانک با دانش‌آموز

شما در سایت استادبانک با خیالی آسوده به دنبال معلم خصوصی فیزیک موردنظر خود می‌گردید، فیمت تدریس خصوصی فیزیک معلمان مختلف را با توجه به روزمه و نظرات دانش‌آموزان دیگر می‌سنجید و در نهایت برای یک از اساتید درخواست روزو ثبت می‌کنید.

استاد هم بعد از قبول درخواست کلاس خصوصی دانش‌آموز با او تماس می‌گیرد و قرار جلسه اول را می‌گذارد. فرآیندی که اساتید استادبانک برای مدیریت و برپایی کلاس‌ها آن را رعایت می‌کنند از مراحل زیر تشکیل شده است:

 1. اساتید هدف کلاس را مشخص می‌کند
 2. سطح علمی شاگرد را به‌‌صورت اصولی مشخص می‌کند
 3. متناسب با تیاز و نقاط ضعف شاگرد برای کلاس برنامه‌ریزی می‌کند
 4. به تقویت حس اعتماد به‌ نفس شاگرد می‌پردازند
 5. مناسب‌ترین روش تدریس متناسب با یادگیری دانش‌آموز را انتخاب می‌کند
 6. یک ارتباط موثر همراه با حس همدلی و مشاوره با شاگرد برقرار می‌کند
 7. استاد با صبر و حوصله کافی و تسلط کامل بر دروس کلاس را ادامه می‌دهد
 8. به هیچ عنوان روحیه شاگرد را تضعیف نمی‌کند
 9. به ظرفیت شاگرد برای یادگیری در یک جلسه توجه می‌کند
 10. در پایان هر جلسه گزارش کاملی از روند کلاس را به والدین ارائه می‌دهد
 11. خارج از کلاس با شاگرد در ارتباط است و پیشرفت او را مورد رصد قرار می‌دهد

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند. اما برای اینکه، درک بهتری از شرایط برگزاری کلاس و ارتباط معلم و شاگرد در استادبانک داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم تجربه‌‌ی یکی از اساتید استادبانک در این مورد را بخوانید:

استاد محمد پوررضا – استاد فیزیک VIP سامانه تدریس خصوصی استادبانک:
“بنده برای هر فصل نمونه سوال‌های جداگانه دارم که البته با توجه به اینکه اکثر دانش‌آموزان بنده انتظار آموزش تستی دارند، نمونه تست‌های مربوطه را پرینت گرفته و همراه خود به کلاس خواهم برد. البته قبل از تشکیل جلسه اول با خود شخص شاگرد صحبت می‌کنم و فصل مورد نظر را با هم انتخاب می‌کنیم و با توجه به سطح شاگرد نمونه سوالات را از روز قبل جدا می‌کنم.

بارها پیش آمده که با این کار دانش‌آموران می‌گویند که دقیقا همین سوالات در آزمون‌های مدرسه آمده و یا در آزمون‌های آزمایشی سوالات مشابه این موارد آمده است. با این کار هم بنده برای جلسه برنامه دارم و هم اینکه شاگرد بازخورد مناسبی می‌گیرد و خیلی از سوال‌های موردنظر شاگرد برطرف می‌شود.

البته بیشتر سوال‌هایی که بنده برای شاگرد می‌برم از تست‌های کنکور هست تا شاگرد بداند دقیقا بعد از کلاس به چه جایگاهی خواهد رسید و از طرفی شاگرد اعتراضی به منبع سوال نخواهد داشت. در پایان کلاس نیز نمونه سوالاتی متناسب با موارد تدریسی و علی‌الخصوص موارد ضعف شاگرد، از داخل کتاب تست شاگرد و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی برای شاگرد ارسال می‌کنم تا شرایط آموزش و آزمون تکمیل شود.

طبیعتاً قبل از شروع کلاس سوالاتی پیرامون سطح دانش‌آموز و خواسته او از کلاس صورت می‌گیرد ولی این سوالات بطور قطعی سطح دانش‌آموز را مشخص نمی‌کند. اولین عمل بنده برای اثر بخشی بیشتر کلاس، بردن نمونه سوال است که باعث می‌شود شاگرد متوجه شود کلاس و موفقیت او برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در ابتدای کلاس گپ کوچکی با شاگرد میزنم تا شاگرد احساس راحتی کند.

در ادامه و در حین تدریس چند سوال ساده از شاگرد می‌پرسم تا او پاسخ دهد و انگیزه بگیرد و حتی از بین گفته‌های خودم نیز از او سوال می‌پرسم تا بیشتر در درس مشارکت داشته باشد. با این شرایط پس از حل چند سوال، سوالات مشابه را به شاگرد می دهم تا در همان ‌جا حل کند و با حل سوال انگیزه بگیرد.

در هر قسمت نیز پس از توضیح مطالب و گفتن هر نکته، به سراغ سوالات یا تست‌های طرح شده از آن مطلب می‌روم تا شاگرد اهمیت هر نکته را بیشتر درک کند و در ادامه مسیر شاگرد متوجه می‌شود که برای هر نکته‌ای که به او گفته می‌شود، مثال یا تست وجود دارد و این باعث می‌شود که شاگرد با توجه بیشتری مطالب را دنبال کند و بیشتر به کلاس اهمیت دهد.”

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

آکادمی اساتید استادبانک؛ پیشرفت مستمر معلمان

یکی دیگر از اقدامات استادبانک برای حفظ و ارتقاء کیفیت معلمان این سامانه، راه‌اندازی آکادمی اساتید استادبانک است. اهداف اصلی از راه‌اندازی آکادمی اساتید، شامل موارد زیر می‌شود:

 • آموزش به اساتید در زمینۀ تکنیک­‌های ارتباط با دانش­آموزان در کلاس و خارج از آن
 • آموزش در زمینه تعیین سطح اصولی و تعیین صحیح هدف برای دانش‌آموزان
 • آموزش به اساتید جهت تقویت حس اعتماد به ­نفس، انگیزه و پشتکار دانش­‌آموزان
 • تعیین و آموزش چارچوب­‌های رفتاری در زمینه تدریس
 • آموزش‌های لازم در رابطه با برگزاری کلاس‌­های آنلاین
 • افزایش دانش تخصصی در رشته‌ی مربوطه
 • افزایش دانش الکترونیک
 • برگزاری دوره­‌های اخلاق حرفه­‌ای با ارائه مدرک به اساتید

آکادمی اساتید کمک می‌کند تا حتی معلمان یک یا دوستاره هم مسیر پیشرفت و تسلط برای آموزش را سریع‌تر طی کنند و سطح کیفی معلمان استادبانک، روزبه‌روز به یکدیگر نزدیک‌تر شود.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک

در این مقاله سعی شد درباره‌ی روش تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک و سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، برای شما توضیحات کامل و جامعی ارائه شود. درباره‌ی درک بهتر این سیستم، مفهوم تعداد ستاره‌ها و تاثیرشان روی دستمزد معلمان را هم مورد بررسی قرار دادیم.

حفظ کیفیت در کنار منصفانه بودن شهریه کلاس خصوصی، هدف اصلی استادبانک در زمان تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک است. اگر برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک دهم تا کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک چقدر است؟

قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک بسیار متنوع است و اساتید مختلف با تعرفه تدریس متفاوت در دسترس شما هستند.

معیارهای قیمت گذاری کلاس خصوصی فیزیک در استادبانک چیست؟

استادبانک براساس رزومه، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، تعداد شاگردان موفق، شیوه و متد تدریس، افتخارات و دستاوردها، خصوصیات اخلاقی و نحوه برقراری ارتباط با دانش‌آموز به اساتید خود از 1 تا 5 ستاره می‌دهد. در این مقاله به طور مفصل درباره این موضوع و روش تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم تا کنکور صحبت شده است.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی آنلاین 15 تا 20 درصد ارزان‌تر از کلاس خصوصی حضوری است. دلیل اصلی این تفاوت هزینه، رفت و آمد استاد به محل برگزاری کلاس است.