قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی فیزیک استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
05 اردیبهشت 1401
قیمت کلاس خصوصی فیزیک

یکی از گزینه‌هایی که برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک باید در نظر بگیریم، قیمت تدریس خصوصی فیزیک است. گاهی وقت‌ها این قیمت آنقدر زیاد است که ممکن است نتوانیم از پس آن بربیاییم یا بعد از اینکه هزینه را پرداخت کردیم هیچ تضمینی وجود ندارد که این کلاس خصوصی برای ما موثر باشد یا معلم از مهارت لازم برخوردار باشد.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک بسته به اینکه برای چه مقطعی تدریس بشود، یا اینکه در چه شهری برگزار شود، متفاوت است. همچنین از همه مهم‌تر سابقه و رزومه معلم خصوصی روی قیمت تدریس خصوصی فیزیک تاثیر دارد، در استادبانک سیستمی برای تعیین هزینه کلاس خصوصی وجود دارد. در این مقاله شما را با سیستم اززیابی اساتید استادبانک برای تعیین قیمت هزینه تدریس خصوصی فیزیک، روش‌های برگزاری کلاس و کیفیت معلمان باتوجه به دستمزدشان آشنا می‌کنیم.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هر زمان که شما در مقابل پرداخت پول خدمات مطلوب دریافت کنید نه تنها ضرر نکرده‌اید بلکه حسابی برای آینده‌ خود باز کرده‌اید. جالب است بدانید که هر ساله حدود ۲۰۰۰۰ معلم برای تدریس خصوصی استادبانک ثبت‌نام می‌کنند و تنها ۵۰۰ نفر از آن‌ها شانس پیوستن به این مجموعه را بدست می‌آورند. چرا که استادبانک معیارهای مختلف و سختگیرانه‌ای برای جذب اساتید دارد.

این نظارت و ارزیابی‌ها که پس از استخدام نیز بصورت مستمر بر کار اساتید استادبانک برقرار است، در تعیین قیمت معلم خصوصی فیزیک موثر است. به این نحو که اساتید بر اساس رزومه کاری، رزومه تحصیلی، افتخارات، تعداد دانش‌آموزان موفق، تعداد جلسات تدریس خصوصی و مهارت‌های تدریس ارزشیابی می‌شوند. لیست زیر معیارهایی را که کارشناسان استادبانک برای ارزیابی اساتید از آن‌های استفاده می‌کنند را نشان می‌دهد:

 1. انگیزه و شوق معلم برای تدریس خصوصی فیزیک
 2. سوابق تدریس کلاس خصوصی فیزیک
 3. تعداد شاگردان موفق و رتبه برتر کنکور
 4. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکورهای آزمایشی
 5. رزومه تحصیلی آموزگار خصوصی فیزیک
 6. دانشگاه محل تحصیل
 7. افتخارات و دست ‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان نسبت به معلم خصوصی فیزیک
 9. خروجی کلاس

تیم کارشناسی استادبانک، با کمک این روش به هر معلم بین  بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهد که ملاکی برای تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک است. یکی دیگر از بهترین مزیت‌های این روش، تنوع نرخ معلم خصوصی است تا همه‌ی دانش‌آموز بتوانند از اساتید باکیفیت با شهریه مناسب بهره ببرند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

تاثیر تعداد ستاره بر هزینه تدریس خصوصی فیزیک

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی فیزیک متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظریفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ کلاس خصوصی فیزیک اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIPاین معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم

فیزیک از پایه دهم وارد دروس تحصیلی دانش‌آموزان می‌شود و یک کتاب جدید محسوب می‌شود. جدا ار اینکه، مواجه با هر مطلب جدید، ممکن است دانش‌آموز را به چالش بکشد، فیزیک درسی سخت، پیچیده و با حجم بالا است. دانش‌آموز باید از همان ابتدای کار به فکر یادگیری اصولی فیزیک دهم باشد.

کمک گرفتن از معلم خصوصی فیزیک دهم، بهترین و موثرترین پیشنهاد برای هر محصلی است. معلم در گام‌های نخست، ذهنیت شاگردش را آماده‌ی پذیرش مفاهیم فیزیک می‌کند و به مرور زمان مباحث درسی را به او آموزش می‌دهد.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم، همان‌طور که انتظار می‌رود، روی انتخاب دانش‌آموز و والدین تاثیر می‌گذارد. استادبانک لیستی از اساتید جوان تا باتجربه را برای شما آماده کرده است که با تعرفه تدریس فیزیک دهم متتوع در دسترس هستند. برای مشاهده لیست اساتید فیزیک استادبانک روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک یازدهم

فیزیک یازدهم در ادامه‌ی مباحث کتاب درسی سال قبل به دانش‌آموزان تدریس می‌شود و پیوستگی مطالب در آن اهمیت دارد. دانش‌آموز باید تسلط کافی روی فصل‌های کتاب درسی فیزیک یازدهم را به دست آورد تا با آمادگی کافی قدم به مقطع بعدی بگذارد.

طبیعی است که با بالا رفتن پایه تحصیلی، محتوای فیزیک هم سخت‌تر شود و دانش‌آموز نیاز بیشتری به راهنما و کمک احساس کند. شرکت در کلاس خصوصی فیزیک یازدهم اساتید کاربلد، می‌تواند بهترین انتخاب برای هر محصلی باشد. سرفصل‌های فیزیک یازدهم، بخش مهمی از فیزیک کنکور را هم تشکیل می‌دهند و دانش‌آموز باید به خوبی آن‌ها را یاد بگیرد.

هزینه تدریس خصوصی فیزیک یازدهم باید مناسب با شرایط مالی و بودجه هر دانش‌آموزی باشد. استادبانک با کمک سیستم ارزیابی اساتید، نرخ معلم خصوصی فیزیک یازدهم را به نحوی تعیین کرده است تا همه‌ی دانش‌آموزان بتوانند از مدرس باکیفیت بهره ببرند.

برای دیدن لیست اساتید فیزیک یازدهم استادبانک و بررسی قیمت و رزومه آن‌ها روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم

ورود به پایه دوازدهم با آغاز ماراتن کنکور، همراه است. دانش‌آموزان در این مقطع امتحانات نهایی و آزمون کنکور سراسری را در پیش دارند و باید برای پاسخگویی به انواع سوالات تشریحی و در نهایت تست‌های مختلف آماده شوند. فیزیک دوازدهم از نظر محتوای، سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود.

محصل، هیچ‌زمانی به اندازه پایه دوازدهم به معلم خصوصی فیزیک نیاز ندارد. معلم باید ذهنیت، روحیه و توان علمی دانش‌آموز را در بالاترین سطح ممکن حفظ کند. اما، نزدیک شدن به سال‌ آخر متوسطه دوم باعث افزایش نرخ تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم می‌شود.

بنابراین، والدین و دانش‌آموز باید به سراغ مراجع مطمئنی بروند که منصفانه‌ترین تعرفه معلم خصوصی فیزیک دوازدهم را در اختیار آن‌ها می‌گذارد. استادبانک با داشتن روش ارزیابی اساتید، مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم را در دسترس شما می‌گذارد. برای دیدن شهریه کلاس خصوصی فیزیک دوازدهم، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک کنکور

دانش‌آموزان سال‌ها درس می‌خوانند و تلاش می‌کنند تا در نهایت با موفقیت در کنکور سراسری در مسیر رسیدن به اهداف تحصیلی خود قرار بگیرند. کسب نتیجه لازم در کنکور، زمانی محقق می‌شود که در دروس مهم هر رشته، تراز مناسب کسب کنید. فیزیک برای دانش‌آموزان رشته‌های ریاضی و فیزیک، چنین نقش تاثیرگذاری دارد.

بنابراین، داشتن معلم خصوصی فیزیک کنکور برای داوطلبین یک عامل حیاتی و بسیار مهم است. اما، قیمت تدریس خصوصی فیزیک کنکور در بسیاری از آموزشگاه‌ها و موسسات، فراتر از انتظار و توان مالی خانواده‌ها است. سال کنکور، هزینه‌ی تحصیلی دانش‌آموز به بالاترین حد ممکن می‌رسد. بنابراین باید در انتخاب معلم خصوصی باکیفیت و با شهریه مناسب دقت کرد.

استادبانک برای ایجاد توازن در هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و با کمک سیستم ارزیابی اساتید، لیستی از معلمان فیزیک باکیفیت را تهیه کرده است که با تعرفه تدریس متنوع در دسترس محصلان باشند. برای دیدن نرخ تدریس خصوصی فیزیک کنکور و بررسی رزومه مدرسین استادبانک، روی لینک زیر کلیک کنید.

تفاوت قیمت کلاس خصوصی فیزیک در منزل با تدریس آنلاین فیزیک

برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به شیوه‌ی تدریس در منزل (حضوری) و تدریس آنلاین است. این دو روش اجازه می‌دهد تا شما باتوجه به سلیقه و نیازتان در جلسات تدریس خصوصی فیزیک حاضر شوید. معلمان در روش حضوری، باید تا محل موردنظر شاگرد بروند.

بنابراین هزینه رفت و آمد، باعث بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی فیزیک در منزل می‌شود و این نوع کلاس کمی از تدریس آنلاین گران‌تر است. در حال حاضر هم زبان‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری زیست استادبانک استفاده کنند.

اما تدریس آنلاین زیست استادبانک بدون هیچ‌گونه محدودیتی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی کشور با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. تیم استادبانک برای برپایی کلاس‌های آنلاین از نرم‌افزارهای زیر استفاده می‌کند:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

این برنامه‌ها از کاربردی‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین هستند و شرایطی را ایجاد می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی و کیفیت کلاس پیش نیاید.

قبل از درخواست و پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک از کار معلم مطمئن شویم

سامانه استادبانک شرایطی را طراحی کرده است که شما می‌توانید قبل از پرداخت هزینه کلاس خصوصی فیزیک، شیوه کار اساتید را مورد بررسی قرار دهید و به شناختی نسبی از استاد برسید. برای کسب اطلاعات لازم درمورد اساتید فیزیک، کافی است ابتدا درس فیزیک (دهم تا کنکور) را از سایت استادبانک انتخاب کنید.

پس از آن لیست اساتید فیزیک برای شما نمایش داده خواهد شد. با انتخاب هر یک از معلمان، اطلاعات کامل و شفافی از رزومه کاری و توانایی‌های آن مدرس، قابل مشاهده است که این مشخصات شامل موارد زیر می‌شود:

 1. تعداد ستاره‌ها
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می‌دهند. (برای تهران مناطق مشخص شده‌اند.)
 3. تعداد جلسات موفق
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند
 5. امتیازی که دانش‌آموزان قبلی از 5 به استاد داده اند
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده‌اند
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه‌ای
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده‌اند

بنابراین شما با کمک این اطلاعات، می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی و تردید معلم خصوصی فزیک دهم تا سال کنکور خود را انتخاب کنید.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

نحوه برقراری ارتباط معلم خصوصی فیزیک استادبانک با دانش‌آموز

شما در سایت استادبانک با خیالی آسوده به دنبال معلم خصوصی فیزیک موردنظر خود می‌گردید، فیمت تدریس خصوصی فیزیک معلمان مختلف را با توجه به روزمه و نظرات دانش‌آموزان دیگر می‌سنجید و در نهایت برای یک از اساتید درخواست روزو ثبت می‌کنید.

استاد هم بعد از قبول درخواست کلاس خصوصی دانش‌آموز با او تماس می‌گیرد و قرار جلسه اول را می‌گذارد. فرآیندی که اساتید استادبانک برای مدیریت و برپایی کلاس‌ها آن را رعایت می‌کنند از مراحل زیر تشکیل شده است:

 1. اساتید هدف کلاس را مشخص می‌کند
 2. سطح علمی شاگرد را به‌‌صورت اصولی مشخص می‌کند
 3. متناسب با تیاز و نقاط ضعف شاگرد برای کلاس برنامه‌ریزی می‌کند
 4. به تقویت حس اعتماد به‌ نفس شاگرد می‌پردازند
 5. مناسب‌ترین روش تدریس متناسب با یادگیری دانش‌آموز را انتخاب می‌کند
 6. یک ارتباط موثر همراه با حس همدلی و مشاوره با شاگرد برقرار می‌کند
 7. استاد با صبر و حوصله کافی و تسلط کامل بر دروس کلاس را ادامه می‌دهد
 8. به هیچ عنوان روحیه شاگرد را تضعیف نمی‌کند
 9. به ظرفیت شاگرد برای یادگیری در یک جلسه توجه می‌کند
 10. در پایان هر جلسه گزارش کاملی از روند کلاس را به والدین ارائه می‌دهد
 11. خارج از کلاس با شاگرد در ارتباط است و پیشرفت او را مورد رصد قرار می‌دهد

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند. اما برای اینکه، درک بهتری از شرایط برگزاری کلاس و ارتباط معلم و شاگرد در استادبانک داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم تجربه‌‌ی یکی از اساتید استادبانک در این مورد را بخوانید:

استاد محمد پوررضا – استاد فیزیک VIP سامانه تدریس خصوصی استادبانک:
“بنده برای هر فصل نمونه سوال‌های جداگانه دارم که البته با توجه به اینکه اکثر دانش‌آموزان بنده انتظار آموزش تستی دارند، نمونه تست‌های مربوطه را پرینت گرفته و همراه خود به کلاس خواهم برد. البته قبل از تشکیل جلسه اول با خود شخص شاگرد صحبت می‌کنم و فصل مورد نظر را با هم انتخاب می‌کنیم و با توجه به سطح شاگرد نمونه سوالات را از روز قبل جدا می‌کنم.

بارها پیش آمده که با این کار دانش‌آموران می‌گویند که دقیقا همین سوالات در آزمون‌های مدرسه آمده و یا در آزمون‌های آزمایشی سوالات مشابه این موارد آمده است. با این کار هم بنده برای جلسه برنامه دارم و هم اینکه شاگرد بازخورد مناسبی می‌گیرد و خیلی از سوال‌های موردنظر شاگرد برطرف می‌شود.

البته بیشتر سوال‌هایی که بنده برای شاگرد می‌برم از تست‌های کنکور هست تا شاگرد بداند دقیقا بعد از کلاس به چه جایگاهی خواهد رسید و از طرفی شاگرد اعتراضی به منبع سوال نخواهد داشت. در پایان کلاس نیز نمونه سوالاتی متناسب با موارد تدریسی و علی‌الخصوص موارد ضعف شاگرد، از داخل کتاب تست شاگرد و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی برای شاگرد ارسال می‌کنم تا شرایط آموزش و آزمون تکمیل شود.

طبیعتاً قبل از شروع کلاس سوالاتی پیرامون سطح دانش‌آموز و خواسته او از کلاس صورت می‌گیرد ولی این سوالات بطور قطعی سطح دانش‌آموز را مشخص نمی‌کند. اولین عمل بنده برای اثر بخشی بیشتر کلاس، بردن نمونه سوال است که باعث می‌شود شاگرد متوجه شود کلاس و موفقیت او برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در ابتدای کلاس گپ کوچکی با شاگرد میزنم تا شاگرد احساس راحتی کند.

در ادامه و در حین تدریس چند سوال ساده از شاگرد می‌پرسم تا او پاسخ دهد و انگیزه بگیرد و حتی از بین گفته‌های خودم نیز از او سوال می‌پرسم تا بیشتر در درس مشارکت داشته باشد. با این شرایط پس از حل چند سوال، سوالات مشابه را به شاگرد می دهم تا در همان ‌جا حل کند و با حل سوال انگیزه بگیرد.

در هر قسمت نیز پس از توضیح مطالب و گفتن هر نکته، به سراغ سوالات یا تست‌های طرح شده از آن مطلب می‌روم تا شاگرد اهمیت هر نکته را بیشتر درک کند و در ادامه مسیر شاگرد متوجه می‌شود که برای هر نکته‌ای که به او گفته می‌شود، مثال یا تست وجود دارد و این باعث می‌شود که شاگرد با توجه بیشتری مطالب را دنبال کند و بیشتر به کلاس اهمیت دهد.”

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

آکادمی اساتید استادبانک؛ پیشرفت مستمر معلمان

یکی دیگر از اقدامات استادبانک برای حفظ و ارتقاء کیفیت معلمان این سامانه، راه‌اندازی آکادمی اساتید استادبانک است. اهداف اصلی از راه‌اندازی آکادمی اساتید، شامل موارد زیر می‌شود:

 • آموزش به اساتید در زمینۀ تکنیک­‌های ارتباط با دانش­آموزان در کلاس و خارج از آن
 • آموزش در زمینه تعیین سطح اصولی و تعیین صحیح هدف برای دانش‌آموزان
 • آموزش به اساتید جهت تقویت حس اعتماد به ­نفس، انگیزه و پشتکار دانش­‌آموزان
 • تعیین و آموزش چارچوب­‌های رفتاری در زمینه تدریس
 • آموزش‌های لازم در رابطه با برگزاری کلاس‌­های آنلاین
 • افزایش دانش تخصصی در رشته‌ی مربوطه
 • افزایش دانش الکترونیک
 • برگزاری دوره­‌های اخلاق حرفه­‌ای با ارائه مدرک به اساتید

آکادمی اساتید کمک می‌کند تا حتی معلمان یک یا دوستاره هم مسیر پیشرفت و تسلط برای آموزش را سریع‌تر طی کنند و سطح کیفی معلمان استادبانک، روزبه‌روز به یکدیگر نزدیک‌تر شود.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک

در این مقاله سعی شد درباره‌ی روش تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک و سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، برای شما توضیحات کامل و جامعی ارائه شود. درباره‌ی درک بهتر این سیستم، مفهوم تعداد ستاره‌ها و تاثیرشان روی دستمزد معلمان را هم مورد بررسی قرار دادیم.

حفظ کیفیت در کنار منصفانه بودن شهریه کلاس خصوصی، هدف اصلی استادبانک در زمان تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک است. اگر برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک دهم تا کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک چقدر است؟

قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک بسیار متنوع است و اساتید مختلف با تعرفه تدریس متفاوت در دسترس شما هستند.

معیارهای قیمت گذاری کلاس خصوصی فیزیک در استادبانک چیست؟

استادبانک براساس رزومه، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، تعداد شاگردان موفق، شیوه و متد تدریس، افتخارات و دستاوردها، خصوصیات اخلاقی و نحوه برقراری ارتباط با دانش‌آموز به اساتید خود از 1 تا 5 ستاره می‌دهد. در این مقاله به طور مفصل درباره این موضوع و روش تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم تا کنکور صحبت شده است.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی آنلاین 15 تا 20 درصد ارزان‌تر از کلاس خصوصی حضوری است. دلیل اصلی این تفاوت هزینه، رفت و آمد استاد به محل برگزاری کلاس است.