آشنایی با پلتفرم استادبانک

تخفیف معلم خصوصی استادبانک | چگونه در استادبانک با رزرو بیشتر کلاس خصوصی، تخفیف بگیریم؟

استادبانک نویسنده
2405 0
24 آبان 1401
تخفیف معلم خصوصی استادبانک

تخفیف معلم خصوصی استادبانک به چه صورت است و چگونه می‌توان از تخفیف استادبانک استفاده کرد؟ این دو سوال از پرتکرارترین سوالات کاربران و مشتریان استادبانک است. سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، مرجعی حرفه‌ای و تخصصی است که با هدف گسترش عدالت آموزشی و همین‌طور سادگی دسترسی به بهترین معلمین و منابع آموزشی تاسیس شده است. خدمات آموزشی استادبانک در چندین سال گذشته، شکل جامع‌تر و کامل‌تری به خود گرفته است.

فقط در بخش اساتید تدریس خصوصی آنلاین و در منزل تیم قدرتمند از برترین اساتید دروس مدرسه، دانشگاه و انواع مهارت با استادبانک همکاری می‌کنند. از طرفی دیگر، امکانات آموزشی جانبی استادبانک نیز بخش‌های مختلفی را تشکیل می‌دهد.

اما برای کاربران، موضوع تخفیف استادبانک و شرایط استفاده از آن نیز اهمیت خاصی دارد. در این مقاله از مجله معلم خصوصی استادبانک، یکبار برای همیشه به جنبه‌های مختلف سامانه استادبانک ‌می‌پردازیم تا شما با انواع امکانات، کیفیت خدمات و تخفیف معلم خصوصی استادبانک آشنا شوید.

تعیین قیمت معلم خصوصی در استادبانک؛ سیستم ارزیابی اساتید برای قیمت‌گذاری منصفانه

اینکه کاربران دوست دارند بدون معطلی از تخفیف معلم خصوصی استادبانک استفاده کنند، خواسته‌ای قابل درک است. اما قبل از هرچیز باید به یک موضوع مهم اشاره کنیم؛ اساتید در استادبانک برچه اساس قیمت‌گذاری می‌شوند یا روش تعیین قیمت معلم خصوصی استادبانک چگونه است؟ تیم استادبانک در این بخش، حساسیت فوق‌العاده بالایی دارد و با هدف پوشش نیاز همه‌ی دانش‌آموزان از سیستم ارزیابی اساتید برای تعیین قیمت تدریس خصوصی استفاده می‌کند.

این سیستم هر یک از معلمان را با معیارهای مختلف به صورت جزئی و دقیق بررسی می‌کند و شامل: سطح علمی، مدرک تحصیلی، تجربه آموزشی، میزان تسلط در تدریس و آشنایی با مدرن‌ترین و جدیدترین روش‌های آموزشی می‌شود. به طور کلی، معیارهایی که تیم کارشناسی استادبانک برای سنجش اساتید روی آن‌ها تمرکز می‌کنند را می‌توان در لیست زیر تقسیم‌بندی کرد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی)
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

بعد از عبور از مرحله ارزیابی، هر یک از اساتید بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی در استادبانک محسوب می‌شود. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، کمک کرده است تا در استادبانک شاهد تنوع قیمت معلم خصوصی بسیار خوبی باشیم که باعث می‌شود همه‌ اقشار دانش‌آموز با بودجه‌های مختلف به معلم خصوصی در منزل یا آنلاین با قیمت مناسب دسترسی داشته باشند.

تخفیف معلم خصوصی استادبانک

کیفیت اساتید یک تا پنج ستاره استادبانک چگونه است؟

یکی از مسائلی که در زمان انتخاب کلاس خصوصی و حتی استفاده از شرایط تخفیف معلم خصوصی استادبانک دانش‌آموز را به شک می‌اندازد، کیفیت تدریس و معلم است. به دلیل قیمت‌های متنوع استادبانک، احتمال مطرح شدن این نوع سوالات وجود دارد؛ آیا اساتید یک یا دو ستاره (پایین‌ترین نرخ تدریس خصوصی) کیفیت مناسبی دارند؟ چرا اساتید VIP تا این اندازه تعرفه کلاس خصوصی بالایی دارند؟

ابتدا باید به این نکته مهم اشاره کرد که اساتید در استادبانک، مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستمزد با توجه به تجربه و سطح علمی دریافت می‌کنند و سعی شده است پایین‌ترین نرخ معلم خصوصی (با در نظر گرفتن روزمه هر استاد) تعیین شود. اما در مورد کیفیت اساتید استادبانک به خصوص معلمان یک تا دو ستاره باید به برخی نکات اشاره کرد.

سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با هدف اطمینان از حداقل کیفیت تدریس و قدرت آموزشی هر یک از معلمین طراحی شده است. به طور کلی، گروه معلمان یک و دو ستاره را اساتید کم‌تجربه و جوان ولی باانگیزه تشکیل می‌دهند که سطح علمی خوبی دارند و آماده‌ی ورود به حوزه‌ی آموزش کشور هستند. از سمت دیگر، معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک گروهی از اساتید برجسته و باتجربه کشور هستند که برخی از آن‌ها از نوابغ و افراد برجسته‌ی رشته خود شناخته می‌شوند.

در واقع، کاربر با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی باانگیزه را دارد که آماده است تا با انرژی فراوان به دانش‌آموز در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید 5 ستاره و وی‌آی‌پی نیز با سطح علمی بالا و تجربه فراوان‌‌شان در مدت زمان کوتاه‌تری محصل را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند. بنابراین فرقی نمی‌کند به دنبال معلم زبان یک ستاره باشید یا برای یادگیری ساز ویولن استاد موسیقی بخواهید، سامانه استادبانک بهترین انتخاب را باتوجه به بودجه و نیازتان در دسترس شما می‌گذارد.

تخفیف معلم خصوصی استادبانک

تخفیف معلم خصوصی استادبانک | رزرو کلاس خصوصی بیشتر، تخفیف بیشتر!

تخفیف معلم خصوصی استادبانک یکی دیگر از خدمات این مجموعه برای رفاه دانش‌آموزان و والدین است تا با صرف هزینه‌ی کمتر از آموزش بهترین اساتید بهره ببرند. شرایط تخفیف استادبانک به دو صورت در دسترس کاربران عزیز قرار دارد. نوع اول به این شکل است: برخی از اساتید سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک در بازه‌های زمانی مختلف، درصد مشخصی را به عنوان تخفیف از قیمت هر جلسه تدریس خصوصی خود کسر می‌کنند. انتخاب درصد تخفیف و طول مدت زمان آن بر عهده استاد است.

اما نوع دیگری از تخفیف معلم خصوصی استادبانک نیز در این سامانه وجود دارد. در این نوع از کد تخفیف استادبانک برای دانش‌آموزانی که چند جلسه کلاس خصوصی را به همزمان رزرو می‌کنند و هزینه آن را می‌پردازند، اعمال می‌شود. در واقع، هرچه تعداد جلسات رزور کاربر بیشتر باشد، تخفیف پلکانی دریافت کرده و قیمت نهایی مقرون‌به‌صرفه‌تری را هزینه می‌کند. این شیوه‌ی رزرو کلاس خصوصی برای دانش‌آموزانی که قصد دارند طولانی مدت از معلم خصوصی کمک بگیرند، گزینه بسیار مناسبی است.

برای مثال، زبان‌آموز که قصد دریافت مدرک آیلتس یا تافل را دارد باید در تعداد جلسات متعدد زبان انگلیسی شرکت کند که این روش رزرو و دریافت تخفیف معلم خصوصی استادبانک، پیشنهادی عالی برای او است. یا دانش‌آموزان کنکور با کمک این نوع کد تخفیف استادبانک، می‌توانند از کلاس خصوصی بهترین اساتید کنکور سراسری استفاده کنند و هزینه‌ی کمتری را بپردازند.

کد تخفیف استادبانک فقط یکی از خدمات متنوع و جامع استادبانک است

سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، خدمات متنوع و جامعی را در دسترس دانش‌آموزان، دانشجویان و علاقه‌مندان به انواع مهارت قرار داده است. اساتید تدریس خصوصی دورس مدرسه و دانشگاه و استفاده از شرایط کد تخفیف معلم خصوصی استادبانک، فقط بخشی از امکانات این مجموعه هستند. در ادامه با خدمات آموزشی جامع استادبانک آشنا می‌شوید:

 • برترین معلمان خصوصی ابتدایی تا کنکور (آنلاین و در منزل)
 • بهترین اساتید تدریس خصوصی دروس دانشگاهی (آنلاین و در منزل)
 • برترین مشاورین تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم
 • برترین مشاورین تحصیلی کنکور سراسری
 • مجموعه مجلات آموزشی شامل: مجله آموزشی استادبانک، مجله معلم خصوصی و مجله آکادمی اساتید
 • بانک نمونه سوالات امتحانی و کنکور
 • مجموعه گام‌به‌گام‌های کتب درسی
 • منابع کمک آموزشی رایگان: مقالات درسی، برنامه‌ریزی و کنکور
 • اپلیکیشن آموزشی استادبانک

این مجموعه خدمات، با هدف ایجاد شرایط برابر برای همه‌ی دانش‌آموزان سراسر کشور آماده شده است تا هیچ دانش‌آموز به دلیل کمبود امکانات و نبود معلم باکیفیت از درس خواندن بازنماند. البته که استفاده از این منابع آموزشی کمک می‌کند تا مطالعه و درس خواندن برای محصلین ساده‌تر و لذت‌بخش باشد.

تخفیف معلم خصوصی استادبانک و سایر خدمات در کنار دانش‌آموزان و والدین

دراین مقاله به پرسش تخفیف معلم خصوصی استادبانک چگونه است یا چگونه در استادبانک با رزرو بیشتر کلاس خصوصی، تخفیف بگیریم؟ پاسخ دادیم. خدمات استادبانک از همه جنبه بررسی شد تا شما کاربران عزیز، چشم‌اندازی دقیق‌تر از امکانات سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک داشته باشند. استفاده از کد تخفیف استادبانک در کنار مشاورین تحصلی، مقالات آموزشی و دیگر منابع کمکی، اجازه می‌دهد راحت‌تر درس بخوانید و از طرفی دیگر، والدین نیز هزینه تحصیلات کمتری را پرداخت کنند.

همان‌طور که در مقاله توضیح داده شد، تیم استادبانک از زمان ارزیابی اساتید و شروع همکاری با آن‌ها سعی می‌کند، بهترین قیمت تدریس خصوصی را در دسترس دانش‌آموزان قرار دهد. تخفیف استادبانک نیز برای تکمیل همین فرآیند در نظر گرفته شده است. در صورتی که برای نحوه‌ی استفاده از تخفیف معلم خصوصی استادبانک یا محاسبه میزان تخفیف با رزرو تعداد جلسات بیشتر سوال دارید، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.