آشنایی با پلتفرم استادبانکاخبار معلم خصوصی استادبانک

بهترین پلتفرم تدریس آنلاین در ایران

استادبانک نویسنده
4339 0
20 دی 1400
با تدریس آنلای استادبانک، دروس را سریع‌تر یاد بگیرید

در هر دوره‌ای از تحصیل برای ما دانش‌آموزان و دانشجویان محدودیت‌های آموزشی زیادی وجود داشت. به طور مثال خیلی از مواقع به دلیل اینکه در حین تدریس، مشغول به کار و برنامه‌های دیگری هم بودیم، برای شرکت در کلاس یا آموزش مهارتی مثل یادگیری زبان انگلیسی، با محدودیت‌های زیادی مثل کمبود وقت و زمان یا نداشتن مکان مناسبی برای برگزاری کلاس‌های حضوری رو به رو می‌شدیم. اما بعد از کرونا و همه‌گیری این ویروس، نگاه سیستم آموزشی به آموزش آنلاین و آموزش از راه دور خیلی جدی‌تر و متفاوت‌تر از دوران قبل از کرونا شد.

در واقع با ارتقای سیستم تدریس آنلاین بعد از کرونا، همه این محدودیت‌های حضوری بودن آموزش از میان رفت و شکل جدیدی از یادگیری و آموزش در کل جامعه رواج پیدا کرد. در حال حاضر هر دانش‌آموزی در هر جای ایران می‌تواند به لطف سیستم تدریس آنلاین، بهترین مدرسین تدریس خصوصی در هر درس و مهارتی را داشته باشد.

تدریس آنلاین بعد از کرونا بهترین روش برای ادامه آموزش و یادگیری است که در ادامه می‌خواهیم راجع به این روش یادگیری، بهترین پلتفرم تدریس خصوصی در ایران و همچنین قیمت‌های تدریس خصوصی آنلاین صحبت نماییم.

استادبانک، پلتفرم آنلاین انتخاب معلم خصوصی در ایران 

استادبانک، یکی از سایت‌های تدریس خصوصی در ایران است که هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین معلم خصوصی به دانش‌آموزان، زبان‌آموزان و دانشجویان معرفی می‌کند. بعد از کرونا سیستم تدریس خصوصی آنلاین استادبانک به روز‌تر شد و به دلیل تقاضای بالای کاربران، موثر‌تر و کارآمدتر از قبل توسعه یافت. مجموعه تدریس خصوصی استادبانک با هدف جلوگیری از افت کیفیت تحصیل دانش‌آموزان بعد از کرونا، تصمیم گرفت کیفیت کلاس‌های آنلاین خود را همانند کیفیت کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل بالا ببرد.

در واقع استادبانک برای اینکه دانش‌آموز بعد از شرکت در کلاس آنلاین، تفاوتی از لحاظ کیفیت تدریس معلم و فضای کلاس احساس نکند، روش‌ها و معیارهای مختلفی را برای برگزاری کلاس‌های آنلاین در نظر گرفت. از طرفی در این مجموعه با پایین بودن قیمت کلاس آنلاین نسبت به کلاس حضوری، تلاش شد که آموزش از شکل خصوصی و انحصاری خود خارج شود و در دسترس همه دانش‌آموزان کشور که به بهترین معلمان تدریس خصوصی دسترسی ندارند، قرار بگیرد.

بنابراین سایت استادبانک یکی از چند پلتفرم تدریس خصوصی آنلاین در کشور است که با شرایط و امکانات ویژه‌ای که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، توانسته علاوه بر جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان، تمام محدودیت‌های آموزش حضوری را نیز برطرف کند.

 

پلتفرم تدریس آنلاین استادبانک، برترین سامانه تدریس خصوصی ایران

پایین بودن قیمت کلاس تدریس آنلاین نسبت به کلاس حضوری 

یکی از مزایا استفاده از روش معلم خصوصی آنلاین، پایین بودن قیمت کلاس‌های آن نسبت به سایر روش‌های آموزش خصوصی است. در واقع دانش‌آموزان با استفاده از روش معلم خصوصی آنلاین، همان کیفیت کلاس‌های خصوصی را تجربه می‌کنند اما به دلیل اینکه این روش، به شرایط و امکانات خاصی برای برگزاری کلاس نیاز ندارد و دانش‌آموز می‌تواند در هر شرایطی در کلاس شرکت کند، هزینه کمتری هم نسبت به کلاس حضوری پرداخت می‌کند.

فعال بودن پلتفرم تدریس آنلاین استادبانک در همه شهرهای ایران 

سایت تدریس آنلاین استادبانک به دلیل نداشتن محدودیت‌های آموزشی در همه شهرهای ایران فعال است. دانش‌آموزان در همه شهرهای ایران از تهران، کرج تا اصفهان، شیراز، مشهد و سایر شهرها می‌توانند به راحتی به برترین اساتید تدریس خصوصی دسترسی پیدا کنند. در واقع استادبانک با فعال کردن بخش تدریس آنلاین خود، تلاش کرده است عدالت آموزشی را برای همه دانش‌آموزان برقرار کند. حتی دانش‌آموزانی که در شهرهای کوچک‌تر و با امکانات آموزشی کمتری تحصیل می‌کنند، با پلتفرم تدریس آنلاین استادبانک، می‌توانند برای هر درسی که در آن مشکل داشته، مثل درس شیمی، با بهترین مدرس تدریس آنلاین شیمی در تهران کلاس داشته باشند.

کیفیت بالای کلاس خصوصی استادبانک با نرم‌افزارهای آنلاین تدریس 

در کلاس‌های خصوصی آنلاین، استادبانک از طریق سه نرم‌افزار تدریس آنلاین یعنی اسکای روم، ادوبی کانکتی و بیگ بلو باتن، جلسات خود را برگزار می‌کند. نکته مهم در کلاس‌های آنلاین استادبانک این است که شما قبل از انتخاب کلاس، می‌توانید یک جلسه به صورت رایگان کلاس آنلاین مورد نظر خود را مشاهده کرده و از کیفیت برگزاری کلاس و روش تدریس معلم اطمینان پیدا کنید.

علاوه بر امکانات گفته شده در فضای تدریس کلاس آنلاین،‌ اساتید استادبانک به ابزارهای پیشرفته آنلاین نظیر قلم نوری، میکروفن و وب‌کم با کیفیت دسترسی دارند که تاثیر بسزایی در کیفیت جلسات‌شان با شاگرد خواهد داشت.

این نکته را هم دقت کنید که قیمت کلاس تدریس معلم آنلاین با همه امکانات و مزایای گفته شده، حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد کمتر از کلاس‌های حضوری است.

فعال بودن سیستم تدریس کلاس‌های آنلاین در همه در‌س‌ها و مقاطع تحصیلی 

پلتفرم تدریس خصوصی آنلاین استادبانک در همه درس‌ها و مقاطع فعال است. از مقطع ابتدایی تا دانشگاه و همچنین از دروس پایه ابتدایی تا متوسطه اول و دوم و در درس‌های سخت و تخصصصی مثل تدریس آنلاین ریاضی، تدریس آنلاین شیمی، تدریس آنلاین زبان انگلیسی و سایر دروس، استاد برای کلاس‌های آنلاین دارد.

اگر وارد سایت استادبانک شوید،‌ با سرچ مقطع تحصیلی و درس مورد نظرتان، لیستی از برترین اساتید آن درس را مشاهده خواهید کرد. در بخش نظرسنجی و رزومه تحصیلی و سوابق کاری هر استاد می‌توانید از کیفیت تدریس ایشان، میزان سابقه و تجربه‌شان در تدریس اطلاع پیدا کنید. منوی نظرسنجی و پروفایل اساتید، بخشی مهمی برای اطلاع از عملکرد آن‌ها و میزان توانایی‌شان در تدریس است.

پلتفرم تدریس آنلاین استادبانک

بهترین معلم خصوصی را از بهترین پلتفرم تدریس آنلاین بخواهید

همانطور که در این محتوا اشاره شد، سایت تدریس خصوصی استادبانک به دلیل وجود پروفایل اساتید سنجش شده در تدریس و قیمت‌های مناسب می‌تواند یکی از گزینه‌های شما برای انتخاب معلم باشد. شما از طریق میزان ستاره اساتید که نشان‌دهنده کیفیت تدریس‌شان است، می‌توانید از قیمت جلسات تدریس آنلاین آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

همچنین در صورت ثبت درخواست کلاس آنلاین، تیم پشتیبانی استادبانک در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و پیگیر ثبت درخواست و هماهنگی شما با معلم مورد نظرتان هستند. اگر قبل از انتخاب معلم یا در طول جلسات مشکل یا سوالی برای‌تان پیش بیاید، از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ می‌توانید با کارشناسان و مشاورین استادبانک تماس بگیرید تا در زمان کمی مشکل و دغدغه‌های شما با کمک تیم پشتیبانی برطرف شود.

بنابراین استادبانک با داشتن اساتید حرفه‌ای در تدریس، با تیم پشتیبانی قوی، کلاس‌های آنلاین و حضوری متناسب با محدودیت‌های شما و همچنین قیمت‌های مناسب و شفاف، می‌تواند بهترین پلتفرم تدریس خصوصی آنلاین و حضوری برای انتخاب معلم خصوصی‌تان باشد.

بهترین پلتفرم تدریس خصوصی آنلاین در ایران کدام سایت است؟

سایت تدریس خصوصی استادبانک به دلیل داشتن قیمت‌های مناسب کلاس‌های آنلاین خود، رزومه سنجش شده اساتید و نظارت دائمی بر عملکرد آن‌ها، داشتن نرم‌افزارهای مناسب تدریس آنلاین و همچنین به دلیل بالا بودن کیفیت کلاس‌های آنلاین، بهترین پلتفرم تدریس آنلاین و حضوری در ایران است.

چطور می‌توان از استادبانک، معلم خصوصی آنلاین گرفت؟

با ورود به سایت استادبانک به نشانی www.ostadbank.com و انتخاب نوع تدریس خصوصی آنلاین به همراه انتخاب درس و مقطع تحصیلی خود، وارد لیستی از اساتید تدریس آنلاین می‌شوید. می‌توانید بعد از بررسی، ثبت‌نام کرده و استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر هم نیاز به راهنمایی داشتید، با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس بگیرید و با کمک تیم پشتیبانی استادبانک، درخواست خود را ثبت‌نام نمایید.