قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی فیزیک دهم استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
2789 0
18 اردیبهشت 1403
قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم

هزینه کلاس معلم خصوصی فیزیک دهم، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. استادبانک برای قیمت‌گذاری و تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک دهم از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند تا مناسب‌ترین تعرفه در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیرد. در این مقاله شما با سیستم ارزیابی اساتید، رابطه کیفیت معلمان با قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم و روش‌های برگزاری کلاس در استادبانک آشنا می‌شوید.

فیزیک درسی است که اغلب دانش‌آموزان مخصوصا دانش‌آموزان دبیرستانی با آن مشکل دارند. حتی دانشجویان در سال‌های اولیه و تا زمانی که پایه فیزیک آن‌ها قوی نشده است، به معلم خصوصی فیزیک رو می‌آورند. اگر به درس فیزیک علاقه داشته باشید، با شرکت در کلاس‌های خصوصی فیزیک علاقه‌تان چند برابر می‌شود و می‌توانید به دنیای بزرگ علم فیزیک بیشتر و بیشتر وارد شوید. همچنین اگر نیاز به تقویت پایه، بالا بردن سطح علمی، آمادگی برای امتحان با حتی رفع اشکال داشته باشد نیز کلاس خصوصی فیزیک کمک کننده خواهد بود.

هزینه کلاس خصوصی فیزیک بسته به پایه دانش‌آموز، حضوری یا آنلاین بودن و از همه مهمتر تجربه معلم متفاوت خواهد بود. این دو عامل مهم‌ترین فاکتور تعیین کننده هزینه کلاس خصوصی فیزیک هستند. بعد از انتشار مقاله قیمت تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم و به درخواست شما در ادامه با این عوامل و دیگر فاکتورهای تعیین کننده این کلاس آشنا خواهید شد.

سطح دانش آموز در درس فیزیک

هزینه کلاس خصوصی برای حل تمرین و رفع اشکال با هزینه کلاس‌های آموزشی کنکور متفاوت است. دانش آموزی که نیاز به تدریس مجدد و از پایه دارد، هزینه متفاوتی با دانش‌آموزی که برای یادگیری روش‌های تستی کنکور کلاس می‌آید، پرداخت خواهد کرد.

حضوری یا آنلاین، مسئله این است

کلاس‌های آنلاین هزینه به مراتب کمتری از کلاس‌های حضوری دارند. در کلاس‌های حضوری هزینه رفت و آمد نیز لحاظ می‌شود. از طرف مقابل مشارکت و تعامل در کلاس حضوری بیشتر است و معلم تسلط و کنترل بیشتری روی دانش‌آموز دارد. به این ترتیب اغلب نتیجه مطلوب‌تری حاصل می‌شود.

رزومه و تجربه معلم؛ معلم فیزیک دان در مقابل دبیر فیزیک

معلم زبان فیزیک حرفه‌ای هزینه بستری برای تدریس دریافت می‌کند. فارغ‌التحصیلان تحصیلات تکمیلی در رشته فیزیک که سابقه تدریس خصوصی طولانی دارند، بهتر مطالب را به دانش‌آموزان منتقل می‌کنند. همچنین می‌توانند مباحث جدید و غیر درسی فیزیک را به گونه‌ای به دانش‌آموز در قالب تفریح و فعالیت فوق برنامه درس دهند که دانش‌آموز را به فیزیک علاقه مند می‌کند.

مهارت های نرم؛ تدریس فیزیک در آرامش

مهارت‌های نرم در کلاس‌های مدرسه الزامی هستند. بااین‌حال در کلاس‌های خصوصی نیز این مهارت‌ها مخصوصا مدیریت بحران و زمان کمک می‌کنند تا از زمان کمتر، بیشترین بهره به دست بیاید. همچنین زمانی که دانش‌آموز با چالشی روبرو می‌شود این مهارت‌های نرم هستند که به معلم کمک می‌کنند تا دانش‌آموز را آرام کرده و تدریس را ادامه دهد.

رضایت دانش آموزان سابق فیزیک خوان

هر چه معلم خصوصی فیزیک تعداد جلسات موفق بیشتری داشته باشد، می‌توان او را معلم بهتری نامید. این موضوع با کسب تجربه و بالا بردن سابقه کاری متفاوت است. ممکن است معلمی مشغول تدریس خصوصی فیزیک به مدت ده سال باشد، اما تنها نیمی از دانش‌آموزانش پس از اتمام کلاس از او راضی باشند. در مقابل معلم خصوصی فیزیکی را تصور کنید که فقط دو سال است در حال تدریس خصوصی است و 90 درصد دانش‌آموزانش از او راضی و خشنود هستند. طبیعتا نفر دوم هزینه کلاس خصوصی فیزیک خود را بالاتر اعلام خواهد کرد.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم آنلاین | نمودار هزینه کلاس خصوصی فیزیک دهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1403 فیزیک دهم از (79 هزار تومان) تا (975هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین فیزیک دهم (135 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم حضوری | نمودار قیمت معلم خصوصی فیزیک دهم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1403 فیزیک دهم از (93 هزار تومان) تا (1360 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری فیزیک دهم (220 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین اساتید فیزیک دهم | مناسب‌ترین قیمت کلاس خصوصی فیزیک دهم

در استادبانک ارزان ترین اساتید فیزیک دهم شامل اساتید متخصص و مجربی هستند که با این که هزینه پایینی برای کلاس‌های خصوصی دریافت می‌کنند، اما کیفیت بالایی دارند. در ادامه با 1 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی فیزیک دهم آشنا می‌شوید:

استاد میلاد برزگر:

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم با آقای میلاد برزگر به ازای هر جلسه‌ی حضوری 113 هزار تومان است. مدارک تحصیلی آقای برزگر شامل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه اصفهان 1394 تا 1398 و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه اصفهان است. در ادامه با سابقه تدریس آقای برزگر آشنا می‌شویم:

 • تدریس ریاضی به روش ساده و قابل فهم
 • سابقه تدریس خصوصی
 • سابقه تدریس در مدارس دولتی و خصوصی به صورت فوق برنامه
 • تدریس به دانش آموزان نمونه دولتی و تیزهوشان

برای مشاهده پروفایل استاد میلاد برزگر می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

 اساتید ارزان قیمت استادبانک که درس فیزیک دهم را تدریس می‌کنند، می‌توانند با کیفیت خوبی که ارائه می‌دهند، به دانش‌آموز در مسیر تحصیلی‌اش کمک بزرگی کنند.

معرفی گران ترین اساتید فیزیک دهم | هزینه کلاس خصوصی فیزیک دهم با بالاترین کیفیت تدریس

بهترین اساتید فیزیک دهم که مجموعه‌ای از  معلمان با تجربه‌ بالا هستن، در استادبانک حضور دارند. برخی از این اساتید تدریس خصوصی فیزیک دهم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید فیزیک دهم آشنا می‌شوید:

1.استاد احسان علیزاده

استاد احسان علیزاده یکی  از بهترین اساتید فیزیک دهم استادبانک به حساب می‌آید که قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم در منزل به ازای هر جلسه با این معلم VIP مبلغ 810 هزار تومان و تدریس آنلاین 575 هزار تومان است. آقای علیزاده دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت ایران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • تدریس خصوصی به دانش آموزان خارجی مقیم ایران (دروس ریاضی و فیزیک و شیمی به زبان انگلیسی)
 • تدریس به دانش آموزان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • تدریس خصوصی برای آمادگی قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • 2 سال تدریس در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان جوان

برای مشاهده پروفایل استاد احسان علیزاده می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP فیزیک دهم استادبانک برای آن دسته از دانش‌آموزانی که بهترین‌ها را می‌خواهند، مناسب است.؛ مجموعه‌ای از بهترین و متخصص‌ترین اساتید درس فیزیک دهم که به دانش‌آموز کمک می‌کنند تا در امتحانات و کنکور موفق شود. با اینکه قیمت کلاس خصوصی فیزیک دهم این دسته از اساتید بالا است، اما کیفیت تدریس و تجربه آن‌ها شانس موفقیت دانش‌آموز را بسیار افزایش می‌دهد.

2.استاد احمد جلیلی

استاد احمد جلیلی جزو اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای جلیلی دارای مدرک  کارشناسی دبیری فیزیک از دانشگاه رازی کرمانشاه است. هزینه کلاس‌های آقای جلیلی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی فیزیک دهم در حالت حضوری 430 هزار تومن است. رزومه استاد بهرامی به شرح زیر است:

 • تدریس برای دانش آموزان رتبه برتر کنکور
 • نوشتن جزوات کنکوری و سوالات نهایی
 • 10 سال تدریس در دبیرستان رجایی منطقه 7
 • 12 سال تدریس در دبیرستان سیدرضی منطقه 7
 • 8 سال تدریس در دبیرستان شهدای انقلاب منطقه 7
 • 2 سال تدریس در دبیرستان غیرانتفاعی دانشمند منطقه 3
 • 3 سال تدریس در دبیرستان حکیم نظامی لواسان
 • 2 سال تدریس در دبیرستان اندیشه خوارزمی منطقه 1
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد احمد جلیلی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

 اساتید پنج ستاره فیزیک دهم استادبانک ترکیبی موفق از تجربه و تخصص هستند که مناسب دانش‌آموزانیست که هدفشان موفقیت در کنکور و امتحانات نهایی است.

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم در سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعرفه کلاس خصوصی فیزیک دهم باید طبق الگویی شفاف و دقیق تعیین شود تا دانش‌آموز بداند براساس چه معیاری نرخ معلم مشخص شده است و دلیل دستمزد بالا یا پایین اساتید چیست. سالانه تعداد فراوانی درخواست همکاری از سمت معلمان برای استادبانک ارسال می‌شود که تیم کارشناسی استادبانک، فقط بخش کمی از آن‌ها را تایید می‌کنند. 

معیارهای انتخاب معلم خصوصی برای شروع همکاری با استادبانک، سخت‌گیرانه است و کیفیت تدریس معلم، اولویت تیم استادبانک است. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک نیز با همین رویکرد طراحی شده تا هر یک از معلمان قبل از شروع کار در سامانه استادبانک از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار بگیرند. دانش‌آموز حق دارد با پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک دهم، خدمات آموزشی باکیفیت دریافت کند.

سیستم ارزیابی اساتید به استادبانک برای رسیدن به این هدف کمک می‌کند. شما در لیست زیر، معیارهایی را که اساتید با آن‌ها سنجیده می‌شوند را مشاهده می‌کنید:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس و آشنایی با شیوه‌های مدرن (تاثیرگذار در هزینه کلاس خصوصی فیزیک دهم و جذب شاگرد)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی فیزیک 
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی فیزیک 
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان (تاثیر تدریجی روی قیمت معلم خصوصی فیزیک دهم)
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

هر یک از معلمان بعد از عبور از مرحله ارزیابی بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند. این تعداد ستاره یا امتیاز، ملاک اصلی تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک دهم در استادبانک است. این روش قیمت‌گذاری و دسته‌بندی اساتید، دلیل تنوع قیمت معلم خصوصی فیزیک دهم در استادبانک است تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه به معلم باکیفیت دسترسی داشته باشند.پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

معلمان بعد از پشت‌‌سر گذاشتن سیستم ارزیابی اساتید، بر اساس تعداد ستاره امتیازبندی شده و به گروه‌های مختلف تقسیم می‌شوند. تعداد ستاره‌ها در سایت استادبانک، نشانگر سطح، موقعیت و میزان تجربه معلم است و معنای خاصی دارد. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برای شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی فیزیک دهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس فیزیک دهم اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموزان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک دهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین فیزیک دهم با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی فیزیک حضوری و آنلاین در استادبانک باهم تفاوت دارد و نرخ تدریس در منزل فیزیک دهم 15 تا 20 درصد گران‌تر است. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای تشکیل جلسه تدریس خصوصی، دلیل این اختلاف قیمت است. به هر حال، استادبانک برای ایجاد فضای آموزشی کامل‌تر که امکانات بیشتری داشته باشد از دو روش برای برگزاری کلاس‌های خصوصی استفاده می‌کند. 

روش اول، تدریس خصوصی فیزیک دهم حضوری است که در حال حاضر امکان برگزاری آن برای دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما روش دوم، تدریس آنلاین فیزیک دهم است که بدون محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از بهترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین کمک می‌گیرد تا در روند برپایی جلسات تدریس خصوصی فیزیک آنلاین اختلالی پیش نیاید.معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت کلاس خصوصی فیزیک دهم 

مناسب‌ بودن شهریه کلاس خصوصی برخی اساتید در سایت استادبانک، ممکن است شما را درباره‌ی کیفیت تدریس یا سطح علمی این دسته از معلمان به شک بیندازد. معلمین یک یا دو ستاره استادبانک، قیمت تدریس خصوصی فیزیک چندان بالایی ندارند. دلیل این تعیین تعرفه، کیفیت یا سطح علمی پایین این معلمان نیست.

معلمان یک یا دو ستاره را جمعی از مدرسین کم تجربه ولی جوان تشکیل می‌دهند که نرخ تدریس مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. مهم‌ترین علت دستمزد کم‌تر این دسته از معلمان، نداشتن تجربه در حوزه تدریس است. برخلاف تجربه کم، انگیزه معلمان یک و دو ستاره بسیار بالا است و پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارند. به همین دلیل است که تاکید می‌کنیم قیمت کلاس خصوصی فیزیک دهم اساتید یک یا دو ستاره را ملاکی بر بی‌کیفیت بودن تدریس آن‌ها ندانید.

از سمت دیگر، اساتید پنج ستاره یا وی‌آی‌پی حضور دارند. قیمت تدریس خصوصی  فیزیک دهم این معلمان بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک دهم، رزومه معلم را بررسی کنید

والدین و دانش‌آموز، حق دارند تا قبل از انتخاب معلم خصوصی اطلاعات کافی در مورد او کسب کنند. در استادبانک، رزومه معلمین به طور کامل قابل بررسی است و شما می‌توانید به شناخت کاملی از استاد موردنظرتان برسید. 

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها (ملاک اصلی تعیین قیمت معلم خصوصی فیزیک دهم)
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

برترین اساتید با مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی فیزیک دهم در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک دهم استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی فیزیک دهم را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک دهم تجربی یا ریاضی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.