قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
3491 0
11 خرداد 1403
قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی در انتخاب والدین تاثیرگذار است و گاهی بالا بودن یا غیرمنطقی بودن هزینه معلم خصوصی ریاضی چهارم دبستان، می‌تواند خانواده را منصرف کند. اما سایت استادبانک برای تعیین نرخ معلم خصوصی ریاضی چهارم از معیارها و روشی خاص استفاده می‌کند که در این مقاله به طور کامل با آن آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1403 ریاضی چهارم از (64 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین هزینه تدریس خصوصی ریاضی پنجم و قیمت تدریس خصوصی آنلاین ریاضی چهارم(160 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم حضوری

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی به صورت حضوری  از (82 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری ریاضی چهارم (185 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین ریاضی چهارم

اساتید ریاضی چهارم استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی چهارم آشنا می‌شوید:

1.استاد امین نوروزی:

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم با آقای امین نوروزی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 80 هزار تومان و هر جلسه حضوری 92 هزارتومان است. مدارک تحصیلی آقای امین نوروزی شامل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی است. در ادامه با سابقه تدریس آقای امین نوروزی آشنا می‌شویم:

 • سابقه 2 سال تدریس دروس ریاضی ابتدایی به صورت خصوصی
 • بیش از سه ماه همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک روش های فعال یاددهی یادگیری

 اساتید ارزان قیمت درس ریاضی چهارم استادبانک همان طور که مشاهده کردید، دارای سطح مناسبی از تخصص و تجربه هستند که می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مفید واقع شود.
2.استاد ساجده سادات هاشمی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم و در واقع هزینه تدریس خصوصی در منزل استادبانک با خانم ساجده سادات هاشمی به ازای  هر جلسه آنلاین 80 هزار تومان و هر جلسه حضوری 92 هزارتومان است. خانم ساجده سادات هاشمی دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه پیام نور (سازمان مرکزی) است. رزومه تدریس خانم ساجده سادات هاشمی به شرح زیر است:

 • سابقه تدریس خصوصی دانش آموزان ابتدایی ، راهنمایی به مدت 7 سال
 • تدریس تابستانه در کانون میثاق مشهد
 • تدریس ریاضی به روش ساده و قابل فهم
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی چهارم، هزینه پایین‌تر آن‌ها به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی چهارم

گران‌ترین اساتید ریاضی چهارم در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی چهارم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی چهارم آشنا می‌شوید:

1.استاد مریم مجدی

استاد مریم مجدی از بهترین اساتید ریاضی چهارم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم در منزل به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 415 هزار تومان و هر جلسه حضوری 585 هزارتومان است. خانم مریم مجدی دارای مدرک کارشناسی ریاضی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. این رزومه در هزینه تدریس خصوصی در منزل ایشان تاثیر بسزایی داشته است.

 • سابقه تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی، روشنگران، سلام، خرد و مهدوی را داشتند.
 • آموزش آزمون ورودی SAT
 • گذراندن دوره تخصصی روش تدریس و استعداد سنجی از دانشگاه الزهرا
 • ورود شاگردانم به مدارس برتر و تیزهوشان
 • تدریس آنلاین ریاضی به ایرانیان مقیم کشورهای مختلف از جمله: کانادا، امریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
 • دارنده گواهینامه تافل زبان انگلیسی از کانون زبان ایران
 • کسب لوح تقدیر بعنوان مدرس نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه تخصصی ادبی قدیم الاحسان
 • 2 سال تدریس در مدارس صبا پاسداران و درخت دانش
 • 2 سال تدریس در کانون زبان تهران بخش نوجوانان
 • 2 سال تدریس در موسسه سارینا
 • 1 سال تدریس در مدرسه صالحین دیباجی
 • 1 سال تدریس در موسسه پارسیک بخش نوجوانان
 • 1 سال تدریس در موسسه قدیم الاحسان

برای مشاهده پروفایل استاد مریم مجدی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید VIP ریاضی چهارم استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند.

2.استاد آذر خامنه

استاد آذر خامنه از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم آذر خامنه دارای کاردانی آموزش ابتدایی و روانشناسی از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران است. هزینه تدریس خصوصی در منزل کلاس‌های خانم آذر خامنه به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی چهارم در حالت آنلاین 270 هزار تومان و در حالت حضوری 380 هزارتومان است. رزومه استاد آذر خامنه به شرح زیر است:

 • موفقیت دانش آموزانم در قبولی مدارس دولتی
 • معلم نمونه منطقه سال های 83 و 90
 • 13 سال تدریس در دبستان کلاهدوز
 • 18 سال تدریس در دبستان های مختلف
 • معلم رسمی آموزش و پرورش و دارای تجربه تدریس در مدارس
 • بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد آذر خامنه می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی چهارم استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل یک مسئله‌ی مهم و دغدغه‌ی جدی برای خانواده است. وقتی محصلی برای یادگیری ریاضی نیاز به کمک معلم خصوصی دارد، والدین سعی می‌کنند بهترین معلم را برای فرزندشان پیدا کنند. اما بدون شک، قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی از ملاک‌های اثرگذار روی انتخاب معلم است.

استادبانک با توجه به چندین سال تجربه در حوزه تدریس خصوصی به خوبی از اهمیت تعرفه کلاس ریاضی و قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل برای خانواده‌ها آشنا است و برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی چهارم از روشی جدید استفاده می‌کند. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک از معیارهای مختلف و متعددی شکل گرفته است که توانایی هر استاد را از جنبه‌های مختلف می‌سنجند.

مواردی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید، روی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم به طور مستقیم اثر می‌گذارند:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی چهارم
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی چهارم دبستان
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

کارشناسان استادبانک، بعد از ارزیابی اساتید به کمک این معیارها به هر معلم بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی مشخص کردن میزان هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم برای معلم است. استادبانک توانسته به لطف این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، نرخ کلاس خصوصی ریاضی چهارم بسیار متنوعی را در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد.

کیفیت تدریس خصوصی ریاضی چهارم، ویژگی مهم اساتید استادبانک

شاید در نگاه اول به نظر برسد که سطح کیفی معلمان یک ستاره در استادبانک بالا نیست یا شیوه‌ی تدریس این دسته از مدرسین مناسب همه‌ی دانش‌آموزان نباشد. اما، تیم کارشناسی استادبانک نسبت به سطح علمی و کیفیت برگزاری جلسات تدریس خصوصی همه‌ی اساتید این سامانه حساس است. معلمان یک ستاره استادبانک نیز از کیفیت آموزش مطلوبی برخوردار هستند و گرفتن یک ستاره در شروع مسیر به معنی سطح علمی پایین آن‌ها نیست.

معلمی که یک یا دو ستاره از استادبانک دریافت می‌کند، می‌تواند با برگزاری کلاس‌های متعدد و جلب رضایت شاگردان به مرور زمان پیشرفت کند تا تعداد ستاره و دستمزد بالاتری به دست آورد. بزرگ‌ترین تفاوت میان معلمان یک یا دو ستاره با اساتید VIP در تجربه و آشنایی با شیوه‌های تدریس متنوع است. در هر صورت اساتید پنج ستاره و VIP سطح تدریس و نوع آموزش متفاوتی را ارائه می‌دهند که با توجه به قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم هر جلسه از کلاس‌شان از آن‌ها انتظار می‌رود.

تعداد ستاره اساتید و قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل

همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی ریاضی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی در منزل و آنلاین با هم متفاوت است؟

کلاس‌ خصوصی ریاضی چهارم در استادبانک به دو روش تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین، برگزار می‌شود. اساتید در شیوه‌ی تدریس حضوری ریاضی چهارم، باید تا محل مورد نظر شاگرد خود برای برگزاری کلاس بروند. طبیعتا این رفت و آمد موجب افزایش قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی در منزل می‌شود.

بنابراین تعرفه کلاس حضوری با آنلاین در استادبانک متفاوت است. البته این تفاوت قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در منزل به صورت حضوری و آنلاین چندان زیاد نیست و والدین و دانش‌آموز می‌توانند با دستی باز و با توجه به نیاز محصل یکی از دو روش تدریس را انتخاب کنند. تدریس آنلاین ریاضی چهارم استادبانک نیز در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان است و بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود.

 1. تمامی  و 1403 ‌ها به 1403 تبدیل شوند.
 2. متن سخن آخر از اچ 2 بهترین معلم با مناسب‌ترین …. در متن برداشته شده و به باچ دو بهترین معلم با مناسب‌ترین…. متن جدید و مناسب اضافه شده است.

 

عوامل موثر در تعیین هزینه معلم خصوصی کلاس چهارم

 1. تعداد جلسات در هفته: تعداد جلساتی که معلم برای دانش‌ آموزان برنامه‌ریزی می‌کند می‌تواند تعیین کننده قیمت باشد. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد، دستمزد و هزینه معلم خصوصی کلاس چهارم نیز بیشتر خواهد بود.
 2. سطح تحصیلات و تجربه معلم: معمولا معلمان با سابقه و تحصیلات بالا هزینه بیشتری از دیگر معلمان می‌طلبند. این به خاطر تجربه و دانش بیشتر آن‌ها است.
 3. منطقه محل زندگی: هزینه در شهرها و مناطق بالانشین بیشتر است. همچنین اینکه معلم به دانش‌آموز مراجعه می‌کند یا آن‌ها به مکانی که معلم تعیین می‌کنند، می‌روند نیز در بیشتر یا کمتر شدن هزینه کلاس موثر است.
 4. شهرت معلم: معلمان با نامی که در زمینه‌ آموزش خصوصی شناخته‌ شده‌اند، هزینه بیشتری از دیگران می‌طلبند.
 5. نوع جلسه: نوع تدریس (تخصصی، عمومی، تدریس درون خانه، تدریس آنلاین و غیره)، نقش مهمی در تعیین هزینه دارد.

قیمت معلم خصوصی چهارم ساعتی چند

قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم ساعتی ممکن است، متغیر باشد و بستگی به منطقه، تجربه و مهارت معلم داشته باشد. اما به طور معمول، هزینه معلم خصوصی چهارم در حدود 40 تا 80 هزار تومان برای هر ساعت در نظر گرفته می‌شود. این مبلغ با توجه به شرایط و عواملی که ذکر شد، می‌تواند افزایش یا کاهش یابد.

بهترین معلمان با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم در استادبانک

در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد.

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید با تجربه است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طو رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

کیفیت تدریس کلاس چهارم در استادبانک توسط تیم داوری و همچنین توسط دانش آموزان بعد از هر کلاس تایید می‌شود. این اساتید از شهرهای مختلف با استادبانک همکاری دارند. در صورتی که به دنبال معلم خوب برای تدریس کلاس چهارم هستید، می‌توانید از طریق استادبانک برای هماهنگی آموزش کلاس‌های چهارم اقدام کنید. مواردی که باید حین انتخاب بهترین معلم کلاس چهارم، آگاه باشید:

 • اطمینان حاصل کنید که زمان تدریس معلم با برنامه شما مطابقت دارد.
 • از سابقه تدریس خصوصی معلم در مقاطع مختلف آموزشی با سطح دانش و نیازهای مختلف جویا شوید.
 • تخصص معلم در زمینه‌های خاص کلاس چهارم را بررسی کنید.
 • دانش و تسلط معلم بر مفاهیم پایه تا پیشرفته کلاس چهارم را ارزیابی کنید.
 • از معلم در مورد روش تدریس و ابزارهای آموزشی که استفاده می‌کند، سوال کنید.
 • مطمئن شوید که روش تدریس معلم با سبک یادگیری شما مطابقت دارد (با دیدن فیلم‌های آموزشی معلم).
 • معلمی را انتخاب کنید که بتواند مفاهیم را به طور واضح، مختصر و جذاب به شما منتقل کند.

در لیست زیر معلمانی که با بهترین هزینه برای تدریس کلاس چهارم در استادبانک مشغولند، قابل مشاهده است. با انتخاب از لیست بهترین معلم‌های خصوصی یا حضوری کلاس چهارم، مهارت خود را در این درس بالا برده و موفقیت را از آن خود کنید. لیست بهترین معلم خصوصی کلاس چهارم عبارتند از:

 1. لیدا ناطقی
 2. فریده صفدری
 3. مریم پاکدل
 4. منا مجیدی صدر
 5. آزیتا کرمی
 6. نیلوفر توفیقیان
 7. عالیه لطیفی
 8. علیرضا سیف‌اله طرقی
 9. سعید یاری
 10. اسماعیل سامی
 11. بینه انصاریان

سخن آخر

در این مطلب با جزئیات قیمت گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد.

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید با تجربه است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طور رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

سوالات متداول در مورد هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم

 1. هزینه معلم خصوصی کلاس چهارم به صورت حضوری چقدر است؟
  در سال 1403 قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم به صورت حضوری از 100 هزار تومان شروع تا 600 هزار تومان به پایان می‌رسد.
 2. قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم خصوصی به صورت آنلاین چقدر است؟
  در سال 1403 قیمت معلم خصوصی کلاس چهارم خصوصی به صورت مجازی (آنلاین) از 100 هزار تومان شروع و تا 400 هزار تومان به پایان می‌رسد.