قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1235 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

چند درس را می‌توان پیدا کرد که به اندازه درس ریاضی، علاوه بر تاثیر آموزشی و تحصیلی در زندگی روزمره دانش‌آموز تاثیرگذار باشند. ریاضی از روز اول مدرسه در کنار دانش‌آموز است و نمرات آن یکی از معیارهای سنجش موفقیت محصلان محسوب می‌شود. ریاضی ابتدایی، بدون شک بسیار مهم و سنگ بنای یادگیری و تسلط دانش‌آموز در این درس دشوار است. 

والدین به خوبی از میزان اهمیت این درس آگاه هستند و حساسیت بالایی نسبت به عملکرد دانش‌آموز در ریاضی دارند. یکی از دروسی از همان مقطع ابتدایی نیاز به معلم خصوصی در آن مشخص می‌شود، ریاضی اول تا ششم دبستان است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، مهم‌ترین فاکتور در زمان انتخاب معلم خصوصی است و باید منصفانه و مناسب باشد. 

استادبانک که لیستی از برترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی دبستان را در دسترس دارد، برای تعیین هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی از معیارهای متعدد و دقیقی استفاده می‌کند. در ادامه با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک و تعرفه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در این سامانه به طور کامل آشنا می‌شوید.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی؛ سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در استادبانک به گونه‌ای تنظیم شده است تا والدین و دانش‌آموزان، محدوده‌ی قیمتی بسیار متنوعی را پیش‌روی خود داشته باشند. تیم کارشناسی استادبانک با کمک سیستم ارزیابی اساتید، هر یک از معلمان را معیارهای مختلفی می‌سنجند. معیارهایی که روی هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی به طور مستقیم تاثیر می‌گذارند شامل موارد زیر هستند:

  1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
  2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
  3. شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
  4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
  5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
  7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
  9. افتخارات علمی و آموزشی معلم

تیم کارشناسی استادبانک بعد از ارزیابی به هر کدام از معلمان میان یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند که ملاکی برای تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی است.

نکته‌ی ویژه‌ی این سیستم تعیین نرخ تدریس خصوصی ابتدایی این است که همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه، می‌توانند از معلم خصوصی با کیفیت با قیمتی منصفانه و مناسب بهره ببرند. همچنین این سیستم، شرایط را ایجاد می‌کنند تا معلمان جوان و باانگیزه هم به مرور زمان پیشرفت کنند و با دریافت تعداد ستاره بیشتر، قیمت کلاس خصوصی ریاضی ابتدایی آن‌ها نیز افزایش پیدا کند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی

ریاضی اول ابتدایی در کنار فارسی، مهم‌ترین درس این مقطع است که بیشتر دانش‌آموزان را به چالش می‌کشد. هرچند، مباحث کتاب ریاضی اول دبستان خیلی پیچیده نیست، ولی آشنایی با مفاهیم اولیه و چهار عمل اصلی ریاضی برای محصل کم سن به اندازه کافی دردسرساز است.

برخی والدین، ترجیح می‌دهند در خانه با فرزندشان این درس را کار کنند، اما راه اصولی آموزش درس بسیار مهمی مانند ریاضی، این است که در صورت بروز مشکل از معلم خصوصی ریاضی اول ابتدایی کمک بگیرید. معلم باکیفیت در وهله‌ی اول به بهترین شکل با کودک ارتباط برقرار می‌کند و در گام بعد به سراغ آموزش می‌رود.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی، تاثیرگذارترین عامل در انتخاب معلم است. اما استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید، هزینه تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی با مناسب‌ترین قیمت تعیین کرده است.

برای مشاهده‌ی نرخ تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی

مباحث ریاضی دوم ابتدایی در راستای کتاب اول ادامه پیدا می‌کند و به نوعی تکمیل کننده‌ی ریاضی پایه اول دبستان است. والدین باید توجه کنند که دانش‌آموز، کوچک‌ترین مشکلی در بخش ریاضی اول نداشته باشد تا با آمادگی وارد روند آموزش ریاضی دوم ابتدایی شود.

یادگیری ریاضی در یک نگاه اجمالی، کار ساده‌ای نیست و نباید انتظار داشته باشید دانش‌آموز بتواند به تنهایی از پس همه‌ی مباحث کتاب بربیاید. آموزش به شاگردی که سن کمی دارد، قلق و توانایی خاصی می‌خواهد و معلم باید صبور باشد و زمان کافی صرف محصل کند.

بنابراین اگر فکر می‌کنید که فرزند شما در مسیر یادگیری ریاضی دوم دبستان دچار مشکل است، حتما از معلم خصوصی ریاضی دوم ابتدایی کمک بگیرید. استادبانک، آماده‌ی برگزاری کلاس‌ آنلاین و در منزل ریاضی برای دانش‌آموزان سراسر کشور است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در استادبانک بسیار دقیق و منصفانه تعیین می‌شود تا برترین اساتید ریاضی در کنار دانش‌آموزان سراسر کشور باشند. شما می‌توانید برای مشاهده و بررسی هزینه تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در استادبانک روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی

مباحث ریاضی سوم ابتدایی به آهستگی، شکل و محتوایی جدی‌تر به خود می‌گیرند. هرچند، همچنان مهم‌ترین مفاهیم این کتاب نیز، مطالب پایه و ساده‌ی ریاضی هستند اما کمی غفلت یا دست کم گرفتن، کافی است تا دانش‌آموز در یادگیری ریاضی سوم دچار مشکل شود.

طبیعی است که با بالا رفتن پایه و سن محصل، والدین چالش بیشتری برای آموزش به فرزندشان داشته باشند و از طرفی دیگر، مباحث هم برای انتقال کمی دشوار تر به نظر برسد. شرکت در جلسات تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی، راه‌حل ساده و کاربردی است تا محصل از روش تدریس مناسب بهره ببرد و درس را خوب یاد بگیرد.

خوشبختانه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی در استادبانک به نحوی تنظیم شده است که علاوه بر نرخ تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی مناسب، کیفیت آموزش نیز بالا باشد. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری مختص به سامانه استادبانک است و با هدف گسترش عدالت آموزش اجرا می‌شود.

شما می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا به بخش مربوط به ریاضی سوم وارد شوید و هزینه تدریس خصوصی ریاضی سوم را مشاهده کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

اگر پایه‌های تحصیلی ابتدایی را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که اولین نشانه‌های افت تحصیلی جدی یا عمیق از پایه چهارم ابتدایی نمایان می‌شود. دروس در این سال، سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند که ریاضی چهارم ابتدایی یکی از مهم‌ترین آن‌ها است.

به هیچ عنوان از محصل چهارم دبستان انتظار موفقیت در درس ریاضی بدون کمک را نداشته باشید. گسترش مفاهیم در ریاضی این پایه کاملا مشهود است و دانش‌آموز نیاز به کمک دارد. بهترین پشتیبانی از محصل نیز، گرفتن معلم خصوصی ریاضی چهارم دبستان است.

استادبانک با کمک تیم کارشناسی و سیستم ارزیابی اساتید، برترین معلمان را با بهترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی برای دانش‌آموزان کل کشور آماده کرده است. کافی است، روی لینک زیر کلیک کنید تا لیستی از برترین اساتید را با متنوع‌ترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی مشاهده کنید.

 قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی

پنجم ابتدایی، مقطعی است که دانش‌آموز به آهستگی گام در مسیر جدیدی از نظر روحیات و ذهن، می‌گذارد. رفتارهای کودکانه در محصل کلاس پنجم کمتر می‌شود و درک دانش‌آموز از محیطش بیشتر می‌شود. به همین ترتیب، درس‌ها هم جدی‌تر و سخت‌تر می‌شوند که در راس آن‌ها ریاضی پنجم ابتدایی قرار دارد.

برخی از مباحث جدید ریاضی پنجم، سرآغاز مطالبی هستند که محصل در پایه‌های بالاتر باید آن‌ها را بخواند. بنابراین، کاملا مشخص است که باید یادگیری این مباحث به طور جدی و دقیقی پیگیری شود. بهترین روش آموزش این درس هم شرکت در جلسات تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی است.

هرچند قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی برای والدین بسیار مهم است، اما در استادبانک نحوه‌ی تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی به گونه‌ای انجام شده است که برترین اساتید در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان باشند. والدین و محصلان می‌توانند با کلیک روی لینک زیر هزینه تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی را مشاهده کنند.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی

ششم ابتدایی، مهم‌ترین، سخت‌ترین و تاثیرگذارترین پایه‌ی تحصیلی دوران دبستان است. شخصیت تحصیلی و عادت مطالعه دانش‌آموز در این پایه، شکل جدی‌تری به خود می‌گیرد و کاملا روی ادامه مسیر آموزشی محصل اثر می‌گذارد.

ریاضی ششم ابتدایی، مهم‌ترین درس این پایه است که میزان توانایی و استعداد دانش‌آموز را مشخص می‌کند. این درس از مباحث سختی شکل گرفته است که بیشتر محصلان برای یادگیری آن مشکل دارند. بدون شک، بهترین راه یادگیری ریاضی، کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی ششم ابتدایی است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی، نباید عاملی باشد که والدین را از کمک گرفتن از معلم، منصرف کند. تیم استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید و تعیین نرخ ریاضی ششم ابتدایی متنوع، شرایطی را آماده کرده است تا همه‌ی دانش‌آموزان از باکیفیت‌ترین روش آموزش استفاده کنند.

شما برای دیدن هزینه تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی و رزومه اساتید، می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی حضوری و آنلاین با هم متفاوت است؟

تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک به دو روش تدریس آنلاین و تدریس در منزل برگزار می‌شود. اما، قیمت تدریس خصوصی ریاضی حضوری و آنلاین در استادبانک با یکدیگر اندکی متفاوت است که دلیل این تفاوت در نوع برگزاری کلاس‌ها است.

طبیعتا در روش تدریس خصوصی حضوری، معلم مورد نظر شما باید تا محل برگزاری کلاس بیاید و این مسئله باعث هزینه‌ی رفت و آمدی و زمان را در پیش خواهد داشت. هرچند تفاوت قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در کلاس آنلاین و حضوری چندان بالا نیست و شما می‌توانید با توجه به نیازتان یکی از این دو نوع را انتخاب کنید.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی آنلاین نیز در سراسر کشور یکسان است و هیج محدودیت جغرافیایی برای برگزاری کلاس آنلاین ریاضی استادبانک وجود ندارد.

بهترین معلمان با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در استادبانک

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

در این مقاله به جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در استادبانک پرداختیم. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد. 

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید باکیفیت است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طور رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی ابتدایی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.