مقالات معلم خصوصی

بهترین سایت‌های تدریس خصوصی در جهان

استادبانک نویسنده
772 0
15 آذر 1401

امروزه، آموزش خصوصی به دلیل افزایش میزان یادگیری رشد چشمگیری داشته است. سایت‌های بسیاری در زمینه تدریس خصوصی در سراسر دنیا فعالیت دارند. این سایت‌ها به صورت آنلاین یا حضوری به شاگردان خود آموزش داده و طرفداران بسیاری به خود جذب کرده‌اند.

آشنایی با سایت‌های مهم آموزش خصوصی دنیا، شما را با بهترین اساتید تدریس خصوصی مانند بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان و غیره و همچنین با روش‌های نوین آموزش مجازی آشنا می‌کند. به علاوه، به عنوان مرجعی برای آموزش مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه، معلمان نیز قادر به استفاده از روش‌ها و آموزش‌های این سایت‌ها برای تدریس خود هستند. در ادامه بهترین سایت‌های تدریس خصوصی در جهان را معرفی می‌کنیم.

آموزش آنلاین از طریق سایت تدریس خصوصی چیست؟

از جمله موارد مهم در بررسی بهترین سایت‌های تدریس خصوصی، افزایش اهمیت آموزش از راه دور است. سایت‌های تدریس خصوصی جز ابزارهای پیشرفته ارتباطی قرار می‌گیرند. امروزه اغلب مردم از طریق آموزش از راه دور اقدام به تحصیل و اخذ مدرک مربوط به آن می‌کنند.

تدریس خصوصی از طریق سایت به معنی آموزش شاگردان به صورت آنلاین یا آفلاین است. پس از شرکت در آزمون‌های پایانی و گذراندن دوره‌های لازم، مدرک موردنظر را دریافت خواهید کرد. از همین جهت، سایت‌های بسیاری در زمینه تدریس خصوصی تشکیل شده‌اند.

پیشنهاد ویژه:

تدریس خصوصی چیست و چه کاربردی دارد؟

معرفی بهترین سایت های آموزش خصوصی در جهان

همانطور که اشاره شد، سایت‌های بسیاری در زمینه تدریس خصوصی وجود دارند. هریک از این سایت‌ها به آموزش دروس مختلف پرداخته و از طرفداران بسیاری برخوردار هستند. در ادامه، به معرفی هریک از این سایت‌ها به ترتیب می‌پردازیم.

سایت study.com

Study از جمله سایت‌های آمریکایی معتبر و به روز است. این سایت بازدیدکننده‌های بسیاری داشته و رتبه بالایی را از میان سایت‌های تدریس خصوصی از آن خود می‌کند. از جمله خصوصیات مهم این سایت، پوشش‌دهی از سطح راهنمایی تا دانشگاه است. روش آموزشی در این سایت از طریق فیلم و آزمون بوده و درس‌های بسیاری در آن تدریس می‌شوند.

ابزار و نرم‌افزارهای موجود در این سایت، کمک معلمان در تدریس بهتر آن‌ها خواهد بود. صفحه فیلتر و دسته‌بندی از جمله خصوصیات این سایت بوده که قادر به پیدا کردن فیلم موردنظر هستید. با خرید اکانت در این سایت، امکان ثبت‌نام جهت اخذ مدرک را دارید. پس از گذراندن آزمون‌های لازم، مدرک مربوطه را دریافت خواهید کرد.

سایت khanacademy.org

Khanacademy از دیگر سایت‌های آمریکایی بوده و بازدیدکنندگان بسیاری دارد. طراحی زیبا و دسترسی کاربری بسیار خوب این سایت، از جمله خصوصیات آن محسوب می‌شود. آموزش در این سایت از طریق فیلم‌های آموزشی بوده و آزمون‌هایی برای آن درنظر گرفته شده است. پس از مشاهده هر فیلم آزمون‌هایی جهت ارزیابی خود در یادگیری درس خواهید داد.

این آکادمی سطوح مختلف ابتدایی تا دانشگاه را پوشش می‌دهد. در حالیکه سایت‌های آموزش ابتدایی بسیار محدود بوده اما این سایت تمام دروس را در بر می‌گیرد. تنوع موضوع‌های این سایت بالا بوده و شامل ریاضی، علوم پایه و مهندسی، مهندسی برق و غیره می‌شود. زیرنویس انگلیسی در سایت خان آکادمی از جمله خصوصیات مثبت آن است. با مشاهده فیلم‌ها با زیرنویس انگلیسی قادر به تقویت زبان خود نیز خواهید بود.

سایت Alison.com

آلیسون سایت هندی بوده که مانند دیگر سایت‌های تدریس خصوصی بازدیدکنندگان بسیاری دارد. موضوعات دارای فیلم آموزشی بسیار گسترده بوده و از رتبه بالایی برخوردار هستند. آموزش انواع زبان‌های زنده دنیا در این سایت انجام شده و سایتی برتر در آموزش زبان انگلیسی نیز است.

تنوع در فیلم‌های آموزشی این سایت را شاید در کمتر سایتی مشاهده کنید. یکی از ویژگی‌های لازم در این سایت برای معلم خصوصی و تدریس، امکان برنامه‌ریزی است. در هر صفحه، قادر به تعیین زمانی برای درس‌های مربوطه خواهید بود. دوره‌های پولی در سایت تدریس خصوصی آلیسون به آن‌ها مدرک اعطا می‌کنند.

پیشنهاد ویژه:

چرا معلم خصوصی یکی از بهترین روش‌های یادگیری است؟

سایت educationstudies.yale.edu

این وب‌سایت توسط دانشگاه yale ایجاد شده و قدمت آن بیش از 300 سال است. فیلم ضبط شده در کلاس‌های دانشگاه آمریکا، در این سایت منتشر می‌شود. در این فیلم، اساتید به تدریس خصوصی شاگردان پرداخته که به کلاس درس خصوصی بسیار نزدیک است. در هر صفحه از این سایت نیز نمونه‌ تمرین‌هایی وجود داشته و دارای زیرنویس انگلیسی هستند.

از این فیلم‌ها جهت تقویت توانایی‌های شنیداری در زبان انگلیسی استفاده می‌شود. به علاوه، موضوع‌های بسیاری در حوزه‌های درسی در این سایت پوشش داده می‌شود. روان‌شناسی، جامعه‌شناسی، شیمی، نجوم، زبان انگلیسی و غیره از جمله آن‌ها است. بنابراین، این سایت نیز در زمینه تدریس خصوصی و معلم آنلاین گزینه‌ای مناسب برای شما خواهد بود.

سایت brightstorm.com

برایت استورم نیز از جمله سایت‌های آمریکایی بوده و فیلم‌های متنوعی در سطح دبیرستان دارد. تمام فیلم‌ها موضوع‌های مختلف ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی و غیره را پوشش می‌دهد. این سایت با ظاهر ساده خود، امکان کاربری آسان برای مخاطبان را فراهم می‌کند.

پیشنهاد ویژه:

آیا معلم خصوصی، راهی تضمین شده برای موفقیت در امتحان است؟

سایت‌های ایرانی برتر در تدریس خصوصی

بهترین سایت‌های تدریس خصوصی در جهان شامل موارد مختلفی می‌شود. هریک از این سایت‌ها در زمینه تدریس خصوصی سابقه درخشانی داشته و سطح بالایی از رضایت در میان مردم را دارند. اما سایت‌های ایرانی بسیاری در تدریس خصوصی انواع دروس فعالیت داشته که از ویژگی‌های بسیاری مناسبی برخوردار هستند.

یکی از بهترین این‌ سایت‌ها، سایت تدریس خصوصی استادبانک است که در حال حاضر با ۴۰۰۰ استاد توانا و کاربلد در مقاطع مختلف تحصیلی مانند تدریس خصوصی ریاضی و زبان‌های خارجه مشغول به خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان و دانشجویان و کاربران خود است.

پیشنهاد ویژه:

کلاس خصوصی با اعتماد به نفس دانش‌آموز چه می‌کند؟

استادبانک، مرجعی همیشگی برای انتخاب معلم خصوصی

برای انتخاب معلم خصوصی در دروس و مهارت‌های مختلف می‌توانید وارد سایت استادبانک شده و بعد از جستجوی درس و موضوع و شهر محل سکونت، وارد صفحه اساتید این مجموعه شده و استاد مورد نظر خود را باتوجه به امتیاز، قیمت تدریس خصوصی استاد، رزومه و سوابق تدریس و بخش نظرسنجی بررسی و انتخاب کنید.

در واقع شما با کمک اساتید استادبانک و تیم پشتیبانی این مجموعه با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳، می‌توانید بهترین اساتید تدریس خصوصی را در هر زمینه و درسی به صورت تدریس خصوصی حضوری یا تدریس خصوصی آنلاین در کنار خود داشته باشید.