قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی نهم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
4174 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی هفتم

ریاضی که از سال اول ابتدایی با دانش‌آموز است، همیشه باعث دردسر و ایجاد نیازهای کمک آموزشی در شاگردان می‌شود. گرفتن معلم خصوصی ریاضی نهم، بهترین توصیه‌ای است که می‌توان به محصل کرد. اما برای انتخاب معلم باکیفیت معیارهای مختلفی وجود دارد که قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم، مهم‌ترین آن‌ها است. در این مقاله با سیستم ارزیابی اساتید برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی ریاضی نهم، انواع اساتید، کلاس حضوری و آنلاین و کیفیت تدریس خصوصی در استادبانک آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم آنلاین

قیمت معلم خصوصی ریاضی نهم به صورت آنلاین در سال ۱۴۰۱ از (70 هزار تومان) تا (640 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم به صورت آنلاین (115 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم حضوری

قیمت معلم خصوصی ریاضی نهم به صورت حضوری از (82 هزار تومان) تا (670 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم به صورت حضوری (165 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین اساتید ریاضی در مقطع قیمت کلاس خصوصی ریاضی نهم

اساتید ریاضی نهم استادبانک که ارزان قیمت هستند، در واقع اساتیدی هستند که با وجود جوان‌بودن، کیفیت مناسبی در تدریس ارائه می‌دهند. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی نهم در مقطع کلاس خصوصی ریاضی نهم آشنا می‌شوید:

استاد زهره نجاری

قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم با خانم زهره نجاری به ازای  هر جلسه آنلاین 80 هزار تومان است. خانم زهره نجاری دارای مدرک کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد ریاضیات و کاربردها از دانشگاه شهید بهشتی است. رزومه تدریس خانم زهره نجاری به شرح زیر است:

 • سابقه تدریس خصوصی
 • تدریس ریاضی به روش ساده و قابل فهم
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

با توجه به سطح تجربه و سابقه تدریس اساتید تدریس خصوصی ریاضی نهم، هزینه کلاس خصوصی نهم آن‌ها که پایین‌تر بوده، به منزله کیفیت پایینشان نیست و بسیاری از آن‌ها کیفیت مناسبی در تدریس دارند.

معرفی گران ترین اساتید ریاضی نهم در بخش هزینه تدریس کلاس خصوصی نهم

گران‌ترین اساتید ریاضی نهم در واقع بهترین اساتید استادبانک هستند که تجربه و تخصص بالایی دارند.  برخی از این اساتید تدریس خصوصی ریاضی نهم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید ریاضی نهم و هزینه کلاس خصوصی ریاضی نهم آن‌ها آشنا می‌شوید:

1.استاد ساناز حاجیلو

استاد ساناز حاجیلو، بهترین معلم خصوصی ریاضی پایه نهم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم در منزل ایشان به ازای هر جلسه آنلاین با این معلم VIP مبلغ 335 هزار تومان و هر جلسه حضوری 475 هزارتومان است. خانم ساناز حاجیلو دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه تهران است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • بیش از ده قبولی در رشته پزشکی و رتبه های زیر 1000
 • توانایی بالا برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور
 • 14 سال تدریس در موسسه دبیران قلم
 • 2 سال تدریس در مدرسه اردیبهشت
 • 3 سال تدریس در موسسه قلم
 • دارای تجربه تدریس در مدارس
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

اساتید VIP ریاضی نهم استادبانک مجموعه‌ای از بهترین اساتید حال حاضر هستند که می‌توانند در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان نقش کلیدی داشته باشند. به همین خاطر است که قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل آن‌ها بیشتر از سایر اساتید است.

2.استاد مهران رضایی

استاد مهران رضایی،  از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. در واقع ایشان به عنوان بهترین معلم خصوصی ریاضی پایه نهم، دارای کارشناسی مهندسی راه آهن از دانشگاه علم و صنعت ایران  است. هزینه کلاس‌ خصوصی ریاضی نهم آقای مهران رضایی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی نهم در حالت آنلاین 270 هزار تومان و در حالت حضوری 380 هزارتومان است. رزومه استاد مهران رضایی به شرح زیر است:

 • تدریس ویدیو آموزشی انتشارات گاج درس ریاضی دهم
 • کسب مدال نقره المپیاد فیزیک توسط یکی از دانش‌آموزانم. (آقای حسن فیض اللهی) الان به عنوان یکی از اساتید در همین مجموعه مشغول هستند.
 • 12 سال تدریس ریاضی تدریس در مدارس حلی 2، حلی 7، حلی 9، حلی 11 تدریس در دبیرستانه غیرانتفاعی مطرح تهران نظیر علامه امینی، نخبگان پورسینا، ….
 • 3 سال تدریس در غیر دولتی علامه امینی
 • 3 سال تدریس در تیزهوشان حلی 11
 • 1 سال تدریس در سلام نجم الثاقب
 • 2 سال تدریس در سلام البرز
 • دارای تجربه تدریس در مدارس

برای مشاهده پروفایل استاد مهران رضایی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره ریاضی نهم استادبانک ترکیب موفقی از تجربه و تخصص هستند که برای موفقیت در آزمون نهایی و کنکور می‌توانند نقشی کلیدی داشته باشند. هزینه تدریس خصوصی ریاضی در منزل آن‌ها نیز به دلیل همین تجربه و تخصص‌شان در تدریس خصوصی ریاضی تمام پایه‌ها، به تبع افزایش پیدا می‌کند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه‌ کلاس خصوصی ریاضی متوسطه اول و سایر مقاطع تحصیلی دانش‌آموزان یک مسئله‌ی مهم و دغدغه‌ی جدی برای خانواده است. وقتی محصلی برای یادگیری ریاضی نیاز به کمک معلم خصوصی دارد، والدین سعی می‌کنند بهترین معلم را برای فرزندشان پیدا کنند. اما بدون شک، قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم از ملاک‌های اثرگذار روی انتخاب معلم است.

استادبانک با توجه به چندین سال تجربه در حوزه تدریس خصوصی به خوبی از اهمیت تعرفه کلاس خصوصی ریاضی برای خانواده‌ها آشنا است و برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی نهم از روشی جدید استفاده می‌کند. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک از معیارهای مختلف و متعددی شکل گرفته است که توانایی هر استاد را از جنبه‌های مختلف می‌سنجند. و همین عامل تعیین کننده نرخ کلاس خصوصی ریاضی و سایر دروس و مقاطع است. 

مواردی که در لیست زیر مشاهده می‌کنید، روی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم به طور مستقیم اثر می‌گذارند:

 1. میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی معلم ریاضی نهم و سایر پایه‌ها (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 2. سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 3. شیوه‌های تدریس معلم ریاضی نهم (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 4. نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز در کلاس تدریس خصوصی ریاضی (به خصوصی شاگرد کم سن)
 5. میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی نهم
 6. نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 7. عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی نهم
 8. میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان نسبت به عملکرد معلم تدریس خصوصی ریاضی 
 9. افتخارات علمی و آموزشی معلم ریاضی نهم 

کارشناسان استادبانک، بعد از ارزیابی اساتید به کمک این معیارها به هر معلم بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) می‌دهند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی مشخص کردن میزان هزینه تدریس خصوصی ریاضی نهم متوسطه برای معلم است. استادبانک توانسته به لطف این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، نرخ کلاس خصوصی ریاضی نهم بسیار متنوعی را در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد.

کیفیت تدریس خصوصی ریاضی نهم، ویژگی مهم اساتید استادبانک

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که سطح کیفی معلمان یک ستاره در استادبانک بالا نیست یا شیوه‌ی تدریس این دسته از مدرسین مناسب همه‌ی دانش‌آموزان نباشد. اما، تیم کارشناسی استادبانک نسبت به سطح علمی و کیفیت برگزاری جلسات تدریس خصوصی همه‌ی اساتید این سامانه حساس است. معلمان یک ستاره استادبانک نیز از کیفیت آموزش مطلوبی برخوردار هستند و گرفتن یک ستاره در شروع مسیر به معنی سطح علمی پایین آن‌ها نیست.

معلمی که یک یا دو ستاره از استادبانک دریافت می‌کند، می‌تواند با برگزاری کلاس‌های متعدد و جلب رضایت شاگردان به مرور زمان پیشرفت کند تا تعداد ستاره و دستمزد بالاتری به دست آورد. بزرگ‌ترین تفاوت میان معلمان یک یا دو ستاره با اساتید VIP در تجربه و آشنایی با شیوه‌های تدریس متنوع است. در هر صورت اساتید پنج ستاره و VIP سطح تدریس و نوع آموزش متفاوتی را ارائه می‌دهند که با توجه به قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم و به صورت کلی با توجه به هزینه کلاس خصوصی ریاضی متوسطه اول و سایر مقاطع در هر جلسه از کلاس‌شان از آن‌ها انتظار می‌رود.

تعداد ستاره اساتید و نرخ تدریس خصوصی ریاضی نهم

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

همان‌طور که توضیح داده شد، استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این معلمان، داشتن مهارت بالا در تدریس خصوصی ریاضی و  پرورش دانش‌آموزان موفق است. اساتید وی‌آی‌پی، بالاترین سطح قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم را دارند.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی نهم در منزل و آنلاین با هم متفاوت است؟

کلاس‌ خصوصی ریاضی اول در استادبانک به دو روش تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین، برگزار می‌شود. اساتید در شیوه‌ی تدریس حضوری ریاضی نهم، باید تا محل مورد نظر شاگرد خود برای برگزاری کلاس بروند. طبیعتا این رفت و آمد موجب افزایش قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم در منزل می‌شود. 

بنابراین تعرفه کلاس حضوری با آنلاین در استادبانک متفاوت است. البته این تفاوت قیمت چندان زیاد نیست و والدین و دانش‌آموز می‌توانند با دستی باز و با توجه به نیاز محصل یکی از دو روش تدریس را انتخاب کنند. تدریس آنلاین ریاضی نهم استادبانک نیز در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان است و بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی برگزار می‌شود.

بهترین معلمان با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم در استادبانک

در این مقاله با جزئیات قیمت‌گذاری و تعیین تعرفه تدریس خصوصی ریاضی نهم متوسطه اول در استادبانک آشنا شدید. استادبانک برای مشخص کردن هزینه کلاس خصوصی هر استاد بسیار حساس است و معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرد. 

هدف تیم استادبانک، استفاده‌ی دانش‌آموزان سراسر ایران از آموزش باکیفیت توسط اساتید با تجربه است. البته، خدمات دیگر سامانه تدریس خصوصی استادبانک مانند: گام‌به‌گام‌های کتاب‌های درسی اول تا ششم ابتدایی، نمونه سوالات مقطع ابتدایی، مقالات آموزشی و مشاوره تحصیلی به والدین و اپلیکیشن آموزشی استادبانک به طور رایگان در دسترس شما قرار دارد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی نهم  نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.