قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی

درس ریاضی در رشته تجربی اهمیت ویژه‌ای دارد و دانش‌آموزان برای یادگیری آن به دنبال بهترین راه‌حل هستند. شرکت در جلسات تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی، موثرترین روش یادگیری این درس برای محصلان است. دانش‌آموز با کمک معلم، همه‌ی بخش‌های کتاب را مطالعه می‌کند تا آماده‌ی موفقیت در امتحانات و در نهایت کنکور سراسری شود.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی به عوامل مختلف بستگی دارد و در برخی موارد هزینه کلاس خصوصی بیش‌ازحد تصور والدین و دانش‌آموز است. اما، استادبانک برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند تا مناسب‌ترین شهریه کلاس خصوصی ریاضی در دسترس دانش‌آموزان قرار بگیرد.

در این مقاله درباره‌ی جزئیات تعین قیمت کلاس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی، کیفیت اساتید، سیستم امتیازدهی به معلمان و شیوه‌‌های برگزاری کلاس در استادبانک صحبت می‌کنیم.

تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

استادبانک با هدف پوشش نیاز همه‌ی دانش‌آموزان از سیستم ارزیابی اساتید برای تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی استفاده می‌کند. این سیستم هر یک از معلمان را با معیارهای مختلف، جزئی و دقیق بررسی می‌کند تا هر استاد با توجه به سطح علمی، تجربه و میزان تسلط در تدریس دستمزد دریافت کند و محصلان نیز به مجموعه کاملی از اساتید دسترسی داشته باشند.

این روش، باعث ایجاد تعادل میان کیفیت و میزان نرخ کلاس خصوصی هر استاد می‌شود. توانایی هر معلم به مرور زمان افزایش پیدا می‌کند و در طول این مسیر نیاز دارد تا دانش‌آموزان مختلفی داشته باشد. بنابراین، می‌توان با تعیین قیمت منصفانه برای هر معلم به رابطه استاد شاگردی هم کمک کرد تا هر دو طرف از ساعات آموزشی بهره ببرند.

در لیست زیر معیارهای کارشناسان استادبانک را برای ارزیابی اساتید مشاهده می‌کنید:

  • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
  • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
  • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
  • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
  • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
  • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
  • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
  • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از سنجش براساس این پارامترها بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در استادبانک محسوب می‌شود. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، دلیل اصلی تنوع نرخ کلاس ریاضی در استادبانک است تا همه‌ی محصلان سراسر کشور به اساتید ریاضی باکیفیت با مناسب‌ترین قیمت دسترسی داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی استادبانک چه تاثیری دارد؟

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

معلمان بعد از پشت‌‌سر گذاشتن سیستم ارزیابی اساتید، بر اساس تعداد ستاره امتیازبندی شده و به گروه‌های مختلف تقسیم می‌شوند. تعداد ستاره‌ها در سایت استادبانک، نشانگر سطح، موقعیت و میزان تجربه معلم است و معنای خاصی دارد. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی ریاضی یازدهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموزان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین ریاضی یازدهم تجربی با هم متفاوت است؟

برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به شیوه‌ی تدریس در منزل (حضوری) و تدریس آنلاین است. این دو روش اجازه می‌دهد تا شما با توجه به سلیقه و نیازتان در جلسات تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی حاضر شوید. بدیهی است که اساتید برای برگزاری کلاس خصوصی ریاضی حضوری باید تا محل مورد نظر دانش‌آموز بروند. 

به همین دلیل هزینه رفت و آمد، باعث بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی در منزل می‌شود و این نوع کلاس، کمی از تدریس آنلاین گران‌تر است. تفاوت قیمت این دو روش برگزاری کلاس خصوصی حدود 15 تا 20 درصد تخمین‌زده می‌شود. البته، در حال حاضر دانش‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری ریاضی یازدهم تجربی استادبانک استفاده کنند.

اما، تدریس آنلاین ریاضی یازدهم تجربی استادبانک بدون هیچ‌گونه محدودیتی در دسترس محصلان سراسر کشور است تا از بهترین اساتید ریاضی با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی و کیفیت کلاس پیش نیاید.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت کلاس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

احتمال دارد، قیمت‌های متنوع استادبانک سوالی را در ذهن شما به وجود بیاورد که آیا اساتید یک یا دو ستاره (پایین‌ترین نرخ تدریس خصوصی ریاضی یازدهم) کیفیت مناسبی دارند؟ یا چرا اساتید VIP تا این اندازه تعرفه کلاس خصوصی بالایی دارند؟ اول نکته این است که مدرسین در استادبانک، مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستمزد را دریافت می‌کنند و به نوعی پایین‌ترین نرخ با توجه به تجربه و سطح علمی برای آن‌ها تعیین شده است.

سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با همین هدف طراحی شده است تا همه‌ی معلمان از یک حداقل کیفیت و قدرت تدریس قابل‌قبولی برخوردار باشند. گروه معلمان یک و دو ستاره را اساتید کم‌تجربه و جوانی تشکیل می‌دهند که سطح علمی خوبی دارند و آماده‌ی ورود به حوزه‌ی آموزش کشور هستند. از سمت دیگر ، معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک گروهی از اساتید برجسته و باتجربه کشور هستند که برخی از آن‌ها از نوابغ و افراد برجسته‌ی رشته خود شناخته می‌شوند. 

بنابراین در یک نگاه کلی می‌توان گفت شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌ ریاضی برای دانش‌آموزان سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم رشته تجربی در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم تافل باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی یازدهم تجربی نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.