قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم

زیست برای بچه‌های تجربی، مهم‌ترین و تاثیرگذارترین درس در امتحانات و کنکور سراسری است. دانش‌آموز رشته تجربی که قصد موفقیت در این رشته را دارد باید تسلط کافی را روی مباحث کتاب زیست شناسی داشته باشد. مطالعه و یادگیری زیست، روند راحت و ساده‌ای نیست و همیشه توصیه می‌شود تا محصلان از معلم خصوصی زیست شناسی یازدهم کمک بگیرند.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم، می‌توانید به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. میزان اعتبار موسسه یا آموزشگاهی که به آن مراجعه می‌کنید تا سطح علمی استاد از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار روی تعیین هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم هستند. فرآیند قیمت‌گذاری باید شفاف، منطقی و متنوع باشد تا والدین و دانش‌آموز بهترین انتخاب‌ها را پیش‌روی خود داشته باشند.

استادبانک برای رسیدن به این هدف از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند تا همه‌ی معلمین بر اساس میزان توانایی، رزومه و سطح علمی دسته‌بندی شوند. در ادامه این مطلب شما را با روش تعیین نرخ تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم در استادبانک، سطح کیفی اساتید و روش‌های برگزاری کلاس خصوصی زیست به طور کامل آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

شفافیت در تعیین قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم، باعث می‌شود تا والدین و دانش‌آموز با خیالی آسوده معلم زیست مورد نظر خود را پیدا و انتخاب کنند. موسسات و آموزشگاه‌های هستند که بدون داشتن روالی مشخص، قیمت معلم خصوصی زیست یازدهم را بسیار بالا و خارج از عرف تعیین می‌کنند. برخی از دانش‌آموزان با دیدن این ارقام و شهریه کلاس زیست، تصمیم می‌گیرند از معلم خصوصی استفاده نکنند یا به سراغ مدرسین کم‌تجربه با سطح علمی نچندان مناسب می‌روند.

استادبانک برای رفع این مشکل و دغدغه، سیستم ارزیابی اساتید را با دو هدف بررسی توانایی و قیمت‌گذاری منصفانه معلمان طراحی کرده است. این روش اجازه می‌دهد هر معلم را با توجه به سطح علمی، تجربه و انگیزه برای تدریس، سنجیده شود تا مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زیست یازدهم در دسترس دانش‌آموزان قرار بگیرد. معیارهای که استادبانک در زمان ارزیابی اساتید از آن‌ها استفاده می‌کند، در لیست زیر قابل مشاهده است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی زیست یازدهم
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی زیست یازدهم
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

هر معلم بعد بررسی توسط تیم کارشناسی استادبانک، میان یک تا بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. امتیازبندی توسط ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی تعیین هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی  است. تنوع قیمت کلاس خصوصی در کنار کیفیت آموزش اساتید، نتیجه‌ی این روش امتیازدهی و دسته‌بندی معلمان است و باعث می‌شود تا هر دانش‌آموز با هر میزان بودجه به معلم کاربلد دسترسی داشته باشد.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس زیست شناسی یازدهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی زیست یازدهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زیست شناسی یازدهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس زیست یازدهم اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه کلاس خصوصی زیست یازدهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زیست یازدهم با هم متفاوت است؟

قیمت تدریس خصوصی حضوری با تدریس آنلاین زیست یازدهم در استادبانک، متفاوت است و کلاس‌های نرخ معلم خصوصی در منزل زیست اندکی بیشتر از کلاس‌های آنلاین تعیین شده است. دلیل این اختلاف قیمت، هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برگزاری کلاس خصوصی است. هرچند تفاوت شهریه این دو نوع روش تدریس، چندان زیاد نیست و کلاس‌های حضوری 15 تا 20 درصد گران‌تر هستند.

در حال حاضر تیم استادبانک آماده‌ی برگزاری کلاس‌های حضوری در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان است. ولی، تدریس آنلاین زیست یازدهم استادبانک، بدون محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد. تیم استادبانک از بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برای برپایی کلاس آنلاین استفاده می‌کند تا در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی زیست اختلالی به وجود نیاید.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم در استادبانک برای اساتید یک تا پنج ستاره و VIP به ترتیب بالا می‌رود و روند صعودی دارد. ممکن برای برخی از کاربران سوال پیش بیاید که آیا اساتید یک یا دو ستاره به دلیل کیفیت تدریس بسیار پایین، قیمت کمتری دارند یا دلیل دستمزد قابل‌توجه‌ی اساتید وی‌آی‌پی چیست؟

اولین نکته این است که کیفیت معلمین در استادبانک، مهم‌ترین معیار برای همکاری است. حتی استادی که فقط یک ستاره از کارشناسان دریافت می‌کند، باید حداقل توانایی و قدرت ارائه مطالب درسی را به شاگردش داشته باشد. دلیل داشتن یک یا دو ستاره برای برخی معلمین، تجربه کم است. این دسته از معلمان در آغاز مسیر آموزش هستند و طبیعی است که باید دستمزد پایین‌تری دریافت کنند. انگیزه، نیروی جوانی و شور و هیجان برای برقراری ارتباط با دانش‌آموز از خصوصیات این دسته از معلمین است و سطح کیفی خوبی به آن‌ها می‌دهد.

در سمت دیگر اساتید پنج ستاره و VIP حضور دارند که قیمت تدریس خصوصی زیست یازدهم آن‌ها رقم بالا است. داشتن تجربه و تحصیلات عالی، ویژگی‌های اصلی این دسته از اساتید است. به هرحال، تجربه به سرعت به دست نمی‌آید و معلم با کوشش، ممارست و حفظ کیفیت تدریس در طول سال‌ها آموزش به این معیار ارزشمند دست پیدا می‌کند. 

بنابراین شما در استادبانک با انتخاب هر یک از اساتید این دسته‌بندی‌ها از نظر کیفیتی، تجربه‌ی خوبی خواهید داشت. معلمین جوان، قیمت پایین همراه با انگیزه برای پیشرفت را در خدمت شما می‌گذارند و اساتید با تجربه علیرغم هزینه تدریس بالاتر، شما را با بهترین و مطمئن‌ترین روش‌های تدریس آشنا می‌کنند تا بالاترین سطح آموزشی را تجربه کنید.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی زیست یازدهم، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زیست یازدهم استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی زیست یازدهم را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زیست شناسی یازدهم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.