قیمت تدریس خصوصی

قیمت کلاس خصوصی زیست شناسی چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
28 فروردین 1400
قیمت کلاس خصوصی زیست شناسی

یکی از نکات مهم در مورد کلاس ‌خصوصی زیست شناسی، قیمت و عوامل تاثیرگذار بر نرخ کلاس است. در این مقاله، با بررسی جزئیات این عوامل، به مسئله قیمت تدریس خصوصی زیست می‌پردازیم. در تعیین هزینه کلاس خصوصی زیست معیارهای مهمی وجود دارد. اصلی‌ترین معیار مربوط به موفقیت‌ها و سوابق معلم است.

استادبانک با سیستم دقیق ارزیابی اساتید و امتیازدهی با تعداد ستاره، نرخ تدریس خصوصی زیست را تعیین می‌کند. در این سیستم ارزیابی، به صورت جامع رزومه و تمامی ويژگی‌های معلم خصوصی زیست بررسی می‌شود. در ادامه معیارهای قیمت‌گذاری یک جلسه کلاس خصوصی زیست در استادبانک را توضیح می‌دهیم.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک چطور تعیین می‌شود؟

فضای مجازی و تراکت‌های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند را بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

اما، تیم استادبانک راه‌حل این مشکل را پیدا کرده است. سیستم ارزیابی اساتید، یک روش پویا، جدید و کارآمد است که همه‌ی معلمان را با معیارهای مختلفی می‌سنجد و به طور پیوسته در حال بررسی عملکرد اساتید است. لیست زیر، مهم‌ترین معیارهای اثرگذار در امتیازنهایی اساتید را نشان می‌دهد:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی زیست برای تدریس خصوصی
 2. سوابق تدریس کلاس خصوصی زیست؛
 3. تعداد شاگردان موفق و رتبه برتر کنکور
 4. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکورهای آزمایشی
 5. رزومه تحصیلی آموزگار خصوصی زیست
 6. دانشگاه محل تحصیل
 7. افتخارات و دست ‌آوردهای معلم
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان نسبت به معلم خصوصی زیست
 9. خروجی کلاس

معلمان بعد از سنجش براساس این پارمترها بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن تعرفه تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک محسوب می‌شود. این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، دلیل اصلی تنوع نرخ کلاس زیست در استادبانک است تا همه‌ی دانش‌آموزان سراسر کشور به اساتید باکیفیت با مناسب‌ترین قیمت دسترسی داشته باشند.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

قیمت کلاس خصوصی زیست بر اساس ستاره

دسته‌بندی اساتید در استادبانک بر اساس ستاره‌دهی انجام می‌شود که از نظر قیمت تدریس خصوصی زیست با یکدیگر تفاوت دارند. در ادامه با تفسیر تعداد ستاره برای هر معلم آشنا می‌شوید:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظریفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با محصل است.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی دهم

دانش‌آموز در مقطع دهم به تازگی وارد دوران متوسطه دوم می‌شود و اولین سال حضور در رشته تخصصی را پشت‌سر می‌گذارد. زیست در رشته تجربی، مهم‌ترین درس شناخته می‌شود که باید از همان ابتدا به طور جدی و دقیق خواندن شود. مباحث زیست‌شناسی بهم پیوسته هستند و اگر محصل در یادگیری بخشی از کتاب کوتاهی کند در ادامه مسیر، دچار دردسر خواهد شد.

باتوجه به اهمیت درس زیست در رشته تجربی، معمولا تعرفه تدریس خصوصی ریست شناسی دهم در آموزشگاه‌ها و کلاس‌های خصوصی بالا است. اما، استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید، توانسته مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زیست دهم را در دستر دانش‌آموزان این رشته قرار دهد.

شما برای دیدن لیست اساتید زیست و بررسی نرخ تدریس خصوصی زیست شناسی دهم استادبانک، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم

سال یازدهم متوسطه دوم، شرایط دانش‌آموزان برای درس خواندن جدی‌تر از قبل می‌شود. یک گام نزدیک شدن به کنکور، حساسیت را میان محصلان، والدین و معلمان بالاتر می‌برد و یادگیری دروس اصلی بیشتر از قبل در اولویت قرار می‌گیرد. زیست شناسی یازدهم در این مقطع، سخت‌تر می‌شود و دانش‌آموز باید با ذهنی هوشیار سراغ یادگیری این درس برود.

بهترین راه یادگیری زیست، کمک گرفتن از معلم خصوصی است. قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم، باید به گونه‌ای باشد که هر دانش‌آموز بتواند در کلاس خصوصی شرکت کند. استادبانک باتوجه به داشتن جمعی از برترین، باتجربه‌ترین و جوان‌ترین معلمان زیست کشور، هزینه تدریس خصوصی زیست یازدهم را بسیار متنوع تعیین کرده است.

برای دیدن نرخ تدریس خصوصی زیست شناسی یازدهم در استادبانک و خواندن رزومه اساتید روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی دوازدهم

سال دوازدهم، سال کنکور دانش‌آموزان است. محصلان در این مقطع باید خود را از دو جنبه‌ی مختلف آماده کنند. امتحانات نهایی و آزمون کنکور سراسری در پیش‌روی دانش‌آموز قرار دارد و یادگیری درس مهم و دشواری مانند زیست، کار ساده‌ای نیست. ممتازترین شادگردان هم برای موفقیت در زیست، نیاز دارند از معلم خصوصی زیست زشناسی دوازدهم کمک بگیرند.

به همین دلیل، دانش‌آموز و والدین باید به دنبال بهترین استاد با بهترین قیمت تدریس خصصوی زیست شناسی دوازدهم باشند. استادبانک با شفافیت کامل و ارائه‌ی اطلاعات واقعی از هر معلم، مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی زیست دوازدهم را به شما پیشنها می‌کند.

شما می‌توانید با کلیک روی لینک زیز به بخش مربوط به هزینه کلاس خصوصی زیست دوازدهم مراجعه کنید تا اساتید را بررسی کنید و بهترین انتخاب را باتوجه به نیازتان داشته باشید.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور

ورود به دوران متوسطه دوم و انتخاب یکی از رشته‌های نظری توسط هر دانش‌آموزی، یک هدف اصلی دارد و آن هم شرکت و موفقیت در کنکور سراسری است. میان دروس رشته تجربی، هیچ درسی مهم‌ترین و تاثیرگذارتر از زیست وجود ندارد. بنابراین، داوطلبی که قصد موفقیت در کنکور سراسری تجربی را دارد، باید تسلط خوبی روی زیست شناسی کنکور داشته باشد.

یادگیری زیست سخت و زمان‌بر است و دانش‌آموز باید از برترین اساتید تدریس خصوصی زیست کمک بگیرد. اما، کلاس‌های کنکور معمولا نرخ بالایی دارند و برخی دانش‌آموزان به همین دلیل از شرکت در کلاس اساتید باکیفیت صرف‌نظر می‌کنند. اما، استادبانک با کمک تیم کارشناسی و سیستم ارزیابی اساتید، مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور را در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان سراسر کشور قرار می‌دهد.

بهتر است، ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد بخش زیست کنکور شوید، سپس با بررسی رزومه و خواندن نظرات شاگردان مختلف و مقاسه هزینه کلاس خصوصی زیست کنکور معلمان با یکدیگر، بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

تعرفه کلاس خصوصی زیست آنلاین و حضور باهم تفاوت دارد؟

برگزاری کلاس خصوصی در استادبانک به شیوه‌ی تدریس در منزل (حضوری) و تدریس آنلاین است. این دو روش اجازه می‌دهد تا شما باتوجه به سلیقه و نیازتان در جلسات تدریس خصوصی زیست شناسی حاضر شوید. معلمان در روش حضور، باید تا محل موردنظر شاگرد بروند.

بنابراین هزینه رفت و آمد، باعث بالا رفتن قیمت تدریس خصوصی زیست در منزل می‌شود و این نوع کلاس کمی از تدریس آنلاین گران‌تر است. در حال حاضر هم زبان‌آموزان ساکن در شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان، می‌توانند از تدریس حضوری زیست استادبانک استفاده کنند.

اما تدریس آنلاین زیست استادبانک بدون هیچ‌گونه محدودیتی در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور است تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی کشور با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری کلاس‌های آنلاین از کاربردی‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی و کیفیت کلاس پیش نیاید.

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

چطور قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی زیست شناسی از کار معلم مطمئن شویم؟

در فرآیند انتخاب معلم خصوصی زیست توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرایند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. تا قبل از درخواست کلاس شناخت کاملی نسبت به معلم و روش تدریس او پبدا کنند.

پس از انتخاب درس زیست شناسی در استادبانک لیستی از اساتید برای شما نشان داده می‌شود که برای هر استاد اطلاعات زیر قابل مشاهده است:

 1. تعداد ستاره ها؛
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می‌دهند (برای تهران مناطق مشخص شده اند)
 3. تعداد جلسات موفق
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده اند
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده اند
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد
 8. رزومه و مدرک تحصیلی
 9. افتخارات و سوابق تدریس
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه‌ای
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده اند 

بنابراین شما با کمک این اطلاعات، می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی و تردید معلم خصوصی زیست دهم تا سال کنکور خود را انتخاب کنید.

ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت‌گذاری روی کلاس‌ها داریم و دلیل همه این‌ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست.

پس از انتخاب معلم خصوصی زیست شناسی چه اتفاقی می‌افتد؟

معلم‌های خصوصی زیست در استادبانک موظف به رعایت قوانینی دقیق و کامل درباره تدریس خصوصی هستند. برای استادبانک، مهم است که معلم انگیزه و پیگیری لازم برای برگزاری کلاس با دانش‌آموز را داشته باشد. مراحل انجام کار هر یک از اساتید استادبانک به شکل زیر است:

 1. تماس معلم خصوصی زیست با دانش‌آموز و هماهنگ کردن جزئیات نحوه برگزاری کلاس
 2. تعیین سطح دقیق از دانش‌آموز
 3. معلم با توجه به نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دهد
 4. برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری براساس نیاز دانش‌آموز
 5. صبر و انگیزه دادن به دانش‌آموز
 6. تعیین خروجی دقیق کلاس
 7. رفع اشکال تمام موارد درسی دانش‌آموز حتی خارج از زمان کلاس
 8. گزارش‌دهی دقیق به والدین بعد از هر جلسه

در تمام این مراحل تیم پشتیبانی استادبانک، در خدمت دانش‌آموزان و والدین هستند. نظرات و انتقادات آن‌ها را می‌شوند و در راستای بهبود کیفیت آموزش تلاش می‌کنند. اما برای اینکه، درک بهتری از شرایط برگزاری کلاس و ارتباط معلم و شاگرد در استادبانک داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم تجربه‌‌ی یکی از اساتید استادبانک در این مورد را بخوانید:

“با توجه به نیاز دانش‌آموز، کنکوری یا تقویتی، سوالات مربوطه را می‌فرستم یا سرفصل تدریس جلسه اول رو مشخص می‌کنم. جلسه اول از نظر من خیلی مهم هست. از نظر من سطح علمی استاد، بالاترین اهمیت رو در بین موارد ذکر شده داره، وقتی دانش‌آموزی اقدام به گرفتن استاد خصوصی می‌کند، انتظار داره معلم خصوصی حداقل هم سطح معلم مدرسه باشه، ضمنا تسلط کامل استاد رو منابع تستی هم قوت قلبی برای دانش‌آموز هست که میتونه اعتماد کافی رو به همراه داشته باشه برای ادامه کلاس‌ها.
با توجه به سطح علمی هر دانش‌آموز، نحوه برگزاری کلاس متفاوت هست. معمولا دانش‌آموز در جلسه اول زمانی احساس رضایت می‌کند که حس کند در مدت زمان جلسه، بخشی از نگرانی‌ها و اشکالاتش برطرف شده. من معمولا جلسه اول سعی می‌کنم ابهت زیست کنکور را برای دانش آموز بشکنم تا بداند که آنقدرها که فکر می‌کرده سخت نیست. انگیزه فاکتوری هست که من به همه دانش‌آموزانم میدهم. از دانش آموزان سطح پایین تا دانش آموزان مدارس خاص.

دانش‌آموز ضعیف لزوما دانش‌آموز با ضریب هوشی پائین نیست. ضعیف بودن سطح درسی دانش‌آموز می‌تواند عوامل متعددی داشته باشد، که مواردی مربوط به معلم است، اگر سایر موارد که گاه ریشه در مشکلات خانوادگی یا پیشینه دانش‌آموز دارد غالب بر مسائل مرتبط با استاد نباشد، می‌توان این ضعف را با ایجاد انگیزه در دانش‌آموز، پیگیری، آزمون‌های مکرر و برقراری یک رابطه صمیمی رفع کرد.
معمولا با دانش‌آموزان ضعیفی که برخورد داشتم عموما روش مطالعه درس را بلد نبودند. همراهی بنده با دانش‌آموز و خواندن خط به خط کتاب درسی و استخراج نکات، گاه مشاهده کلیپ‌های چند دقیقه پیرامون مطلب ارائه شده همیشه کارساز بوده و موجب ایجاد رغبت و علاقه در دانش‌آموز شده است.”

 بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌ زیست برای دانش‌آموزان سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی زیست شناسی در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم زیست باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زیست دهم تا کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک چقدر است؟

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی در استادبانک بسیار متنوع است و اساتید مختلف با تعرفه تدریس متفاوت در دسترس شما هستند.

معیارهای قیمت گذاری کلاس خصوصی در استادبانک چیست؟

استادبانک براساس رزومه، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، تعداد شاگردان موفق، شیوه و متد تدریس، افتخارات و دستاوردها، خصوصیات اخلاقی و نحوه برقراری ارتباط با دانش‌آموز به اساتید خود از 1 تا 5 ستاره می‌دهد. در این مقاله به طور مفصل درباره این موضوع و روش تعیین قیمت تدریس خصوصی زیست دهم تا کنکور صحبت شده است.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی آنلاین 15 تا 20 درصد ارزان‌تر از کلاس خصوصی حضوری است. دلیل اصلی این تفاوت هزینه، رفت و آمد استاد به محل برگزاری کلاس است.