استخدام معلم خصوصی

استخدام مدرس علوم تجربی

استادبانک نویسنده
3513 0
20 مرداد 1400
استخدام معلم خصوصی علوم-استادبانک

اگر مدرس علوم تجربی هستید یا به تدریس آن علاقه‌مندید، استادبانک در طرح استخدام مدرس علوم تجربی فرصتی فراهم آورده تا رزومه کاری خود را در معرض دید بیش از 21000 دانش‌آموز قرار دهید و برای کلاس خصوصی خود شاگرد جذب کنید.

در این مقاله سعی بر آن داریم سوالاتی در رابطه با همکاری با استادبانک و نحوه ثبت نام و عضویت در سایت، میزان درآمد معلم خصوصی علوم تجربی، همچنین در مورد ویژگی‌های مدرس علوم تجربی اطلاعات بیشتری ارائه دهیم.

استخدام مدرس علوم‌ تجربی در استادبانک

اولین گام جهت ثبت‌نام در استادبانک جهت استخدام مدرس علوم تجربی این است که وارد سایت رسمی استاد بانک شوید

سپس در صفحه استخدام معلم خصوصی به صورت کاملا رایگان فرم استخدام سایت را پر کنید، پس از انجام این مراحل کارشناسان استادبانک رزومه شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و برای مصاحبه تلفنی با شما تماس می‌گیرند.

درآمد معلم خصوصی علوم در استادبانک

سیستم دقیق استادبانک به این صورت است که رزومه تمامی اساتید را با دقت بررسی می کند و با توجه به عملکرد آنها از نظر سوابق کاری، رزومه، مدرک تحصیلی و دانشگاهی، دوره‌های گذرانده شده و غیره به آنها بر اساس رتبه کسب شده در استادبانک از یک تا پنج ستاره، امتیاز می‌‌دهند.

همچنین اساتید کارآمد و زبده که سابقه درخشانی دارند در قسمت VIP  قرار می‌گیرند و می‌توانند از درآمد بسیار بالایی برخوردار شوند.

در حالی که اساتید یک ستاره، معمولا اولین تجربه های تدریس خود را در استادبانک دارند و تلاش می کنند رزومه قوی تر ارائه دهند تا بتوانند ستاره های بیشتری را دریافت کنند.

سیستم ستاره دار استادبانک نه تنها باعث انگیزه و تلاش در بین اساتید شده بلکه باعث می‌شود دانش آموزان به راحتی معلم دلخواه خود را نسبت به انتظاراتی که از ایشان دارند، پیدا کنند.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس فیزیک

روند تصاعدی درآمد معلم خصوصی علوم استادبانک

همان طور که قبلا اشاره شد سیستم ستاره دار در میزان درآمد معلم خصوصی علوم تاثیر زیادی دارند و مسلما هرچه ستاره ها بیشتر بشوند، درآمد بیشتر می‌شود.

لازم به ذکر است کمسیون استادبانک از هر کلاس در کمترین حد ممکن بین 15-20 درصد می‌باشد.

اما استادبانک در تلاش است با سیستم ستاره دار این امکان را برای مدرسان فراهم کند که با بالابردن سابقه و توانایی‌های خود درآمدشان را افزایش دهند.

شرایط استخدام مدرس علوم‌ تجربی در استادبانک

استادبانک سعی دارد که آمار استخدام مدرس علوم تجربی با سابقه های درخشان را بالا ببرد.

سابقه تدریس، رزومه درخشان، تجربه و میزان رضایت دانش آموزان از تدریس معلم در استخدام معلمان علوم تجربی تاثیر مثبتی دارد.

علاوه بر این اخلاق و سلامت حرفه‌ای معلمان نیز توسط استادبانک با حساسیت بالا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سابقه تحصیلی و اشراف بر سرفصل‌های درسی

افرادی که در رشته علوم تجربی و سپس کنکور تجربی در دانشگاه‌های دولتی با رتبه های عالی در حال تحصیل یا فارغ التحصیل شده اند مسلما الویت برتری نسبت به دیگر افراد در رشته های متفرقه دارند. معمولا اساتید علوم تجربی فارغ التحصیل شیمی، زیست یا دیگر رشته های مرتبط هستند.

مهارت و قابلیت‌های تدریس

یک مدرس علوم تجربی نمونه با استفاده از شیوه های نوین آموزشی، دانش‌آموزان را تشویق به تلاش بیشتر می‌کند و به آنها انگیزه لازم جهت پیشرفت و کسب نمرات بهتر را می دهد. همچنین با محیط آموزشی جذاب دانش آموزان را کنجکاو کرده که به دنبال حل مسائل باشند و پس از مطالعه کتب و جزوات اساتید با سوالات مختلف درک بهتری از مطالب پیدا کنند.

توانایی اداره کلاس خصوصی

معمولا استاد و معلم علوم تجربی این توانایی را دارد که با جذبه و قوانین کلاسی خود نظم کلاس را حفظ کند و دانش آموز را ترغیب کند تا تمرین ها و پاسخ سوالات را هر جلسه آماده و تحویل دهد.

رابطه کارآمد با دانش‌آموز و والدین

مدرس علوم تجربی سعی می کند با دانش آموزان ارتباط موثری برقرار کند و به طریقی با آنها برخورد کند که اعتماد به‌نفس بیشتری جهت ادامه و تمرین پیدا کند و از ادامه مسیر ناامید نباشند.

گاهی بعضی از معلمان بی تجربه با روش های غلط باعث دلسردی دانش آموزان می شود به صورتی که احساس می کنند استعداد کافی برای کسب نمره کافی ندارند.

برای پر کردن فرم استخدام مدرس علوم‌ تجربی استادبانک از کجا شروع کنم؟

برای پر کردن فرم استخدام مدرس علوم تجربی اولین قدم وارد کردن اطلاعات عمومی در صفحه استخدام معلم خصوصی است. پس از آن رزومه شما مورد بررسی قرار گرفته و صفحه کاربری استاد برای شما فعال می‌گردد.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.