استخدام معلم خصوصی

استخدام مدرس ریاضی | استخدام معلم خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان‌ها

استادبانک نویسنده
10939 2
07 اسفند 1400

شرایط استخدام مدرس ریاضی، باید طبق معیارهایی درست و اصولی باشد. معلمین این درس، همیشه مورد توجه شاگردان، والدین و موسسات هستند. در هر صورت، اهمیت درس ریاضی و تأثیر آن بر آیندۀ شغلی دانش‌آموزان، بر کسی پوشیده نیست. یادگیری اصولی ریاضی از یک سو باعث افزایش نظم فکری، قدرت تجزیه و تحلیل، حل مسأله و تفکر منطقی می‌شود.

از سویی دیگر این درس، نقش مهمی را در افزایش معدل دانش‌آموزان، نتیجۀ آزمون‌های مختلف و همچنین موفقیت در بسیاری از رشته‌های دانشگاهی ایفا می‌کند. به همین دلیل، دانش‌آموزان و خانواده‌های بسیار زیادی هر ساله با اهداف مختلف، مانند قبولی در درس ریاضی، بالا بردن معدل، موفقیت در آزمون‌های تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیادهای علمی و کنکور متقاضی کلاس‌های خصوصی ریاضی هستند.

استادبانک با توجه به این موضوع و با هدف معرفی معلمان توانمند ریاضی و فراهم کردن فرصتی برای کسب درآمد این معلمان عزیز از تدریس خصوصی ریاضی و همچنین به منظور رفع دغدغۀ خانواده‌ها و دانش‌آموزان برای شناسایی بهترین معلم‌ خصوصی ریاضی، اقدام به استخدام معلم ریاضی در تهران و شهرستان‌ها به صورت حضوری و آنلاین و در تمامی مقاطع تحصیلی، کرده است.

در ادامۀ این مقاله به شرایط و مزایا و مراحل استخدام معلم خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان‌ها و میزان درآمد معلم خصوصی ریاضی در استادبانک، اشاره کرده‌ایم تا انتخاب را برای اساتیدی که در جستجو تدریس خصوصی حرفه‌ای و کسب درآمد بالا از این بازار بوده، آسان نماییم. همچنین برای تکمیل مقاله، راجع به استخدام مدرس ریاضی آنلاین و استخدام مدرس ریاضی در کرج، استخدام مدرس ریاضی در اصفهان و دیگر شهرها، توضیحات مختصری داده‌ایم.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام مدرس ریاضی هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.

مزایای استخدام مدرس ریاضی در استادبانک

استادبانک در طی سال‌ها فعالیت خود در حوزۀ تدریس خصوصی، همواره تلاش کرده تا دغدغه‌های اساتید خود را شناسایی و به بهترین شکل ممکن آن‌ها را رفع کند. در این بخش به صورت تیتروار به برخی از مزایای استخدام مدرس ریاضی در استادبانک اشاره می‌کنیم:

  1.  انعطاف‌پذیر بودن ساعات کار
  2. حفظ محرمانگی اطلاعات اساتید بعد از طی کردن مراحل استخدام معلم ریاضی در استادبانک
  3.  ارائۀ پلتفرم‌های رایگان برای تدریس آنلاین
  4.  برگزاری دورۀ اخلاق حرفه‌ای برای اساتید و ارائۀ گواهینامه
  5.  ارائۀ سیستم شایسته سالار برای معلم‌ها
  6.  منصفانه بودن سهم استادبانک
  7. ارجاع تعداد زیاد کلاس‌ به معلم و امکان کسب درآمدهای بالا
  8. امکان ثبت نظرات دانش‌آموزان در پروفایل استاد
  9. بررسی قابل اعتماد بودن شاگرد برای کلاس‌های حضوری
  10. وجود شرایط یکسان برای استخدام مدرس ریاضی در تهران و دیگر شهرستان‌ها

تسویه حساب منظم، پشتیبانی کامل از استاد از طریق تیکت، ایمیل و مرکز تماس، ارائۀ پیشخوان کاملاً هوشمند که تمامی اطلاعات کلاس‌ها و شاگردهای استاد در آن ثبت می‌شود، از دیگر مزایای همکاری با استادبانک است.

درآمد مدرس خصوصی ریاضی در استادبانک

درآمد معلم خصوصی ریاضی همانند سایر درس‌ها به عوامل مختلفی از جمله تجربۀ تدریس، تسلط روی ریاضی پایه‌ها و رشته‌های مختلف، نکات کنکوری درس ریاضی، ارتباط معلم با افراد فعال در حوزۀ تدریس خصوصی و شهر محل تدریس نیز بستگی دارد. هر چقدر که معلم خصوصی ریاضی در این موارد عملکرد بهتری داشته باشد، تعداد شاگردان و تعرفۀ کلاس‌های او نیز افزایش پیدا می‌کند.

به عنوان مثال، یکی از اساتید خوب ریاضی در استادبانک، حدود دو سال پیش و در اردیبهشت ماه 1400، حدود 19 میلیون تومان و در مرداد ماه 1400، حدود 14 میلیون تومان از تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک کسب درآمد کرده است. همچنین میانگین درآمد این استاد عزیز از استادبانک، در 6 ماهۀ اول سال، با وجود تعطیلی مدارس در فصل تابستان، ماهانه بیش از 10 میلیون تومان بوده است. در نظر داشته باشید که این ارقام، تنها مربوط به فعالیت این استاد گرامی در استادبانک است.

اساتیدِ استادبانک بر اساس رزومۀ تدریس خود، جزو اساتید ۱ تا ۵ ستاره و یا در سطح VIP قرار می‌گیرند. این ستاره‌ها بر اساس نتیجۀ مصاحبه، توانایی‌ها و تجربیات تدریس، مدارک دانشگاهی، تألیفات و مقالات، مدارس و دانشگاه‌های محل تدریسِ استاد و غیره تعیین می‌شوند. در واقع در فرآیند استخدام معلم ریاضی استادبانک به همه‌ی جزئیات و جنبه‌های آموزشی اساتید دقت می‌شود تا مناسب‌ترین نرخ برای معلم و شاگرد مشخص شود.

قیمت تدریس خصوصی در استادبانک علاوه بر تهران و شهرستان بودن یا آنلاین و حضوری به ستاره‌های استاد نیز بستگی دارد. البته با توجه به عملکرد استاد، تعداد این ستاره‌ها قابل تغییر است. هرچند معیارهای نام‌برده شده در فرآیند استخدام معلم خصوصی ریاضی در تهران یا شهرستان تفاوت ندارند و معلم توانمند و باکیفیت از هر کجای ایران، بهترین شرایط همکاری با استادبانک را دارد.

سهم استادبانک از هر جلسه کلاس خصوصی استاد، 25 درصد است که در مقایسه با آموزشگاه‌های آزاد مبلغ ناچیزی است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که بخش زیادی از این مبلغ صرف تبلیغات، تولید محتوا، سئو و جذب شاگرد برای معلمان می‌شود. این دغدغه نیز در زمان پشت‌سر گذاشتن مراحل استخدام مدرس ریاضی آنلاین و حضوری و دیگر دروس، به طور کلی توسط تیم کارشناسان استادبانک، برای اساتید رفع می‌‎شود.

مراحل استخدام معلم خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان‌ها در استادبانک

برای ثبت‌نام به عنوان مدرس ریاضی آنلاین یا حضوری در استادبانک، در بخش استخدام مدرس ریاضی در تهران یا استخدام مدرس ریاضی در اصفهان و سایر شهرها، کافیست وارد صفحۀ عضویت اساتید شوید و فرم‌هایی که در این مرحله در اختیار شما قرار می‌گیرد را به طور دقیق تکمیل کنید. پس از پر کردن فرم‌ها، متنی تحت عنوان “توافقنامۀ استادبانک و استاد” در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بعد از مطالعه لازم است آن را تأیید کنید. این اولین گام از مراحل استخدام معلم ریاضی در استادبانک است.

این نکته را هم توجه کنید که اگر حساب کاربری شما نواقصی داشته باشد، این موارد در پروفایل‌تان با رنگ قرمز نشان داده خواهند شد. پس از رفع این نواقص و بارگذاری مدارک ضروری، در انتها پیغامی را مبنی بر تماس از سوی استادبانک در پروفایل خود مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که تا مرحلۀ آخر ثبت نام را پیش رفته باشید و ثبت نام شما تکمیل شده باشد، پروفایل‌تان در نوبت بررسی توسط کارشناسان استادبانک قرار می‌گیرد. در نهایت، حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری از سوی استادبانک با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان مصاحبه با شما هماهنگ می‌شود. ضمناً در حال حاضر در این بررسی‌ها اولویت با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند. در واقع، برای تیم کارشناسان استادبانک، این مسئله یک مزیت در زمان استخدام دبیر ریاضی محسوب می‌شود.

اگر طی این مدت، تماسی را از سوی استادبانک دریافت نکردید، پیشنهاد می‌کنیم وارد پروفایل‌تان شوید و از قسمت تیکت پشتیبانی، درخواست پیگیری خود را ثبت کنید تا در صورت وجود مشکل در مراحل ثبت نام، کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کند.

گام بعدی از مراحل استخدام معلم ریاضی در استادبانک، مصاحبه تلفنی است. مدت زمان این مصاحبه با توجه به سوابق اساتید، حداقل 5 دقیقه و حداکثر 20 دقیقه خواهد بود. موضوعاتی که در مصاحبه مطرح می‌شود، در زمینۀ سوابق تدریس استاد، مدت زمانی که معلم می‌تواند به تدریس در استادبانک اختصاص دهد، آنلاین یا حضوری بودن تدریس، توانایی‌های استاد، متد تدریس و… اختصاص دارد.

بعد از انجام مصاحبه در زمان استخدام مدرس ریاضی آنلاین یا حضوری، در صورتی که معلم مورد تأیید باشد، کارشناسان تعداد ستاره‌هایی را از 1 تا 5 برای او در نظر می‌گیرند. در واقع هر چه معلم رزومۀ قوی‌تر و سابقۀ تدریس بیشتر و موفق‌تری داشته باشد تعداد ستاره‌های او نیز بالاتر خواهد بود.

مرحلۀ آخر نیز مربوط به شرکت در وبینار آموزشی و فعال شدن پروفایل استاد است. تا قبل از شرکت در وبینار آموزشی، امکان دریافت شاگرد برای استاد وجود ندارد. بعد از شرکت در این وبینار آموزشی، ظرفیت دریافت شاگرد برای استاد فعال می‌شود. موضوع این وبینار، شرایط همکاری با استادبانک و نکات اولیه برای شروع همکاری، دریافت شاگرد و برگزاری کلاس‌ها است. بعد از این وبینار، فرآیند استخدام معلم ریاضی به پایان می‌رسد.

باید به این نکته توجه کرد که مراحل و سخت‌گیری کارشناسان برای استخدام مدرس ریاضی در تهران با دیگر شهرستان‌های کشور، کاملا یکسان است.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.

استخدام معلم ریاضی آنلاین و مدرس حضوری ریاضی در استادبانک

به عنوان معلم خصوصی ریاضی در استادبانک می‌توانید تدریس خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام دهید. البته توجه داشته باشید که اولویت بررسی رزومه‌ها با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند. ضمن اینکه قیمت کلاس‌های خصوصی حضوری در مقایسه با کلاس‌های خصوصی آنلاین، 15 درصد بیشتر است.

به همین دلیل است که تیم استادبانک همیشه به دنبال استخدام معلم خصوصی ریاضی در تهران و شهرستان‌ها است که قابلیت برگزاری کلاس‌های حضوری یا در منزل را نیز داشته باشند. به طور کلی، اولویت استخدام معلم ریاضی حضوری، بالاتر است و مراحل استخدامی این دسته از اساتید سریع‌تر برگزار می‌شود.

استخدام مدرس ریاضی در تهران و شهرستان‌ها؛ فرصت همکاری با استادبانک

در این مقاله به بررسی شرایط، مزاحل و مزایای استخدام دبیر ریاضی در استادبانک پرداختیم. همچنین نمونه‌هایی از درآمد برخی معلمان خصوصی ریاضی در استادبانک را در اختیار شما همکاران عزیز قرار دادیم. در صورتی که به مطالعۀ سایر مقالات در زمینۀ روش‌ تدریس، توسعۀ شغلی معلمان، تکنولوژی‌های آموزشی، مدیریت کلاس و اخبار معلمان علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم به بخش‌های مختلف مجله اساتیدِ استادبانک هم مراجعه کنید.

همچنین، اگر به عنوان معلم به تدریس خصوصی علاقه دارید، می‌توانید شرایط همکاری با استادبانک را مطالعه و فرم ثبت نام معلم خصوصی را تکمیل کنید یا از طریق شماره‌ 02191005343 با مشاورین ما در ارتباط باشید. مراحل استخدام مدرس ریاضی در تهران و شهرستان استادبانک، ساده است.

استادبانک همواره در تلاش است تا با همکاری برترین معلمان و اساتید کشور و با استفاده از تجربیات آن‌ها، نقشی تأثیرگذار در گسترش دانش، به روزرسانی اطلاعات معلمان و معرفی آن‌ها به دانش‌آموزان و دانشجویان کشور داشته باشد. هدف ما بالا بردن سطح کیفیت آموزش معلمان و ساختن آینده‌ای روشن برای فرزندان این سرزمین است.

“بحث و مشارکت”شما چه تجربیاتی در زمینۀ استخدام مدرس ریاضی و همکاری با سامانه‌های تدریس خصوصی مانند استادبانک دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما و سایر همکاران‌تان به اشتراک بگذارید.

درآمد معلم خصوصی ریاضی در استادبانک چقدر است؟

درآمد معلم خصوصی ریاضی در استادبانک بر اساس تعداد ستاره‌ها و رزومۀ استاد متفاوت است. برای مشاهدۀ نرخ تدریس خصوصی ریاضی می توانید به جداول داخل مقاله مراجعه کنید.

استخدام مدرس ریاضی در استادبانک چه مزایایی دارد؟

استخدام مدرس ریاضی در استادبانک مزایای مختلفی دارد، از جمله تسویه حساب منظم، ساعات کاری منعطف و بسیاری موارد دیگر که در مقاله استخدام مدرس ریاضی به همۀ این مزایا اشاره شده است.

برای استخدام به عنوان معلم ریاضی در استادبانک از چه طریق اقدام کنم؟

برای استخدام معلم ریاضی در استادبانک، کافیست فرم‌های مربوطه را از لینک‌های ارائه شده داخل مقاله پر کنید، سپس منتظر تماس کارشناسان استادبانک باشید.