استخدام معلم خصوصی

استخدام مدرس ریاضی | معلم خصوصی ریاضی و مدرس ریاضی کنکور

استادبانک نویسنده
6780 2
07 اسفند 1400
استخدام مدرس ریاضی آنلاین و حضوری در استادبانک

اهمیت درس ریاضی و تأثیر آن بر آیندۀ شغلی دانش‌آموزان، بر کسی پوشیده نیست. یادگیری اصولی ریاضی از یک سو باعث افزایش نظم فکری، قدرت تجزیه و تحلیل، حل مسأله و تفکر منطقی می‌شود.

از سویی دیگر این درس، نقش مهمی را در افزایش معدل دانش‌آموزان، نتیجۀ آزمون‌های مختلف و همچنین موفقیت در بسیاری از رشته‌های دانشگاهی ایفا می‌کند. به همین دلیل، دانش‌آموزان و خانواده‌های بسیار زیادی هر ساله با اهداف مختلف، مانند قبولی در درس ریاضی، بالا بردن معدل، موفقیت در آزمون‌های تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیادهای علمی و کنکور متقاضی کلاس‌های خصوصی ریاضی هستند.

استادبانک با توجه به این موضوع و با هدف معرفی معلمان توانمند ریاضی و فراهم کردن فرصتی برای کسب درآمد این معلمان عزیز از تدریس خصوصی ریاضی و همچنین به منظور رفع دغدغۀ خانواده‌ها و دانش‌آموزان برای شناسایی بهترین معلم‌ خصوصی ریاضی، اقدام به استخدام معلم ریاضی در تهران و شهرستان‌ها به صورت حضوری و آنلاین و در تمامی مقاطع تحصیلی، کرده است.

در ادامۀ این مقاله به شرایط و مزایا و مراحل استخدام مدرس خصوصی ریاضی و میزان درآمد معلم خصوصی ریاضی در استادبانک، اشاره کرده‌ایم تا انتخاب را برای اساتیدی که در جستجو تدریس خصوصی حرفه‌ای و کسب درآمد بالا از این بازار بوده، آسان نماییم.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.

مزایای استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک

مزایای استخدام مدرس ریاضی در استادبانک

استادبانک در طی سال‌ها فعالیت خود در حوزۀ تدریس خصوصی، همواره تلاش کرده تا دغدغه‌های اساتید خود را شناسایی و به بهترین شکل ممکن آن‌ها را رفع کند. در این بخش به صورت تیتروار به برخی از مزایای استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک اشاره می‌کنیم.

  1.  انعطاف‌پذیر بودن ساعات کار
  2. حفظ محرمانگی اطلاعات استاد
  3.  ارائۀ پلتفرم‌های رایگان برای تدریس آنلاین
  4.  برگزاری دورۀ اخلاق حرفه‌ای برای اساتید و ارائۀ گواهینامه
  5.  ارائۀ سیستم شایسته سالار برای معلم‌ها
  6.  منصفانه بودن سهم استادبانک
  7. ارجاع تعداد زیاد کلاس‌ به معلم و امکان کسب درآمدهای بالا
  8. امکان ثبت نظرات دانش‌آموزان در پروفایل استاد
  9. بررسی قابل اعتماد بودن شاگرد برای کلاس‌های حضوری

تسویه حساب منظم، پشتیبانی کامل از استاد از طریق تیکت، ایمیل و مرکز تماس، ارائۀ پیشخوان کاملاً هوشمند که تمامی اطلاعات کلاس‌ها و شاگردهای استاد در آن ثبت می‌شود، از دیگر مزایای همکاری با استادبانک است.

درآمد مدرس خصوصی ریاضی در استادبانک

درآمد معلم خصوصی ریاضی همانند سایر درس‌ها به عوامل مختلفی از جمله تجربۀ تدریس، تسلط روی ریاضی پایه‌ها و رشته‌های مختلف، نکات کنکوری درس ریاضی، ارتباط معلم با افراد فعال در حوزۀ تدریس خصوصی و شهر محل تدریس نیز بستگی دارد. هر چقدر که معلم خصوصی ریاضی در این موارد عملکرد بهتری داشته باشد، تعداد شاگردان و تعرفۀ کلاس‌های او نیز افزایش پیدا می‌کند.

به عنوان مثال، یکی از اساتید خوب ریاضی در استادبانک، در  اردیبهشت ماه 1400، حدود 19 میلیون تومان و در مرداد ماه 1400، حدود 14 میلیون تومان از تدریس خصوصی ریاضی در استادبانک کسب درآمد کرده است. همچنین میانگین درآمد این استاد عزیز از استادبانک، در 6 ماهۀ اول سال، با وجود تعطیلی مدارس در فصل تابستان، ماهانه بیش از 10 میلیون تومان بوده است. در نظر داشته باشید که این ارقام، تنها مربوط به فعالیت این استاد گرامی در استادبانک است.

اساتیدِ استادبانک بر اساس رزومۀ تدریس خود، جزو اساتید ۱ تا ۵ ستاره و یا در سطح VIP قرار می‌گیرند. این ستاره‌ها بر اساس نتیجۀ مصاحبه، توانایی‌ها و تجربیات تدریس، مدارک دانشگاهی، تألیفات و مقالات، مدارس و دانشگاه‌های محل تدریسِ استاد و غیره تعیین می‌شوند. قیمت تدریس خصوصی در استادبانک علاوه بر تهران و شهرستان بودن یا آنلاین و حضوری به ستاره‌های استاد نیز بستگی دارد. البته با توجه به عملکرد استاد، تعداد این ستاره‌ها قابل تغییر است.

استخدام مدرس ریاضی-سامانه تدریس خصوصی استادبانک

همچنین جداول زیر قیمت تدریس خصوصی ریاضی و میزان دستمزد دریافتی معلم خصوصی ریاضی در استادبانک را بر اساس میزان تجربه و تعداد ستاره‌ها را نشان می‌دهد.

سهم استادبانک از هر جلسه 25 درصد است که در مقایسه با آموزشگاه‌های آزاد مبلغ ناچیزی است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که بخش زیادی از این مبلغ صرف تبلیغات، تولید محتوا، سئو و جذب شاگرد برای اساتید می‌شود و این دغدغه نیز به طور کلی برای اساتید رفع خواهد شد.

مراحل استخدام مدرس ریاضی در استادبانک

برای ثبت‌نام به عنوان مدرس ریاضی مجازی یا حضوری در استادبانک، کافیست وارد صفحۀ عضویت اساتید شوید و فرم‌هایی که در این مرحله در اختیار شما قرار می‌گیرد را به طور دقیق تکمیل کنید. پس از پر کردن فرم‌ها، متنی تحت عنوان “توافقنامۀ استادبانک و استاد” در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بعد از مطالعه لازم است آن را تأیید کنید.

این نکته را هم توجه کنید که اگر حساب کاربری شما نواقصی داشته باشد، این موارد در پروفایل‌تان با رنگ قرمز نشان داده خواهند شد. پس از رفع این نواقص و بارگذاری مدارک ضروری، در انتها پیغامی را مبنی بر تماس از سوی استادبانک در پروفایل خود مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که تا مرحلۀ آخر ثبت نام را پیش رفته باشید و ثبت نام شما تکمیل شده باشد، پروفایل‌تان در نوبت بررسی توسط کارشناسان استادبانک قرار می‌گیرد. در نهایت، حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری از سوی استادبانک با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان مصاحبه با شما هماهنگ می‌شود. ضمناً در حال حاضر در این بررسی‌ها اولویت با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند.

اگر طی این مدت، تماسی را از سوی استادبانک دریافت نکردید، پیشنهاد می‌کنیم وارد پروفایل‌تان شوید و از قسمت تیکت پشتیبانی، درخواست پیگیری خود را ثبت کنید تا در صورت وجود مشکل در مراحل ثبت نام، کارشناس مربوطه شما را راهنمایی کند.

در مرحلۀ بعد مصاحبه‌ای با مدرس به صورت تلفنی برگزار می‌شود. مدت زمان این مصاحبه با توجه به سوابق اساتید، حداقل 5 دقیقه و حداکثر 20 دقیقه خواهد بود. موضوعاتی که در مصاحبه مطرح می‌شود، در زمینۀ سوابق تدریس استاد، مدت زمانی که معلم می‌تواند به تدریس در استادبانک اختصاص دهد، آنلاین یا حضوری بودن تدریس، توانایی‌های استاد، متد تدریس و… اختصاص دارد.

بعد از انجام مصاحبه، در صورتی که معلم مورد تأیید باشد، کارشناسان تعداد ستاره‌هایی را از 1 تا 5 برای او در نظر می‌گیرند. در واقع هر چه معلم رزومۀ قوی‌تر و سابقۀ تدریس بیشتر و موفق‌تری داشته باشد تعداد ستاره‌های او نیز بالاتر خواهد بود.

مرحلۀ آخر نیز مربوط به شرکت در وبینار آموزشی و فعال شدن پروفایل استاد است. تا قبل از شرکت در وبینار آموزشی، امکان دریافت شاگرد برای استاد وجود ندارد. بعد از شرکت در این وبینار آموزشی، ظرفیت دریافت شاگرد برای استاد فعال می‌شود. موضوع این وبینار، شرایط همکاری با استادبانک و نکات اولیه برای شروع همکاری، دریافت شاگرد و برگزاری کلاس‌ها است.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید.

راهنمای قدم به قدم استخدام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک

استخدام مدرس ریاضی آنلاین و مدرس حضوری ریاضی در استادبانک

به عنوان معلم خصوصی ریاضی در استادبانک می‌توانید تدریس خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام دهید. البته توجه داشته باشید که اولویت بررسی رزومه‌ها با اساتیدی است که تدریس حضوری را نیز انتخاب کرده باشند. ضمن اینکه قیمت کلاس‌های خصوصی حضوری در مقایسه با کلاس‌های خصوصی آنلاین، 15 درصد بیشتر است.

همکاری با استادبانک، یکی از برترین مؤسسات تدریس خصوصی در ایران

در این مقاله به بررسی شرایط، مزاحل و مزایای استخدام مدرس ریاضی در استادبانک پرداختیم. همچنین نمونه‌هایی از درآمد برخی معلمان خصوصی ریاضی در استادبانک را در اختیار شما همکاران عزیز قرار دادیم.

در صورتی که به مطالعۀ سایر مقالات در زمینۀ روش‌ تدریس، توسعۀ شغلی معلمان، تکنولوژی‌های آموزشی، مدیریت کلاس و اخبار معلمان علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم به بخش‌های مختلف مجله اساتیدِ استادبانک هم مراجعه کنید. همچنین اگر به عنوان معلم به تدریس خصوصی علاقه دارید می‌توانید شرایط همکاری با استادبانک را مطالعه و فرم ثبت نام معلم خصوصی را تکمیل کنید یا از طریق شماره‌ 02191005343 با مشاورین ما در ارتباط باشید.

استادبانک همواره در تلاش است تا با همکاری برترین معلمان و اساتید کشور و با استفاده از تجربیات آن‌ها، نقشی تأثیرگذار در گسترش دانش، به روزرسانی اطلاعات معلمان و معرفی آن‌ها به دانش‌آموزان و دانشجویان کشور داشته باشد. هدف ما بالا بردن سطح کیفیت آموزش معلمان و ساختن آینده‌ای روشن برای فرزندان این سرزمین است.

“بحث و مشارکت”شما چه تجربیاتی در زمینۀ استخدام مدرس ریاضی و همکاری با سامانه‌های تدریس خصوصی مانند استادبانک دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما و سایر همکارانتان به اشتراک بگذارید.

درآمد معلم خصوصی ریاضی در استادبانک چقدر است؟

درآمد معلم خصوصی ریاضی در استادبانک بر اساس تعداد ستاره‌ها و رزومۀ استاد متفاوت است. برای مشاهدۀ نرخ تدریس خصوصی ریاضی می توانید به جداول داخل مقاله مراجعه کنید.

استخدام مدرس ریاضی در استادبانک چه مزایایی دارد؟

استخدام مدرس ریاضی در استادبانک مزایای مختلفی دارد، از جمله تسویه حساب منظم، ساعات کاری منعطف و بسیاری موارد دیگر که در مقاله استخدام مدرس ریاضی به همۀ این مزایا اشاره شده است.

برای استخدام به عنوان معلم ریاضی در استادبانک از چه طریق اقدام کنم؟

برای استخدام معلم ریاضی در استادبانک، کافیست فرم‌های مربوطه را از لینک‌های ارائه شده داخل مقاله پر کنید، سپس منتظر تماس کارشناسان استادبانک باشید.