در استادبانک استاد شوید

چه دروسی را می‌توان در استادبانک تدریس کرد؟

استادبانک مرجع رسمی تدریس خصوصی در ایران است. در حال حاضر امکان تدریس تمامی دروس ابتدایی تا دانشگاه در سایت استادبانک فراهم می‌باشد. از این رو:

  • تمامی دروسی را که به صورت تخصصی تدریس می‌کنید، در لیست دروس خود وارد نمایید
  • بر مبنای دروس انتخاب شده، شاگرد به شما ارجاع می‌شود.

در آینده نزدیک، تخصص‌های دیگر نظیر عکاسی، موسیقی، نقاشی، بازیگری و ... نیز به دروس قابل تدریس در استادبانک اضافه می‌گردد.

نحوه برگزاری کلاس‌ها به چه صورت است؟

پس از اینکه استاد مناسب به شاگرد ارجاع می‌شود، استاد به منظور هماهنگی روز و ساعت جلسه اول با شاگرد تماس می‌گیرد. جلسات بعد نیز پس از جلسه اول هماهنگ می‌شوند. همچنین کلاس‌ درس در منزل شاگرد برگزار می‌شود.

چطور همکاری خود با استادبانک را شروع کنم؟

در ابتدا لازم است که پروفایل خود را به صورت حرفه‌ای در سایت استادبانک بسازید. پروفایل خود را به عنوان یک معرف، رزومه و یک بروشور بازاریابی در نظر بگیرید. در رزومه خود حتما به سوابق تدریس خود به صورت کامل اشاره کنید.

بهترین پروفایل‌، پروفایل‌ کاملی است که به خوبی نوشته شده باشد، غلط املایی نداشته باشد و عکس حرفه‌ای و دوستانه‌ای داشته باشد. بنابراین بهتر است کمی وقت بگذارید و این کار را درست انجام دهید.

شاگردان چطور به من معرفی می‌شوند؟

شاگردان درخواست خود را از طریق کانال‌های مختلف در سایت استادبانک ثبت می‌کنند. بر مبنای نیاز شاگرد، استاد مطلوب به ایشان معرفی شود.

پس از آن به استاد اطلاع می‌دهیم که با شاگرد تماس بگیرد و روز و ساعت جلسه اول را هماهنگ نماید.

ستاره‌ای که کنار پروفایل اساتید نمایش داده می‌شود، چیست؟

اساتید بر اساس رزومه و سوابق تدریس خود، از یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. اساتید با ستاره بیشتر، بالاتر از اساتید دیگر نمایش داده می‌شود که در نتیجه بهتر دیده می‌شوند و کلاس‌های بیشتری می‌توانند بگیرند.

همچنین هر چه ستاره اساتید بالاتر باشد، حق‌التدریس بالاتری نیز دریافت می‌کنند.

اساتید پس از ستاره‌دهی اولیه، در صورتی که عملکرد موفقی در هر ستاره داشته باشند، امکان ارتقا به ستاره بالاتر را دارند.

چطور شهریه کلاس را دریافت می‌کنم؟

در حال حاضر هزینه کلاس در هر جلسه به استاد پرداخت می‌شود و استاد حق معرفی استادبانک را پرداخت می‌نماید.

استادبانک چند شاگرد در ماه می‌تواند به من معرفی کند؟

این موضوع کاملا وابسته به استاد است. در صورتی که استاد وقت بیشتری به تدریس خصوصی اختصاص دهد و از عملکرد خوبی برخوردار باشد، محدودیتی در خصوص تعداد شاگرد وجود ندارد. به عبارتی برای افزایش تعداد شاگرد استاد بایستی اعتبار خود را نزد استادبانک از دو جنبه زیر افزایش دهد:

  • عملکرد استاد در حوزه تدریس عالی دروس به شاگردان
  • نحوه پرداخت حق معرفی استادبانک به صورت منظم و در اسرع وقت

من دبیر رسمی و حرفه‌ای مدارس هستم. آیا امکان همکاری با سایت استادبانک وجود دارد؟

بله قطعا. دبیران حرفه‌ای بالاترین ستاره را در سایت استادبانک دریافت می‌کنند که به معنای حق‌التدریس بالاتر در سایت می‌باشد. همچنین در آینده، میزان درصد حق معرفی نیز برای دبیران حرفه‌ای کمتر خواهد بود.

در حال حاضر دانشجو هستم و می‌خواهم برای کسب درآمد با سایت استادبانک همکاری کنم. آیا به من هم شاگردی واگذار می‌شود؟

استادبانک با دانشجویان کارشناسی به دلیل کمبود وقت همکاری نمی‌کند. البته موارد استثنایی وجود دارند و در صورتی که یک دانشجوی کارشناسی به صورت حرفه‌ای تدریس نماید، تمایل برای همکاری وجود دارد.

امکان همکاری با دانشجویان ارشد و دکتری، در صورتی که تجربه و زمان کافی برای تدریس داشته باشند، وجود دارد.

میزان درآمدی که از سایت استادبانک می‌توانم کسب کنم، چقدر است؟

میزان درآمد شما به:

  • زمانی که به تدریس می‌توانید اختصاص دهید،
  • ستاره و سطح شما در سایت استادبانک،
  • ظرفیت شما برای دریافت شاگرد،

بستگی دارد. ولی یک استاد با سطح متوسط که عملکرد خوبی در سطح خود داشته باشد، با اختصاص زمان مناسب، می‌تواند ماهانه بیش از 2 میلیون تومان درآمد کسب کند.

برای استفاده از خدمات استادبانک، چقدر باید هزینه کنم؟

استادبانک هیچ هزینه ثابتی از اساتید دریافت نمی‌کند. ستاره اساتید بر اساس رزومه و عملکرد به آنها داده می‌شود. پس از اینکه شاگرد به استاد ارجاع و کلاس تشکیل شد، استاد درصد کمی از حق‌التدریس را به عنوان حق معرفی به استادبانک پرداخت می‌کند.

درحالیکه می‌توانم شخصی کار کنم، چرا استادبانک؟

استادبانک بدون هزینه تبلیغات و یا هر هزینه ثابت دیگری به اساتید شاگرد معرفی می‌کند. برای بسیاری از اساتید در بازار تدریس خصوصی کنونی، جذب شاگرد کار ساده‌ و کم هزینه‌ای نمی‌باشد.

ضمنا با توجه به اقبال مردم برای استفاده از خدمات اینترنتی در حوزه تدریس خصوصی، همکاری با سایت استادبانک بهترین فرصت برای حضور در فضای مجازی برای اساتید می‌باشد.