مقالات معلم خصوصی

همه چیز درباره تبلیغات برای تدریس خصوصی + چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟

استادبانک نویسنده
10014 0
06 اسفند 1400
تبلیغات برای تدریس خصوصی

بهترین و مشهورترین روش برای جذب شاگرد، تبلیغات برای تدریس خصوصی است. در واقع، اگر به دنبال  کسب درآمد از تدریس خصوصی هستید، قبل از هر کاری باید بتوانید شاگردان زیادی را جذب کنید. جذب شاگرد و متقاعد کردن خانواده‌ها در مورد اینکه شما بهترین گزینه برای تدریس به فرزندشان هستید، یکی از چالش‌های اساسیِ تمامی مدرسان خصوصی است.

در بازار رقابتیِ تدریس خصوصی، بدون صرف زمان یا هزینه برای دیده شدن، انجام تبلیغ کلاس خصوصی و معرفی مستمر توانمندی‌های خود به دیگران، نمی‌توانید موفقیت چندانی در این زمینه به دست بیاورید. در این مقاله از مجله معلم خصوصی استادبانک، به بررسی نحو‌ه‌ تبلیغات برای تدریس خصوصی و جزئیات آن مانند متن تبلیغ کلاس تقویتی و متن تراکت تدریس خصوصی و همین‌طور روش‌های مؤثر در این زمینه پرداخته‌ایم. لطفاً تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟ | روش‌های تبلیغ کلاس خصوصی

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟ این سوالی تکراری است که می‌توان پاسخ‌های متعددی برای آن پیدا کرد. اما برخی از روش‌ها، موثرتر هستند. در ادامه با روش‌های تبلیغ کلاس خصوصی و جزئیاتی مانند: اهمیت نوشتن متن تبلیغ کلاس تقویتی در تبلیغات چاپی و مجازی آشنا می‌شوید:

۱. ثبت آگهی‌های تبلیغاتی؛ تاثیر متن تبلیغ کلاس تقویتی 

روش‌های آنلاین و آفلاین مختلفی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید آگهی تدریس خصوصی خود را منتشر کنید.

در فضاهای آفلاین می‌توانید از طریق روزنامه‌های کثیر الانتشار مانند روزنامه اطاعات (ettelaat.com) یا روزنامه کیهان (kayhan.ir) و سایر روزنامه‌ها، یا ارتباط با شرکت‌های تبلیغاتی در مناطق مختلف شهر و ثبت آگهی خود در دفترچه‌های تبلیغاتی آن‌ها، خودتان را به عنوان معلم خصوصی معرفی کنید تا شاگردان یا خانواده‌های آن‌ها با شما تماس بگیرند. البته، نوشتن متن تبلیغ کلاس تقویتی نیز بسیار مهم است و تاثیر مستقیمی روی مخاطب شما دارد.

در فضاهای آنلاین نیز سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی بسیاری وجود دارند که در زمینۀ موضوعات آموزشی مربوط به مدارس و دانشگاه‌ها فعالیت می‌کنند و مخاطب آن‌ها دانشجویان، دانش‌آموزان یا والدین آن‌ها هستند. کافیست با این سایت‌ها یا افرادی که در این شبکه‌های اجتماعی فعالیت کرده، ارتباط برقرار کنید و پس از پرداخت هزینۀ مورد نظر آن‌ها، تبلیغ کلاس خصوصی خود را منتشر کنید.

برای مثال سایت دیوار (divar.ir) یکی از سایت‌های شناخته شده در ایران است که از طریق آن می‌توانید متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی را در آن منتشر کنید. اگر می‌خواهید تبلیغ شما همچنان در این سایت در صدر اول قرار داشته باشد، باید در ازای مبلغی پول، تبلیغ تدریس خصوصی خود را تمدید نمایید.

۲. چاپ تراکت؛ متن تراکت تدریس خصوصی بسیار مهم است!

چاپ تراکت یکی از قدیمی‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها برای تبلیغات تدریس خصوصی است. اگر می‌خواهید فقط در چند محلۀ محدود تدریس کنید، می‌توانید با چاپ تراکت و پخش آن در محدودۀ مورد نظر، شاگردانی را جذب کنید. تبلیغ معلم خصوصی با تراکت اگر محله‌محور باشد، روشی موثر و مفید است.

مهم‌ترین موضوعات در چاپ تراکت عبارتند از:

 • متن تراکت تدریس خصوصی؛ توجه به واضح بودن پیام آن با استفاده از عبارات برجسته و شفاف
 • خلاقانه بودن طراحی تراکت و پیام مورد نظر
 • داشتن برنامۀ مشخص برای مکان و زمانِ پخش تراکت‌ها
 • توجه به ترکیب رنگ، فونت و تصاویر متناسب با درس مورد نظر

متن تراکت تدریس خصوصی در مورد تبلیغ تدریس خصوصی، مهم‌ترین معیار برای جذب شاگرد با استفاده از این روش است. سعی کنید، متنی کوتاه اما گیرا و جذاب راجع به تبلیغ تدریس خصوصی خود بنویسید و به طور همزمان اطلاعات کافی را به مخاطب‌تان بدهید. برای مثال، عناوینی مانند تدریس خصوصی ریاضی سوم دبستان در منزل یا شماره معلم خصوصی عربی متوسطه اول، عناوین واضح و شفافی هستند که می‌تواند توجه افرادی را که به دنبال معلم خصوصی در این زمینه‌ها هستند، جلب کند. توجه کنید که فرقی نمی‌کند، متن تدریس خصوصی ابتدایی می‌نویسید یا برای کنکور، مسئله‌ی اصلی استفاده‌ی بهینه از فضای روی تراکت است.

پخش تراکت در زمان و مکان نامناسب منجر به هدر رفتن هزینه و زمان شما می‌شود. یکی از بهترین زمان‌ها برای پخش تراکت تدریس خصوصی، ایام امتحاناتِ مدارس و دانشگاه‌هاست. نزدیک به این ایام، می‌توانید تراکت‌ها را جلوی درب مدارس، دانشگاه‌ها مانند دانشگاه تهران (www.ut.ac.ir)، دانشگاه صنعتی شریف (www.sharif.edu) یا آموزشگاه‌ها پخش کنید تا تبلیغ برای تدریس خصوصی شما بیشترین بازدهی را داشته باشد.

برای مثال برای تبلیغ تدریس خصوصی زبان می‌توانید به نزدیک‌ترین مکان‌هایی که مخاطبان هدف شما قرار داشته سر زده و با پخش تراکت تبلیغاتی برای تدریس خصوصی، متن اگهی خود را نمایش دهید. این مکان‌ها می‌تواند آموزشگاه‌های زبان انگلیسی نظیر موسسه زبان ایران اروپا (iran-europe.net)، آموزشگاه زبان سفیر (gosafir.com) و سایر آموزشگاه‌های گروهی زبان انگلیسی باشد.

تبلیغات برای تدریس خصوصی

۳. کارت ویزیت؛ تبلیغ کلاس خصوصی هدفمند

اگر معلم مدرسه یا معلم خصوصی با سابقه‌ای باشید، احتمالاً در حال حاضر چند شاگرد خصوصی در اختیار دارید. در چنین شرایطی کارت ویزیت می‌تواند گزینۀ مناسبی برای تبلیغات بیشتر کسب و کارتان در زمینۀ تدریس خصوصی باشد. می‌توانید این کارت‌ها را به شاگردان‌تان بدهید و از آن‌ها بخواهید که آن‌ها را در اختیار افرادی که به معلم خصوصی نیاز دارند، قرار دهند. شاگردانی که از تدریس شما رضایت کافی داشته باشند به خودی خود می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای تبلیغ کلاس خصوصی شما باشند.

در تهیۀ کارت ویزیت به طراحی متناسب با درس مورد نظر، گروه سنی دانش‌آموزان، واضح بودن پیام کارت و جنس آن توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که تبلیغ تدریس خصوصی برای مثال تبلیغ تدریس خصوصی زبان از طریق کارت ویزیت مانند تراکت نیست و شما این کارت‌ها را مانند تراکت در خیابان پخش نمی‌کنید و شکلی هدفمند‌تر دارد.

۴. شبکه‌سازی با مدارس در محلۀ مورد نظرتان؛ تبلیغ تدریس خصوصی کلاسیک!

یکی دیگر از راه‌های معرفی خدمات خود در زمینۀ تدریس خصوصی و تبلیغات برای تدریس خصوصی این است که با چند مدرسه در محلۀ مورد نظرتان صحبت کرده و برای دانش‌آموزان آن‌ها کلاس‌های تقویتی با تخفیف‌های مناسب برگزار کنید. به این ترتیب علاوه بر اینکه فرصتی برای معرفی خود و کیفیت تدریس‌تان پیدا می‌کنید، می‌توانید کارت ویزیت خود را نیز بین دانش‌آموزان پخش‌ کرده تا در صورت نیاز با شما تماس بگیرند.

این روشی قدیمی و به اصطلاح کلاسیک است و معمولاً برای ابتدای مسیر کاری، جواب می‌دهد. بنابراین، برای شروع کار و تبلیغ تدریس خصوصی خودتان، می‌توانید از این روش بهره ببرید. همچنین می‌توانید در مورد رزومه، سابقۀ تدریس و توانمندی‌های خود در زمینۀ درس مورد نظرتان با مسئولین این مدارس صحبت کنید و از آن‌ها بخواهید که در صورت لزوم شما را به شاگردانی که به معلم خصوصی نیاز داشته، معرفی کنند.

۵. چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟ ارتباط با سایر معلم‌های خصوصی! 

شبکه‌سازی و ارتباط با سایر معلم‌های خصوصی به شما کمک می‌کند تا در تبلیغات برای تدریس خصوصی موفق‌تر عمل کنید. از یک سو اساتیدی که در حوزۀ شما فعالیت می‌کنند تجاربی دارند که می‌توانند آن‌ها در اختیار شما قرار دهند. از سویی دیگر اساتیدی که در حوزه‌های دیگر تدریس می‌کنند، شاگردانی داشته که ممکن است به معلم خصوصی در درس مورد نظر شما نیاز داشته باشند.

در صورتی که این اساتید از شما شناخت کافی داشته باشند به احتمال زیاد شما را به شاگردشان معرفی خواهند کرد. به همین ترتیب شما نیز می‌توانید این اساتید را به دانش‌آموزان خود معرفی کنید. این روش نیز، مانند روش شبکه‌سازی با مدارس، روشی ساده و کاربردی است و تبلیغ کلاس خصوصی بی‌هزینه و موثری شناخه می‌شود.

۶. ثبت‌نام در سایت‌های تدریس خصوصی مانند استادبانک؛ تبلیغ معلم خصوصی در سرتاسر کشور

یکی دیگر از راه‌های تبلیغات برای تدریس خصوصی ثبت‌نام و استفاده از سایت استادبانک است. استادبانک بزرگ‌ترین مرجع آنلاین معلم خصوصی در کشور و بستری است که معلمان خصوصی می‌توانند از آن برای پیدا کردن شاگردان متعدد استفاده کنند. در واقع، استادبانک سایت تبلیغ تدریس خصوصی نیست بلکه یک سایت جامع تدریس خصوصی و جذب معلم و شاگرد است که در قالب‌ پلتفرم‌های تعریف شده، پس از آشنایی معلم و شاگرد با یکدیگر، کلاس خصوصی را تشکیل می‌دهند. در این روش تبلیغ معلم خصوصی، شانس جذب شاگرد برای معلمین بسیار بالا است و پروفایل اساتید در دسترس دانش‌آموزان سرتاسر کشور قرار می‌گیرد.

برای داشتن پروفایل شخصی در استابانک، کافی است به صورت کاملاً رایگان در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی ثبت‌نام کنید. سپس مشخصات و مدارک مورد نیاز  را بارگزاری کنید. استادبانک پس از بررسی رزومه شما برای‌تان یک پروفایل ایجاد می‌کند که دانش‌آموزان و والدین آن‌ها می‌توانند رزومۀ شما را از طریق این پروفایل مشاهده کنند. در نهایت، درخواست‌های تدریس خصوصی به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.

با ثبت‌نام به عنوان معلم خصوصی در استادبانک، دغدغه‌ای برای تبلیغ تدریس خصوصی نخواهید داشت. فرآیند معرفی شما در این سایت، بسیار سریع و از نظر محتوایی جذاب است و دیگر نیاز نیست به فکر متن تبلیغ کلاس تقویتی یا چاپ انواع تراکت و غیره باشید.

همچنین با ثبت‌نام در استادبانک می‌توانید بدون محدودیت متن تبلیغ برای تدریس خصوصی خود را در زمان ثبت‌نام به صورت کامل وارد کنید. با هر روش دیگر برای تبلیغات علاوه بر صرف هزینه، نمی‌توان تمام اطلاعات که شامل دستاوردها یا افتخارات تحصیلی است را در معرض دید هزاران دانش‌آموزان و والدین قرار داد. اما در استادبانک می‌توانید برعکس همه روش‌ها، نحوه تبلیغ برای تدریس خصوصی خود را به شکل کاملی نمایش دهید.

۷. در شبکه‌های اجتماعی فعال باشید؛ جدیدترین روش تبلیغ تدریس خصوصی

در حال حاضر بسیاری از دانشجویان، دانش‌آموزان یا والدین آن‌ها در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی فعال هستند. این‌ یک فرصت فوق‌العاده برای شماست که با فعالیت و یا حتی تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی خودتان را به آن‌ها معرفی کنید.

نکتۀ مهم در این قسمت، این است که لزوماً تمامی رسانه‌های اجتماعی برای فعالیت به عنوان معلم خصوصی مناسب و کارآمد نیستند. بنابراین ابتدا باید پلتفرم‌های مناسب در این زمینه را شناسایی کنید و سپس بر اساس کاربردی که برای شما دارند تصمیم بگیرید که می‌خواهید در کدام یک از آن‌ها فعالیت کنید.

فراموش نکنید که ایجاد پروفایل در شبکه‌های اجتماعی به تنهایی کافی نیست. بلکه پروفایل شما باید اطلاعات دقیقی از تخصص و تجربیات شما به مخاطبان ارائه دهد و کاملاً فعال و به روز باشد. انتخاب عکس تبلیغ تدریس خصوصی مناسب، اطلاع‌رسانی در مورد نحوۀ تماس با شما و فعال بودن در حداقل یکی از این شبکه‌ها، از جمله مواردی است که در زمینۀ تبلیغات برای تدریس خصوصی در شبکه‌های اجتماعی، باید مد نظر قرار دهید.

باید به این موضوع نیز توجه کنید، اگر متن تراکت تدریس خصوصی در روش چاپ تراکت اهمیت داشت، برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی نیز همچنان نوشتن متن تبلیغ کلاس تقویتی مهم است. برای مثال، وجود یک جمله یا شعار در پروفایل شما به سادگی می‌تواند در جذب شاگرد اثرگذار باشد و شخصیتی حرفه‌ای‌تر از شما بسازد.

تبلیغات برای تدریس خصوصی

۸. تولید محتوا کنید؛ تبلیغ کلاس خصوصی موثر، مفید و بسیار کاربردی

تولید منظم محتوای آموزشی به صورت متن (مقاله و کتاب)، ویدیو، صوت، تصویر، برگزاری مصاحبه‌‌های زنده (لایو) با همکاران‌تان و … می‌تواند به معرفی شما به عنوان معلم خصوصی بسیار کمک کند. تولید محتوای باکیفیت، یک تبلیغ تدریس خصوصی بسیار خوب است که اجازه می‌دهد، توانایی و قدرت آموزشی شما، باعث جذب شاگردان شود.

برای اثربخش کردن تبلیغات تدریس خصوصی و جذب تعداد بیشتر شاگردان، ارائۀ رایگان بخش کوچکی از خدمات‌تان می‌تواند ایدۀ مناسبی باشد. این کار را می‌توانید با استفاده از تولید محتوای آموزشی انجام دهید. برای مثال در اینستاگرام هر روز یک نکتۀ آموزشی را در زمینۀ تخصصی‌تان به دنبال کنندگان ارائه دهید. یا بخشی از بسته‌های آموزشی خود  را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید به طوری که یک مبحث آموزشی کوچک را به طور کامل پوشش دهد.

هزینه تبلیغات برای تدریس خصوصی

بدون شک برای هر یک از روش‌های تبلیغات در زمینۀ تدریس خصوصی لازم است هزینه‌ای را در نظر بگیرید. این مبلغ صرف چاپ تراکت‌، کارت ویزیت یا انتشار آگهی‌های تبلیغاتی می‌شود. علاوه بر این لازم است که زمان یا هزینه‌ای را نیز برای پخش تراکت‌ها یا کارت ویزیت در نظر بگیرید.

به طور کلی یکی از کم‌هزینه‌ترین این روش‌ها، چاپ و پخش تراکت و شاید پرهزینه‌ترین این روش‌ها انتشار آگهی‌های تبلیغاتی باشد. اما به صرفه‌ترین روش برای این کار، ثبت‌نام در سایت‌های تدریس خصوصی معتبر مانند استادبانک است. در این روش استادبانک به شما شاگرد معرفی می‌کند و در نهایت سهم استادبانک به ازای هر جلسه، ۲۵ درصد از هزینه‌ای است که شاگرد پرداخت می‌کند. البته شما بابت ثبت نام در استادبانک و ایجاد یک پروفایل جذاب، هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و این بخش را به صورت رایگان انجام می‌دهید.

مزیت این روش، این است که بخش عمدۀ این هزینه صرف افزایش تعداد کلاس‌ها و شاگردان اساتید می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که استاد نیازی به صرف هزینه، وقت و انرژی برای تبلیغ تدریس خصوصی و معرفی خود نداشته باشد. با واگذاری این وظایف به تیم حرفه‌ای استادبانک، استاد می‌تواند تمام تمرکز و انرژی خود را برای تدریس و بهبود عملکرد خود صرف کند.

از سویی دیگر در سایر روش‌ها معلم، ابتدا هزینه‌ای را برای تبلیغات انجام می‌دهد که ممکن است این هزینه، بازگشت مناسبی نداشته باشد. اما با ثبت نام در سایت استادبانک، معلم فقط به ازای کلاس‌هایی که تشکیل می‌دهد، 25 درصد از مبلغ دریافتی را به استادبانک پرداخت می‌کند.

از بهترین سایت‌های معتبر تدریس خصوصی برای جذب شاگرد و تبلیغ معلم خصوصی، علاوه بر استادبانک، می‌توان به نمونه‌های خارجی سایت‌های زیر نیز اشاره کرد:

 • Wyzant: یک پلتفرم است که معلمان و دانش‌آموزان را به یکدیگر متصل می‌کند.
 • Chegg Tutors: سایتی است که دانشجویان می‌توانند به کمک آن با معلم‌های خصوصی در تماس باشند.
 • Tutor.com: یکی از سایت‌های پیشرو در ارائه خدمات تدریس خصوصی آنلاین است.
 • Varsity Tutors: ارائه‌دهنده خدمات تدریس خصوصی با یک پلتفرم آنلاین جامع می‌باشد.
 • Preply: سایتی برای یادگیری زبان‌های خارجی با کمک معلم‌های خصوصی است.
 • TakeLessons: پلتفرمی که در کنار زبان‌های خارجی، دروسی در زمینه‌های مختلف مانند موسیقی، هنر و غیره را نیز پوشش می‌دهد.
 • Skooli: یک پلتفرم آموزشی آنلاین که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با معلمان متخصص در ارتباط باشند.
 • TutorMe: ارائه خدمات تدریس خصوصی در بیش از 300 موضوع از سایت می‌توان دریافت کرد.
 • Khan Academy: همچنان که مستقیماً یک سایت تدریس خصوصی نیست، اما منابع آموزشی رایگان و با کیفیت زیادی را ارائه می‌دهد که بسیاری از دانش‌آموزان و معلمان از آن استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های یک تبلیغ خوب برای تدریس خصوصی

تبلیغ برای تدریس خصوصی باید بیان کنندۀ رزومه کاملی از شما باشد؛ یعنی باید تحصیلات، سطح توانایی‌، سابقه‌ کاری و به طور خلاصه همۀ ویژگی‌های مثبت شما را به صورت کاملاً شفاف و واضح به مخاطب ارائه کند. البته لازم نیست همۀ مواردی که به ذهن‌تان می‌رسد در متن تبلیغ کلاس تقویتی و متن تبلیغات برای تدریس خصوصی نوشته شود. فقط به نکاتی اشاره کنید که می‌توانند تأثیر قابل توجهی در ذهن مخاطب ایجاد کنند.

این مسئله در زمان نوشتن متن تراکت تدریس خصوصی یا متن تدریس خصوصی ابتدایی، متن تبلیغ تدریس خصوصی زبان و دیگر مقاطع تحصیلی برای تبلیغات چاپی، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در هر صورت، بعد از چاپ، امکان تغییر وجود ندارد و شما مبلغی را نیز هزینه می‌کنید.

ضمناً اگر می‌خواهید در محله‌ای خاص اقدام به تدریس خصوصی نمایید، حتماً نام محله یا منطقه را در تبلیغ بنویسید. به این ترتیب تماس‌های دریافتی شما هدفمندتر خواهند بود و زمان کمتری را از شما خواهد گرفت. ذکر نام درس، مقطع و پایۀ تحصیلی که در آن فعالیت می‌کنید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

موثرترین راه تبلیغ تدریس خصوصی چیست؟

هر یک از روش تبلیغاتی بالا، مزایا و معایب خاص خود را دارد. اما برای موفقیت در تدریس خصوصی، راهی جز استفاده از یک یا تعدادی از این روش‌ها ندارید. ضمناً این تبلیغات باید مستمر باشند. قطع کردن تبلیغات تدریس خصوصی، تعداد شاگردان شما را به طور محسوسی کاهش می‌دهد. یکی از مزایای ثبت‌نام در استادبانک به عنوان معلم خصوصی، رفع دغدغۀ تبلیغات و جذب شاگرد برای معلم خصوصی است. زیرا در این حالت، معلم تنها روی بهبود عملکرد خود در تدریس تمرکز می‌کند و موضوعات تبلیغاتی و جذب شاگرد را به استادبانک می‌سپارد.

می‌توانید بدون محدودیت در استادبانک راجع خود و افتخارات تحصیلی و تدریس‌تان گفته و با کمک امکانات مختلف نظیر بخش بارگذاری ویدئو معرفی استاد، شناخت شاگرد را از خود بیشتر کنید. برای مثال در رزومه معلم تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، خانم مریم مجدی این توضیحات به عنوان متن تبلیغ تدریس خصوصی برای کاربران آموزشی این پلتفرم نمایش داده شده است:

استاد مریم مجدی از اساتید vip و برتر استادبانک هستند که متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی ایشان به شرح زیر است:

 • ۲۸۲۷ جلسه تدریس خصوصی برگزار شده آنلاین و حضوری موفق در استادبانک

برای کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین اساتید استادبانک با نرم افزارهایی مانند skyroom و adobe connect کلاس را برگزار می‌کنند. البته در این زمینه محدودیتی وجود ندارد و بیشتر نحوه برگزاری کلاس یک توافق بین شاگرد و استاد است.

 • ۹ بار برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصول مختلف
 • تدریس ریاضی به زبان انگلیسی در مدارس اینترنشنال به دانش آموزان انگلیسی زبان و گذراندن دوره های تربیت معلم
 • تدریس آنلاین ریاضی به ایرانیان مقیم کشورهای مختلف از جمله: کانادا، امریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی
 • بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • کسب لوح تقدیر به عنوان مدرس نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه تخصصی ادبی قدیم الاحسان

اگر به جملات بالا دقت کنید، می‌توانید این موضوع را درک کرده که باید برای نوشتن یک متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی موثر، علاوه بر توجه روی پیشینه تحصیلی و سوابق تدریس خود، به دستاوردهای آموزشی‌تان نیز تاکید داشته باشید. عکس تبلیغ تدریس خصوصی مناسب، افتخارات تحصیلی، نظرات شاگردان استاد در بخش نظر سنجی، قیمت تدریس خصوصی در هر جلسه از تدریس ایشان و سایر مشخصات استاد مریم مجدی، در پروفایل‌شان به صورت کامل نمایش داده شده است. می‌توانید با کلیک روی لینک زیر، وارد پروفایل ایشان شده و به صورت کامل یک صفحه مشخصات ایشان را مشاهده کنید.

استاد مریم مجدی؛ معلم خصوصی ریاضی ابتدایی

تبلیغات برای تدریس خصوصی

استخدام معلم خصوصی در استادبانک؛ بهترین تبلیغ تدریس خصوصی

استادبانک بزرگ‌ترین مرجع انتخاب معلم خصوصی در کشور است. هدف استادبانک برقراری ارتباط بین معلمان و دانش‌آموزان در تمامی نقاط کشور است. تاکنون بیش از ۹۰۰ هزار ساعت کلاس خصوصی از طریق استادبانک در سرتاسر کشور برگزار شده است و حدود ۹۲ هزار شاگرد در این سایت حضور پیدا کرده‌اند. معلمان در استادبانک نگران تبلیغ کلاس خصوصی، تولید محتوا، متن تبلیغ کلاس تقویتی و جذب شاگرد نیستند، چرا که این وظایف همگی بر عهدۀ تیم فعال و پرتلاش استادبانک است.

اگر شما هم قصد فعالیت در زمینۀ تدریس خصوصی را دارید، کافی است با ثبت‌نام کاملاً رایگان، مراحل استخدام معلم خصوصی در استادبانک را طی کرده و کسب درآمد خود را از این طریق آغاز کنید. ثبت‌نام در استادبانک مراحل و شرایط خاصی ندارد؛ اما مهم‌ترین موضوع این است که به عنوان معلم خصوصی باید عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشید تا امتیاز شما به سرعت افزایش پیدا کند و دانش‌آموزان، شما را برای کلاس‌های کنکور خود انتخاب کنند.

“بحث و مشارکت” شما از چه روش‌هایی برای تبلیغات تدریس خصوصی خود استفاده می‌کنید؟ کدام روش‌ها بازدهی بیشتری برای شما داشته‌اند؟ لطفاً تجربیات خود را در مورد تبلیغ تدریس خصوصی با ما در میان بگذارید.

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟

در این مقاله از مجلۀ اساتید استادبانک، به بررسی نحوۀ تبلیغات برای تدریس خصوصی و روش‌های مؤثر در این زمینه پرداخته‌ایم.

هزینه تبلیفات تدریس خصوصی چقدر است؟

با کلیک روی این مقاله از سایت معلمان استادبانک، با هزینۀ روش‌های تبلیغات برای تدریس خصوصی، و روش‌های کم هزینه برای تبلیغ تدریس خصوصی آشنا خواهید شد.

عکس و متن تبلیغ تدریس خصوصی چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

در این مقالۀ استادبانک، با ویژگی‌های یک تبلیغ خوب برای تدریس خصوصی آشنا خواهید شد.