استخدام مدرس فیزیک

0 576

استادبانک به عنوان سایت انتخاب معلم خصوصی در ایران، در جهت ارتقاء کیفیت کادر تخصصی خود به استخدام مدرس فیزیک در سرتاسر کشور اقدام نموده است. این مقاله می­‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات مورد نیاز در زمینه استخدام مدرس فیزیک در استادبانک را کسب نمایید.

چگونه در طرح استخدام مدرس فیزیک استادبانک جذب شویم؟

استادبانک سامانه درخواست معلم خصوصی است. برای عضویت در خانواده استادبانک باید در سایت ما به عنوان استاد و مدرس ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در استادبانک برای شما مدرس محترم به صورت رایگان است. در حال حاضر استادبانک شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، کرج، مشهد، تبریز، اهواز و کرمان فعالیت دارد.

برای ثبت‌نام پس از ورود به سایت ما (www.ostadbank.com) در صفحه اصلی قسمت ثبت‌نام ستاد را انتخاب نموده و وارد صفحه جدید بشوید. در این قسمت سایت، اطلاعات عمومی و اطلاعات مربوط به سوابق تدریس و تحصیل از شما پرسیده می‌­شود که برای پرکردن آن­‌ها توضیحات لازم در سایت وجود دارد. شما می‌توانید برای مشاوره و راهنمایی بیشتر از مشاورین سایت کمک بگیرید.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

درآمد مدرس فیزیک استادبانک چقدر است؟

شیوه محاسبه دستمزد در استادبانک بر‌اساس مدل ستاره می­‌باشد این مدل به قرار زیر است:

دستمزد مدرس براساس ستاره!

مدل ارزیابی اساتید و مدرسان محترم در مجموعه استادبانک با توجه به سابقه کار، رزومه و دوره‌های آموزشی گذرانده شده است؛ که بر این اساس آن‌ها ارزیابی می­‌شوند و امتیازاتی به اساتید تعلق می‌گیرد این امتیازات از یک تا پنج ستاره هستند.

استاد یک ستاره ممکن است تازه کار باشد و تجربه‌­های اولیه خود را پشت سر می‌گذراند و یا به مدرسی که هنوز تجربه آنچنانی کسب نکرده‌­است یک ستاره تعلق می‌گیرد.

همچنین بخوانید: تعرفه تدریس خصوصی فیزیک

روند تصاعدی درآمد مدرسان استادبانک

برای ارتقای ستاره پس از گذشت زمان با کسب تجربه بیشتر و به دست آوردن رضایت دانش­‌آموزان، اساتید محترم ستاره‌های بیشتری را به دست می­‌آوردند و از دستمزد بیشتری برخوردار می‌شوند.

در سطح VIP  مدرسین زبردست و  مسلط  قرار دارند که پس از سطح پنج ستاره به این سطح رسیده‌اند، مدل درآمدشان به شکل تصاعدی است به این نحو که درآمدشان صعودی افزایش یافته و سقفی برای آن در نظر گرفته نمی‌شود.

درآمد اساتید و مدرسان بر اساس ستاره­‌های آن­‌ها به نوعی که در جدول زیر آمده است تعیین می­‌شود.

تعرفه تدریس خصوصی فیزیک در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه تدریس خصوصی فیزیک در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

شرایط استخدام مدرس فیزیک در استادبانک

شرایط استخدام مدرس فیزیک در استادبانک به شرح زیر است:

1. رشته تحصیلی مرتبط با مواد درسی

یکی از کلیدی­‌ترین عواملی که در استخدام مدرس فیزیک در استادبانک موثر است رشته تحصیلی مدرس محترم می­‌باشد. بهتر است مدرس به دروس فیزیک، در مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم و همینطور دروس عمومی دانشگاهی مسلط باشد. مدرسین دارای مدارک تحصیلی زیر در اولویت هستند:

کارشناسی وکارشناسی­‌ارشد فیزیک، کارشناسی و کارشناسی‌­ارشد عمران، کارشناسی و کارشناسی‌­ارشد هوا فضا، کارشناسی و کارشناسی­‌ارشد مهندسی مکانیک، کارشناسی و کارشناسی‌­ارشد مهندسی کامپیوتر ، کارشناسی و کارشناسی‌­ارشد مهندسی برق و …

2. مهارت تدریس و استفاده از روش‌های نوین آموزشی

استفاده از روش­‌های نوین در بخش آموزش علاوه بر علاقه‌­مندی باعث رشد و خلاقیت در دانش‌­آموزان می­‌شود. بهترین معلم‌ها کسانی هستند که از الگوها و روش‌های نوین در تدریس استفاده می‌­کنند که این قائده در آموزش و تدریس فیزیک هم وجود دارد. برای استخدام مدرس فیزیک داشتن مهارت­‌های تدریس و استفاده از روش­‌های آمورشی نوین در متدهای حضوری و آنلاین برای مجموعه استادبانک اهمیت دارد.

3. توانایی اداره کلاس خصوصی

مدیریت و اداره کلاس الزاماَ به معنی برقراری نظم و آرامش در کلاس نیست. اداره کلاس با کیفیت بالا به مفهوم استفاده از دانش تخصصی مدرس در ارتقای دانش مخاطب، بخشی از بطن مدیریت کلاس‌های خصوصی و عمومی است. با توجه به ماهیت کلاس خصوصی مدرسی که شرایط لازم را برای تحقق یادگیری دانش‌­آموز و دانشجو را بوجود بیاورد در اولویت استخدام مدرس خصوصی فیزیک استادبانک قرار می­گیرد.

4. ارتباط موثر با دانش‌آموز و والدین

ارتباط مدرس با دانش‌­آموز رابطه مستقیم با کیفیت و عمق یادگیری دارد. ایجاد عوامل موثر در ارتباط با شاگرد رویکردهای انگیزشی آن­‌ها را بهبود بخشیده و پیوستگی روابط بین مدرس و شاگرد به دانش­‌آموزان کمک می‌­کند تا آن‌ها انگیزه­‌هایی تازه به دست آوردند.

نه‌ تنها برقراری رابطه با دانش‌­آموزان در کیفیت کار مدرس تاثیر دارد بلکه شیوه برخورد با والدین آن­‌ها بر رشد دانش‌­آموز اثر بخش است. متاسفانه بسیاری از والدین با دخالت­‌های زیاد نه تنها به دانش­‌آموزان استرس وارد می­‌کنند بلکه بر روند کار اساتید خلل وارد می‌کنند.

بنابراین انتظار می­‌رود مدرس بتواند با برقراری شیوه ارتباطی نوین و کارا از بوجود آمدن دخالت­‌ها جلوگیری نماید و با حفظ رابطه مفید بین حلقه مدرس، شاگرد و والدین در راستای تحقق بخشیدن به آموزش تمرکز کند.  این امر در استخدام مدرس فیزیک در مجموعه استادبانک از اهمیت بالایی برخوردار است.

5. روانشناسی تدریس

در دنیای امروز توجه به اصول روانشناسی در زمینه­‌های مختلف لازمه شکل­‌گیری یک فعالیت آگاهانه و برنامه­‌ریزی شده است. استادبانک برای جذب مدرس فیزیک به مقوله روانشناسی تدریس اهمیت ویژه‌­ای می­‌دهد و از متقاضان انتظار می­‌رود در این زمینه از مطالعات لازم و کافی بهره‌­مند باشند.

تنها دارا بودن مدرک برای استخدام و جذب نیرو تدریس درس فیزیک کافی نیست. با توجه به اهمیت این درس در مقاطع تحصیلی مختلف آشنا بودن به مباحث روانشناسی تدریس برای مدرس تخصصی الزامی است.

برای پر کردن فرم استخدام مدرس فیزیک از کجا شروع کنیم؟

اگر دوست دارد به جمع اساتید فیزیک استادبانک بپیوندید، به صفحه‌ استخدام معلم خصوصی در استادبانک سر بزنید و مشخصات خود را وارد کرده و مدارک مورد نیاز را آپلود کنید تا پس از بررسی کارشناسیان استادبانک اولین جلسه کلاس خصوصی خود را برگزار کنید.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.