استخدام مدرس ریاضی

1 1,641

ریاضی از دروس مهمی است که مورد توجه بسیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرد و یادگیری اصولی آن نقش مهمی در معدل دانش‌آموزان، نتیجه کنکور آن‌ها و همچنین موفقیت در دروس دانشگاهی دارد. استادبانک با تمرکز روی این موضوع اقدام به استخدام مدرس ریاضی در تمامی مقاطع تحصیلی کرده است. استخدام مدرس خصوصی در استادبانک در شهرهایی که استادبانک در آن‌ها فعال است، انجام می‌شود.

استخدام مدرس ریاضی استادبانک

جهت استخدام معلم خصوصی در استادبانک ابتدا باید وارد سایت شوید و در صفحه اصلی سایت عضو شوید. برای این امر باید اطلاعات خود را وارد نمایید و مدارک خود را برای ما اپلود کنید. کارشناسان ما با بررسی مدارک و رزومه شما، برایتان یک پنل کاربری فعال می‌کنند و ازین پس اطلاعات شما در معرض دید بیش از 21000 دانش‌آموز متقاضی معلم خصوصی قرار می‌گیرد و درخواست‌های کلاس خصوصی برای شما ارسال می‌گردد.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

در استادبانک چقدر درآمد دارم؟

دستمزد مدرس خصوصی براساس ستاره!

شاید اولین سوالی که برایتان پیش بیاید میزان حقوق دریافتی شما پس از استخدام است. زمانی که وارد سایت سایت استادبانک شدید و ثبت‌نام را انجام دادید به جمع اساتید استادبانک یا همان بهترین معلم‌های خصوصی ریاضی در سرتاسر کشور می‌پیوندید.

سنجش معلمین ریاضی در استاد بانک برای کسب درآمد مناسب براساس ستاره‌های مدرس می‌باشد. به این شکل که رزومه شما، سوابق کاری و دوره‌هایی که گذرانده‌اید برای ما ارزشمند هستند و ما مطابق با آن به شما از یک تا پنج ستاره می‌دهیم.

کمترین ستاره به معلمی تعلق می‌گیرد که رزومه آن هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و به اندازه کافی به خبرگی در تدریس نرسیده است و یا کلاس‌های اولیه خود را با استادبانک شروع کرده است.

روند تصاعدی پس از استخدام مدرس ریاضی در استادبانک

معلمین در طول دوره‌های آموزش می توانند به تعداد ستاره‌های خود اضافه کنند این امر زمانی اتفاق می‌افتد که سابقه شما و تعداد دانش‌آموزان موفقتان بیشتر شود و شاگردان از تدریس شما رضایت داشته باشند. با افزایش ستاره‌ها و رسیدن به مرحله خبرگی شما در دسته استادان VIP قرار می‌گیرید. به این ترتیب میزان حقوق دریافتی شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

جدول زیر به شما میزان دستمزد دریافتی بر اساس الگوی ستاره‌ها را نشان می‌دهد. سهم ما از درآمد شما 15 الی 20 درصد است. و شما به‌عنوان مدرس خصوصی ریاضی در استادبانک تعداد زیادی شاگرد خواهید داشت.

تعرفه تدریس خصوصی ریاضی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه تدریس خصوصی ریاضی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

سهم استادبانک از درآمد شما بین 15 تا 20 درصد است.

تدریس خصوص ریاضی حضوری و آنلاین

یک استاد می‌تواند تدریس خصوصی درس ریاضی را به شکل حضوری و هم به شکل آنلاین داشته باشد و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد. نکته مهم این است که تدریس خصوصی ریاضی که حضوری و در منزل شاگرد فعلا در هشت شهر انجام می‌شود و استادبانک دارای مطلوب ترین قیمت تدریس خصوصی اصفهان، تهران، کرج، شیراز، اهواز، تبریز، کرمان و مشهد با می باشد و معلمان با سوابق کاری مختلف درآمد مناسبی در شهرستان ها دارند..

شرایط استخدام مدرس ریاضی در استادبانک

1. رشته تحصیلی مرتبط با مواد درسی

رشته تحصیلی در استخدام مدرس ریاضی در سایت استادبانک از مواردِ مهم جذب نیرو به حساب می‌آید. علاوه بر این مدرسین و معلمان رسمی درس ریاضی آموزش پرورش نیز در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند در استخدام معلم خصوصی در استادبانک شرکت کنند. همینطور با مدرک تحصیلی ریاضی شما می‌توانید در کلاس خصوصی آمار نیز تدریس کنید.

2. مهارت تدریس و استفاده از روش‌های نوین آموزشی

در مراحل استخدام مدرس ریاضی در استادبانک، استفاده از روش‌های نوین تدریس اهمیت زیادی دارد. یک معلم ریاضی خوب و با انگیزه سعی می‌کند مهارت‌های تدریس خود را به روز نگه دارد و در این زمینه از الگو‌های جدید آموزشی استفاده کند.

3. توانایی اداره کلاس خصوصی

برای استخدام مدرس رياضي در سراسر کشور، اداره کردن کلاس‌های خصوصی که به شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شود اهمیت زیادی دارد. یک معلم خصوصی ریاضی خوب باید به خوبی کلاس خود را مدیریت کند و کلاس را تحت کنترل خودش داشته باشد.

برخی از استراتژی‌های مدیریت کلاس که در جذب معلم خصوصی ریاضی استادبانک موثر است:

  • معلم باید روی رفتار خود و دانش‌آموزان دقت داشته باشد.
  • بر ساختار روابط خود و دانش‌آموزان تمرکز داشته باشد.
  • قوانین خاص خود را داشته باشد (نقشه، خط و مرز و انتظارات خود از دانش‌آموزان را مشخص کند) (منبع)

4. ارتباط موثر با دانش‌آموز و والدین

برای تدریس خصوصی در استادبانک نیاز است بتوانید با دانش‌آموزان و والدینشان یک ارتباط  معقول و مبتنی بر صمیمیت داشته باشید تا دانش‌آموز کنار مدرس خود احساس آرامش بکند. ارتباط موثر با والدین دانش‌آموزان برقرار کنید زیرا پدر، مادر یا سرپرستان یک محصل به یادگیری فرزندان خود توجه ویژه دارند و آرامش آن‌ها در راستای اعتماد به معلم خصوصی ریاضی به تمرکز هر ‌چه بیشتر دانش‌آموز کمک می‌کند.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد درس ریاضی والدین توجه بیش از اندازه‌ای به استخدام مدرس ریاضی دارند، اعتماد به جذب مدرس رياضي در سراسر کشور یکی از چالش‌های والدین است.

5. روانشناسی تدریس

روابط متقابل دانش‌آموز و معلم، منجر به بالا رفتن کیفیت آموزشی می‌شود. اهمیت توجه به روانشناسی تدریس این است که تلاشی در واقعیت بنیادی روانشناسی تربیتی بوجود بیاورد تا با هر دانش‌آموز به‌عنوان یک فرد مستقل رفتار شود.

تدریس در کلاس یک فعالیت آگاهانه است که توسط مدرس انجام می‌شود. مدرس برای تدریس درس ریاضی ضمن تسلط به نکات درسی باید به اصول روانشناسی هم دقت داشته باشد.

برای پر کردن فرم استخدام مدرس ریاضی از کجا شروع کنیم؟

اگر دوست دارد به جمع اساتید ریاضی استادبانک بپیوندید، به صفحه‌ استخدام معلم خصوصی در استادبانک سر بزنید و مشخصات خود را وارد کرده و مدارک مورد نیاز را آپلود کنید تا پس از بررسی کارشناسیان استادبانک اولین جلسه کلاس خصوصی خود را برگزار کنید.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Elahe می گوید

    سلام. من میتونم فقط بعنوان معلم حل تمرین ثبتنام کنم؟ ینی اگه بچها تمرین داشتن حل کنم براشون؟ با توضیح کامل و اموزش حل اون تمرین