قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
887 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم

زبان انگلیسی از کتاب‌های درسی عمومی و مشترک میان رشته‌های پایه دهم است که در آزمون کنکور سراسری نیز وجود دارد و دانش‌آموزان باید به تست‌های آن پاسخ دهند. یادگیری انگلیسی باید دقیق و اصولی پیگیری شود تا دانش‌آموز ابتدا در امتحانات مدرسه و در گام نهایی در کنکور سراسری عملکرد درخشانی داشته باشد.

دور از انتظار نیست که محصل برای درک قواعد، ساختار و زیر و بم زبان به کمک معلم خصوصی انگلیسی دهم نیاز داشته باشد. یادگیری زبان انگلیسی فرآیندی زمان‌بر است که مدرس زبان سعی می‌کند روند آموزش و یادگیری را آسان‌تر و ساده‌ تر طی کند. بزرگ‌ترین دغدغه والدین و محصل برای انتخاب معلم زبان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم است.

عوامل مختلفی روی هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم اثر می‌گذارند. استادبانک برای تعیین نرخ کلاس خصوصی زبان دهم از یک سیستم ویژه و بسیار کارآمد استفاده می‌کند تا مناسب‌ترین و منصفانه‌ترین تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم پیش‌روی والدین و محصلین قرار بگیرد. در این مقاله شما را با سیستم ارزیابی اساتید، شیوه‌ی قیمت‌گذاری معلم خصوصی زبان، روش‌های برگزاری کلاس و کیفیت اساتید زبان با توجه دستمزدشان در استادبانک آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم باید به گونه‌ای تعیین شود که با کیفیت، رزومه و تجربه معلم همخوانی داشته باشد. موسسات و آموزشگاه‌های مختلفی وجود دارند که بدون داشتن منطق خاصی، تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی دهم را مبلغی بسیار بالا اعلام می‌کنند. در حالی که توان و بودجه‌ی بخش بزرگی از دانش‌آموزان با این مبالغ هماهنگی ندارد.

استادبانک به خوبی این فرآیند اشتباه را بررسی کرده است و با طراحی سیستم ارزیابی اساتید به یک روش تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم کارآمد رسیده است. این روش، هر یک از معلمان را با جنبه‌های مختلف می‌سنجد تا منصفانه‌ترین دستمزد را بر اساس توانایی خود دریافت کنند. سطحی کیفی معلمان، مهم‌ترین معیار سیستم ارزیابی اساتید استادبانک است. 

لیست زیر، معیارهایی را که تیم کارشناسی استادبانک برای بررسی اساتید به آن‌ها توجه می‌کنند را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی زبان
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی زبان
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

براساس این سیستم، هر یک از معلمین بین یک بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی دهم در استادبانک است. قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی دهم در سامانه استادبانک به لطف این روش، تنوع و گستردگی بسیار خوبی دارد. به همین دلیل، هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه، می‌تواند از تدریس خصوصی زبان دهم با اساتید باکیفیت بهره ببرد.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی دارد. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری را کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی دهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس انگلیسی دهم اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با محصلان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی دهم با هم متفاوت است؟

کلاس خصوصی زبان دهم در استادبانک به دو صورت تدریس در منزل و تدریس آنلاین زبان دهم برگزار می‌شود. در حال حاضر، دانش‌آموزانی که ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان هستند، می‌توانند در جلسات تدریس خصوصی حضوری انگلیسی دهم شرکت کنند.

اما، تدریس آنلاین زبان انگلیسی دهم استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد. تیم استادبانک از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برای برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی زبان پیش نیاید. 

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم آنلاین و در منزل با یکدیگر متفاوت است و کلاس‌های حضوری 15 تا 20 گران‌تر از کلاس‌های آنلاین هستند. دلیل این اختلاف نرخ، هزینه رفت و آمد استاد به محل موردنظر شاگرد برای برگزاری کلاس خصوصی است.

رابطه کیفیت اساتید استادبانک با نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم

اولین هدف تیم استادبانک، ایجاد ارتباط راحت، میان معلم خوب با محصل پرتلاش است. اما، امکان دارد تنوع قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک، سوال یا تردیدی را در ذهن شما به وجود بیاورد.

برای مثال، معلمان یک یا دو ستاره را جمعی از مدرسین کم تجربه ولی جوان تشکیل می‌دهند که نرخ تدریس مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. شاید تصور کنید که سطح علمی پایین این معلمان دلیل قیمت پایین‌تر آن‌ها باشد. ولی، مهم‌ترین علت دستمزد کم‌تر این دسته از معلمان، نداشتن تجربه در حوزه تدریس است. برخلاف تجربه کم، انگیزه معلمان یک و دو ستاره بسیار بالا است و پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارند.

از سمت دیگر، اساتید درجه یک استادبانک یا پنج ستاره یا لقب وی‌آی‌پی حضور دارند. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم این معلمان بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما در استادبانک با توجه به نیاز، بودجه و حتی سلیقه، می‌توانید استاد زبان انگلیسی دهم مناسب خود را پیدا کنید و از نظر کیفیت و قیمت دغدغه نداشته باشید.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی انگلیسی دهم، رزومه معلم را بررسی کنید

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

قبل از خرید یا انتخاب هر چیزی، کاربر حق دارد تا مشخصات و ویژگی‌های آن خدمات را بررسی کند. این مسئله در زمان رزرو معلم خصوصی زبان دهم نیز وجود دارد. به همین دلیل سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند. 

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم در استادبانک

این مقاله شما را با همه‌ی جزئیات نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم استادبانک آشنا کرد. به لطف سیستم ارزیابی اساتید، تنوع شهریه کلاس خصوصی انگلیسی دهم در استادبانک بسیار خوب است و با توجه به سخت‌گیری و حساسیت کارشناسان استادبانک، سطح کیفی و علمی معلمان نیز حفظ شده است. بنابراین، والدین و دانش‌آموز بدون نگرانی از بابت هزینه معلم انگلیسی، می‌توانند انتخابی درست و حساب‌شده داشته باشند.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی دهم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.