قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1893 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم

یادگیری زبان انگلیسی فرآیندی زمان‌بر است که مدرس زبان سعی می‌کند روند آموزش و یادگیری را آسان‌تر و ساده‌ تر طی کند. بزرگ‌ترین دغدغه والدین و محصل برای انتخاب معلم زبان، قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم است.

عوامل مختلفی روی هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم اثر می‌گذارند که در این مقاله شما را با سیستم ارزیابی اساتید، شیوه‌ی قیمت‌گذاری معلم خصوصی زبان، روش‌های برگزاری کلاس و کیفیت اساتید زبان با توجه دستمزدشان در استادبانک آشنا می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 انگلیسی یازدهم از (63 هزار تومان) تا (305 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین انگلیسی یازدهم (135 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 انگلیسی یازدهم از (101 هزار تومان) تا (430 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری انگلیسی یازدهم (220 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین اساتید انگلیسی یازدهم

ارزان ترین اساتید انگلیسی یازدهم در استادبانک معلمان جوان و در عین حال متخصصی هستند که کیفیت مناسب تدریس را ارائه می‌دهد. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم آشنا می‌شوید:

1.استاد شیما رستمی زاده:

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم با خانم شیما رستمی زاده به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 105 هزار تومان و هر جلسه حضوری 120 هزار تومان است. مدارک تحصیلی خانم شیما رستمی زاده شامل کاردانی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه حضرت نرجس رفسنجان و کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه حضرت نرجس رفسنجان و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه ولی عصر رفسنجان است. در ادامه با سابقه تدریس خانم شیما رستمی زاده آشنا می‌شویم:

 • 6 ماه تدریس در موسسه جوانه در رفسنجان
 • 3 ماه سابقه کار در امور دفتری و برنامه ریزی موسسات زبان
 • سه سال تجربه در ترجمه انواع متون
 • سابقه 4 سال تدریس خصوصی
 • کار دانشجویی بمدت چهار سال در بخش مدیریت سایت
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد شیما رستمی زاده  می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید ارزان قیمت درس انگلیسی یازدهم استادبانک با وجود هزینه پایین کلاس‌هایشان سطح بالایی از کیفیت و تخصص را ارائه می‌دهند و از این جهت می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مناسب باشند.

 1. مریم مقدم رنجبران

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم با خانم مریم مقدم رنجبران به ازای  هر جلسه آنلاین 105 هزار تومان است. خانم  مریم مقدم رنجبران دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور شبستر و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور  و دکترا آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی است. رزومه تدریس خانم مریم مقدم رنجبران به شرح زیر است:

 • تدریس در مدارس غیردولتی
 • تدریس در آموزشگاه‌های دخترانه
 • دارای مدرک TTC
 • سابقه تدریس زبان انگلیسی بمدت 3 سال
 • دارای سه کتاب ترجمه شده از انگلیسی به فارسی

برخی اساتید انگلیسی یازدهم استادبانک با وجود قیمت افتصادی و مناسبی که دارند، سطح تخصص و کیفیت قابل توجهی را ارائه می‌دهند که می‌توانند انتخابی مناسب برای دانش‌آموزان شوند.

معرفی گران ترین اساتید انگلیسی یازدهم

بهترین اساتید انگلیسی یازدهم معلمانی هستند که سطح تجربه و تخصص بسیار بالایی دارند. . برخی از این اساتید تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید انگلیسی یازدهم آشنا می‌شوید:

1.استاد رامین یارمحمدی

استاد رامین یارمحمدی از بهترین اساتید انگلیسی یازدهم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم در منزل به ازای هر جلسه با این معلم پنج ستاره مبلغ 480 هزار تومان و تدریس آنلاین 345 هزار تومان است. آقای رامین یارمحمدی دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و دکترای زبان شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • 7 سال تدریس در دانشگاه علوم پزشکی،آزاد،پیام نور و علمی کاربردی و غیره
 • 12سال تدریس در مدارس برتر نیکان، دکتر حسابی، صدر، پیشتازان کامپیوتر و غیره
 • قبولی اکثر زبان اموزان آیلتس با بالاترین نمره برای مهاجرت تحصیلی یاکاری
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک

اساتید پنج ستاره انگلیسی یازدهم استادبانک همان طور که مشاهده کردید، متخصص‌ترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید هستند که در استادبانک می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری با آن‌ها کلاس داشته باشید.

2.استاد زهره فرج پور

استاد زهره فرج پور از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. خانم  زهره فرج پور دارای کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است. هزینه کلاس‌های خانم زهره فرج پور به ازای هر جلسه تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم در حالت آنلاین 345 هزار تومن و در حالت حضوری 480 هزارتومان است. رزومه استاد فرج پور به شرح زیر است:

 • معلم نمونه انستیتو سیمین و سوپروایزر بخش نوجوانان
 • افزایش نمره دانش اموزان از تک رقم تا عالی
 • اموزش مکاله صحیح اسان و اصولی به دانش اموزان
 • اموزش گرامر به روش اصولی و قابل تفهیم
 • اموزش خواندن و نوشتن به طریق فونیکس به کودکان بالای 4 سال
 • اموزش از طریق فیلم وکمک اموزشی های متنوع
 • تست زنی اصولی و اسان برای دانش اموزان دبیرستانی و کنکور
 • 16 سال تدریس در موسسه سیمین
 • 8 سال تدریس در موسسه شکوه
 • 8 سال تدریس در موسسه زبان سرا

برای مشاهده پروفایل استاد زهره فرج پور می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره انگلیسی یازدهم استادبانک همگی با تجربه بالا و تخصص مناسب در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است تا بتوانند از آن‌ها برای یادگیری انگلیسی یازدهم بهره ببرند.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم باید به گونه‌ای تعیین شود که با کیفیت، رزومه و تجربه معلم همخوانی داشته باشد. موسسات و آموزشگاه‌های مختلفی وجود دارند که بدون داشتن منطق خاصی، تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم را مبلغی بسیار بالا اعلام می‌کنند. در حالی که توان و بودجه‌ی بخش بزرگی از دانش‌آموزان با این مبالغ هماهنگی ندارد.

استادبانک به خوبی این فرآیند اشتباه را بررسی کرده است و با طراحی سیستم ارزیابی اساتید به یک روش تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم کارآمد رسیده است. این روش، هر یک از معلمان را با جنبه‌های مختلف می‌سنجد تا منصفانه‌ترین دستمزد را بر اساس توانایی خود دریافت کنند. سطحی کیفی معلمان، مهم‌ترین معیار سیستم ارزیابی اساتید استادبانک است. 

لیست زیر، معیارهایی را که تیم کارشناسی استادبانک برای بررسی اساتید به آن‌ها توجه می‌کنند را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی زبان
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی زبان
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

براساس این سیستم، هر یک از معلمین بین یک بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در استادبانک است. قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در سامانه استادبانک به لطف این روش، تنوع و گستردگی بسیار خوبی دارد. به همین دلیل، هر دانش‌آموزی با هر میزان بودجه، می‌تواند از تدریس خصوصی زبان یازدهم با اساتید باکیفیت بهره ببرد.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی دارد. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری را کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس انگلیسی یازدهم اساتید پنج ستاره استادبانک باتوجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با محصلان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی یازدهم با هم متفاوت است؟

کلاس خصوصی زبان یازدهم در استادبانک به دو صورت تدریس در منزل و تدریس آنلاین زبان یازدهم برگزار می‌شود. در حال حاضر، دانش‌آموزانی که ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان هستند، می‌توانند در جلسات تدریس خصوصی حضوری انگلیسی یازدهم شرکت کنند.

اما، تدریس آنلاین زبان انگلیسی یازدهم استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد. تیم استادبانک از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برای برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند تا اختلالی در روند برگزاری جلسات تدریس خصوصی زبان پیش نیاید. 

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم آنلاین و در منزل با یکدیگر متفاوت است و کلاس‌های حضوری 15 تا 20 گران‌تر از کلاس‌های آنلاین هستند. دلیل این اختلاف نرخ، هزینه رفت و آمد استاد به محل موردنظر شاگرد برای برگزاری کلاس خصوصی است.

رابطه کیفیت اساتید استادبانک با نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم

اولین هدف تیم استادبانک، ایجاد ارتباط راحت، میان معلم خوب با محصل پرتلاش است. اما، امکان دارد تنوع قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک، سوال یا تردیدی را در ذهن شما به وجود بیاورد.

برای مثال، معلمان یک یا دو ستاره را جمعی از مدرسین کم تجربه ولی جوان تشکیل می‌دهند که نرخ تدریس مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. شاید تصور کنید که سطح علمی پایین این معلمان دلیل قیمت پایین‌تر آن‌ها باشد. ولی، مهم‌ترین علت دستمزد کم‌تر این دسته از معلمان، نداشتن تجربه در حوزه تدریس است. برخلاف تجربه کم، انگیزه معلمان یک و دو ستاره بسیار بالا است و پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارند.

از سمت دیگر، اساتید درجه یک استادبانک یا پنج ستاره یا لقب وی‌آی‌پی حضور دارند. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم این معلمان بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما در استادبانک با توجه به نیاز، بودجه و حتی سلیقه، می‌توانید استاد زبان انگلیسی یازدهم مناسب خود را پیدا کنید و از نظر کیفیت و قیمت دغدغه نداشته باشید.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی انگلیسی یازدهم، رزومه معلم را بررسی کنید

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

قبل از خرید یا انتخاب هر چیزی، کاربر حق دارد تا مشخصات و ویژگی‌های آن خدمات را بررسی کند. این مسئله در زمان رزرو معلم خصوصی زبان یازدهم نیز وجود دارد. به همین دلیل سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند. 

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در استادبانک

این مقاله شما را با همه‌ی جزئیات نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم استادبانک آشنا کرد. به لطف سیستم ارزیابی اساتید، تنوع شهریه کلاس خصوصی انگلیسی یازدهم در استادبانک بسیار خوب است و با توجه به سخت‌گیری و حساسیت کارشناسان استادبانک، سطح کیفی و علمی معلمان نیز حفظ شده است. بنابراین، والدین و دانش‌آموز بدون نگرانی از بابت هزینه معلم انگلیسی، می‌توانند انتخابی درست و حساب‌شده داشته باشند.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی یازدهم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.