قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1794 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم، اولین فاکتوری است که والدین یا دانش‌آموز در زمان انتخاب مدرس زبان به آن توجه می‌کنند. پیدا کردن معلمی که کیفیت آموزش خوب را همراه با نرخ تدریس مناسب، داشته باشد، چندان ساده نیست. اما، سامانه استادبانک به لطف سیستم ارزیابی اساتید بهترین هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی هشتم را در دسترس همه‌ی دانش‌آموزان قرار داده است. در این مقاله با نحوه‌ی تعیین قیمت کلاس خصوصی زبان هشتم استادبانک، معیارها، کیفیت اساتید باتوجه به تعرفه دستمزدشان و روش‌های برگزاری جلسات تدریس خصوصی در استادبانک به خوبی آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم آنلاین

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 انگلیسی هشتم از (52 هزار تومان) تا (270 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی آنلاین انگلیسی هشتم (115 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم حضوری

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 انگلیسی هشتم از (82 هزار تومان) تا (380 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی حضوری انگلیسی هشتم (185 هزار تومان) است.

معرفی ارزان ترین اساتید انگلیسی هشتم

ارزان ترین اساتید انگلیسی هشتم در استادبانک معلمان جوان و در عین حال متخصصی هستند که کیفیت مناسب تدریس را ارائه می‌دهد. در ادامه با 2 نفر از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی انگلیسی هشتم آشنا می‌شوید:

1.استاد نغمه امامی:

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم با خانم نغمه امامی به ازای هر جلسه‌ی آنلاین 80 هزار تومان است. مدارک تحصیلی خانم نغمه امامی شامل کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است. در ادامه با سابقه تدریس خانم نغمه امامی آشنا می‌شویم:

 • سابقه 1 سال تدریس در آموزشگاه زبان سرا
 • سابقه 4 سال تدریس در آموزشگاه ایرانیان
 • دارای مدرک TTC
 • دارای مدرک CAE
 • بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد نغمه امامی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید ارزان قیمت درس انگلیسی هشتم استادبانک با وجود هزینه پایین کلاس‌هایشان سطح بالایی از کیفیت و تخصص را ارائه می‌دهند و از این جهت می‌توانند برای بسیاری از دانش‌آموزان مناسب باشند.

2.استاد نیما شکرزاده خیاوی

قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم با آقای نیما شکرزاده خیاوی به ازای  هر جلسه آنلاین 80 هزار تومان است. آقای نیما شکرزاده خیاوی دارای مدرک کاردانی اویونیک هواپیما از دانشگاه جامع علمی کاربردی و کارشناسی کاردانی اویونیک هواپیما از دانشگاه جامع علمی کاربردی است. رزومه تدریس آقای نیما شکرزاده خیاوی به شرح زیر است:

 • ترجمه استاندارد پارت 145 هواپیمایی کشوری
 • سابقه ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی
 • بیش از یک سال همکاری با مجموعه استادبانک
 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

برای مشاهده پروفایل استاد نیما شکرزاده خیاوی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

برخی اساتید انگلیسی هشتم استادبانک با وجود قیمت افتصادی و مناسبی که دارند، سطح تخصص و کیفیت قابل توجهی را ارائه می‌دهند که می‌توانند انتخابی مناسب برای دانش‌آموزان شوند.

معرفی گران ترین اساتید انگلیسی هشتم

بهترین اساتید انگلیسی هشتم معلمانی هستند که سطح تجربه و تخصص بسیار بالایی دارند. . برخی از این اساتید تدریس خصوصی انگلیسی هشتم هم در لیست معلمین VIP استادبانک یا لیست اساتید 5 ستاره قرار دارند. در ادامه با دو استاد برجسته‌ از گران‌ترین اساتید انگلیسی هشتم آشنا می‌شوید:

1.استاد شیرین نورمحمد

استاد شیرین نورمحمد از بهترین اساتید انگلیسی هشتم استادبانک محسوب می‌شود که قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم در منزل به ازای هر جلسه با این معلم پنج ستاره مبلغ 380 هزار تومان و تدریس آنلاین 270 هزار تومان است. خانم شیرین نورمحمد دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است و سوابق تدریس موفقی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • آموزش تخصصی کودکان 4 سال به بالا و توانایی آنها در چهار مهارت و رضایت اولیا
 • آماده سازی کودکان برای امتحانات کمبریج و معرفی به نماینده رسمی در ایران و دریافت مدرک YlE توسط دانش آموزانم
 • مراجعه دانش آموز هفت ساله اینجانب به آموزشگاه سفیر و بالا بودن سطح آموزشی ایشان و نداشتن کلاسی در سطح ایشان و تعجب مسیولین که این مسیله بارها اتفاق افتاده و قدردانی اولیا
 • تدریس دانش آموزان خاص و ایجاد انگیزه و علاقه در آنها
 • تهیه ورک شاپ برای یکی از کتابهای آموزشی انگلیسی کودکان
 • مسیول آموزشی دبستان پیشتازان کامپیوتر به مدت 4 سال مشاهده کلاس معلمین و رفع اشکال آنها و برگزاری ورک شاپ های مختلف برای معلمین ، گرفتن دمو از آنها تایید توانایی آنها به عنوان معلم
 • 2 سال تدریس در دبستان فجر دانش
 • 4 سال تدریس در دبستان پیشتازان کامپیوتر
 • 4 سال تدریس در مجتمع فنی دپارتمان زبان کودکان
 • 2 سال تدریس در موسسه خلاقیت کودکان و نوجوانان شعبه یوسف اباد
 • 3 سال تدریس در موسسه خلاقیت کودکان و نوجوانان شعبه نارمک
 • 5 سال تدریس در مهدکودک یکی یه دونه

برای مشاهده پروفایل استاد شیرین نورمحمد می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره انگلیسی هشتم استادبانک همان طور که مشاهده کردید، متخصص‌ترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید هستند که در استادبانک می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری با آن‌ها کلاس داشته باشید.

2.استاد مهدی صفوی سهی

استاد مهدی صفوی سهی از اساتید 5 ستاره و موفق استادبانک با سابقه طولانی و درخشان در تدریس هستند. آقای مهدی صفوی سهی دارای کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک و دکترای زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک است. هزینه کلاس‌های آقای مهدی صفوی سهی به ازای هر جلسه تدریس خصوصی انگلیسی هشتم در حالت آنلاین 270 هزار تومن و در حالت حضوری 380 هزارتومان است. رزومه استاد مهدی صفوی سهی به شرح زیر است:

 • معلم برتر و سوپروایزر آموزشگاه زبان ایران زمین (ایران-انگلیس سابق) بوده‌ام
 • معلم برتر در آموزشگاه زبان ایرانمهر (به گونه ای که شاگردان عصبانی و بدقلق که از عملکرد آموزشگاه و معلمان ناراضی بودند را به من میدادند / همچنین شاگردان خاص، نظیر بازیگران معروف سینما و یا شخصیتهای برجسته نیز غالبا با من کلاس داشتند)
 • سالهاست که در دانشگاههای مختلف مشغول به تدریس هستم و راندمان و عملکرد خوبی دارم
 • نگارش 2 کتاب در زمینه زبان انگلیسی که در دانشگاهای مختلف تدریس می شوند
 • 5 سال تدریس در دانشگاه آزاد (واحدهای ازاک، ورامین، شهر ری))
 • 2 سال تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی (واحدهای43، 44، رسانه، خبرگزاری فارس، جهاندیده، امیرکبیر)
 • 1 سال تدریس در مدرسه نیکان
 • 12 سال تدریس در آموزشگاه زبان ایران زمین (ایران-انگلیس سابق)
 • 5 سال تدریس در آموزشگاه زبان ایرانمهر
 • 1 سال تدریس در آموزشگاه افق

برای مشاهده پروفایل استاد مهدی صفوی سهی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

اساتید پنج ستاره انگلیسی هشتم استادبانک همگی با تجربه بالا و تخصص مناسب در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است تا بتوانند از آن‌ها برای یادگیری انگلیسی هشتم بهره ببرند.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

کلاس‌ها و آموزشگاه‌های مختلفی در سراسر کشور وجود دارد که قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آن‌ها متفاوت است و مشخص نیست که این قیمت‌گذاری با چه معیاری انجام شده است. والدین در زمان انتخاب معلم خصوصی، حق دارند درباره تجربیات، کارنامه‌ی کاری و میزان سواد و تسط استاد اطلاعات کافی داشته باشند.

استادبانک برای رفع این مشکل اطلاع‌رسانی و شفافیت بیشتر، از سیستم ارزیابی اساتید کمک می‌گیرد. در این روش هر معلم با چندین معیار مختلف، بررسی می‌شود تا منصفانه‌ترین دستمزد را بر اساس توانایی خود دریافت کند. به همین دلیل، محدوده تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در استادبانک گسترده است و از طرفی دیگر، کیفیت اساتید هم تا سطح مناسبی حفظ می‌شود.

معیارهایی که کارشناسان استادبانک هر معلم را با آن می‌سنجند، شامل موارد زیر است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمان بعد از پشت‌سر گذاشتن سنجش ارزیابی، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاک اصلی تعیین شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در استادبانک است. تنوع قیمت در کنار کیفیت تدریس، فضای آموزشی بسیار خوبی را ایجاد می‌کند تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر میزان بودجه از اساتید باکیفیت بهره ببرند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

استادبانک برای دسته‌بندی و تفکیک اساتید از سیستم ستاره‌دهی استفاده می‌کند. در این روش معلمان به 4 گروه: یک یا دو ستاره، سه یا چهار ستاره، پنج ستاره و معلم VIP تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی دارد. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری را کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی هشتم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با محصلان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی هشتم با هم متفاوت است؟

کلاس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در استادبانک به دو روش برگزار می‌شود. روش اول، همان کلاس سنتی و به صورت تدریس حضوری یا در منزل تشکیل می‌شود. شیوه‌ی دوم نیز تدریس آنلاین زبان انگلیسی هشتم است. اما، قیمت تدریس خصوصی زبان هشتم در این روش با یکدیگر، کمی تفاوت دارد و برای کلاس حضوری زبان نرخ بالاتری از تدریس آنلاین تعیین شده است.

دلیل اصلی این تفاوت، هزینه رفت و آمد معلم تا محل مورد نظر شاگرد برای برپایی کلاس است. در حال حاضر امکان برگزاری تدریس در منزل استادبانک برای دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما، تدریس آنلاین زبان انگلیسی هشتم در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور است.

کلاس‌های آنلاین استادبانک، بهترین فرصت برای محصلان است تا از آموزش‌های برترین اساتید کشور با مناسبت‌ترین هزینه تدریس خصوصی انگلیسی هشتم استفاده کنند. تیم استادبانک، جلسات آنلاین را با جدیدترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین، برگزار می‌کند تا در روند برپایی کلاس اختلالی به وجود نیاید.

 رابطه کیفیت اساتید استادبانک با نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم

داشتن معلم کاربلد، یک شانس بزرگ برای هر دانش‌آموزی است. بسیاری از محصلان به دلیل وجود نداشتن امکانات آموزشی کافی در شهرشان به معلم خصوصی با کیفیت دسترسی ندارند. اولین هدف تیم استادبانک، ایجاد ارتباط راحت، میان معلم خوب با محصل پرتلاش است. اما، امکان دارد تنوع قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک، سوال یا تردیدی را در ذهن شما به وجود بیاورد.

برای مثال، معلمان یک یا دو ستاره را جمعی از مدرسین کم تجربه ولی جوان تشکیل می‌دهند که نرخ تدریس مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. شاید تصور کنید که سطح علمی پایین این معلمان دلیل قیمت پایین‌تر آن‌ها باشد. ولی، مهم‌ترین علت دستمزد کم‌تر این دسته از معلمان، نداشتن تجربه در حوزه تدریس است. برخلاف تجربه کم، انگیزه معلمان یک و دو ستاره بسیار بالا است و پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارند.

از سمت دیگر، اساتید درجه یک استادبانک یا پنج ستاره یا لقب وی‌آی‌پی حضور دارند. قیمت تدریس خصوصی زبام انگلیسی هشتم این معلمان بالا است. این معلمان از برترین و برجسته‌ترین اساتید در رشته تحصیلی خود هستند و برخی از آن‌ها را نوابغ کشور تشکیل می‌دهند. اساتید VIP با اینکه نرخ تدریس قابل‌توجه‌ای دارند، اما روش تدریس خاص، تسلط بالا و از همه‌ی مهم‌تر، تجربه‌ی ارزشمند و چندین ساله در حوزه‌ی آموزش را دارند که آن‌ها را از دیگر معلمان متمایز می‌کند.

بنابراین، شما در استادبانک با توجه به نیاز، بودجه و حتی سلیقه، می‌توانید استاد زبان انگلیسی هشتم مناسب خود را پیدا کنید و از نظر کیفیت و قیمت دغدغه نداشته باشید.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی انگلسی هشتم، رزومه معلم را بررسی کنید

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی انگلیسی هشتم نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی زبان را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی هشتم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.