درآمد معلم خصوصی

درآمد معلم خصوصی آیلتس + نکاتی برای افزایش درآمد

استادبانک نویسنده
3250 0
02 بهمن 1401

مدرک آیلتس یکی از معتبرترین مدارک زبان است که در تمام دنیا شناخته شده و مورد قبول واقع می‌گیرد. امروزه برای بسیاری از کارهای مهاجرتی، افراد نیاز به شرکت در این آزمون و دریافت مدرک آن را دارند. روش‌های زیادی برای یادگیری این آزمون وجود دارد. اما یکی از بهترین و موثرترین روش‌های یادگیری و موفقیت در این آزمون داشتن معلم خصوصی آیلتس است. معلم خصوصی می‌تواند پشتیبان خصوصی افراد برای طی کردن مسیر موفقیت در آزمون آیلتس باشد.

معلمان زبان انگلیسی با داشتن مهارت و نمره‌ی کافی در آیلتس می‌توانند به تدریس آیلتس به شکل خصوصی و یا در آموزشگاه‌های مرتبط بپردازند. اما یکی از دغدغه‌ها در مورد تدریس می‌تواند میزان درآمد و نحوه‌ي افزایش این درآمد باشد که در این مقاله به آن خواهی پرداخت.

بازار کار تدریس خصوصی آیلتس

با توجه به افزایش روزمره‌ی مهاجرت، میتوان آزمون آیلتس را یکی از مهم‌ترین آزمون‌های حال حاضر کشور دانست. افزایش تقاضا برای شرکت در آزمون آیلتس، افزایش نیاز به آموختن این آزمون را خواهد داشت. بنابراین نیاز به معلم خصوصی برای تدریس آیلتس می‌تواند بازار کار تدریس این آزمون را رونق داده و روز به روز بهتر کند. اگر شما معلم آیلتس هستید می‌توانید با مطالعه این مقاله به راهکارهایی برای بهبود کار خود دست پیدا کنید.

 درآمد معلم خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی زبان می‌تواند درآمد قابل توجهی داشته باشد. چرا که در تدریس خصوصی شما می‌توانید با توجه به زمان خود، شاگردهای بیشتری داشته باشید و قیمت‌های کلاس خصوصی را بر اساس تجربه و سوابق خود تعیین نمایید. بنابراین درآمد معلم خصوصی آیلتس می‌تواند بیشتر از درآمد اساتید استخدام شده در دانشگاه و یا آموزشگاه‌ها باشد. در ادامه به روش‌هایی دست‌یابی به این درآمد خواهیم پرداخت.

 روش‌های کسب درآمد از تدریس خصوصی آیلتس

همانطور که اشاره شد کسب درآمد از طریق تدریس آیلتس می‌تواند شما را به درآمد قابل توجهی برساند. روش‌های تدریس خصوصی برای شما می‌تواند در دسته بندی متفاوتی جای گیرد. به طور مثال شما می‌توانید از طریق راه‌های متفاوتی همچون فضای مجازی، ساخت ارتباطات و ایجاد تبلیغات به جذب دانش‌آموزان خود بپردازید. این روش می‌تواند زمان قابل توجهی را از شما بگیرد. بنابراین می‌توانید از بسترهای مناسبی که بتواند برای شما جذب شاگرد داشته باشد؛ استفاده نمایید. این بسترها با داشتن مخاطب فراوان، می‌توانند شما را به تعداد زیادی از دانش‌آموزانی که جویای استاد هستند معرفی نموده و در کمترین زمان شما را با دانش‌آموزان آشنا نمایند.

 استادبانک یک بستر اینترنتی است که با گزینش بهترین اساتید زبان انگلیسی مجموعه‌ی ای بهترین معلم‌های خصوصی را گرد هم آورده است. این بستر برای آشنایی استاد و معلم خصوصی در کم‌ترین زمان و بهترین کیفیت می‌باشد.  در انتهای مقاله به معرفی بیشتر استادبانک و نحوه‌ی کار با آن خواهیم پرداخت.

 

نکاتی برای افزایش درآمد معلم خصوصی آیلتس

برای داشتن درآمد کافی در زمینه‌ی تدریس خصوصی آیلتس نیازمند آشنایی بیشتر با دانش‌آموزان دارید. برای ساخت این ارتباط و شناخته شدن در این زمینه می‌توانید از نکات زیر استفاده نمایید.

  • ایجاد ارتباطات با سایر اساتید

یکی از رمزهای موفقیت در هر شغلی می‌تواند ایجاد ارتباطات درست با سایر افراد باشد. بنابراین ساخت ارتباط درست با دیگر اساتید آیلتس می‌تواند در این راستا به شما کمک کند. شما با آشنایی بیشتر با دیگر اساتید با اجتماع مرتبط با شغل خود آشنا می‌شوید. می‌توانید مسیر طی شده توسط اساتید موفق را از آن‌ها بپرسید و از روش‌های مفید استفاده شده توسط آن‌ها استفاده نمایید.

  • ایجاد مزیت رقابتی

یکی دیگر از موارد کمک کننده در افزایش درآمد تدریس خصوصی آیلتس می‌تواند ایجاد یک مزیت رقابتی درست باشد. چرا که امروزه با افزایش اساتید مجرب، رقابت فراوانی در این عرصه وجود دارد. برای این کار ابتدا باید نیازهای به روز دانش‌آموزان را بشناسید و بر اساس نقاط قوت خود، نقطه‌ی تمایزی را تعریف کنید. این مشخصه ممکن است مشخصه‌ی کوچکی باشد که شما را از سایر اساتید موجود متمایز نماید.

  • ایجاد برند شخصی

فضاهای متفاوتی برای ارائه و تبلیغ یک مدرس وجود دارد. اما تبلیغات در هر مقیاسی نیازمند وجود برند شخصی است تا بتواند در ذهن بیننده ماندگار شود. اگر شما در فضاهای متفاوتی به معرفی و تبلیغ کار خود می‌پردازید؛ نیازمند داشتن برند شخصی برای این کار هستید. این برند می‌تواند با استفاده از مزیت رقابتی شما باشد و بتواند تمایز شما را در ذهن مخاطب هک کند.

  • همکاری با استادبانک، یکی از برترین مؤسسات تدریس خصوصی در ایران

یکی دیگر از روش‌های افزایش درآمد در تدریس خصوصی آیلتس می‌تواند حضور شما در بسترهای معرفی استاد باشد. سامانه جامع استادبانک با جمع‌آوری اساتید برتر کشور، مجموعه‌ای از بهترین اساتید را در بستر اینترنتی معرفی کرده‌است. این اساتید بسته به سوابق، مدراک و… دسته بندی و درجه بندی شده و در رشته‌ی تخصصی خود قابل نمایش عموم خواهندبود. با تایید شدن در سایت استادبانک، شما با مخاطب فراوانی از دانش‌آموزان مختلف آشنا خواهیدشد و می‌توانید کلاس‌های آموزشی خود را شروع کرده و ساعات تدریس را افزایش دهید.

درآمد معلم خصوصی آیلتس در استادبانک

معلم خصوصی در استادبانک می‌تواند درآمد متفاوتی باشد. میزان درآمد شما به فاکتورهای متفاوتی مربوط می‌شود. به طور مثال سابقه‌ی تدریس، مدارک تحصیلی، رزومه و … می‌تواند در درجه‌بندی شما تاثیر داشته‌باشد. با ادامه دادن تدریس در استادبانک می‌توانید بازخوردهای مثبتی از شاگردان دریافت کرده و امتیاز خود را بالا ببرید. همچنین با ثبت نظرات مثبت دانش‌آموزان در پروفایل شخصی شما، نظر دیگر دانش‌آموزان را جلب کرده و بر تعداد شاگردان خود بیافزایید. بنابراین برای افزایش درآمد خود در این بستر راه‌های متفاوتی پیش روی شما قرار گرفته که با تلاش می‌توانید به آن‌ها دست یابید. اما در ادامه می‌خواهیم به حدود و میانگین درآمد معلمین خصوصی حال حاضردر استاد بانک اشاره کنیم.

قیمت تدریس خصوصی کلاس آنلاین آیلتس

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 آیلتس از (110 هزار تومان) تا (335 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (210 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری آیلتس

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 آیلتس از (125 هزار تومان) تا (475 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (290 هزار تومان) است.

با استفاده از این مطالب گفته شده شما می‌توانید وارد سایت استادبانک شده و درخواست خود را برای بررسی رزومه اساتید ثبت نمایید. هم‌چنین اگر به معلم خصوصی برای آزمون آیلتس خود نیاز دارید؛ می‌توانید در سایت لیستی از برترین اساتید آیلتس ایران را مشاهده نموده و از قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مقاطع مختلف مطلع شوید.

اگر هم در زمینه ثبت درخواست معلم خصوصی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳ تماس گرفته و با ارتباط با تیم پشتیبانی استادبانک، راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.