مقالات معلم خصوصی

بهترین سایتهای آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی

استادبانک نویسنده
798 0
28 آذر 1401

مراجعه به کلاس زبان انگلیسی از سنین کودکی تا بزرگسالی مزایای بسیاری دارد. یادگیری زبان انگلیسی به دلیل اهداف مختلفی صورت گرفته که دانش آموزان از دوره متوسطه با آن درگیر هستند. در این میان، کلاس‌هایی تحت عنوان کلاس خصوصی زبان انگلیسی وجود داشته که یادگیری در آن‌ها به سرعت انجام می‌شود.

امکان برگزاری کلاس‌ها به دو صورت آنلاین یا انتخاب آن‌ها از طریق سایت استادبانک و مراجعه حضوری وجود دارد. انتخاب هریک از این موارد به دانش آموزان بستگی داشته و استادبانک در این زمینه دست شما را باز می‌گذارد. اما بهترین سایت‌های آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی شامل موارد مختلفی شده که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

پیشنهاد ویژه: آموزش زبان انگلیسی در زمان کم با کلاس های تدریس خصوصی

بهترین سایت‌ها در تدریس خصوصی زبان انگلیسی

سایت تدریس خصوصی، به شما در زمینه یادگیری بهتر زبان انگلیسی کمک می‌کند. امروزه، سایت‌های بسیاری در زمینه تدریس زبان خصوصی فعالیت دارند. در ادامه، برخی از سایت‌های موجود در این زمینه جهت یادگیری زبان انگلیسی را بیان خواهیم کرد.

سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی www.cambly.com

زبان اصلی در این سایت انگلیسی بوده و مدرسین فعال در آموزش انگلیسی معرفی شده‌اند. امکان یادگیری زبان انگلیسی در این سایت برای ساکنین ایران وجود دارد. البته، با توجه به پلن‌های موجود در این سایت، حق انتخاب شرکت در کلاس گروهی را نیز دارید. بهترین سایت‌های آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی امکان انتخاب مدت زمان حضور در کلاس را فراهم‌ می‌کنند.

برخی افراد 30 دقیقه در روز و برخی دیگر چند روز در هر هفته در کلاس زبان حضور دارند. به علاوه، امکان پرداخت هزینه کلاس‌ها به صورت ماهانه، هر 3 ماه، 6 ماه و یکسال وجود دارد. این سایت، برای مدت زمان بیشتر حضور در کلاس، تخفیف‌هایی برای آن‌ها قائل می‌شود. البته پرداخت هزینه‌ها به دلار بوده و باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید. بهترین معلم خصوصی زبان تخفیف‌های خاصی برای شاگردان خود قائل می‌شود.

پیشنهاد ویژه: ویژگی‌های معلم خصوصی زبان انگلیسی خوب و موفق

سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی www.verbalplanet.com

در این سایت نیز لیستی از بهترین معلم‌های خصوصی زبان انگلیسی ارائه شده است. فعالیت تمام معلمان این سایت در سراسر جهان صورت می‌گیرد. بهترین سایت‌های آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی تمرکز خود را بر جذب بهترین اساتید می‌گذارند. مدرسین زبان در این سایت، از هر جای دنیا ثبت‌نام کرده و برای تدریس خصوصی آمادگی دارند.

برای معلمان خصوصی در این سایت، تعداد جلسات برگزار شده و نظرات کاربران ثبت شده وجود دارد. به این ترتیب، در این سایت به راحتی قادر به انتخاب بهترین مدرس زبان انگلیسی خواهید بود. کلاس‌های برگزار شده در این سایت برای 45 دقیقه قیمت‌گذاری شده است. برخی از مدرسین کلاس‌ها را با 50 درصد تخفیف برگزار کرده و برخی دیگر جلسه اول را رایگان برگزار می‌کنند.

پیشنهاد ویژه: مقایسه کلاس‌های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی زبان انگلیسی

سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسیwww.verbling.com

در این سایت، لیست کاملی از مدرسین در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی وجود دارد. ویژگی جالب این سایت، ویدیوی معرفی مدرسین زبان انگلیسی است. بهترین سایت‌های آموزشی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی آشنایی بیشتر با لهجه مدرس و نحوه حرف زدن آن‌ها است.

این سایت، در صورت اتصال از کشور ایران IP شما را تشخیص داده و قیمت‌ها را به ریال نشان می‌دهد. این موضوع یکی از خصوصیات جالب سایت محسوب می‌شود. امتیاز کاربران به مدرس، تعداد جلسات برگزار شده استاد و ملیت او هم مشخص شده است. در کل، این سایت را به عنوان بهترین سایت تدریس خصوصی زبان می‌توانید انتخاب کنید.

پیشنهاد ویژه: بازدهی خوب کلاس های تدریس خصوصی برای آموزش سریع زبان

سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی www.preply.com

این سایت نیز مشابه سایت‌های فوق در زمینه تدریس زبان انگلیسی فعالیت می‌کند. ویدیوی معرفی از مدرسین در این سایت وجود داشته که راحتی در انتخاب را برای شاگردان فراهم خواهد کرد. امتیاز کاربران به معلم در این سایت قابل مشاهده خواهد بود. بهترین سایت‌های آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی مانور خود را برای این موضوع می‌گذارند.

قیمت کلاس‌های زبان این سایت به ازای 30 دقیقه نمایش داده شده که به راحتی قابل مشاهده است. امکان فرستادن پیغام به مدرسین وجود داشته یا می‌توانید ویدیویی از آموزش آن‌ها را مشاهده کنید. آنلاین و آفلاین بودن مدرسین در این سایت نیز قابل مشاهده است.

پیشنهاد ویژه: معیارهای انتخاب یک معلم تدریس خصوصی زبان حرفه‌ای

بهترین سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی www.ostadbank.com

اما در کشور ایران هم امکان مراجعه به بهترین سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی وجود دارد. استادبانک از جمله این سایت‌هایی بوده که کلاس خصوصی زبان در آن به بهترین شکل برگزار می‌شود. در این سایت، قادر به مشاهده لیست اساتید زبان انگلیسی بوده و رزومه آن‌ها درج شده است. با کلیک بر روی لینک فوق، امکان مشاهده تمام اساتید زبان انگلیسی را خواهید داشت.

سایت‌های معرفی شده در فوق در خارج از کشور حضور داشته و در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند. اما سایت استادبانک در داخل کشور شرایط مناسبی را برای یادگیری زبان فراهم کرده است. امکان دسترسی آسان به معلم خصوصی زبان، مشاهده تعرفه معلم خصوصی زبان و غیره از جمله مزایای آن است. جهت بررسی بیشتر معلم زبان خصوصی به استادبانک مراجعه کرده و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.