مقالات معلم خصوصی

تدریس زبان انگلیسی آنلاین ساعتی و جلسه‌ای چقدر هزینه دارد؟

استادبانک نویسنده
678 0
05 دی 1401
تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین ساعتی چند؟

زبان جزو مهارت‌های مهم بوده که بسیاری از افراد یادگیری خصوصی آن را به هر روشی ترجیح می‌دهند. تدریس زبان به صورت خصوصی با توجه نیاز شاگرد انجام می‌شود. در این میان، بسیاری از افراد به دنبال یک معلم خصوصی با تجربه هستند. در این صورت، یادگیری زبان برای آن‌ها آسان می‌شود.

تعیین قیمت کلاس خصوصی زبان به المان‌های متعددی بستگی دارد. جهت برخورداری از قیمت مناسب و دستیابی به اهداف خود باید به موارد بسیاری توجه داشته باشید. در ادامه، عوامل موثر بر هزینه تدریس زبان انگلیسی آنلاین ساعتی و جلسه‌ای را بررسی خواهیم کرد.

پیشنهاد ویژه: تدریس خصوصی زبان انگلیسی در چه مواردی لازم است؟

عوامل موثر بر هزینه کلاس تدریس زبان انگلیسی آنلاین

عوامل بسیاری بر تعیین هزینه کلاس تدریس زبان به صورت آنلاین موثر هستند. تدریس زبان انگلیسی آنلاین، در کنار هزینه خود مزایای بسیاری هم دارد. به علاوه، هزینه آن نسبت به کلاس‌های حضوری نیز به صرفه‌تر خواهد بود. در ادامه، عوامل موثر بر هزینه کلاس تدریس خصوصی زبان را شرح می‌دهیم.

مدرک معلم خصوصی و تاثیر آن بر هزینه تدریس زبان آنلاین

یکی از عوامل موثر بر تعیین هزینه کلاس زبان انگلیسی آنلاین به صورت ساعتی و جلسه‌ای، مدرک معلم خصوصی است. تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط یک معلم زبان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر، هزینه بالایی نسبت به معلم‌های معمولی دارد. معلمان خصوصی حرفه‌ای، تسلط بیشتری به آموزش زبان انگلیسی آنلاین دارند.

از همین جهت، شاگردان به صورت عمیق درس زبان را به صورت آنلاین یاد خواهند گرفت. اما از طرف دیگر این معلمان هزینه بیشتری دریافت کرده و برای این کار معلمان دیگری هم وجود دارند. انتخاب و تعیین معلم زبان انگلیسی به انتخاب و سطح شاگردان نیز بستگی خواهد داشت.

سطح شاگردان و تاثیر آن بر هزینه تدریس زبان آنلاین

سطح شاگردان نیز بر تعیین قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان نیز موثر است. برخی شاگردان به دلیل رفع اشکال به کلاس خصوصی زبان آنلاین مراجعه کرده و برخی دیگر مشکلات پایه‌ای در آن دارند. اما در حالت کلی تعیین سطح شاگردان توسط معلم خصوصی زبان صورت می‌گیرد.

بهترین معلم خصوصی زبان پیش از تعیین هزینه آموزش آنلاین زبان، ابتدا سطح شاگردان را با پرسیدن سوالاتی بررسی می‌کند. پس از آشنایی معلم خصوصی زبان با سطح شاگرد، تعیین هزینه صورت می‌گیرد. برخی از شاگردان به جلسات و ساعت بیشتر و برخی دیگر به جلسات کمتری جهت یادگیری زبان نیاز دارند.

پیشنهاد ویژه: نکاتی مفید برای یادگیری زبان انگلیسی

اهداف شاگردان و تاثیر آن بر هزینه کلاس خصوصی زبان آنلاین

اهداف شاگردان از تدریس زبان انگلیسی آنلاین نیز بر تعیین هزینه‌ها موثر است. شرکت در کنکور، اهداف تجاری، مهاجرت و غیره هزینه‌های متفاوتی جهت یادگیری دارند. شرکت در کلاس خصوصی زبان با هدف موفقیت در کنکور، نسبت به کلاس معمولی هزینه بیشتری خواهد داشت.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و آنلاین در صورت اهداف تجاری شاگردان نیز متفاوت است. برخی از شاگردان هم به دلیل موفقیت در آزمون‌های زبان آیلتس به کلاس خصوصی زبان آنلاین مراجعه می‌کنند. در حالت کلی، ابتدا هدف خود از آموزش زبان را مشخص کرده تا قیمت آموزش آنلاین زبان به شکل بهتری مشخص شود.

سوابق تدریس استاد و تاثیر آن بر هزینه کلاس خصوصی زبان آنلاین

از دیگر عوامل موثر بر قیمت تدریس خصوصی زبان آنلاین، سوابق تدریس استاد است. طبیعتاً اساتید با سابقه بالا هزینه بیشتری را در کلاس زبان انگلیسی خود به صورت ساعتی و جلسه‌ای دریافت می‌کنند. در سایت استادبانک، لیستی از اساتید خصوصی زبان انگلیسی همراه با سوابق تدریس آن‌ها درج شده است.

این دسته از اساتید، با توجه به سابقه بالا در تدریس، اطلاعات بسیاری را هم در اختیار شاگردان خود قرار می‌دهند. به علاوه، برگزاری کلاس با این دسته از اساتید احتمالاً در چند جلسه کوتاه جمع‌بندی می‌شود. اما اگر عجله‌ای در یادگیری زبان ندارید، برگزاری کلاس با معلم‌های خصوصی قیمت‌ پایین‌تر هم وجود دارد.

پیشنهاد ویژه: تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای موفقیت در امتحان زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین ساعتی چند؟

اساتید ویژه و چند ستاره و تاثیر آن بر هزینه کلاس خصوصی زبان آنلاین

در سایت استادبانک، اساتید چند ستاره و VIP قابل مشاهده هستند. برای مثال معلم خصوصی زبان یک ستاره هزینه کمتری نسبت به استاد زبان سه ستاره خواهد داشت. اساتید ویژه زبان استادبانک نیز جز تیم مذاکره کننده ایران در تفلیس قرار دارند. برخی دیگر از آن‌ها نیز سابقه بسیاری بالایی در تدریس زبان انگلیسی دارند. از همین جهت، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در این موارد بالاتر خواهد بود.

پیشنهاد ویژه: ویژگی‌های معلم خصوصی زبان انگلیسی خوب و موفق

میانگین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در استادبانک در شاخص‌های متفاوتی قرار دارد. قیمت تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین از 75 هزار تومان شروع شده و تا جلسه‌ای 335 هزار تومان است. میانگین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک 155 هزار تومان است. با توجه به این موارد، شما با صرف میانگین هزینه در استادبانک، زبان را در مدتی کوتاه به صورت آنلاین یاد خواهید گرفت.

پیشنهاد ویژه: آموزش خصوصی زبان در منزل

تدریس زبان انگلیسی آنلاین در استادبانک با هزینه مناسب

استادبانک در هر حالتی قیمت‌ها را به تناسب شاگردان تعیین می‌کند. شاگردان زبان انگلیسی نیز با توجه به نیاز خود قادر به انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی خواهند بود. در سایت استادبانک، امکان مشاهده نرخ و تعرفه معلم زبان خصوصی را دارید. در صورت نیاز به دریافت مشاهده رایگان از تیم استادبانک با شماره تلفن 02191005343 تماس حاصل کنید.