قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1104 0
17 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور

موفقیت تحصیلی برای بیشتر دانش‌آموزان به معنای کسب رتبه بالا در آزمون کنکور سراسری است. موفقیت در کنکور هم زمانی به‌دست‌ می‌آید که در دروس مهم و اثرگذار بهترین عملکرد را داشته باشید. ریاضی، اگر مهم‌ترین درس کنکور سراسری نباشد، بدون شک یکی از موثرترین دروس در تراز نهایی داوطلب است. به همین دلیل، دانش‌آموزان همیشه به دنبال مطمئن‌ترین راه یادگیری ریاضی هستند.

کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی، بهترین روش مطالعه این درس دشوار است. اما، یک مسئله‌ی چالش برانگیز در این مورد وجود دارد. قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور، می‌تواند روی انتخاب معلم و در نهایت روند درس خواندن دانش‌آموز تاثیر بگذارد. سال کنکور، هزینه‌های مختلف تحصیلی دانش‌آموز به بالاترین میزان می‌رسد که کار پرداخت شهریه کلاس خصوصی را برای خانواده سخت می‌کند.

اما استادبانک از روشی جدید و منصفانه برای تعیین نرخ تدریس خصوصی ریاضی کنکور استفاده می‌کند تا دانش‌آموزان به معلمان باکیفیت و کاربلد با تعرفه‌های متنوع دسترسی داشته باشند. در این مقاله با روش قیمت‌گذاری و سیستم ارزیابی اساتید استادبانک، کیفیت تدریس معلمان، شیوه‌های برگزاری کلاس خصوصی ریاضی کنکور و تفاوت قیمت‌ آن‌ها آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

نرخ تدریس خصوصی ریاضی کنکور باید بر طبق اصولی مشخص و شفاف تعیین شود تا دانش‌آموز و والدین، بدانند معلم خصوصی چه ویژگی‌هایی دارد. برخی از موسسات، آموزشگاه‌ها یا حتی معلمین که به صورت شخصی تدریس می‌کنند، قیمت کلاس خصوصی ریاضی کنکور را بسیار بالا و بدون هیچ‌گونه معیاری اعلام می‌کنند. اما استادبانک با طراحی سیستم ارزیابی اساتید، هر معلم را با معیارهای متنوع و متعدد از چند جبنه‌ی مختلف می‌سنجد.

این روش باعث می‌شود تا سطح علمی، تحصیلی، تجربه و میزان تسلط معلم روی مباحث درسی به طور کامل مشخص شود و در نهایت منصفانه‌ترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور را دریافت کند. بدیهی است که همه‌ی اساتید در یک سطح نیستند، بنابراین تعرفه کلاس خصوصی آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. در لیست زیر، معیارهایی را که کارشناسان استادبانک در زمان ارزیابی اساتید در نظر می‌گیرند را مشاهده می‌کنید:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

معلمین بعد از عبور از این مرحله، بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند. تعداد ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور است. تنوع نرخ معلم خصوصی ریاضی کنکور استادبانک به لطف همین سنجش معلمین به دست آمده است تا همه‌ی دانش‌آموزان به اساتید باکیفیت با مناسب‌ترین شهریه دسترسی داشته باشند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس ریاضی کنکور استادبانک چه تاثیری دارد؟

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی ریاضی کنکور متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس خصوصی ریاضی کنکور اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین ریاضی کنکور با هم متفاوت است؟

استادبانک برای اینکه گزینه‌های بیشتری پیش‌روی دانش‌آموز قرار داشته باشد و شانس استفاده از اساتید برجسته برای دانش‌آموزان سراسر کشور یکسان باشد، از دو روش برای برگزاری کلاس خصوصی ریاضی کنکور استفاده می‌کند. روش اول، تدریس حضوری یا در منزل استادبانک است که در حال حاضر امکان برگزاری آن برای دانش‌آموزان شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد.

شیوه‌ی دوم، تدریس آنلاین ریاضی کنکور استادبانک است که بهترین شرایط ممکن را برای دسترسی دانش‌آموزان سراسر کشور به بهترین اساتید تدریس خصوص ریاضی فراهم می‌کند. تدریس آنلاین هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی ندارد و شما از هرکجای ایران می‌توانید از آموزش‌های معلمان برجسته بهره ببرید. تیم استادبانک برای برگزاری این کلاس‌ها از جدیدترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند کلاس‌ها پیش نیاید.

اما، این دو روش از نظر قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور، اندکی با یکدیگر تفاوت دارند. اساتید برای برپایی کلاس حضوری باید تا محل مورد نظر شاگردانش بروند و هزینه‌ی رفت و آمد و زمان صرف‌شده استاد، باعث افزایش هزینه تدریس حضوری ریاضی کنکور می‌شود. این تفاوت قیمت، تقریبا 15 تا 20 درصد پیش‌بینی می‌شود و مانع بزرگی برای روش انتخاب روش مورد علاقه شما برای شرکت در کلاس ریاضی کنکور نیست.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

هدف استادبانک، حفظ کیفیت تدریس اساتید در کنار قیمت معقول است. ولی، مناسب‌ بودن شهریه کلاس خصوصی برخی اساتید در سایت استادبانک، ممکن است شما را درباره‌ی کیفیت تدریس یا سطح علمی این دسته از معلمان به شک بیندازد. معلمین یک یا دو ستاره استادبانک، قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور چندان بالایی ندارند. دلیل این تعیین تعرفه، کیفیت یا سطح علمی پایین این معلمان نیست.

این دسته از اساتید، معلمین جوان و با انگیزه هستند که به دلیل نداشتن سابقه تدریس و تجربه کم، دستمزد پایین‌تری دریافت می‌کنند، ولی آماده‌ی برگزاری کلاس‌های متعدد و ارائه مفاهیم آموزشی به شاگردان هستند تا با افزایش تجربه، دستمزدشان هم بالاتر برود. از طرفی دیگر، اساتید وی‌آی‌پی و پنج ستاره استادبانک، قیمت تدریس خصوصی قابل‌توجه‌ای دارند که شاید از نظر شما بسیار بالا باشد. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان VIP استادبانک با سایر اساتید است. البته از نظر سطح تحصیلی نیز، این مدرسین بالاترین مدارک علمی را دارند.

بنابراین، شما با انتخاب معلم یک یا دو ستاره ریاضی از نیروی جوانی، انگیزه و قیمت مناسب، می‌توانید استفاده کنید و با شرکت در جلسات تدریس خصوصی معلم VIP یا پنج ستاره از بهترین روش تدریس در کنار تجربه‌ی طولانی بهره ببرید که در مدت زمان به مراتب کوتاه‌تر شما را به هدف‌تان می‌رسانند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور، رزومه معلم را بررسی کنید

والدین و دانش‌آموز، حق دارند تا قبل از انتخاب معلم خصوصی اطلاعات کافی در مورد او کسب کنند. در استادبانک، رزومه معلمین به طور کامل قابل بررسی است و شما می‌توانید به شناخت کاملی از استاد موردنظرتان برسید. 

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیازی که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی ریاضی کنکور را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.