مقالات معلم خصوصی

تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور لازم برای درصد بالا ریاضی

استادبانک نویسنده
654 0
24 آبان 1401
تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور لازم برای درصد بالا ریاضی

میان دروس آزمون کنکور، ریاضی دشوارترین درس است و با نگاهی به درصد ریاضی داوطلبان به سادگی می‌توان این ادعا را اثبات کرد. ماهیت محاسباتی ریاضی- بر خلاف دروس دیگر- باعث می‌شود روش خواندن آن نیز متفاوت باشد و به همین خاطر باید حتما از یک معلم ریاضی کنکور متخصص بهره برد.

اما سوالی که پیش می‌آید، این است که زمان مناسب برای شروع کلاس خصوصی ریاضی کنکور کی می‌تواند باشد؟ تعداد جلسات جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور لازم برای درصد بالا ریاضی چند تاست؟ استادبانک به عنوان مرجع قابل اطمینان تدریس خصوصی ریاضی کنکور چه کمکی می‌تواند در یافتن معلم خصوصی ریاضی کنکور مناسب کند؟

در این مقاله از مجله معلم خصوصی استادبانک، به یافتن پاسخ مناسب برای این سوالات می‌پردازیم.

پیشنهاد ویژه: 6 توصیه برای استفاده از کلاس تدریس خصوصی ریاضی

مبنای محاسبه تعداد جلسات مورد نیاز شخص در درس ریاضی کنکور چیست؟

مبنای محاسبه تعداد جلسات مورد نیاز شخص در درس ریاضی کنکور بر دو عامل کلیدی استوار است:

  • سطح علمی دانش‌آموز
  • زمان

اگر دانش‌آموز واقعا بخواهد تاثیر کلاس خصوصی ریاضی کنکور را در آزمون پیش روی خود ببینید، باید حتما از خیلی زودتر شروع به برنامه‌ریزی برای امتحان کند. علاوه بر این که ریاضی اساسا درسی است که هرگونه ضعف در پایه مانع یادگیری در مقاطع بالاتر می‌شود و به همین خاطر باید این درس را در دوره ابتدایی و متوسطه اول جدی گرفت، در پایه دهم تحصیلی ریاضی بیش از یک کتاب می‌شود و حجم سایر دروس نیز افزایش می‌یابد. به همین خاطر دانش‌آموز باید از همان پایه دهم برای کنکور برنامه‌ریزی کند.

استاد ریاضی کنکور بر اساس زمانی که در اختیار دارد(تا تاریخ کنکور) و سطح علمی دانش‌آموز، تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور لازم برای درصد بالا ریاضی را مشخص می‌کند و در ابتدا یک ارزیابی کامل از سطح علمی دانش‌آموز صورت می‌دهد تا بتواند تعداد جلسات را مشخص کند. دانش‌آموز نیز در این مورد باید کاملا به استاد خود اطمینان داشته باشد و جلسات را منظم و دقیق پیگیری کند تا بتواند به اهداف تحصیلی خود برسد.

پیشنهاد ویژه: معیارهای انتخاب یک معلم تدریس خصوصی ریاضی خوب

قیمت هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی کنکور چه قدر است؟

با در نظرگرفتن عوامل مختلفی چون تخصص استاد، سطح تجربه او، تعداد جلسات لازم برای پیشبرد اهداف آموزشی و انتخاب از میان حالت آنلاین یا حضوری برای برگزاری کلاس، هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور محاسبه می‌شود. ریاضی کنکور را می‌توان از نظر هزینه گران‌ترین درس در میان دروس مختلف دوران مدرس دانست و این به دلیل سختی بالای این درس و حساسیت ویژه آن است. در واقع موفقیت در ریاضی کنکور می‌تواند تا حد بسیار زیادی تضمین‌کننده رتبه‌ای مناسب برای دانش‌آموز شود. اثر یادگیری عمیق و دقیق ریاضی بر درس فیزیک نیز قابل توجه است و این درس از برخی مباحث مهم ریاضی- نظیر انتگرال- بهره می‌برد. به همین خاطر باید همواره اهمیت بالای ریاضی کنکور را در میان دروس مختلف در نظر داشت.

پیشنهاد ویژه: چرا تدریس خصوصی ریاضی بسیار پرمتقاضی است؟

تخفیف بیشتر با رزرو تعداد بیشتر تدریس خصوصی ریاضی کنکور

با این که بسیاری از دانش‌آموزان در هنگام انتخاب معلم خصوصی ریاضی کنکور به هزینه‌هایی که باید بابت جلسات پرداخت شود، فکر می‌کنند- که البته منطقی است- اما باید در نظر داشت که ریاضی کنکور درسی نیست که بتوان به صورت فشرده آن را پیش برد و یادگیری آن زمان زیادی را می‌طلبد. اما انتخاب معلم خصوصی از استادبانک یک حسن دارد و آن تخفیف بیشتر با رزرو تعداد بیشتر جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور است. این باعث می‌شود دانش‌آموز با خیال راحت‌تر بر تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور لازم برای درصد بالا ریاضی برنامه‌ریزی کند.

پیشنهاد ویژه: قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل ابتدایی تا دانشگاه سال 1401

تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور لازم برای درصد بالا ریاضی

پیشنهاد ویژه: چگونه معلم خصوصی ریاضی خوب پیدا کنم؟

استادبانک، بهترین مرجع انتخاب معلم خصوصی ریاضی کنکور

حالا که می‌دانیم تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکوذ لازم برای درصد بالا ریاضی را چگونه محاسبه می‌شود و هزینه آن نیز به چه صورت است، باید به سراغ انتخاب یک معلم خصوصی ریاضی کنکور مناسب نیز رفت و استادبانک بهترین مرجع انتخاب معلم خصوصی ریاضی کنکور در برای این کار است. از آن جا که هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور از مقاطع دیگر بالاتر است، استادبانک طیف گسترده‌ای از اساتید را با سطوح مختلف تجربه و تخصص- که منجر به تنوع مناسب قیمت‌ها می‌شود- در اختیار دانش‌آموزان قرار داده تا همگی بتوانند با کمک برترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی، از خدمات معلم خصوصی ریاضی کنکور بهره‌مند شوند.

سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک علاوه بر برترین اساتید دروس مختلف، خدمات متنوع دیگری مانند مشاورین تحصیلی کنکور، مجموعه مقالات آموزشی، روش مطالعه و برنامه‌ریزی درسی، بسته‌های معلم خصوصی، بانک نمونه سوالات کنکور و اپلیکیشن استادبانک را نیز به دانش‌آموزان سراسر کشور ارائه می‌دهد.  شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره متناسب با شرایط خود از طریق شماره تماس 91005343 – 021 با استادبانک در ارتباط باشید.

از چه زمانی باید برای ریاضی کنکور آماده شد؟

هرچه زودتر، بهتر! علاوه بر این که در دوران ابتدایی و متوسطه اول باید به درستی ریاضی را بخوانید، در مقطع متوسطه دوم از همان کلاس دهم برنامه‌ریزی خواندن ریاضی برای کنکور را آغاز کنید.

چگونه می‌توان تعداد کلاس‌های ریاضی کنکور را مشخص کرد؟

این کار را به عهده معلم ریاضی کنکور بگذارید. او ابتدا سطح دانش شما را ارزیابی می‌کند و سپس بر اساس آن تعداد جلسات را مشخص می‌کند.

معیارهای انتخاب معلم ریاضی کنکور چیست؟

یک معلم ریاضی کنکور باید تسلط بالایی بر مباحث درس داشته باشد، نکات کنکوری را آموزش دهد و در عین جدیت، منعطف و خوشرو باش