مقالات معلم خصوصی

تدریس خصوصی زبان برای آیلتس + 4 استاد حرفه ای ielts

استادبانک نویسنده
734 0
04 دی 1401
تدریس خصوصی آیلتس

اخذ مدرک آیلتس برای مهاجرت تحصیلی یا کاری و اشتغال به شغل معلم خصوصی زبان برای بسیاری اهمیت دارد. یادگیری این درس با تدریس خصوصی زبان برای آیلتس امکان‌پذیر خواهد بود. در تدریس زبان به صورت خصوصی به خوبی این درس را یاد گرفته و برای آزمون ielts آماده خواهید شد.

اما در این میان، در تدریس خصوصی زبان جهت آمادگی در آزمون آیلتس باید به نکاتی توجه کنید. در نظر داشتن نکات مهم در این زمینه، موجب یادگیری بهتر زبان انگلیسی می‌شود. در ادامه، نکات مهم جهت انتخاب استاد حرفه‌ای تدریس خصوصی زبان برای آیلتس را بررسی خواهیم کرد.

پیشنهاد ویژه: بازدهی خوب کلاس های تدریس خصوصی برای آموزش سریع زبان

نکات مهم در انتخاب استاد حرفه‌ای تدریس خصوصی زبان

در آموزش زبان خصوصی آیلتس و یادگیری نکات آن، راهکارهای بسیاری وجود دارند. انتخاب یک استاد حرفه‌ای در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است. از همین جهت، پیش از مراجعه به کلاس‌ خصوصی زبان نکات زیر را در نظر داشته باشید.

ارزیابی سابقه کاری استاد خصوصی زبان آیلتس

در گام نخست انتخاب معلم خصوصی زبان آیلتس، ارزیابی سابقه کاری وی است. سابقه کاری تمام اساتید حرفه‌ای آیلتس در سایت استادبانک قید شده و در انتخاب بهتر به شما کمک می‌کند. توجه به نمرات قبلی شاگردان اساتید نیز در ارزیابی سابقه کاری معلم آیلتس آنلاین یا حضوری موثر خواهد بود.

توجه به مدرک استاد خصوصی زبان آیلتس

در نظر داشتن مدرک در کنار سابقه درخشان معلم خصوصی اهمیت بالایی دارد. در برخی موارد، اساتید آیلتس با وجود برخورداری از مدرک معتبر همراه با نمرات بالا، شیوه تدریس خوبی ندارند. در کنار آموزش زبان معلم خصوصی با معلم‌های حرفه‌ای به مدرک آن‌ها هم توجه کنید.

تسلط استاد خصوصی زبان آیلتس به تدریس

میزان تسلط استاد با فیلم‌های کلاس یا رضایت زبان آموزان سابق سنجیده می‌شود. استاد حرفه‌ای آیلتس باید به تمام نکات آزمون آیلتس تسلط داشته و نقش مهمی در این زمینه ایفا کند. بنابراین، کلاس خصوصی زبان آیلتس مزایای بسیاری برای شاگردان خواهد داشت.

پیشنهاد ویژه: تدریس خصوصی زبان انگلیسی در چه مواردی لازم است؟

دانش به روز استاد خصوصی زبان آیلتس

یک استاد حرفه‌ای زبان انگلیسی همواره دانش خود را به روز نگه می‌دارد. منابع انتخابی و فایل‌های تدریس معیار مناسبی در انتخاب یک استاد آیلتس است. استاد حرفه‌ای زبان آیلتس به صورت مداوم در حال مطالعه، آنالیز سوالات و موضوع جدید آزمون آیلتس است.

صداقت استاد خصوصی زبان آیلتس

بهترین معلم خصوصی زبان آیلتس همواره در کار خود صداقت دارد. یک مدرس زبان آیلتس حرفه‌ای، تمام نکات را در کلاس خود بیان کرده و به شاگردان خود امیدهای واهی نمی‌دهد. در تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

برگزاری جلسه مشاوره با استاد خصوصی زبان آیلتس

پیش از برگزاری کلاس با استاد آیلتس، یک جلسه مشاوره داشته باشید. اساتید حرفه‌ای در تدریس زبان آیلتس پیش از هر چیزی برای شاگردان خود برنامه‌ریزی انجام می‌دهند. سطح شاگردان، نیازها، نقاط قوت و ضعف آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. با یک برنامه‌ریزی دقیق تدریس خصوصی زبان آیلتس در جلسه مشاوره به راحتی به موفقیت در آزمون آیلتس خواهید رسید.

برنامه‌ریزی استاد خصوصی زبان آیلتس

از دیگر نکات مهم در انتخاب استاد خصوصی زبان آیلتس، برنامه‌ریزی استاد برای کلاس‌های خود است. کلاس خصوصی زبان آیلتس با یک برنامه‌ریزی مشخص تدریس می‌شود. این دسته از اساتید با برنامه‌ریزی دقیق زمان را به خوبی مدریت کرده و منابع تدریس را در دسترس دارند.

پیشنهاد ویژه: نحوه استفاده بهینه از کلاس‌‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی آیلتس

امکان برگزاری کلاس حضوری و آنلاین استاد خصوصی زبان آیلتس

 شما باید امکان انتخاب برگزاری کلاس‌های آنلاین یا حضوری را داشته باشد. در این صورت، به راحتی به کارهای خود رسیدگی کرده و برای شما سودمند خواهد بود. هریک از کلاس‌های آنلاین یا حضوری آیلتس از مزایای بسیاری برخوردار هستند. در ادامه، برخی از اساتید حرفه‌ای زبان آیلتس را معرفی می‌کنیم.

پیشنهاد ویژه: آموزش خصوصی زبان در منزل

معرفی 4 استاد حرفه‌‌ای آیلتس استادبانک

در ادامه چهار نفر از اساتید زبان انگلیسی خصوصی را معرفی خواهیم کرد.

الهام کیااحمدی

الهام کیااحمدی از جمله اساتید استادبانک بوده و 3 دوره متوالی برترین استاد در گروه زبان انگلیسی شده است. از جمله ویژگی‌های استاد الهام کیااحمدی شامل موارد زیر می‌شود.

  • کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی در فصول مختلف
  • بیش از دو سال همکاری با مجموعه استادبانک
  • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک

مریم فرجی ماهفروزی

کلاس‌های استاد مریم فرجی ماهفروزی تنها به صورت آنلاین برگزار می‌شود. از جمله خصوصیات این استاد شامل موارد زیر می‌شود.

  • تجربه بالا و اخلاق حرفه‌ای
  • قیمت مناسب و عادلانه
  • پشتیبانی کامل از موسسه استادبانک در صورت نارضایتی

مرتضی طیب زاده مقدم

استاد طیب زاده مقدم تاکنون 395 جلسه موفق داشته و در تدریس زبان آیلتس موفق بوده است. تدریس بیش از 29 سال در موسسات زبان، یک سال همکاری با مجموعه استادبانک و مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای از جمله خصوصیات این استاد محسوب می‌شود.

هادی سعیدی

استاد هادی سعیدی با کسب مدرک بین‌المللی ایلتس 7 از دیگر اساتید حرفه‌ای در تدریس زبان آیلتس است. تدریس به مدت 3 سال در موسسه‌های سفیر، ماهان و مهرسجاد از جمله سوابق تدریسی او هستند. اساتید بسیار دیگری در استادبانک وجود داشته که مراجعه به سایت لیستی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

پیشنهاد ویژه: ویژگی‌های معلم خصوصی زبان انگلیسی خوب و موفق

استادبانک بهترین سایت انتخاب معلم خصوصی زبان آیلتس

تدریس خصوصی زبان آیلتس از جمله مواردی بوده که بسیاری آن را یاد می‌گیرند. اما انتخاب معلم خصوصی زبان آیلتس نیز اهمیت بالایی دارد. با مراجعه به سایت استادبانک علاوه بر آشنایی با اساتید در این حوزه، با قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی نیز آشنا خواهید شد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره از مجموعه استادبانک، با شماره تماس 02191005343 تماس حاصل کرده تا به صورت رایگان مشاوره شوید.