قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم استادبانک در سال 1403 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1829 0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم

این مقاله شما را با جزئیات سیستم ارزیابی اساتید، تنوع تعرفه معلم خصوصی شیمی دوازدهم، کیفیت اساتید و روش‌های برگزاری کلاس خصوصی شیمی و قیمت تدریس خصوصی شیمی یازدهم در استادبانک آشنا می‌کند.

قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین شیمی دوازدهم

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1403 شیمی دوازدهم از (94 هزار تومان) تا (902 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (210 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری شیمی دوازدهم

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 شیمی دوازدهم از (120 هزار تومان) تا (1263هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (261 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید شیمی دوازدهم

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی دوازدهم به صورت آنلاین و با هزینه‌های مختلف برگزار می‌شوند. در حال حاضر ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی شیمی دوزادهم کشور با تدریس بهترین اساتید برای دانش‌آموزانی که به سامانه استادبانک مراجعه می‌کنند قابل دسترس هستند. به منظور آشنایی بیشتر در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی شیمی دوازدهم استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد محمد خادمی خوبانی

کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی دوازدهم آنلاین آقای خادمی خوبانی با هزینه 105 هزار تومان به ازای هر جلسه برگزار می‌شوند. استاد خادمی خوبانی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از دانشگاه علم و صنعت هستند. کلاس تدریس خصوصی ایشان جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک محسوب شده و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. از جمله ویژگی‌های تدریس و سوابق آموزشی استاد محمد خادمی خوبانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • سابقه 2 سال تدریس خصوصی
 • استفاده از روش‌های تدریس نوین و مفهومی
 • دانشجوی برتر مقطع کارشناسی ارشد
 • کسب رتبه دو رقمی در کنکور دکترا

برای مشاهده پروفایل استاد محمد خادمی خوبانی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی دوزادهم استادبانک در عین حال که قیمت پایینی دارند، از کیفیت خوبی برخوردار هستند. دانش‌آموزانی که در چنین کلاس‌هایی ثبت نام کرده‌اند رضایت کافی را داشته و در زمینه تحصیل پیشرفت کرده‌اند.

2.استاد فاطمه مرادی

یکی از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی دوزادهم آنلاین استادبانک توسط خانم فاطمه مرادی برگزار می‌شوند. ایشان دارای بالاترین تعداد جلسات برگزار شده تدریس خصوصی شیمی دوزادهم در بین اساتید یک ستاره هستند. هزینه هر جلسه از کلاس‌های استاد مرادی 105 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس خانم فاطمه مرادی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 4 سال سابقه تدریس خصوصی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی زیست شناسی
 • استفاده از روش‌های تدریس مفهومی

شیمی جزء دروس تخصصی رشته‌های تجربی و ریاضی است که در امتحانات نهایی سال دوزادهم کنکور سراسری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی دوزادهم یکی از ضروریات کسب موفقیت محسوب می‌شود.

معرفی گران‌ترین اساتید شیمی دوازدهم

بدون شک کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی دوازدهمی که در استادبانک با بالاترین قیمت برگزار می‌شوند دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. در حال حاضر چندین مورد از گران‌ترین اساتید شیمی دوازدهم با استادبانک همکاری داشته و بهترین کلاس‌های تدریس خصوصی را برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی شیمی دوزادهم را معرفی می‌کنیم:

1.استاد زهرا جان نثاری

خانم جان نثاری از اساتید VIP استادبانک محسوب می‌شوند و دارای بیشتری تعداد کلاس‌های برگزار شده در میان اساتید شیمی دوزادهم VIP هستند. هزینه هر جلسه کلاس خصوصی استاد زهرا جان نثاری مبلغ 710 هزار تومان است. ایشان دارای مدرک دکترا شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد جان نثاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • 5 سال سابقه تدریس در دانشگاه صنعتی اصفهان
 • دارای سابقه تدریس در مدارس مختلف
 • ارائه تدریس خصوصی به دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان
 • تدریس خصوصی به دانش‌آموزان و دانشجویان خارج از کشور

برای مشاهده پروفایل استاد زهرا جان نثاری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به تعداد بالای کلاس‌های برگزار شده توسط اساتید VIP استادبانک می‌توان گفت دانش‌آموزان از تدریس چنین اساتیدی راضی بوده و پیشرفت چشمگیری را کسب کرده‌اند.

2.استاد مریم فلاح

خانم فلاح یکی از اساتید 5 ستاره استادبانک هستند که جزء گران‌ترین اساتید نیز محسوب می‌شوند، هزینه هر جلسه کلاس تدریس خصوصی شیمی دوزادهم آنلاین ایشان 345 هزار تومان است. استاد مریم فلاح دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه اصفهان و دانشجو مقطع دکترا همین رشته هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی خانم مریم فلاح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • دبیر رسمی آموزش و پرورش
 • دارای 25 سال سابقه تدریس در مدارس دولتی و غیر انتفاعی
 • کسب رتبه 22 کنکور دکتری

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا همه دانش‌آموزان امکان استفاده از خدمات آموزش خصوصی را داشته باشند. بنابراین شما نیز می‌توانید نسبت به رزرو جلسه کلاس خصوصی در سامانه استادبانک اقدام کنید.

تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم، یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب معلم توسط والدین و دانش‌آموز است. برخی موسسات و آموزشگاه‌ها بدون داشتن چهارچوبی خاص، مبالغ بالایی را برای کلاس خصوصی شیمی دوازدهم درنظر می‌گیرند. در حالی که سطح توانایی مالی همه‌ی دانش‌آموزان یکسان نیست و از طرفی دیگر، اساتید شیمی هم دستمزد یکسانی ندارد.

بنابراین باید به پارامترهای مختلف برای تعیین تعرفه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم توجه کرد. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با همین هدف ایجاد شده است و هر یک از معلمان را از جنبه‌های متعدد آموزشی می‌سنجند و در چند گروه دسته‌بندی می‌کند. مهم‌ترین ملاک این روش، داشتن حداقل سطح کیفی برای تدریس به دانش‌آموزان است. معیارهایی را که تیم کارشناسی استادبانک از آن‌ها برای ارزیابی اساتید استفاده می‌کنند در لیست زیر قابل مشاهده است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی شیمی 
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی شیمی 
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

همه‌ی معلمین بعد از سنجیده شدن توسط این معیارها، بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن نرخ تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک محسوب می‌شود.  این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، باعث شده تا شهریه کلاس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک متنوع باشد و دانش‌آموزان با هر میزان بودجه، بتوانند از معلم خصوصی شیمی باکیفیت کمک بگیرند.

تعداد ستاره‌ها در تعرفه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

معلمان بعد از پشت‌‌سر گذاشتن سیستم ارزیابی اساتید، بر اساس تعداد ستاره امتیازبندی شده و به گروه‌های مختلف تقسیم می‌شوند. تعداد ستاره‌ها در سایت استادبانک، نشانگر سطح، موقعیت و میزان تجربه معلم است و معنای خاصی دارد. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی شیمی دوازدهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس شیمی دوازدهم اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموزان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین شیمی دوازدهم با هم متفاوت است؟

روش‌های برگزاری کلاس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک متنوع  و به دو صورت تدریس در منزل و تدریس آنلاین شیمی دوازدهم است. در حال حاضر امکان برگزاری کلاس‌های حضوری برای دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما، تدریس آنلاین شیمی استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

کلاس آنلاین شیمی، فرصت خوبی است تا محصلین از آموزش‌های برترین اساتید تدریس شیمی بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری این کلاس‌ها از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برپایی کلاس پیش نیاید. 

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین شیمی دوازدهم، اندکی با هم متفاوت است و کلاس‌های در منزل نرخ تدریس بالاتری دارند. هرچند این اختلاف قیمت، چشمگیر نیست و کلاس حضوری 15 تا 20 درصد گران‌تر از کلاس آنلاین است. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برگزاری جلسه تدریس خصوصی، باعث این تفاوت قیمت می‌شود.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به هزینه کلاس خصوصی شیمی دوازدهم 

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

ممکن است قیمت‌های متنوع استادبانک، سوالی را در ذهن شما به وجود بیاورد که آیا اساتید یک یا دو ستاره (پایین‌ترین نرخ تدریس خصوصی شیمی دوازدهم) کیفیت مناسبی دارند؟ یا چرا اساتید VIP تا این اندازه تعرفه کلاس خصوصی بالایی دارند؟ اول نکته این است که مدرسین در استادبانک، مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستمزد را دریافت می‌کنند و به نوعی پایین‌ترین نرخ با توجه به تجربه و سطح علمی برای آن‌ها تعیین شده است.

سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با همین هدف طراحی شده است تا همه‌ی معلمان از یک حداقل کیفیت و قدرت تدریس قابل‌قبولی برخوردار باشند. گروه معلمان یک و دو ستاره را اساتید کم‌تجربه و جوانی تشکیل می‌دهند که سطح علمی خوبی دارند و آماده‌ی ورود به حوزه‌ی آموزش کشور هستند. از سمت دیگر، معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک گروهی از اساتید برجسته و باتجربه کشور هستند که برخی از آن‌ها از نوابغ و افراد برجسته‌ی رشته خود شناخته می‌شوند. 

بنابراین، شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌ شیمی برای دانش‌آموزان سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی شیمی دوازدهم در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم تافل باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی شیمی دوازدهم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.