قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی شیمی دهم استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی شیمی دوازدهم

شیمی در دو رشته‌ی ریاضی و تجربی، یک درس تخصصی و مهم شناخته می‌شود که علاوه بر دوره امتحانات در نتیجه آزمون کنکور سراسری نیز، تاثیر بالایی دارد. شیمی دهم، شروع مباحث این درس پیچیده و سخت است که بسیاری از دانش‌آموزان را دچار چالش می‌کند. مفاهیم شیمی، پیوستگی دارند و یادگیری آن باید گام‌به‌گام و به ترتیب فصل‌های کتاب درسی پایه دهم تا دوازدهم پیش برود.

کمک گرفتن از معلم خصوصی شیمی دهم، بهترین راه‌حل محصلان برای یادگیری اصولی این درس مهم متوسطه دوم است. اما، انتخاب معلم خوب، کار چندان ساده‌ای نیست و قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم می‌تواند روی تصمیم دانش‌آموز و والدین تاثیر بگذارد. هزینه کلاس خصوصی شیمی دهم باید مطابق با استانداری شفاف تعیین شود تا دانش‌آموز انتخابی آگاهانه و عالی داشته باشد.

استادبانک برای رسیدن به این هدف از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند که روش ویژه‌ی تیم استادبانک برای بررسی معلمان و تعیین نرخ تدریس خصوصی شیمی دهم است. این مقاله شما را با جزئیات سیستم ارزیابی اساتید، تنوع تعرفه معلم خصوصی شیمی دهم، کیفیت اساتید و روش‌های برگزاری کلاس خصوصی شیمی در استادبانک آشنا می‌کند.

تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم در سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه تدریس خصوصی شیمی دهم، یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب معلم توسط والدین و دانش‌آموز است. برخی موسسات و آموزشگاه‌ها بدون داشتن چهارچوبی خاص، مبالغ بالایی را برای کلاس خصوصی شیمی دهم درنظر می‌گیرند. در حالی که سطح توانایی مالی همه‌ی دانش‌آموزان یکسان نیست و از طرفی دیگر، اساتید شیمی هم دستمزد یکسانی ندارد.

بنابراین باید به پارامترهای مختلف برای تعیین تعرفه تدریس خصوصی شیمی دهم توجه کرد. سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با همین هدف ایجاد شده است و هر یک از معلمان را از جنبه‌های متعدد آموزشی می‌سنجند و در چند گروه دسته‌بندی می‌کند. مهم‌ترین ملاک این روش، داشتن حداقل سطح کیفی برای تدریس به دانش‌آموزان است. معیارهایی را که تیم کارشناسی استادبانک از آن‌ها برای ارزیابی اساتید استفاده می‌کنند در لیست زیر قابل مشاهده است:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی شیمی 
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی شیمی 
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

همه‌ی معلمین بعد از سنجیده شدن توسط این معیارها، بین یک تا پنج ستاره یا در بالاترین سطح ممکن لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کنند که ملاکی برای مشخص کردن نرخ تدریس خصوصی شیمی دهم در استادبانک محسوب می‌شود.  این شیوه‌ی قیمت‌گذاری، باعث شده تا شهریه کلاس خصوصی شیمی دهم در استادبانک متنوع باشد و دانش‌آموزان با هر میزان بودجه، بتوانند از معلم خصوصی شیمی باکیفیت کمک بگیرند.

تعداد ستاره‌ها در تعرفه تدریس خصوصی شیمی دهم استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

معلمان بعد از پشت‌‌سر گذاشتن سیستم ارزیابی اساتید، بر اساس تعداد ستاره امتیازبندی شده و به گروه‌های مختلف تقسیم می‌شوند. تعداد ستاره‌ها در سایت استادبانک، نشانگر سطح، موقعیت و میزان تجربه معلم است و معنای خاصی دارد. برای اینکه درک بهتری از تفاوت تعداد ستاره‌ها در سیستم ارزیابی اساتید داشته باشید، ویژگی‌های  هر دسته از معلمان را برا شما توضیح می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی شیمی دهم متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس شیمی دهم اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموزان است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی دهم در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین شیمی دهم با هم متفاوت است؟

روش‌های برگزاری کلاس خصوصی شیمی دهم در استادبانک متنوع  و به دو صورت تدریس در منزل و تدریس آنلاین شیمی دهم است. در حال حاضر امکان برگزاری کلاس‌های حضوری برای دانش‌آموزان ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما، تدریس آنلاین شیمی استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

کلاس آنلاین شیمی، فرصت خوبی است تا محصلین از آموزش‌های برترین اساتید تدریس شیمی بهره ببرند. تیم استادبانک برای برگزاری این کلاس‌ها از کاربردی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین استفاده می‌کند تا اختلالی در روند برپایی کلاس پیش نیاید. 

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین شیمی دهم، اندکی با هم متفاوت است و کلاس‌های در منزل نرخ تدریس بالاتری دارند. هرچند این اختلاف قیمت، چشمگیر نیست و کلاس حضوری 15 تا 20 درصد گران‌تر از کلاس آنلاین است. هزینه رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برگزاری جلسه تدریس خصوصی، باعث این تفاوت قیمت می‌شود.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به هزینه کلاس خصوصی شیمی دهم 

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

ممکن است قیمت‌های متنوع استادبانک، سوالی را در ذهن شما به وجود بیاورد که آیا اساتید یک یا دو ستاره (پایین‌ترین نرخ تدریس خصوصی شیمی دهم) کیفیت مناسبی دارند؟ یا چرا اساتید VIP تا این اندازه تعرفه کلاس خصوصی بالایی دارند؟ اول نکته این است که مدرسین در استادبانک، مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستمزد را دریافت می‌کنند و به نوعی پایین‌ترین نرخ با توجه به تجربه و سطح علمی برای آن‌ها تعیین شده است.

سیستم ارزیابی اساتید استادبانک با همین هدف طراحی شده است تا همه‌ی معلمان از یک حداقل کیفیت و قدرت تدریس قابل‌قبولی برخوردار باشند. گروه معلمان یک و دو ستاره را اساتید کم‌تجربه و جوانی تشکیل می‌دهند که سطح علمی خوبی دارند و آماده‌ی ورود به حوزه‌ی آموزش کشور هستند. از سمت دیگر، معلمان پنج ستاره یا VIP استادبانک گروهی از اساتید برجسته و باتجربه کشور هستند که برخی از آن‌ها از نوابغ و افراد برجسته‌ی رشته خود شناخته می‌شوند. 

بنابراین، شما با انتخاب معلم دو ستاره و کم تجربه، شانس آشنایی با مدرسی با انگیزه را دارید که آماده است تا با انرژی فراوان به شما در مسیر یادگیری کمک کند. از طرفی دیگر، اساتید برجسته نیز با تجربه فراوان در مدت زمان کوتاه‌تری شما را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی شیمی دهم، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

بهترین اساتید با مناسب‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی در استادبانک

در این مقاله با جزئیات شیوه‌ تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی دهم در استادبانک آشنا شدید. معلمان جوان و باتجربه در استادبانک با دو روش تدریس آنلاین و حضور، آماده‌ی برگزاری باکیفیت‌ترین کلاس‌ شیمی برای دانش‌آموزان سراسر کشور هستند. همان‌طور که در این مطلب خواندید، تنوع تعرفه تدریس خصوصی شیمی دهم در سایت استادبانک شرایطی را ایجاد کرده است که شما با هر میزان بودجه بتوانید از معلم تافل باکیفیت بهره ببرید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی شیمی دهم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.