قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور

دروس تخصصی در نتیجه‌ی آزمون کنکور سراسری، تاثیر بیشتری دارند و دانش‌آموزان اهمیت و توجه‌ی بالایی نیست به یادگیری این درس‌ها نشان می‌دهند. شیمی، یکی از همین درس‌های تخصصی رشته ریاضی و تجربی است که می‌تواند سرنوشت تحصیلی داوطلب را مشخص کند. درسی سخت و پیچیده که مباحث کتاب‌های درسی آن به هم پیوسته است و دانش‌آموز باید تسلط بالایی روی مفاهیم آن داشته باشد.

بهترین راه‌حل یادگیری اصولی و موفقیت در شیمی، کمک گرفتن از معلم خصوصی شیمی کنکور است. اما به دلیل حساسیت آزمون کنکور، قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور در بسیاری از آموزشگاه‌ها و موسسات غیرمنطقی و گران تعیین می‌شود. به همین دلیل، هزینه کلاس خصوصی شیمی کنکور به مانعی برای دانش‌آموز تبدیل می‌شود. 

استادبانک برای برداشتن از مانع بزرگ از مسیر درس خواندن محصلان از یک سیستم تعیین هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور ویژه استفاده می‌کند. شما در این مقاله با روش قیمت‌گذاری استادبانک، سطح کیفیت اساتید با توجه به شهریه و شیوه‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی شیمی کنکور در استادبانک آشنا می‌شوید.

قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور روی انتخاب معلم توسط والدین و دانش‌آموز، اثر مستقیم می‌گذارد. نرخ کلاس شیمی باید به گونه‌ای باشد که با بودجه‌ی دانش‌آموز همخوانی داشته باشد و در کنار آن، کیفیت و سطح علمی استاد هم حفظ شود. استادبانک برای رسیدن به این هدف از سیستم ارزیابی اساتید استفاده می‌کند و هر معلم را با معیارهای مختلفی می‌سنجد تا مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی شیمی کنکور برای هر یک از مدرسین تعیین شود.

بررسی توانایی اساتید، شناسایی معلمان جوان و با انگیزه و تنوع هزینه تدریس خصوصی شیمی از مزایای سیستم ارزیابی اساتید استادبانک است که بهترین شرایط را برای انتخاب معلم خصوصی با کیفیت با مناسب‌ترین قیمت در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌دهد. لیست زیر، برخی از مهم‌ترین معیارهای کارشناسان استادبانک برای ارزیابی اساتید را نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

هر یک از معلمان بعد از بررسی توسط این معیارها، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. امتیازبندی توسط ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی تعیین هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور است. تنوع قیمت کلاس خصوصی در کنار کیفیت تدریس اساتید، نتیجه‌ی این روش امتیازدهی و دسته‌بندی معلمان است. دانش‌آموزان با هر میزان بودجه به استاد شیمی کنکور کاربلد در استادبانک دسترسی دارند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس شیمی کنکور استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی شیمی کنکور متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس شیمی اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابع تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین شیمی کنکور با هم متفاوت است؟

دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور در سایت استادبانک به دو نوع شیوه‌ی برگزاری کلاس خصوصی شیمی دسترسی دارند. روش اول، تدریس شیمی کنکور حضوری (در منزل) استادبانک است که در حال حاضر امکان برگزاری آن برای محصلین ساکن شهرهای تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان وجود دارد. اما روش دوم، تدریس آنلاین شیمی کنکور است که در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد.

کلاس‌ خصوصی آنلاین شیمی استاد بانک با بهترین اساتید و با کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان بالاترین کیفیت صدا و تصویر را تجربه کنند. قیمت تدریس آنلاین و کلاس حضوری، اندکی با یکدیگر تفاوت دارد و هزینه تدریس شیمی کنکور در منزل بالاتر است. دلیل این تفاوت نرخ، رفت و آمد استاد به محل مورد نظر شاگرد برای برگزاری کلاس است. 

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

همان‌طور که توضیح داده شد، نرخ کلاس خصوصی شیمی کنکور استادبانک براساس تعداد ستاره‌ی هر استاد تعیین می‌شود. اما این موضوع ممکن است در ذهن دانش‌آموز یا والدین، باعث شک و تردید درباره‌ی کیفیت اساتید شود. شاید، تصور کنید مناسب بودن قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور معلمان یک یا دو ستاره به دلیل عدم تسلط آن‌ها روی کتاب درسی است، یا دستمزد بالای اساتید پنج ستاره و وی‌آی‌پی غیرمنطقی است.

اما تیم کارشناسی استادبانک، قبل از هرچیز روی کیفیت معلمان حاضر در سامانه استادبانک تاکید دارد. حتی معلم دو ستاره هم باید از حداقل تسلط و کیفیت آموزش برخوردار باشد تا بتواند در استادبانک کلاس برگزار کند. دلیل اصلی دریافت یک یا دو ستاره توسط معلمان، نداشتن تجربه یا تجربه کم در حوزه‌ی تدریس است. به همین دلیل در زمان آغاز همکاری با این دسته از مدرسین، سعی می‌شود معلمانی انتخاب شوند که دو ویژگی ارزشمند، جوانی و انگیزه را باهم داشته باشند.

از طرفی دیگر، اساتید VIP و پنج ستاره حضور دارند که نرخ تدریس خصوصی شیمی کنکور آن‌ها بالا است. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان VIP استادبانک با سایر اساتید است. البته از نظر سطح تحصیلی نیز، این مدرسین بالاترین مدارک علمی را دارند.

بنابراین شما با انتخاب معلم خصوصی شیمی کنکور در استادبانک با هر تعداد ستاره از برخی مزایا بهره می‌برید. معلمان یک و دو ستاره، قیمت مناسب را در کنار تجربه کم ولی انگیزه بالا در اختیار شما می‌گذارند و با شرکت در جلسات تدریس خصوصی معلم VIP یا پنج ستاره از بهترین روش تدریس در کنار تجربه‌ی طولانی بهره می‌برید که در مدت زمان به مراتب کوتاه‌تر شما را به هدف‌تان می‌رسانند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی شیمی کنکور در استادبانک

در این مقاله به طور کامل با شیوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی شیمی کنکور در استادبانک آشنا شدید. مفهوم تعداد ستاره معلمین و ارتباط آن با هزینه کلاس خصوصی را برای شما توضیح دادیم و در ادامه راجع به تفاوت قیمت تدریس آنلاین شیمی کنکور و تدریس در منزل صحبت کردیم. استادبانک، سعی می‌کند تا برترین اساتید جوات تا باتجربه شیمی را با متنوع‌ترین و مناسب‌ترین تعرفه تدریس خصوصی شیمی در دسترس شما قرار دهد.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی شیمی کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.