قیمت تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور استادبانک در سال 1401 چقدر است؟

استادبانک نویسنده
1971 0
18 اردیبهشت 1401
قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور، اولین فاکتوری است که دانش‌آموز و والدین به آن توجه می‌کنند. سرنوشت بچه‌ها در سال کنکور مشخص می‎شود و اهمیت این آزمون، دلیلی برای گران‌تر بودن کلاس خصوصی و دیگر منابع آموزشی است. اما، تعیین نرخ تدریس خصوصی زیست کنکور، باید عوامل شفاف و قابل قبولی داشته باشد. در این مطلب، سیستم ارزیابی اساتید استادبانک را برای شما توضیح می‌دهیم و درباره‌ی هزینه کلاس خصوصی زیست شناسی کنکور و روش‌های برگزاری کلاس در استادبانک هم صحبت می‌کنیم.

قیمت تدریس خصوصی زیست کنکور در استادبانک

قیمت تدریس خصوصی آنلاین زیست کنکور

قیمت تدریس خصوصی آنلاین 1401 زیست کنکور از (89 هزار تومان) تا (603 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (210 هزار تومان) است.

قیمت تدریس خصوصی حضوری زیست کنکور

قیمت تدریس خصوصی حضوری 1401 زیست کنکور از (102 هزار تومان) تا (845 هزار تومان) می‌باشد. میانگین قیمت تدریس خصوصی (240 هزار تومان) است.

معرفی ارزان‌ترین اساتید زیست کنکور

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک کلاس‌های تدریس خصوصی زیست کنکور به صورت آنلاین و با هزینه‌های مختلف برگزار می‌شوند. در حال حاضر ارزان‌ترین کلاس‌های خصوصی زیست کنکور کشور با تدریس بهترین اساتید برای دانش‌آموزانی که به سامانه استادبانک مراجعه می‌کنند قابل دسترس هستند. به منظور آشنایی بیشتر در ادامه مطلب دو مورد از ارزان‌ترین اساتید تدریس خصوصی زیست کنکور استادبانک را معرفی می‌کنیم:

1.استاد نفیسه رهبرفام

کلاس‌های تدریس خصوصی زیست کنکور آنلاین خانم نفیسه رهبرفام با هزینه 105 هزار تومان به ازای هر جلسه برگزار می‌شوند. استاد رهبرفام دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی مولکولی از دانشگاه تهران هستند. کلاس تدریس خصوصی ایشان جزء ارزان‌ترین کلاس‌های استادبانک محسوب شده و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. از جمله ویژگی‌های تدریس و سوابق آموزشی استاد نفیسه رهبرفام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • سابقه تدریس خصوصی زیست شناسی برای کنکور
 • کسب رتبه دو رقمی کنکور کارشناسی ارشد
 • استفاده از روش‌های تدریس مفهومی
 • بررسی کامل محتوا کتاب‌های درسی زیست شناسی

برای مشاهده پروفایل استاد نفیسه رهبرفام می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی زیست دوازدهم استادبانک در عین حال که قیمت پایینی دارند، از کیفیت خوبی برخوردار هستند. دانش‌آموزانی که در چنین کلاس‌هایی ثبت نام کرده‌اند رضایت کافی را داشته و در زمینه تحصیل پیشرفت کرده‌اند.

2.استاد نگار برادری

یکی از ارزان‌ترین کلاس‌های تدریس خصوصی زیست کنکور آنلاین استادبانک توسط خانم نگار برادری برگزار می‌شوند. ایشان یکی از اساتید یک ستاره زیست کنکور استادبانک هستند که تعداد نسبتا بالایی جلسه تدریس خصوصی برگزار کرده‌اند. هزینه هر جلسه از کلاس‌های استاد برادری 105 هزار تومان است. از جمله سوابق تدریس خانم نگار برادری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی بیوتکنولوژی
 • بیش از 2 سال سابقه تدریس خصوصی
 • عضو استعدادهای درخشان
 • دارای مدرک دوره کشت سلولی و PCR

برای مشاهده پروفایل استاد نگار برادری می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

زیست شناسی جزء دروس تخصصی رشته‌ تجربی است که در کنکور سراسری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی زیست کنکور یکی از ضروریات کسب موفقیت محسوب می‌شود.

معرفی گران‌ترین اساتید زیست کنکور

بدون شک کلاس‌های تدریس خصوصی زیست کنکوری که در استادبانک با بالاترین قیمت برگزار می‌شوند دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. در حال حاضر چندین مورد از گران‌ترین اساتید زیست کنکور با استادبانک همکاری داشته و بهترین کلاس‌های تدریس خصوصی را برگزار می‌کنند. در ادامه مطلب دو مورد از گران‌ترین اساتید تدریس خصوصی زیست کنکور را معرفی می‌کنیم:

1.استاد علی کنگرلو

آقای علی کنگرلو از اساتید VIP استادبانک محسوب می‌شوند و دارای بیشتری تعداد کلاس‌های برگزار شده در میان اساتید زیست کنکورVIP هستند. هزینه هر جلسه کلاس خصوصی استاد علی کنگرلو مبلغ 425 هزار تومان است. ایشان دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی استاد کنگرلو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای استادبانک
 • بیش از 18 سال سابقه تدریس خصوصی
 • سابقه تدریس در مدارس غیر انتفاعی
 • ارائه تدریس خصوصی به دانش‌آموزان تیزهوشان
 • برگزاری کلاس خصوصی برای دانش‌آموزان مقیم خارج از کشور

برای مشاهده پروفایل استاد علی کنگرلو می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

باتوجه به تعداد بالای کلاس‌های برگزار شده توسط اساتید VIP استادبانک می‌توان گفت دانش‌آموزان از تدریس چنین اساتیدی راضی بوده و پیشرفت چشمگیری را کسب کرده‌اند.

2.استاد اکرم کرمی

خانم کرمی یکی از اساتید 5 ستاره استادبانک هستند که جزء گران‌ترین اساتید نیز محسوب می‌شوند، هزینه هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زیست کنکور آنلاین ایشان 345 هزار تومان است. استاد اکرم کرمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زیست شناسی جانوری هستند. از جمله سوابق تدریس و افتخارات آموزشی خانم اکرم کرمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای 25 سال سابقه تدریس در مدارس کشور
 • کسب عنوان دبیر نمونه منطقه یک تهران
 • دارای سابقه تدریس خصوصی
 • سرگروه زیست منطقه یک تهران
 • استفاده از روش‌های تدریس مفهومی

برای مشاهده پروفایل استاد اکرم کرمی می‌توانید روی نام استاد در همین باکس کلیک نمایید

در سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک شرایطی فراهم شده تا همه دانش‌آموزان امکان استفاده از خدمات آموزش خصوصی را داشته باشند. بنابراین شما نیز می‌توانید نسبت به رزرو جلسه کلاس خصوصی در سامانه استادبانک اقدام کنید.

قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور با سیستم ارزیابی اساتید استادبانک 

تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک با سیستم ارزیابی اساتید

هزینه تحصیل در دوران کنکور به حداکثر می‌رسد و این شرایط، بستری را فراهم می‌کند تا بسیاری از آموزشگاه‌ها یا موسسات قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی را ناعادلانه بالا ببرند. هر دانش‌آموزی، دوست دارد از آموزش‌های بهترین استاد زیست استفاده کند، ولی هزینه کلاس خصوصی در انتخاب معلم تاثیرگذار است و حتی موجب می‌شود برخی از دانش‌آموزان نتوانند در کلاس‌های کنکور ثبت‌نام کنند.

استادبانک برای رفع این معضل نظام آموزشی از سیستم ارزیابی اساتید کمک می‌گیرد تا به دو هدف اصلی خود برسد. اولین هدف، ایجاد فضایی است که در آن همه‌ی دانش‌آموزان به اساتید باکیفیت زیست دسترسی داشته باشند و دومین هدف نیز، تنوع قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور است. اما، شناسایی اساتید کاربلد و پیدا کردن معلمان جوان و باانگیزه، باید از راه درستی انجام شود. روش ارزیابی اساتید استادبانک با داشتن معیارهای مختلف به خوبی این سنجش را تکمیل می‌کند.

لیست زیر میزان حساسیت کارشناسان استادبانک را برای شروع همکاری با معلمان نشان می‌دهد:

 • میزان تحصیلات و رزومه تحصیلی (رتبه کنکور، معدل و دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده)
 • سابقه تدریس (مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و کلاس‌های خصوصی) 
 • شیوه‌های تدریس (آشنایی با شیوه‌های مدرن و تنوع در نوع تدریس)
 • نحوه‌ی برقراری ارتباط با دانش‌آموز (به خصوصی شاگرد کم سن)
 • میزان علاقه و انگیزه معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • نوشتن مقالات، کتاب و جزوات آموزشی در بازار نشر و فضای آموزشی کشور
 • عملکرد دانش‌آموزان پیشین معلم خصوصی ریاضی ابتدایی
 • میزان رضایت و نظرات مثبت شاگردان
 • افتخارات علمی و آموزشی معلم

هر یک از معلمان بعد از بررسی توسط این معیارها، بین یک تا پنج ستاره و در بالاترین سطح لقب VIP (بهترین اساتید استادبانک) را دریافت می‌کند. امتیازبندی توسط ستاره‌ها در استادبانک، ملاک اصلی تعیین هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور است. تنوع قیمت کلاس خصوصی در کنار کیفیت تدریس اساتید، نتیجه‌ی این روش امتیازدهی و دسته‌بندی معلمان است. دانش‌آموزان با هر میزان بودجه به استاد زیست کنکور کاربلد در استادبانک دسترسی دارند.

تعداد ستاره‌ها در نرخ تدریس زیست شناسی کنکور استادبانک چه تاثیری دارد؟

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

امتیازدهی و تفکیک اساتید با کمک ستاره‌ها در استادبانک، معلمان را در چند دسته‌بندی تقسیم می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. در ادامه برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با توانایی و سطح علمی معلمان هر گروه، توضیحاتی را به شما می‌دهیم:

معلم یک و دو ستاره: کم‌تجربه‌ترین معلمان استادبانک در این گروه قرار می‌گیرند. معلم جوان و باانگیزه که فقط به دلیل نداشتن سابقه‌ی طولانی‌ تدریس، تعداد ستاره کمی داند. کیفیت آموزش این اساتید قابل‌قبول است و تسلط کافی برای برگزاری کلاس دارند. پایین‌ترین قیمت تدریس خصوصی زیست کنکور در استادبانک، متعلق به این دسته از معلمان است.

معلم سه و چهار ستاره: سابقه تدریس این معلمین بیشتر است و از نظر کیفیت تدریس نیز در سطح بسیار خوبی قرار داند. معلمان این گروه، معمولا فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. معلمان سه تا چهار ستاره، هزینه کلاس خصوصی زیست کنکور متوسطی دارند که مناسب بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌ها است.

معلمان پنج ستاره: معلمان پنج ستاره استادبانک از اساتید برتر کشور هستند و علاوه بر تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، مقالات و دستاوردهای علمی مختلفی دارند. این اساتید در مراکز علمی، مدارس تیزهوشان و آماده‌سازی دانش‌آموز برای المپیادها، سابقه تدریس طولانی دارند و معمولا به سرعت ظرفیت کلاس آن‌ها پر می‌شود. نرخ تدریس اساتید پنج ستاره استادبانک با توجه به تجربه و تسلط آن‌ها، تقریبا بالا است.

اساتید VIP: این معلمان از نوابغ تدریس خصوصی و آموزش شناخته می‌شوند. موفقیت‌های علمی این معلمان بسیار متنوع و درخشان است و بیشتر آن‌ها از رتبه‌های تک رقمی کنکور سال‌ها قبل و سایر المپیادهای علمی هستند. ویژگی بارز این اساتید، داشتن مهارت بالا در تدریس، استفاده از روش‌های مختلف آموزش و ارتباط موثر با دانش‌آموز است. گران‌ترین هزینه تدریس خصوصی زیست کنکور در استادبانک به اساتید وی‌آی‌پی تعلق دارد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین زیست کنکور با هم متفاوت است؟

کلاس‌ها در استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی در منزل و تدریس آنلاین زیست کنکور برگزار می‌شود تا کاربران انتخاب بیشتری داشته باشند. در نوع تدریس حضوری، استاد باید تا محل مورد نظر شاگرد برای برپایی کلاس خصوصی برود. بنابراین، هزینه رفت و آمد و زمان استاد باعث افزایش نرخ تدریس خصوصی زیست کنکور حضوری می‌شود. البته هزینه این دو نوع کلاس، تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارد.

تدریس در منزل استادبانک در حال حاضر برای دانش‌آموزان شهرهای: تهران، کرج، اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و کرمان برگزار می‌شود. اما، کلاس آنلاین زیست کنکور استادبانک، بدون هیچ‌گونه محدودیت جغرافیایی در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد تا از آموزش‌های برترین اساتید زیست بهره ببرند. تیم استادبانک از بهترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای ارتباط آنلاین برای برگزاری کلاس‌های آنلاین استفادع می‌کند تا اختلالی در زمان برپایی جلسات تدریس خصوصی آنلاین پیش نیاید.

کیفیت اساتید استادبانک با توجه به قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

مناسب بودن نرخ برخی از اساتید تدریس خصوصی زیست کنکور در استادبانک، ممکن است شما را درباره‌ی کیفیت این دسته از معلمان به شک بیندازد. برخی معلمین یک یا دو ستاره استادبانک، قیمت تدریس خصوصی زیست چندان بالایی ندارند. دلیل این تعیین تعرفه، کیفیت یا سطح علمی پایین این معلمان نیست. نداشتن تجربه چندین ساله، باعث می‌شود در آغاز راه تدریس دستمزد کم‌تری داشته باشند تا به مرور زمان پیشرفت کنند.

بخش بزرگی از اساتید یک یا دو ستاره، معلمان جوان، با انگیزه و با استعداد هستند که آماده‌ی ارائه اطلاعات و انتقال درس به شما هستند. مسئله‌ی بعدی، قیمت قابل‌توجه اساتید پنج ستاره یا وی‌آی‌پی است. این معلمان چندین ویژگی خاص و ارزشمند دارند که به سادگی و در مدت زمان کوتاه به‌دست نمی‌آید. تجربه بالا و طولانی با تدریس به هزاران شاگرد و رسیدن به موثرترین روش‌های تدریس، وجه تمایز معلمان VIP استادبانک با سایر اساتید است. البته از نظر سطح تحصیلی نیز، این مدرسین بالاترین مدارک علمی را دارند.

بنابراین، شما با انتخاب معلم یک یا دو ستاره زیست از نیروی جوانی، انگیزه و قیمت مناسب، می‌توانید استفاده کنید و با شرکت در جلسات تدریس خصوصی معلم VIP یا پنج ستاره از بهترین روش تدریس در کنار تجربه‌ی طولانی بهره ببرید که در مدت زمان به مراتب کوتاه‌تر شما را به هدف‌تان می‌رسانند.

قبل از انتخاب و پرداخت هزینه تدریس خصوصی زیست کنکور، رزومه معلم را بررسی کنید

شرایط انتخاب معلم در استادبانک، فقط محدود به دیدن قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور نمی‌شود. سایت استادبانک قبل از انتخاب نهایی معلم، اطلاعات کامل و خوبی در اختیار والدین و دانش‌آموز قرار می‌دهد تا به شناخت کاملی از معلم و روش تدریس او دست پیدا کنند.

شما بعد از انتخاب هر معلم، می‌توانید اطلاعات زیر را در رزومه‌ی او مشاهده کنید:

 • تعداد ستاره‌ها
 • حضوری بودن یا نبودن او برای محل سکونت شما  
 • تعداد برگزاری جلسات موفق تدریس
 • نظرات شاگردان
 • ویدئو معرفی
 • میانگین امتیاری که شاگردان به معلم داده‌اند
 • رزومه تحصیلی و کاری
 • افتخارات و دستاوردها
 • قیمت کلاس خصوصی به ازای هر 90 دقیقه

خواندن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید و از زمان و بودجه‌ی خود به بهترین شکل استفاده کنید.

مناسب‌ترین هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور در استادبانک

در این مطلب شما را با روش ارزیابی اساتید و نحوه‌ی تعیین قیمت تدریس خصوصی زیست کنکور استادبانک آشنا کردیم. استادبانک، سعی می‌کند بهترین معلم خصوصی زیست کنکور را با مناسب‌ترین نرخ در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دهد. روش‌های متنوع برگزاری کلاس خصوصی، قیمت مقرون‌به‌صرفه در کنار کیفیت بالا اساتید، شرایطی را ایجاد می‌کند تا با خیالی راحت دست به انتخاب بزنید.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی زیست شناسی کنکور نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.